993
James Cameron videogame adaptációja PC-n
  • marc45
    #233
    és tudod honnan lehet letölteni?
  • grebber
    #232
    Mindenki az nagyon túlzás.
    Inkább írjon az aki megvette!Kíváncsi vagyok hányan!
  • marc45
    #231
    itt mindenki eredeti játékkal játszik?
  • Doom 4
    #230
    Házi mozival jó?
  • Shep
    #229
    Hát ha real3d mozi van a szobádban akkor nincs akadálya :)
  • DarkSector
    #228
    jah mivel ez nem szemüveges.
  • LasDen #227
    ahhoz kell majd egy 3d-s tv is....
  • DarkSector
    #226
    hát
    3d szemüveggel monnyuk itthon a szobámba
  • Shep
    #225
    Miért hol lenne még 3D-s?
  • DarkSector
    #224
    jah akkor ez csak a moziban 3d-s?
    :D
  • Shep
    #223
    Na hát akkor meg főleg drága az ájmex. :)
  • wedge31
    #222
    Mert tényleg nincs lényeges különbség a kettö közt a vászon méretét leszámitva.
  • Shep
    #221
    Nem kell mindenkinek mindent elhinni :) Nagyon is jó benne a 3D, bár 2-en is azt mondták a haverok közül, hogy nincs egetverő különbség az imax és a real3D között a vászon méretét leszámítva, szóval embere válogatja, de ha nem voltál még akkor 1x mindenképpen érdemes kipróbálni mert jópofa mikor a "képedbe" repkednek a kavicsok. Más kérdés, hogy annyival nem biztos, hogy többet nyújt, mint amennyivel többe kerül.
  • LasDen #220
    nekem megérni felmenni imaxbe :D már csak az van hátra....ma láttam 2x....:D
  • grebber
    #219
    Hm érdekes amiket itt olvasok erre fel akartam mászni pestre mert milyen jó és ilyeneket írnak.Pedig elvileg ez fasza új technologia stb.
  • Shep
    #218
    Ja csak ez nem a szines szemüveg technológia és igencsak jó a 3D benne, a film már nem annyira :)
  • DarkSector
    #217
    jah énis csodálkztam mit kell ebbe a 3d-s cucc tök felesleg.
    többi 3d-d-nél is kifolyik a szemem, mire rááll hogy mit kell éppen néznem zöld-pirossan.
  • JaSoN HuNTeR #216
    Mi a véleményeket a játékról?Jó? Én is láttam a filmet 3Dbe és nem volt rossz csak semmi értelme nem volt 3Dbe nézni me kb nem volt valami nagy szám benne a 3Ds nézet.

    Végső állomásba sokkal jobb volt a 3D.
  • Doom 4
    #215
    Hát én úgy tom a filmet is több részesnek szánták nekem tetszett de kicsit sablonos volt de ha tényleg több részes lesz akkor bevezető résznek jó volt, de ha meg ugy gondolkodunk ennek kellet volna akkor a legnagyobbat durrannia hogy sok néző legyen. Akármni is legyen és szívesen várrom a folytatást.
  • tmisi
    #214
    Ez de mekkora szopás. Mert az még helyén van basszunk ki a sok warezoló köcsöggel, de hogy még a becsületes vásárlókkal...
    Amúgy én akkor sem fogom megvenni, ha nem jön ki törtbe. Akkor nem játszom vele. Mire lemegy egy elfogadható árra, már lejárt lemez lesz a filmmel együtt, kutyát sem érdekli majd.
    Grebber linkjére reagálva 60%-os értékelésű játékoknál még a letöltést is meggondolom nem hogy a megvételt. A látványt a film is megadja, de az sem most lesz, mert ahol élek legalább 50 km a legközelebbi mozi, mivel a szomszédos városba megszűnt. :((((
  • grebber
    #213
    Worthplaying Review 60%
  • grebber
    #212
    Erős a gyanú hogy a többiben sincs serial!
  • DarkSector
    #211
    ha visszaviné az üzletbe ott nem tudnák kicseréltetni?
    mármint a tescoban?
  • strebacom
    #210
    Hát én tegnap néztem meg a filmet, kurvajó volt no meg a látvány, na ha ilyen lenne a game az lenne a faxa.....
  • grebber
    #209
    Jól körülnéztél a tokban kis füzet hátoldalán is mindent átnéztél??
    Ha igen és sehol nincs,akkor írj az ubisoft supportnak.
