386
Internetes ismerkedés
  • garadas20
    #386
    Engem ilyen kitüntetés nem ért, hogy barátságon kívül másért írtak volna nők, általában én vagyok a kezdeményezőbb, de az esetek zömében nem csinálok semmit, annyira nem kell, hogy minden áron erőltessek valamit, ami nem feltétlenül megy. Egy internetes társkeresésben meg az a hátrányos, hogy idő kellene, hogy egy találkozót összehozz az illetővel, ráadásul ha összejön, se biztos, hogy életképes. Sok esetben addig akarja a másik fél húzni, míg végül elfelejtődik, vagy írja, hogy sajnálom inkább mégse. A másik meg a társkereséssel a bajos, de ez életszerű, hogy olyan, mintha egy darab húst árulnék és magamat árulnám rajta. Felteszek egy hirdetést, hogy itt vagyok, nézz meg, szeress, tetszek neked stb. Igazából csak érdekességkép, de a való élet is erről szól, hogy ha odamész valakihez, akkor próbálod a magad legjobbját adni, függetlenül attól, hogy lehet más részed kevéssé vonzó az illető számára. Szóval a véleményem tömören, hogy ismerkedni lehet, de számomra hasztalan, inkább kivárom ki talál meg.
  • Steve Q
    #385
    Engem is találtak már meg ilyen Ms. SzerintedSzépVagyok nők, akik majdnem mindenáron be akarták bizonyítani, hogy így meg úgy törődnének az emberrel. Emlékszem, a Hotdog társkeresőjében egyszer ráírtam egy csajra, nem írt vissza, én azóta végeztem is az ilyennel. Ami a nők nagy arányát illeti: a csapatban, amiben dolgozom, szinte mindenki asszony, szóval lehet benne valami. :/
  • garadas20
    #384
    A hotdognak volt vagy van ilyen rovata is, hogy társkeresés, mondjuk a legtöbb helyen már csak a nagyon elkeseredettek vannak fenn, vagy akik nem kellenek senkinek sem, ezért nehézkes ez részben, meg nálunk a nők aránya valamivel nagyobb, mint a férfiaké.
  • Steve Q
    #383
    Ahogy elnézem, újabban már a hotdog és a rockerek is afféle társkeresővé léptek elő, legalábbis páran ott keresgélnek (engem ezeken talált meg két lány valahogy, bár az egyik inkább haverkodni akar).
  • garadas20
    #382
    Netes társkeresésre a legjobb talán ha ilyen fórumokra írogatsz, vagy rámész a felemás hírnevű chat.hu-ra, ahol a sok értelmes beszólást lesve kereshetsz még értelmesebbeket. Amúgy szerintem amik kifejezetten társkeresésre szakosodott oldalak, azok zöme mind lehúzós, mert ha többet szeretnél benne csinálni, ami alapvető lenne, azért külön kell fizetned én nem fizetnék érte semmit, ha van lehetőség facebookra,iwiwre vagy más hasonlóra regisztrálni, aztán vagy bejön vagy nem. Megjegyzésként, társat nem kerestem neten, inkább csak ismerősöket és tapasztalatot.
  • AdamBast
    #381
    mocskos java!
    azt hittem működik böngészővel, nem kell telepítgetni semmit :S
  • Steve Q
    #380
    chat.hu
  • timelord012
    #379
    Sziasztok!

    Tudnátok ajánlani egy pár népszerű netes társkereső oldalt?
  • kl24h
    #378
    Nemcsak a fórumozók fényképalbumába lehet képeket feltölteni, hanem a galériába is. A legtöbb kép a galériában van.
  • Wolfsnack
    #377
    Szia! feltöltesz magadról képet a fórumozók fényképalbumába?
  • Rózsa7
    #376
    Internetes ismerkedés? Érdekes téma. Valakinek bejön, valakinek nem. Beszélgetni persze itt is lehet, valakinek ez még előnyt is jelent, mert lehet, hogy élőbe kicsit visszafogottabb, esetleg zárkózottabb, itt viszont ugye más a helyzet.
