161
  • Doom 4
    #161
    Ok köszi.
  • balee4
    #160
    Pofás lett a banner.
  • grebber
    #159
    Kapow Engine a neve!
  • Doom 4
    #158
    Már megoldottam^^. Amugy milyen motor hajtja a játékot?
  • Doom 4
    #157
    Hali! Letöltöttem mind a 2 részt az elsőt razor1911 felraktam de nem tudok a felbontáson állítani. nincs valami progi vagy valami amivel lehet?
  • Prince23
    #156
    Nah van bannerünk már :))
  • Prince23
    #155
    Szóltam a moderátoroknak... de még a ME 2 sincs berakva :(
  • [Rush]
    #154
    BANNER:

    V1
    V2
    Text box
  • Freelove
    #153
    tárgytalan! :)
  • Freelove
    #152
    Sziasztok!
    (Watchmen The End Is Nigh)
    Nekem pl nagyon is bejött a játék, főleg a Combók... Viszont a legutolsó Chapter IV a főellenség felugrik a csövekre, viszont én nem tudok..Közbe nyomatja a lángszórót,és jön egy csomó ember... Kb 20percig csak verettem az embereket...
    Mikor unja már meg a lángszorózást, és jön lr boxolni? Vagy mi a fenét kell ott csinálni? Google nem találtam semmit ezzel kapcsolatosan.
    Előre is köszi a helpet!!!
  • ApPa123
    #151
    thx
  • grebber
    #150
    Igen ez az!
  • ApPa123
    #149
    Bocsi a hülye kérdésért de ez a Watchmen The End Is Nigh foruma?? mert em ezt írta mikor kerestem de ezen anéven nem is találtam semmilyen forumot :S tleg sry fogyaték kérdésértxD
  • balee4
    #148
    A gyűjthető kártyák néha zárt rácsos ajtók mögött vannak, ilyenkor lehet lockpickelni. (2 helyen is volt ilyen)
    Amúgy befejeztem én is, háát elég is volt belőle, sztem gyenge ugyanúgy mint az első rész.
  • The Protector
    #147
    Nagyon jó lett ez a rész.Holnap rosarchal is végigviszem.Nagyon rövid de jó.A monotonság tényleg nagy hiba.

    Milyen zárfeltörésről beszélsz?
  • balee4
    #146
    Rakás szar ez a Part 2, gyengébb, monotonabb mint az első rész. És tényleg nagyon rövid, 3 chapter az egész. A zárfeltörés viszont ötletes.
  • The Protector
    #145
    Bebaszna.Anno a Starforcet 2évbe vagylehet h több időbe tellett feltörni.DE aztán beindult a mizéria és már nem jelentett akadályt.

    És igen a Starforce ösztönöz a vásárlásra.Abban az időszakban mikor minden Starforceval jött és nem volt crack rengeteg játékot vettem.Price3 stbbb.Mondjuk azt amúgy is vettem volna mert jó sorozat.De ott a Splinter cell stb...Szal müxik a rendszer.

    De nem akarom h visszatérjen.A DRM-t legalább lehet törni hamaranbb.
  • Prince23
    #144
    Hú a vége nagyon idegesít, amikor nagy dagadt gecik jönnek ellenem, egy csapás és végem van:D
    Pihentetem
  • gfreak
    #143
    idáig is megvettem ami frankó volt...ja, a drivelehúzkodás működött...kiváncsi vagyok hogy az új miylen lesz :D
  • grebber
    #142
    "felhasználóbarát Starforce" Nem egyenlő a réig SF-al.
    Azzal sok gond volt rendszerösszeomlás stb.
    Kijátszható volt viszont ha lehúzogattuk a meghajtót.Feltörni CRACK-el csak nagyon későn tudták csak őket.
    Ha ezt tovább fejlesztik és beválik asszem félretehetünk game-ekre!
  • gfreak
    #141
    nehogy már megint a starforce-ot rángatják elő...pfff....ubi veszíteni fog a népszerűségéből egy csapásra :D
  • grebber
    #140
    Majd jön az atyaúristen védelem azt meg kell majd venni a game-eket :D

    "Az otthoni konzolokon alacsony a kalózkodás, viszont a PC-n jelentős. Ezért olyan eszköz kifejlesztésén fáradoznak, mellyel jelentősen csökkenthetik a kalózpéldányokat. Az első ilyen játék év végén érkezik, de jövő évtől az összes UbiSoft játékot ezzel a védelemmel - nagy valószínűséggel a felhasználóbarát Starforce-szal - látják el."

    Teljes cikk
  • balee4
    #139
    Akkor baszott rövid, az első rész azért hosszabb volt...
  • Prince23
    #138
    Hát akkor az lol.
    Az első rész sztem hosszabb volt, bőven meg volt a 3 óra. sőt a 4 is.
  • grebber
    #137
    Az már lassan a vége kb :D
  • Prince23
    #136
    Én 1 órát toltam eddig, és csak a második fejezetnél vagyok
  • grebber
    #135
    Végigtoltam csak tudom!
  • Prince23
    #134
    Több órás az; hidd el.
  • grebber
    #133
    Max 1 órás lehet ez a Part 2. Biztos ezért sokan megfogják venni
  • gfreak
    #132
    én az elsőt is nagyomn élveztem, meg a sztori is remek lett...mondjuk watchmen-fan vagyok abszolút...úgyhogy a film végén sikerült is berágnom, de amúgy nem volt rossz :DDD
  • Shep
    #131
    Tudom, pont emiatt nem is szedem le.
  • norbi2fraktal
    #130
    teljesen ugyan olyan mint az első, csak más "map"-ok, de annak örülök hogy csak 1 giga,(nem kell sokat seed-elnem :D))
  • Shep
    #129
    Én az első részét még végigvittem, de ezt már le se szedem annyira nem nagy szám.
  • norbi2fraktal
    #128
    hát nekem nem nagyon jött be, pedig szeretem az ilyen játékot...
  • gfreak
    #127
    atom...gondolom itt is előlről kezdődnek a kártya/elemgyűjtögetések, meg a moveokat is újra össze kell szedni...
  • grebber
    #126
    Képekből láthatód hogy már nekem is :D
  • gfreak
    #125
    nekem skidrow van lent, fuhhh :)

    na este betörök pár fejet :D
  • grebber
    #124
    NUKED:
    Watchmen.The.End.Is.Nigh.Part.2-CPY game.doesnt.work_multilauncher.crashes_get.SKIDROW.proper








  • grebber
    #123
    Kipróbáltam! Azzal kezdeném hogy a grafikát nem tudom állítani.Gondolom a launcherrel kéne de ha elindítom exe hibával elszáll :(
    640be meg nem fogom tolni :(
    Menüig jó voltam.Várok megoldásra!
  • gfreak
    #122
    még nem, most "vettem meg flaszterról", még meló előtt rá akarok nézni azért ;)