368
Venetica
  • cikasz
    #288
    Meg kell tanulni Velencében a csajtól a képességet és üveget is venni kell hozzá.
  • totya4
    #287
    Nem működik.
  • bendáj17
    #286
    nincs mit igen nem gondolná az ember további jó játékot.
  • cikasz
    #285
    Köszi. Őrá gondoltam , de nem is értem miért nem mentem oda :) Most épp nincs pontom rá igy szintet kell lépnem előtte.
  • bendáj17
    #284
    megnéztem és ime: Nox egy nekromanta tanár is! Mindenképpen meg kell tanulnunk a Blood Toll (Vér Vám) varázslatot na ezzel simán meglehet őket ölni.
  • Calver
    #283
    majd meg kell keresned egy kismágust (passzolom már a neveket, sry), attól fogsz tanulni egy varázslatot (dettó, de vérrel kapcsolatos), azzal leszel majd képes elérni és leszedni.
  • bendáj17
    #282
    ha jól tudom valami nekromata varázslat kell amit a nekromatánál lehet tanulni akit meg kellett menteni. Valami vér... varázslat.
  • cikasz
    #281
    Viszont megint elakadtam :) Az éjjeliőr csávónak a jelvényt kellene visszaszereznem attól a kurva denevértől, de hogy? :)
    Megtámadni nem tudom a hollós varázslat sem jó ellene.
  • cikasz
    #280
    Időközben rájöttem köszi :)
    Nem szabad közel menni hozzá és amikor az egyik csáp lekonyul oldalról odaugrasz és levered.
  • monya1
    #279
    Már nem emlékszem annyira, De általánosan keress rajta valamilyen piros testrészt, ott van a gyenge pontja.
  • monya1
    #278
    Ahol a növények vannak, a kezelőfelület keretében jobb alsó sarokba van rajzolva egy fiola, oda le kell húzni a növényeket.
  • cikasz
    #277
    Sziasztok.
    Az bérgyilkosok vezetőjével a másik oldalon , hogy kell megküzdeni? Amikor ilyen csápos valami lesz. Hiába ütöm nem történik semmi :(
    köszi
  • totya4
    #276
    Italt hogy a túróba lehet előállítani? A képesség elvileg megvan, van fiola is, meg növény is.
  • monya1
    #275
    Köszönöm!

    Végülis rájöttem magamtól, sőt azóta ki is játszottam a játékot.

    Végére a támadásom is bedurvult. 75-ös sebzésű kardal, 5 szintű "titán csapás" skill, valami 1875-öt sebzett.
  • Ironman2
    #274
    Be kell menni a fogadóba ha jól emléxem,fel az emeletre,és ott az ajtó ami a tetőre vezet.Megjegyzem,készülj,mert jön a következő boss.Nem árulom el melyik az.
  • monya1
    #273
    Sziasztok!

    Megint elakadtam, velence belső városrészében vagyok. Valami Elefant nevezetű fickóhoz kellene felmennem a tetőre. Nem találom a felfele vezető létrát.

    Köszi
  • bendáj17
    #272
    köszi a választ mondjuk én is megkerestem amit tudtam.
  • krisztajo
    #271
    Szerintem igen. Én arra konkrétan emlékszem, hogy az egyik afrikai barlangban egy nagyon ütős plusz xp-t adó baltát találtam, utána elég sokáig használtam.
    És vannak ezek kívül más fegyverek is, amikért így nem kell pénzt fizetni.
    Ha nem is mindig fegyver, de hasznos vagy eladható dolgok mindig vannak bennük.
    Ha másra nem is pénz gyűjtésre feltétlenül jó.
    De alapjában véve nyitott szemmel kell járni a világban és minden ládát ki kell nyitni.
    Előfordul, hogy a legszimplább ládában találsz valami finomságot.
    Nekem így lett ingyen egy nehéz páncélom a belvárosi rablók tanyáján.
    Egyébként én az elejét leszámítva sosem voltam pénzszűkében, talán egész játék alatt két fegyvert vettem, páncélt egyet sem.
    Ugyanis mindig megtaláltam vagy megkaptam ami nekem kellett.
    A ládákat a kincses térképek miatt is érdemes nyitogatni, kiváltképp a titkos szobákban amit csak az árnyékvilágon keresztül lehet elérni (Nexux portál).
    Így a játékban előforduló térképeknek legalább a felét meglehet találni és nem kell az árustól aranyárban megvenni.
  • bendáj17
    #270
    tényleg a kincsek tartalmaznak valami jó cuccot?
  • krisztajo
    #269
    Nincs mit! Igen tudom, hogy itt lehet beszerezni ezért írtam. Szerintem igazán ötletes.
    Figyeld ezek után is a romos ajtókat, ha nem feltétlenül kell arra menned, akkor valami kincset, fegyvert, eladható tárgyakat rejtenek.
    Majd ha eljön az idő érdemes lapátot is venned és visszamenni szépen mindenhová kincset keresni (kiásni) ezekhez találhatsz térképeket.
  • monya1
    #268
    Itt találkoztam az első kalapácsos emberrel, nem is gondoltam volna hogy így kell tovább jutni... köszi a segítséget.
  • krisztajo
    #267
    A romos állapotú, de nem nyitható ajtókat kalapáccsal kell bezúzni.
    Ez a módszer elég sokszor lesz a bejutás kulcsa.
    Mostanra már kell lennie egynek nálad!
  • monya1
    #266
    Sziasztok!

