68
Az ismert japán TV-s játék a magyar képernyőkön is!
  • pyrohun #68
    a cikk összevissza baromságokat beszél. márpedig egy biztos: én a saját szememmel láttam a díszlet egyik darabját (tv2-nek is dolgozom), sőt le is fotóztam. úgyhogy igenis volt díszlet és lett volna műsor is.
  • FZoleee
    #67
    fail, a tv2-t ki lehetne szedni a topikcímből
  • Qwerty4
    #66
    Jah. :)
  • bosco05 #65
    Ez meg a sztártetrisz topik :)
  • Qwerty4
    #64
    De ők is nagyon felelősök.Az idétlen, semmitmondó, ostoba, betokosodott, tényeket illegális eszközökkel eltitkoló politikájuk vezetett ehhez a helyzethez.És ez senkinek se kellemes. :(
  • pyrohun #63
    omglol, persze, mert viktorka nem vezeti meg a tömegeket, igaz? ugyanmár... ki miatt megosztott egész magyarország? nem az mszp miatt. de hagyjuk is.
  • kocsisgabor9999
    #62
    Mézeskalácsba burkolva kínálják Nektek a SZART!
    Jó étvágyat hozzá. :)
  • karajjj
    #61
    akkor azlenne a mint a vacsoracsatával, nem nézné senki...
  • Monoton
    #60
    Jó ez a műsor csak nem idióta sztárokat kellene betenni játékosnak, hanem az átlagembert.
  • Daza500
    #59
    Vagy mondjuk ezeket a sztárokat kéne elküldeni az Izraeli testőrképzőbe. :D
  • 5c0rp330n
    #58
    ilyet senki nem mondott. egy jó szót nem mondtam a fideszre, vagy semmi másra. de akik a mostani kormányra szavaztak, azok vagy nagyon hülyék, vagy nagyon megvezették őket. csak egy példa volt. kb ugyanaz az értelmiség csinál ilyet, aki az említett lapokat veszi, vagy aki mónikasót néz, stb.
  • autoszimulator
    #57
    na te aztán megint levezetted a blikkolvasásból, tévénézésből a kormányválasztást. omg.
    de majd a fidesz, talán betiltja ezeket a szennyeket, ezt a mocskos fertőt
  • Calver
    #56
    hétfőn este, NCIS-el. talán még House vs Horatio egy viszonylag kiegyenlített küzdelem, és kb ennyi. más időpontokban - bocs a kifejezésmódért, de így van - az RTL szaros bakancsban ugrál a TV2 meggyalázott hulláján.
  • HöfEE
    #55
    Szomorú dolog de úgy érzem tényleg neked van igazad :S Bár nem nagyon akarom elhinni.
  • Qwerty4
    #54
    pff...tv2...nevetséges, egy újabb celebszar, sztárpóker meg sztárfőzde, tetrisz, sztár utazás.Mi van még?
    Következőkor budit pucoltassanak a "sztárokkal" napszámosként.Az lenne a valóság-show, legalább észrevennék mit is képviselnek ezek az emberek (tisztelet a kivétel), a szart.

    A tv2 meg úgyis elbukja, többre nem képesek.
  • ldavid
    #53
    egyértelmű.
    egy japán műsor alapból "TV2-S SZ*RSÁG"
  • sambauer
    #52
    aláírom, ennek mi köze a tetrisnek ?
  • Daza500
    #51
    Erre megy ki a játék a 2 csatorna között.
  • pyrohun #50
    hát aztán kurvára "utol kell érni" az rtl-t. miben? béna szar műsorokban?
  • Fülüke
    #49
    TIPIKUS TV2-S SZ*RSÁG!
  • MerlinW
    #48
    Azért a bikinis sokkal meggyőzőbb:)

  • 5c0rp330n
    #47
    ez sajnos nem egészen így van.. nagyon sok az elbutított proli az országban. blikk/sztori/hasonló szennylapokat ki vesz szerinted? szerinted ki szavazott azokra, akik a kormányon vannak?
    iszonyatosan sok hülye ember él itt, elhiheted. és ezek az emberek jellemzően nem egy informatikai portált látogatnak.
  • passatgt
    #46
    az a poén hogy mostanában elveri rtl-t:)
  • HöfEE
    #45
    Szerintem nem azért sztároznak meg celebeznek mert az embereknek ez kell ( jól látható akár ha csak megnézzük ezt a topicot) Hanem egyszerűen azért mert segghülye marketingesek és programigazgatók ülnek a TV csatornák vezetőségében.
  • Daza500
    #44
    Na ja...akárhogy kapálózik, nem fogja utólérni az RTL Klubot, sőt, egyre lejjebb csúszik.
  • bosco05 #43
    Magyarországon se sztárok vagy celebek vagy hívjuk őket ahogy akarjuk nincsenek... Miért nem lehetett embertetrisz a neve mint mindenhol a tetves világon. Nekünk miért kell mindenhova a sztár meg a celeb szó? Sok begyöpösödött idiótának a fotelbe jobb bambulni ha sztárokat néz... Szánalom, hogy mennyire elbutulnak egyesek... Ez a műsor tök király lenne ha nem sztárok lennének, hanem átlag hétköznapi emberek. Amúgy a TV2 szerintem képes lesz ezt is elrontani, ahogy mindent.
  • Hegi90
    #42
    ezt is.
  • Hegi90
    #41
    adom.
  • antijuve
    #40
    az lehet h 12+ -os műsor lenne :DD
  • karajjj
    #39
    a TV2 régen adta hétvégenkét, vagy 10 adás lement belőle
  • Daza500
    #38
    Tényleg, ide Celebrity Deathmatch kéne. Hadd nyírják ki egymást. :D
  • Vogel
    #37
    helyettesítsd a CELEB-bel :)
  • HöfEE
    #36
    Ha ezt nem "sztárokkal" csinálnák még lehet nézném is :S De már attól is hányok ha a sztár szót meghallom a TV-ben.
  • R0zs0máK
    #35
    baszki ezt már 1 évvel ezelőtt kitaláltam, hogy mennie kéne itthon is :DDDD
  • Vogel
    #34
    Víz helyett szart kéne tölteni a medencében és vasbetonnal helyettesíteni a szivacsfalat. Máris érdekesebb lenne ahogy küzdenek a leesés ellen :D

    btw a DSF-en adták takesi castle nevű műsort. Hát az hatalmas :D Itt is volt próba, kb 1 műsor erejéig.
  • MR ME
    #33
    fasság lesz ez is ahogy az összes többi celebes baromság, de akinek ez kell az nézze
  • ba32107
    #32
    Amúgy ennek mi köze a tetrishez?
  • Calver
    #31
    ezt max úgy tudnám elképzelni magyarhonban "celebekkel", ha pengék lennének a falon végig. hosszú, éles pengék. bár lehet tiszavirág életű műsor lenne - pont mint a szereplői - de biztos vagyok benne h szórakoztató.
  • n3whous3
    #30
    bazmeg nem mondjátok, hogy ez a japós hülyeség itt is lesz?? loooooool
  • Nuki
    #29
    Inkább olyat akik sűrűbben szerepeltek a TV2-n: Irígy hónaljmirígy, Bagi-Nacsa páros, stb...