993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • MerlinW
    #873
    AvatarInit.ini, language
  • Farki09
    #872
    Hali!
    Letöltöttem ma az avatar game-t és orosz. Valaki tudna linkelni angolosítást?
    Előre is köszi!
    Farki
  • tonyr #871
    mégjobb rajongoknak :
    avatar mobil theme (sony ericsson 240x320)
    shake it tipus, rázásra vált hátteret :)
    reg kell oldalhoz ami ingyenes és theme-k letölthetök
  • strebacom
    #870
    Rajongóknak......
    Avatar Win7 téma!!!!
  • grebber
    #869
    1.02 patch

    Changes in v1.02

    * Fixed crash issues when using an audio output frequency greater than 48kHz.
    * Fixed a bug where the player could remain stuck in a cinematic screen after the Banshee cut-scene in the "Cloud Walk" quest.
    * Fixed some D3D10 errors.
    * Fixed shutdown issues, happening on some video cards, that were causing problems when restarting the game.
  • Prince23
    #868
    Sokan eszperántót választják emiatt xd na hát a na'vi (naív) nyelv még könnyebb lesz xd
  • Atkamon
    #867
    Azért nem egészen olyan, mint egy igazi nyelv, csak kb 500 szó van benne, úgyhogy mindent nem lehet vele kifejezni:P
  • Prince23
    #866
    Majd az egyetemeken 5 éven belül már szabadon választható tárgy lesz
  • Atkamon
    #865
    Hát... mint a tünde nyelv a Gyűrűk Urából... azt is jó sokan megtanulták:P
  • w77d
    #864
    azért az már beteg dolog hogy Na'vi nyelvet alkottak rendes nyelvtannal és szavakkal.... ki az a hülye aki megtanulja????

    na'vi nyelv
  • Atkamon
    #863
    Nem naavi, hanem na'vi...
    És igen, az avatarok emberek, na'vi testben.
  • w77d
    #862
    igen, de csak akkor avatar, ha valamilyen módon mégis kötődik a gazdaszemélyhez (pl arcvonások, testi adottságok), másképp csak egy báb :)
    pontosan nem egy naavi képe, hanem az irányító ember kivetülése naavi faj formájában..
  • DarkSector
    #861
    jah vágom...
    vagyis ez a külső az emberen egy avatar, egy naavi képe...ugye?
  • w77d
    #860
    amúgy abban igaza van a barátodnak, hogy az emberek által irányított kékek tényleg avatarok, de a Naavi faj külsejével...
  • DarkSector
    #859
    jah értem...eddig nekem az avatar annyit tett, mind (online) regelésekkor amit kitettem képet.:)
  • w77d
    #858
    az avatar szó már régóta létezik... az avatar a saját személyed más világba vagy más környezetbe kivetítése...
  • DarkSector
    #857
    oksa thx azért néztem nagyokat, mert a haverom mindig lebaszott ezért, és nem hitte el nekem, hogy ezek nem avatarok....:D

    mert azt hiszi, hogy a kékeket avataroknak hívják.
    én meg mondom, az csak a film/játék címe....:D
  • w77d
    #856
    pontosabban naavi és ők a kék magas oroszlánemberek :)
  • DarkSector
    #855
    jah értem, lehet csak 1 bizonyos pontra célozva engedett volna lőni...majd megnézem...csak kíváncsi vagyok.

    most akkor a navi az kicsoda?
    a katonák vagy a kékek, mert haverom aszonta hogy a katonák a navi-k!!!
  • w77d
    #854
    én direkt a katona missziót választottam, teháét megsoroztam a navit, de ha jól tudom a tisztre kell lőni ha naviként akarsz nyomulni...
  • DarkSector
    #853
    nekem írta hogy löjjem a helikoptert, hát nem ment, a katonák irányába se tudtam, csak a kék faszira.
  • DarkSector
    #852
    jah értem...sejtettem, de miért van az, hogy mikor a katonákra, meg helire löttem, semmi nem történt, mikor meg a kékre, akkor engedett mozogni, és továbblépett.
    lehet bebugoltam....:S
  • Atkamon
    #851
    Pont ma játszottam vele elég sokat, egész szórakoztató, persze nem fogok vele évekig játszani:D
  • Atkamon
    #850
    Nem volt egyértelmű, amikor ott állt előtted a katona, meg a na'vi(azaz avatar), hogy ha az egyiket lelövöd, akkor a másik csapattal leszel? Ott állnak előtted, és várják, hogy kire lősz, meg még a két csapat ikonja is ott van felettük...
  • samsung123
    #849
    Multiba milyen lehet? nyomta itt valaki?
  • w77d
    #848
    hát mert lelőtted a Navit amikor jöttek a katonák... ha a katonákra lőttél volna Navi lennél, ennyi.....
  • DarkSector
    #847
    nem voltam türelmetlen.
    végignyomtam az elsőt, de nem lehet választani.
    semmien felirat nem jött ki hogy mivel akarok lenni, csak csináltam a küldetéseket, azt ennyi, és katonákhoz tett.
  • kakateve
    #846
    Ezen jót röhögtem!
  • Atkamon
    #845
    Ne legyél már ennyire türelmetlen, az első pályát kell emberként végigjátszani, aztán választhatsz...
  • DarkSector
    #844
    hahaha
  • Berv
    #843
    Fejben... :)
  • DarkSector
    #842
    hol kell eldönteni hogy avatar vagy katonának a küldetését csinálod meg????
  • Atkamon
    #841
    Nem tom, mondom nekem semmilyen nehézségi problémám nem volt a játékkal, sőt, nagyon sokszor túl könnyűnek találtam.
  • Fehercsoki
    #840
    És szerinted egy olyan gépfegyver a valóságban mennyi idő alatt szedne szét 1 navit?:O
  • balee4
    #839
    Ez baromság, az RDA kampány tényleg könnyű, de a Navi..., irreálisan erős a katonák sebzése, pillanatok alatt szétdarálnak. Persze később az erősebb fegyverekkel jobb lesz a helyzet.
  • Atkamon
    #838
    Nekem az előre gombra felszáll... nem tudom, neked miért nem megy.
  • zozox333
    #837
    Üdv!

    Miért nem indul az a qrva madár? Odamegyek mellé, írja, hogy "F", megnyomom, ráülök és annyi! Ülök a hátán és semmit sem tudok vele csinálni!
  • Shep
    #836
    Mondjuk ez igaz, csak hát itt meglepő :) de ha a játékmenet kárpótol akkor rátudok :)
  • SaGa Jr
    #835
    Mindent alul lehet mulni. :-)

    Egyébként meg a befejezést az addig megszerzett infókkal együtt kell nézni és értelmezni.
    Ennyiből a navi sztori összetettebb és jobb, a szereplői életszerűbbek és a reakcióik is azok.

    Az emberi alapvetően a darálásról szól (rendes magyarázatot sehol nem kapsz és lelsz), némi minimális, előre kiszámítható sumákolással, meg egy beépített választási lehetőséggel ami szerintem sokat nem változtat a végkimenetelen, max a rizsa lesz más a végén és más célpontok halódnak el a karakterünk fegyverei által.

    Ha a filmet láttad, akkor pár utalás érthető lesz a játékot végigjátszva mindkét oldallal.
  • Shep
    #834
    A NAvistól is rosszabb? Azt alul lehet múlni?