993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • tmisi
    #913
    Na én kivégeztem, egy-két béna résztől eltekintve egész jó volt.
  • vear
    #912
    Először én is azt gondoltam, hogy "ledob a szerver", de a helyzet nem ilyen egyszerű. Arról van szó, hogy minden "szerver", az tulajdonképpen hosted game, vagyis nem lévén dedikált szerver, ha becsatlakozol valahova, azt valaki a saját gépén futó játékból hostolja a "custom game" menüpontot elindítva. Ha ő kilép a játékból (mert pl ráunt), akkor a szerver is megszűnik, és ledob mindenkit. Fantasztikus multit lehetne ebből a játékból összehozni, ha nagyobbak lennének a pályák, több játékos játszhatna, lehetne repülni, meg lenne dedikált szerver hozzá.
  • w77d
    #911
    nna most fejeztem be az RDA kampányt, jöhet a cicaemberek kampánya...
  • Atkamon
    #910
    Ja, az a tan Jalas rész nagyon béna, én is csak néztem...:D Nem értem minek tesznek bele a játékba egy olyan választáást a végére, ami teljesen elrontja az egészet...
  • w77d
    #909
    ha a steam-en vetted, akkor ott kaptál kódot, ha pedig dobozos boltit, akkor abban keresd a kódot...
  • ravynne
    #908
    Na'vi küldetésbe 2x végigvittem. Ma megcsináltam a emberben is, de nagyon csalódtam. Addig oké, hogy az elején választhatunk, hogy melyik oldalon állunk, de a vége fele, miért ajánlja fel az egyik na'vi vezető, hogy álljunk az ő oldalára mikor már megöltünk egy rakat na'vi vezetőt is? És amikor átállok hozzájuk. onnantól ugyan olyan a menet, mint na'vival, ja, és a poén a végén, hogy Tan Jala megjön, amikor a közepe fele már egyszer megöltem... Most megint kezdhetem újra emberként, hogy megnézzem az emberi befejezést. ezt leszámítva, meg hogy multiba a szerver sokszor szétdob, nekem nagyon tetszik.
    Ja, és miért van, hogy a multiba szebbek a na'vik, mint a sima gamebe?
  • Atkamon
    #907
    Vedd meg.
  • norbixx
    #906
    activalation wizard akitválni kell gondolom de kéne kod valaki segitsen!!!pls:S
  • norbixx
    #905
    csá valaki tudna adni egy serialt???:Smert nem tom elinditani mert amikor elinditom feltelepit valamit és kéri a serial keyt:S pls help!!!!!!!!!!
  • dupla0
    #904
    nah valaki tudja hogy kell 3d-ben nyomni?
  • grebber
    #903
    Ott csak köcsög navi végigjátszás videokat találtam!
  • Atkamon
    #902
    Pedig ott van, nem egy shard, hanem asszem valamilyen táskát kell keresni. De amúgy youtube...
  • grebber
    #901
    Egyik házban sincs semmi 6 db van mindet átnéztem többször is:(
  • Atkamon
    #900
    Meg kell találni egy Shard-ot az elhagyatott kutatóbbázison... Az egyik kutatóházikóban volt asszem.
  • grebber
    #899
    Valaki tudna segíteni elakadtam de mocskos modon?

    Itt tartok ez azután van hogy be kellet szállni egy jeepbe aminek a hátuljáról rakétavetővel kellett lőni és csomo nagy bölényszerű lény jön!




  • dupla0
    #898
    csá vettem egy vörös/cián 3d szemüveget
    azt szeretném kérdezni hogy mit kell még csinálnom hogy játszhassak 3d-be mert ha bekapcsolom az egészt kettőben látom
    köszi
  • Berv
    #897
    IV szintű shootgun-m van már, használom is merészen
    Volt egy nagyon kemény rész emberként, mikor egy bazinagy ragadozót - "egyértelműen futás!" - szóval egy thanator-t kell kinyírnom. Próbáltam először futva, menekülve kinyírni--> kudarc
    Majd a földből kimeredő bordák között mozogva, de mindig elkapott. KO.
    Aztán berongyoltam a lelőtt heli mögé, nah onnan sikerült végül lelőnöm, mert nem ért el :) Ott használtam bőszen a shotit, élmény volt látni, amint megvonaglik a találatoktól, el nem repült, de fájt neki rendesen
  • Atkamon
    #896
    Nekem is sokkal nehezebb volt először emberrel. Megszoktam a közelharcot, meg azt, hogy íjjal általában egy lövéssel kinyírok valakit. De aztán egy idő után átáálltam ember üzemmódba, és akkor már könnyű volt. A játék végefelé, amikor már van jó erős shotgunom, mindig csak azzal mentem:D Futnak felém, bumm a fejbe, visszarepülnek 10 méterrel, aztán még egy lövés és vége:D
  • tmisi
    #895
    Kivéve a navik kezében, ott emberekre több kellett.
  • Berv
    #894
    a na'vi alapfegyver - íj - is pikk-pakk elintézett mindent, míg pl a pisztolyt nem is használtam, legfeljebb véletlenül, mikor scroll-oztam az egér görgővel, és ott állt meg
  • ravynne
    #893
    Én is úgy érzem, hogy könnyebb na'vi-val, mint emberrel.
    Aki szokott multizni, az vegyen fel: Ravynne89

