368
Venetica
  • lostprophet
    #168
    Nem mondod:D:D
    Van még pár elhárítani való probléma, ahogy magyaritasok.hu-n is írtam.
  • ricsa008
    #167
    kellene már az a fordítás :(
  • futto
    #166
    Sziasztok!
    Ha tud valaki segítsen!!!
    A következő a probléma: a játék kivág a köv etkező hibaüzenettel: runtime error, és a venetica.exe fájlra hivatkozik.
    Olyan megoldásokat már próbáltam, hogy regcleaner futtatás, meg az msconfigban buherni, de semmi. Idáig annyira nem zavart, mert ujraindítottam a gépet és utána jó lett, de most már sajnos nem. Próbáltam újra telepíteni, de akkor sem lett jó.
    Ha valaki tudja az orvosságot, lécci segítsen!!!
    Üdv:
    Futto
  • krisztajo
    #165
    Sziasztok! Nekem egy kis segítség kéne!
    Még eléggé az elején vagyok, most jutottam be a belvárosba.
    Beszéltem Ulrich-al a kovácsműhely miatt Matteo-nak.
    De hol vannak Matteo kovács dokumentumai?
    Már tűvé tettem a házát és a műhelyét is de nem találom sehol.
    Pedig a küldi ezt is adja lehetőségként.
    Egyáltalán van vagy nincs?
    Mert ha tényleg megvannak akkor a 2000 dukátot nem szeretném hiába kifizetni!
    Kérlek segítsetek!
  • lostprophet
    #164
    Mai nap megkaptam az átnyálazott szöveget, így indul 4 fő részvételével a tesztelés:)
  • lostprophet
    #163
    Pontosan:)
  • grebber
    #162
    "Örömmel jelenteném be, hogy elkészült a Venetica fordítása. Ma még elküldöm a két tesztelőnknek és belevetjük magunkat a hibakeresés"

  • lostprophet
    #161
    Képek a készülődő magyarításból:
    Képek
  • rotator
    #160
    A Dragon Age-t (az alapjátékot) 70 óra alatt toltam végig, ehhez 25 óra kellett...
  • enlightened
    #159
    Hali ez a game van olyan hosszú mint a dragon age? 40 óra van benne? Vagy kevesebb?
  • rotator
    #158
    Sajna nem, elég fapados kiadás.
  • Evin
    #157
    Aha, köszi az infót. Azt hittem némileg tartalmasabb.
  • rotator
    #156
    A "kézikönyv" 6 oldalas: tartalomjegyzék, telepítési útmutató, a főmenü leírása, az alapértelmezett billentyűzet kiosztása, garanciális információk.
  • hermanus
    #155
    OK,közben úgy néz ki sikerült,csak túl távol használtam a varázslatot a kaputól.Kösz
  • Roryyy
    #154
    Sziasztok :) Légyszi segítsetek, a Nem tudjátok honnan tudom megszerezni a kulcsot Outer City Catacombs-ába, a rácsos ajtóhoz? :S kéne,hogy teljesíteni tudjam az Earn The Wings küldetést :) Előre is nagyon köszönöm a segítséget :)
  • hermanus
    #153
    Kösz a segítséget.Azt már megcsináltam,az új képesség pedig az Abolish Curse,ha jól sejtem.Csak nem találom hogy hol és mit csináljak vele.A ketrecbe zárt valakit ki tudom szabadítani?
  • Calver
    #152
    északkeleti sarokban lévő barlangban van egy szobor, a másik háromban pedig a darabjai. kombinálod és megkapod az új képességet.
  • hermanus
    #151
    Köszi,csak kijöttem és nem volt más küldetés így megálltam.Már afrikában vagyok és nem nagyon tudom mit akar Akhbar,"találjam meg az utat,meg valami hordóról gagyog.A cave-kat bejártam voltam már odaát is,ellenfelet nem találok már.A pálya elején a ketrecbe zárt valakivel lehet valamit csinálni?Ő meg valami különleges erőről beszél.
