47
  • scnad
    #7
    Nokia és megbízhatóság ? Na ne röhögtess. Ár-érték-minőség szerint az itthon kapható telók közül csak a SE jöhet szóba, abból is a Symbian / WM mentes saját OS -es verziók. Amúgy meg Panasonic. A GD-30 -asnak már 3 tulaja volt '98 óta ( pár éve visszakerült hozzám ), s az akkun kívül kutya baja, még ma is ki lehetne rajni egy kirakaba. Igaz, nem volt rugdosva, dobálva, etc. ... mint ahhogy a Nokia fanok szokták, de nem is volt ráírva hogy atombombaálló.
  • smv
    #6
    Ha a nokia termékeiből indulok ki akkor:

    -Recsegni/ropogni fog az egész
    -Cserébe legalább nem lesz olcsó
    -Valami saját berhelt os fut rajta
    -Csak billentyűzettel lesz kezelhető
    -Egy egyszerű program indításhoz 30 almenüt kell végigjárnod, de cserébe win3.1 ablakokkal találkozhatsz mindenütt
    -Lesz rajta Snake:D
    -Az előre telepített programok között az összes nokia sync program megtalálható lesz, így a képernyő teljes tartalmát nokia ikonok töltik ki.
    -Képernyő masszív hármas.

    Persze csak akkor ha a telefonokra alapozunk.
  • daswalker
    #5
    Na mert szerinted melyik márka annyira fasza?
    Megfordult már a kezemben jónéhány mobiltelefon, és azt kell mondjam, hogy minőségben a Nokia magasan veri az összes többit (igen, a SE-t is).

    Minőségben kizárólag a Nokia és a Sony Ericsson van az értékelhető kategórián belül.
    Részemről pedig a telefonok élettartamát tekintve a Nokia jelenleg négyszeres fölényben van.
    És akkor még egy szót se szóltam a Symbianról...
  • FlyingV
    #4
    minőségre szuper egy Nokia termék? :D:D:D Hiszem, ha látom!

    Ár/érték arányban Apple fíling? Na akkor tényleg érdekel a dolog, mert ez azt jelentené, hogy sokszorosan megéri az árát.



    Nokia laptop? Symbian? :D:D Köszi nem.. Van már elég szar a notebook piacon, először tanuljanak meg telefont csinálni. De inkább tűnjenek el a süllyesztőben. Szar hypeolt fos márka.
  • roliika
    #3
    Nokia laptop. Minőségre biztos szuper lenne..de ár/érték arányban, szerintem Apple fííling. Tehát lehet, hogy nem esik szét, meg halk, alig melegszik és szép lesz, de teljesítményre lesznek nála kétszer 3* olcsóbbak..a tudásához képest, ismerve a Nokia üzletpolitikáját.
  • TSunny
    #2
    5 milliárdos lélekszámú földön 10000-nél kevesebb ember, aki először használ mobil netet? Jó vicc. A milliós nagyságrend simán megvan. Én sem használtam még soha életemben mobil netet pl.
  • Sir Ny
    #1
    "hiszen ezekben a napokban is több százmillió ember merészkedik fel első alkalommal az internetre mobiltelefonjáról."
    ezt azért erős túlzásnak tartom. sacc/kb tízezernél kevesebben vannak.