    Elakadtam. Most hajóztam át velencébe, kirakott a hajós egy barlangszerűségbe, ott két ajtó is van, de egyik sem nyílik.

    Köszi
  • bendáj17
    #265
    értem van ez így.
  • Ironman2
    #264
    Most parkolopályára raktam a játékot,mert Dead Space2-zök,de majd utána folytatom
  • bendáj17
    #263
    hupsz bocsi én is spcs-nek akartam válaszolni. Sorry.
    Te Ironman hol tartasz?
  • Ironman2
    #262
    Rossz helyre cimezted
  • bendáj17
    #261
    így van ne aggódj vissza fogsz térni. Én se lövőm le a poént-
  • Ironman2
    #260
    Vissza lehet menni mindenhova.Sőt vissza is kell menni.Vannak meglepetések,de nem árulom el
  • spcs
    #259
    Értem, akkor belehúzok irány Velence. És majd vissza tudok menni a rézbányába a zárt ládáka kinyitni?
  • bendáj17
    #258
    nem vagy béna. A zárt ládákat majd fellehet törni de a játék elején nem majd ha eljutsz Velencébe.
  • spcs
    #257
    Sziasztok. Lehet, hogy én vagyok a béna, de hogyan lehet a zárt ládákat kinyitni, péládul a rézbányában a birodalmi ládákat?! Köszönöm előre is a segítséget.
  • xblades
    #256
    Ha tud valaki hogy hol tudnék megtudni, olvasni arról hogy a meshes fájlokat hogyan és milyen programmal tudom variálni azt megköszönném ha leírná nekem.
  • bendáj17
    #255
    igen én is így vagyok szerintem is nagyon jó lett a sztori meg a párbeszédek.
  • Ironman2
    #254
    Már megbántam hogy nem mentettem a választás elött.Amugy nagyon tetszik hogy sok helyen nem mindegy hogy mit mondasz.A fogadóban is amikor először beszélsz a kocsmárossal..de nem lövöm le a lényeget.Vissza is kell menni néha az előző helyszinekre is,mert történnek különleges dolgok.Ja,és a házak se véletlenül vannak megjelölve a térképen.Be kell menni mindenhova,mert vannak mellékküldetések.Nekem egy ürge adott egy küldetést,hogy hozzak a feleségének gyógyszert,mert meghal hamarosan.Azt hittem hogy tényleg bekrepál a nyanya,erre mindent otthagytam,aztán gyorsan felkutattam a gyógyszert
  • Ironman2
    #253
    Nem véletlenül csücsülnek a csontvázak szanaszét a földön.
  • bendáj17
    #252
    mondjuk igazad van azt nem próbáltam ki, mindenképp lehet szerintem is.
  • Ironman2
    #251
    Szerintem lehet elötte is,ha a varázslókat válasszuk.Sok helyen láttam csontvázakat is ahol harc van.Na majd kipróbálom azt a vonalat is
  • bendáj17
    #250
    így van mindig ha megölsz egy bosst (főellenséget) akkor lehet kapni ilyen hűséggyűrűt azt lehet a holdpengébe bele rakni.
  • bendáj17
    #249
    sajna csak a vége felé a templomba lehet egy embert feléleszteni hogy magunk mellett legyen. Kár hogy előtte nem lehet.