17
  • scs17
    #17
    Mielőtt baromságokat írsz, gondolkodj. Amikor az influenzavírusok ellen kifejlesztenek egy antitestet, az igenis hatékony, csak itt az a bökkenő hogy a vírusok viszonylag rövid idő alatt alkalmazkodnak hozzá, így az nem lesz örökérvényű gyógymód, ezért kell mindig újabbakat kifejleszteni.
  • qwas
    #16
    Palinkaval, fokhagymaval es C vitaminnal hamarabb kiuzheto a megfazas. Az influenzat nem tudom, mert mar olyan regen fertozott meg, hogy mar nem is emlekszem.
  • qwas
    #15
    Eleg nagy baj lenne. Sosem art tanulni kicsit. Ezt hivjak igenyessegnek.
  • gemi
    #14
    Az én ismerősi körömbe jelenleg 5 ember infulenzás. Elég gyorsan jön, 1-2 nap alatt ledönti az embert.
  • Sanyix
    #13
    lókuki... mindenre 2 évente találnak valami über gyógymódot mindenre, és mégse lesz belőluk semmi, mert:
    - kamu az egész
    - visszatartják, mert még az emberek halálán(van gyógyszer vagy nincs) is a pénz az úr.
  • InterFoxSOFT
    #12
    A megfázást ha nem kezelik 2 hétig tart, ha kezelik 14 napig!:D
  • Epikurosz
    #11
    Tévedtem. Helyesen:

    "Ezt kérem tiszteletben tartani, ha lehet."
  • blessyou
    #10
    Jó a hír, jó a hír,
    Isten hozott, hemagglutinin!
  • Epikurosz
    #9
    Azért ez nem igaz, engem is érdekel.
    A nyelvtani szabály az, hogy tagmondatok közé vesszőt kell tenni.
    A tagmondat arról ismerhető fel, hogy van legalább egy állítmánya, és legtöbbször alanya is.
    Ezt, kérem, tiszteletben tartani, ha lehet.
  • uwu
    #8
    Szerintem senkit nem érdekel rajtad kívül.
  • dez
    #7
    "Szinte minden változatra letesztelték és a válasz igen volt."

    Egyébként újfent Balázs Richárd figyelmébe ajánlanám, komoly hiba a tagmondatok közötti vessző kihagyása. Azt a dedós szabályt viszont felejtse el, hogy "és elé nem teszünk vesszőt", mert az csak bizonyos esetekre igaz (pl. felsorolás, ill. egy tagmondatba tartozó mondatrészek bizonyos esetei). Röviden: itt vessző kell az és elé.
  • dez
    #6
    Az oltóanyag (is) jó üzlet. Mindent meg kell ragadni...
    (Az orvosok lefizetését meg elintézik maguk a paciensek.)
  • uniu
    #5
    off:jo a leirasod a cigany integraciorol!
  • Tinman #4
    Rengeteg emberrel találkozom minden nap különféle cégeknél... egy db infulenzásról nem tudok. Érdekes, hogy járványt szajkózott a sajtó.
  • Epikurosz
    #3
    Én ma voltam a háziorvosomnál, és meglepődtem, mert 2-en voltunk, semmi sor. Kérdeztem is a doktornőt, hogy hát nincs influenzajárvány? Ezek szerint nincs.

    (OFF: Frissítettem a blogom, amúgy!)
  • globint
    #2
    Ugyan miért ne kerüljön terroristák kezére?
    Amúgy meg rohadtul bosszant, hogy pont most lettem influenzás, és még nincsen kész ez az új oltóanyag...

  • idebudanemoda
    #1
    csak nehogy ez is a terroristák kezére kerüljön!