  • DarkSector
    #208
    sebaj dupla bevétel
    :D
  • balee4
    #207
    Kimaradtak az először boltba került változatokból a CD-kulcsok, persze CD Galaxis, 576 visszavonta a pótlásig pár napra, de úgy látszik a Tesco nem értesült róla.
  • DarkSector
    #206
    az 576 üzletben egy ujjabb tokban...
  • balu840202
    #205
    Én megvettem eredetiben a Tescoban 10k-ért. nekem is vmi serial key-t akar, de sehol nem találom... van aki megvewtte eredetiben és neki volt? akkor irja le lecci hogy hol talőálta meg... tnx
  • MerlinW
    #204
    Nincs még rá megoldás.
  • marc45
    #203
    hello!
    Tudna valaki segíteni?
    Letöltöttem a játékot pc-re feltelepítettem, de utána valami serial kódot kér ami nincs. Nem tudja valaki h lehet megkerülni v valahogy máshogy elindítani?
  • rambuu
    #202
    *gameplay
    *(Sharodot) -o
    Bocsi késő van már! :D
  • rambuu
    #201
    Mivel Konzolos topik nincs, ezért ide irom, nem tudom hogy valaki játsza-e it közülletek xboxon.
    Hát engem annyira nem nyűgöz le, meg egyáltalán nem olyan, már mint grafikailag mint amiket hireszteltek rolla és mutattak gamplay videokat annak idején...
    Épp most akadtam el benne... és mondom nézek gamplay videot erre látom, hogy olyan végig játszás nincs youtubon amin emberrel játszasz, hanem annál a bizonyos pontnál mindenki azt választotta, hogy a Navi-val megy tovább... HÁT MONDOM GZ!
    És akkor közben megtanáltam a beharangozó videoját, amikor ül a producer vagy kicsoda és meséli a játékot, közben fut a game.
    Na és itt láttam hogy egyáltalán nem olyan a teljes verzio mint amit ott reklámoznak, ha kész egy küldi nem ugy jeleniti meg stb.
    Na de mind1 nem is ez a lényeg, amiért ide jöttem hogy kérdezzek az az lenne:
    Hogy persze én, emberrel mék tovább, és leakadtam ott amikor azon a bizonyos Grave'S Bro-n vagy milyen helyen vagyunk, és egyszer ad egy olyan küldid hogy mennyek el egy helyre és szerezzek meg egy olyan Sharodot!
    A küldi ugy szol, hogy Shadow of the Shard, asszem...
    Na és a lényeg hogy nem találom a Shardot...
    Valaki esetleg jár már itt a gameben?
    THX
  • grebber
    #200
    PC-re sem lenne warez ha a ps3-as elvet követnék azt lenne itt sírás hegyekbe azt hiszem!
  • DarkSector
    #199
    dvd lejátszókból usb-re nem tuod leszedni...legalábbis tudtommal nem lehet...usb-ről csakis lejátszani lehet se törölni se írni...:D
  • Jobboka
    #198
    törtbe ki se jön?
  • tonyr #197
    nem rossz elgondolás, DE...
    ami mostanában kijön bármilyen lejátszo, pl mediacenter vagy dvdlejátszo... az lejátsza ugyebár a védett lemezt hisz benne a mehanizmus erre.. usb lesz rajta biztosan, igy már pc-hez is van kötve a termék, ott pedig már kis okoskodással át is másolja a lemezt és teszi torrentre...
  • DarkSector
    #196
    az igaz nem kell kitalálnod. nem fizetnek érte.
    de ettől még nem kell leszólni.

    én nem takarékoskodásból mondtam ezt hanem egyszerűen ez az egyetlen 1 megoldás, ami szoftveres védelem, az előbb vagy utóbb részben vagy egészben de feltörhető...
    ezt érdemes megjegyezni.
    az egyetlen 1 megoldás, ha hardware-essen védekeznek, hogy ez nem éri meg nekik, azzal tisztában vagyok, hisz ezt már rég gondolom megoldották volna, én csak azt mondom hogy ez az egyetlen megoldás...és ez végleges megoldás lenne, hisz a lehetőségét iktatnák ki, eleve hogy akár csak probálkozhassanak vele.
  • Shep
    #195
    Minek? Senki nem fizet érte nekem ,hogy kitaláljak valamit. Viszont amit te mondasz, hatalmas tőkét, időt igényel ami aztán egyáltalán nem biztos, hogy behozza az árát.
  • bgabor
    #194
    Én eleve ódzkodok a merchandising-os játékoktól. Nem szeretem, amikor kijön a film, és vele együtt az azonos témájú játék, törülköző, plüssbaba. Az ilyen játékok alig szokták megütni a középkategóriás szintet.