  • oz
    #150
    Ha jössz kifele a helyről, ahol elégetted, a Skullbreak Tavern és a chimney közötti hidon össze kellett volna akadj az afrikai hercegnővel.
  • hermanus
    #149
    Kösz! a könyv Black grimoire meglett(eastern villa),elégettem,megküzdöttem Sophistossal.
    Csak most megint elakadtam.Küldetésem egyedül a pale heart van semmi más.
  • Calver
    #148
    Western Villa-ban kell kiásni - gondolával tudsz eljutni oda. utána jön majd egy kevéssel Afrika.
  • hermanus
    #147
    Üdvmindenkinek! Help me!Arsenal districben azt hiszem mindent megcsináltam,a könyv amiről Sophistos szelleme beszél azt viszont nem tudom merre van.Afrikába hogy és mikor lehet indulni?
  • deadnight
    #146
    Értelek Evin! Figyeled? Tanulok ám!:) Elnézést a neved többszöri elgépeléséért, az oldaladat elnézve nem is feltételezném, hogy nem menne egyedül, a felvetésemmel max. egy kis munkát akartam spórolni neked.
    Sajnos kézikönyv ügyben jelen pillanatban nem tudok segíteni, de körbe fogok kérdezősködni.
  • Evin
    #145
    Nem azzal van a baj, hogy nem tudnám hogy lefordítani, vagy helyesen, hogy mi micsoda, csak ha már a kézikönyv magyarul van, meg ha igényes munka, akkor szerintem érdemes lenne azzal összhangban fordítani a játékot is. Ha már valaki megvette, akkor ne legyen minden össze-vissza fordítva.
    Egyébként nem Edvin, meg Ervin: Evin
  • deadnight
    #144
    Üdvözletem!
    Mi meg készítjük a végigjátszást!:)
    Edvin: Ott esetleg találsz egyéb hasznos infókat, magát a skill tree-t már szépen kiveséztük, azt akár át is emelheted magadhoz, max írd be ki fordította.
    Ja, és a link se maradjon le: Venetica végigjátszás
  • Evin
    #143
    Ha valaki megvette a játékot, be tudná szkennelni, vagy lefényképezni a magyar kézikönyvet? Teljesen mindegy milyen formában, csak olvasható legyen.
    Mert úgy néz ki majd lefordítom a játékot, és akkor úgy lenne érdemes, hogy passzoljon a magyar kézikönyvben említett vagy lefordított dolgokhoz.

    De ha nem tud senki segíteni, akkor majd kreatív leszek a fordítás során.
  • recon12
    #142
    Köszönöm szépen a segítséget!Az volt a probléma,hogy Nox-nak nem igazán esett le,hogy én már tagja vagyok az Order of the holy seal-nek aztán nem volt hajlandó szóba állni velem.Mostmár minden megy.
  • prixy
    #141
    Nagyon köszönöm! Máris megyek, így már érthető minden! Én valóban hazudtam a szellemnek, azért nem történt semmi. Becsapósak ezek a szellemek. Azt hittem ez is csak el akart velem beszélgetni. Na nem baj, akkor elbeszélgetünk!
  • SaGa Jr
    #140
    Semmilyen skill-t nem kell használnod automatikusan megtörténik a szellemidézés a megadott helyen.
    Ha megvan a skill rá kell venned a lenti szellemet hogy segítsen neked (azt amelyik a rebellisekkel volt egy cellában). Ehhez be kell bizonyítsad hogy a város rossz irányba ment el a halála óta (szóval ne hazudd neki azt, hogy a városban minden szép meg jó, közöld vele hogy egy fertő az egész és mondd el neki hogy milyen korruptak a vezetők). Ha rávetted akkor bizonyítékot fog kérni és ha ezt megadod neki akkor utána csak fel kell menj a vezetők elé és ott automatice megtörténik az idézés (ez amúgy sem aktív skill).
