368
Venetica
  • ricsa008
    #208
    képet!!-képet!!-képet!!
  • foxxi
    #207
    Felraktam a texture pack-et. Baxott szép lett tőle.. Velence pedig csodás :D
  • Maxtreme
    #206
    oylan 22-23 óra sztem
  • Ironman2
    #205
    Nagyon jól néz ki.Kár hogy korlátozva van benne a szabad járás.
  • grebber
    #204
    Mennyi idő volt kb?
  • Maxtreme
    #203
    Kivégezve.
    Hát ez nagyon jó volt. Majd hosszabb beszámolót holnap írok. :)

    Addig is pár kép még tőlem















  • Maxtreme
    #202
    Majd mindent a maga idejében.
  • ricsa008
    #201
    lenne pár kérdésem

    a csontávzaknál ha átváltok szellem nézetre akkor kék cuccok vannak de nem történik semmi ha oda megyek azok mire válók (ha valók)
    a másik h. a sok zárt láda hogy nyitható?
  • DeDy
    #200
    Hát ha exe hibával dob ki a vga drivernek semmi köze hozzá, ha az lenne a gond akkor vagy el se indul vagy már korábban előjön valami más hiba. Ha kidobál az exevel van gond.

    De hogy válaszoljak win 7 64 bit, 5870 Vaporx vga friss catalist driverrel. a játék installnál a dx-t is feltettem.
  • foxxi
    #199
    nekem ott nem volt semmi gond... Bár az Úrnő majdnem megfingatott, de csak kinyírtam :)

    Milyen oprendszered van? minden driver friss? vga? kicsit pontosíthatnál...
  • DeDy
    #198
    Üdv.
    Viszonylag az elején az orvgyilkosok alagút rendszerében járok. Amikor a vezér alatt összezúzom a tartó gerendákat exe hibával leáll a játék.
    Erre valami megoldás?
  • grebber
    #197
    Más szemmel nem igen tudok ránézni ilyesmi játékokból csak Gothic-okkal játszottam + Oblivion.
  • gyonax
    #196
    Igen, ezzel én is így voltam, bár erre a játékra nem Gothicos szemmel kell nézni. Ez - legalábbis szerintem - sokkal akció-orientáltabb, mint a Gothicok. A Divinity 2 meg olyan nagy masszív egy játék, hogy "el lehet veszni" a világban. Rengeteg jó ötlet van benne, de valahogy nekem nem jön teljesen át. Gothic és Elder Scrolls széria FTW:)
  • grebber
    #195
    Egész jó ez a game!Eddig tetszik.
    Bár sem ennél sem a Divinity 2nél nem éreztem azt a hangulatot amit egy Gothic nyújtani tudott!
  • Maxtreme
    #194
    hát tényleg óriási hiba.

    190: modokról nem tudok.
  • Ironman2
    #193
    Hello lostprophet! A magyarításban találtam egy nagy hibát.A Szurdok-öblöt,Szurodk-öbölnek irja ki.Légyszi majd javitsátok!
  • Rage47
    #192
    jónak tünik
  • Ironman2
    #191
    Nem tudod feltölteni a Zippyre? Be kell regelni oda sajnos
  • xblades
    #190
    És te más mod-ot nem tudsz hozzá?

    Amugy kösz a választ.
  • foxxi
    #189
    akkor megnyugodtam
  • gyonax
    #188
    Nálam se jó, biztosan valamilyen bug.
  • foxxi
    #187
    moddb csak nálam nem megy? Mindenhova azt akarja hogy lépjek be... az első két "part" lejött... de azóta se belépni, se regisztrálni nem enged :S
  • Maxtreme
    #186
    hát nem árt hozzá vas, jah.
  • xblades
    #185
    Köszi, más nincs?
  • derboy
    #184
    http://www.moddb.com/mods/venetica-mega-texturen-mod
    Jól müködik .Sokkal élesebb a texturák
  • xblades
    #183
    Elég szép a grafika. Erős gép kell hogy ilyenen megmozduljon?
  • xblades
    #182
    Helosztok

    Engem az érdekelne hogy tudjátok-e mod-okat a játékhoz honnan tudnék letölteni?
    Vagy hol találhatnék hozzá?
  • Amiga
    #181
    Hm, oké csekkolom.
  • Evin
    #180
    Játék főmenüje->bal alsó sarok
    Az a lényeg itt mi van, nem, hogy külső fájlokban mit hagytak benne.
  • Amiga
    #179
    Sajnos a file info és a readme is azt állítja, meg egy version nevű file, hogy 1.0. :(
  • Evin
    #178
    Nem lehet, hogy az alapból 1.02-es?
  • Amiga
    #177
    Tud valaki olyan patch-t ajánlani, ami felmegy az eredeti magyarországi kiadásra? A német 1.01 és a nemzetközi 38 megás 1.02 egyaránt arra hivatkozik, hogy eltérő nyelvi változatom van. LOL, mindjárt lewarezolom. Röhej.
  • Maxtreme
    #176
    nem említette a misszió hogy homeless lenen a csávó :)

    Más:
    Mivel eléggé képmenetes a topik, lőttem 1-2 kedvcsinálót :)













  • Solid Snake
    #175
    Biztos ott csövezik a híd alatt
  • foxxi
    #174
    Tegnap este én is felraktam a game-t, minden előitélet nélkül. És alig tudtak lelőni, hogy fejezzem már be :) nemsoká tolom tovább :D
  • Maxtreme
    #173
    Srácok. Victor háza hol a fenében van? Ugyanis nagy a gyanúm hogy ez a küldetés bugos. Külső városban a híd mellett lévő víz közepére mutat a térkép. Nyilván itt nincs.

    Előre is köszi
  • Ironman2
    #172
    Nekem bejön a játék,attól függően hogy ilyen fél lineális az egész.Jobb mint a Gothic4,ebben legaláb reagálnak egymásra a karakterek.Röhej mikor becsalom a faluba az ellenséget,jól elpüfölik,és a végső csapást én mérem rájuk hogy megkapjam az xp-t
  • Maxtreme
    #171
    Én is köszi. Játszottam kb 3 órát így honosítva a cuccal, igényes, korrekt munkát végeztetek.
  • Ironman2
    #170
    Köszönöm a magyarositást.Ezer hála
  • lostprophet
    #169
    Kész a magyarítás, lehet tölteni:)
    http://lostprophet.magyaritasok.hu
    http://hunositokteam.weboldala.net