  • w77d
    #892
    viszont az emberi fegyverek kurva hamar szétszednek mindent...
  • Berv
    #891
    Jól érzékelem, h. emberrel nehezebb a menet ?
    Pl nagyon hiányolom a közelharci fegyvert - a lángszóró nem az - a fegyvertárból.
    Na'vi-val állati jól le lehetett ugrani a katonák közé, azt csapkodni, mint eszelős, és hullott a sok arc
  • grebber
    #890
    Értem.Csak emberrel tolom végig annyira nem jó valahogy nem jön át a feeling!
  • tmisi
    #889
    Az emberre is sok kell.
    Mellesleg az emberes rövidebb valamivel.
  • SaGa Jr
    #888
    Amennyire nyújtod. Ha felderítesz mindent akkor nyúlik a játékidő is. De végig lehet rohanni az egészen 6-7 óra alatt is. Normál tempóval 10-12 óra játékidő egy oldal, ha nem teleportálgatsz gyakran.
  • grebber
    #887
    Amúgy milyen hosszú a game? Ember oldalon pl.
  • grebber
    #886
    Most vagyok ott hogy lehetett választani ember vagy navi.Sok sok lövéssel széjjellőttem a Navit.Elég szívós volt sok kellett neki!
  • dupla0
    #885
    csá én megvettem a játékot, végigvittem és nagyon tetszett
    az alapjátékot vettem meg és láttam hogy a special edition-ban(vagy nemtom hogy hívják) vannak még páncélok és ilyesmik.
    arra lennék kiváncsi hogy valamivel elő lehet e hozni ezeket?
    kösz
  • nyikolaj
    #884
    rcsaby: simán le kell durrantani! Én kezdésnek gránátvetővel megsoroztam, de felpumpálta az életerejét, így eléálltam shotgun-nal és addig lőttem, míg kifeküdt :) (jól sejted a játék legvége).
  • rcsaby
    #883
    Valaki éeirhatná,hogy a RDA-s küldetés végénél a fánál,hogy hogyan kell megölni azt a manust.A Navi küldetést már kijátszottam,de itt teljesen elakadtam,hijába lövöm mindig visszatöltődik,van egy fegyver benn a földbe de azzal sem tudok semmit kezdeni.Pedig szerintem már a legvégén vagyok.Valaki HELP.
  • vear
    #882
    Pedig az egyik preview videoban van egy olyan, hogy a torukkal üt le egy helit, de a játékban sehol nincs olyan. Szerintem a na'vi játékmenet végét megvágták, lerövidítették. Majd talán a következő avatar játékban lesz, mert a film ilyen sikere mellett szerintem biztos hogy lesz.
  • bajsz
    #881
    pedig de:(
  • Gideon Wieth
    #880
    Sziasztok! Most repültem előszőr a játékban, és hát a zenével együtt lenyűgözött. Kérdésem, hogy a lesz olyan résza játékban mint a filmben, hogy egy hatalmas harctér, és akkor essünk neki ? Úgyértem, csak nem hagyták ki azt a huzást, hogy egy hatalmas légicsatát vagy valamit beletegyenek ugye? :)
  • SirArcheer
    #879
    Ez rossz hír.
    Először véletlenül kapcsoltam be a 3d-t, és csodálkoztam hogy kettős látásom van.Sebaj.
    A grafikai hiba jobban zavar. Megpróbálkozok frissebb ATIval és a patchel.
  • DarkSector
    #878
    piros - kék szemüveg a jó.
    ez önmagában elég, de ateljes élvezhetőséghez egy 3D vision szett kell, 3D monitorral, de az drága.

    piros - kék szemüveges téma, csak Nvidia driverrel működik, vagyis ha Ati videókártyád van, akkor nem fog menni!!!!
  • SirArcheer
    #877
    Sziasztok!
    Nekem is megvan a játék, de az első kültéri pályán minden bokor és fa téglalap alakú levelekeből áll.
    Próbáltam keresni google, de nem találtam semmit.

    3d szemüveggel tényleg jobb az élmény. Megéri venni egyet?
    Ha igen, akkor mindegy melyike?
    (Piros-kék, polarizációs)
    Segítséget előre is köszönöm.
  • Farki09
    #876
    átírtam english-re és jó
  • Farki09
    #875
    megvan köszi
  • Farki09
    #874
    És ott mit csináljak? :S