  • prixy
    #139
    Köszönöm szépen! A lázadókkal kapcsolatos küldetésben lementem a börtönbe megint, beszéltem ismét a csontvázzal, de nem akarja ijesztgetni a vezetőket. A küldetésnél talán azt írják, hogy rá kell jönnöm, hogyan lehet a szellemeket megidézni. Na ez nem megy nekem. Már összeraktam a szobrot és Benedictel is találkoztam.
    Biztos valamelyik skill-t kell használni jó helyen, de nem bírok rájönni hogyan.
    Köszönöm!
  • Calver
    #138
    előbb meg kell csinálnod Nox küldetését (Old Catedral), ott kapod meg a Blood Toll ágának az első varázslatát, utána megtanulhatod Nox-nál, és aztán tudod majd leszedni a dögöt - mivel Raven's Wrath nem hat a repülő ellenfelekre.
  • rotator
    #137
    Nox?
  • recon12
    #136
    Sziasztok!
    Remélem tud valaki segíteni nekem.Következő a problémám:az istenért nem találok sehol egy embert aki támadó varázslatokat tudna nekem tanítani,így hát nem tudom a Night Watch guild-es küldetést teljesíteni,s ezáltal nem tudok továbbjutni Inner Citybe.Ha jól tudom Edmundo oktat varázslatokat lent a Water Gateway-ben,de nem találom sehol.Egyszerűen eltűnt.Valakinek ötlete?:S
    A segítséget előre is köszönöm!
  • SaGa Jr
    #135
    A nekromantákból szétszórva van jó sok az egész területen. Szóval ne mcsak a bányában, de kinnt is, például a faluba vezető utakon. Lesz ami ott lesz a vadászlaknál, de lesz olyan is ami az oda vezető lépcsősor közelében lapít a susnyásban és igen nehéz észrevenni. Amíg egy is marad mindig azt fogja mondani a bányász hogy benn vannak a bányában.

    Nem tudom miért ne mtudsz bejutni a trónterembe. A börtönben a szellemmel beszéltél? Megfélemlítette már a város vezetőit? Mert utána kell majd eldönteni hogy kinek segítesz. Én itt a hatalomban hagytam a manusokat azzal a feltétellel, hogy másoknak több beleszólást engednek. Ezután az őrség vezetője megkérdezte hogy megkezdhetik a forradalmat vagy sem. Mikor igent mondtam, akkor jött nagy gyilkolászás, el kellett jutni a trónterem bejáratáig (felső szinten a kerttel szemben az a nagy kapu), amiről le kellett szedni a védő mágiát és aztán be lehetett menni.

    Gondolom ha a lázadozók mellé álltál akkor az ő vezetőjüket kéne előkaparnod és szólni neki hogy kezdhetik a hepajt, aztán a menet szvsz ugyanaz lesz. Eljutsz a trónterem bejáratáig ami le lesz zárva és azt kinyitod.
  • prixy
    #134
    Hello!
    Tudna valaki segíteni? A palotában vagyok, és elakadtam, Nem tudok bejutni a trónterembe. Már kiszabadítottam a rabokat, de azt mondják, várják a jelemet és nem mozdulnak. A glory forsaken küldetést se tudtam befejezni, valószínüleg összefüggenek egymással. A hegyekben sem találtam meg 2 necromancy-t, a bányász azt mondja a bányában vannak, de nem találom őket. Így sehova nem tudok most haladi.
    Köszönöm!
  • dlecso
    #133
    köszi szépen igy már sikerült
  • Calver
    #132
    mintha valahol olvastam volna egy olyat, h twilight-ba kell átlépned. szóval The Passage-t benyomod, és látni fogod.
  • dlecso
    #131
    nincs meg minden küldetésem de azokat szintén nem tudtam még megcsinálni az egyik a pale hearts,tavern treasure, glory forsaken ennyi befejezetlen küldim van még
  • dlecso
    #130
    én megnéztem de ezt az amagot nem találom sehol
  • Calver
    #129
    az az "ollé" felirat ám egy linket rejt...