    Én is ismerkedtem már neten, van előnye is, hátránya is, mindenesetre szerintem jobb élőbe, mert neten nem jön át annyira a másik stílusa, nem hallod a hangját, a hanglejtését, nincsenek meg a gesztusok.. :)
  • Picur0919
    #375
    Sziasztok pls Szavazzatok ezen az oldalon!! http://www.randivonal.hu/sikertortenetek/osszes_sikertortenet/fiatalsag_boldogsag/48218 Csak egy tetszik gomb semm más! Köszönöm
  • immovable
    #374
    szerint tem tanuly mek irni mer ity nehhéz el olvas ni mit szeret nél te ret ard ált
  • Wolfsnack
    #373
    te betegállat ne itt hirdess vannak erre más helyek, ez a topik nem erre van fenntartva
    és tanulj meg normálisan írni!
  • therion24
    #372
    tegnap este csináltam rola fotokat de ő nem tud rola mert alut és elég jol sikerültek miden pozba lekaptam őt.
  • therion24
    #371
    keresem azokat a lányokat 28 tol 40 ig akik xex ben jók ugy hogy én meg a barátnőm 3 masbaki szeret ném probálni hogy milyen benne lene a barát nőm is jelenkezettek ezen a telefon számon.36203970853 kélek hívjatok mi hamarab.köszi
  • Wolfsnack
    #370
    randivonal.hu ilyen üzenetet küldött: "XY kíváncsian nézte meg az adatlapodat. Te is kíváncsi vagy rá?"
    ezt most csak úgy küldte random a rendszer? mert nem vagyok VIP,
    vagy a csaj rábökött valamire ami miatt kíváncsi?
    tudna valaki ebben segíteni? írjak a csajnak? csak ugye VIP nélkül asszem írni se tudok
    ez csak ilyen kamu üzenet volt?
  • Muszy20
    #369
    Szerintem nem feltétlen zsákutca az ilyen ismerkedés! (ahogy lentebb is írtam)
    És bármit írhasz a jó ízlés határán belül..
    van akinek az jön be ha megmondod a tutit hogy szertnéd jobban megismerni.. :)
    Viszont sokan vannak pl akiket az fog meg ha a srác mondjuk a csaj profilján-társkereső adatlapján lévő infókra kérdezget rá és így hoz létre párbeszédet-levélváltást..(pl.: láttam az adatlapodon hogy airsoftozol.. mennyire csinálod komolyan? szoktál eljárni is ilyen társaságokba?stb ) jó bocsi a hülye példa miatt..:)
    Ahogy GREEN is írta ne legyél azért túlbuzgó.. az olyan gáznak hat a csajok körében..Legalábbis eddig ez a tapasztalat.
    Viszont a leszarós résszel nem értek egyet .. Feltételezheti a lány hogy már nem érdeklődsz iránta vagy találtál mást azért szarod le és úgymond megkapod azt a jelzőt hogy te is olyan vagy...
    Nekem nem kell bemutatni hogy milyen bonyolultak a nők...
  • green6k
    #368
    Hát ilyen sablonos szöveget ne írj hogy szép a szeme.Keltsd fel a figyelmét!Néz meg a képeit azokon keress valami dolgot amivel kapcsolatban kérdezhetsz.Úgy add elő magad hogy ne légy túlbuzgó.Ismerkedésre koncentrálj ne arra hogy egy jó nő és akarsz tőle valamit.Beszélj úgy vele mint egy haverral.Aztán ha megy a levelezés egy ideje egyszer csak szard le és ne keresd egy pár napig.És meg is érkeztünk...
  • Wolfsnack
    #367
    sorozatos dolog hogy nem írnak vissza a csajok a levelemre
    az ilyenek bekaphatják
    de ez akkora paréjság, mások legalább pár sort visszaírnak akkor is ha nem jövök be nekik, max a levélből látom hogy nincs fogadókészség náluk, lásd. válaszolnak a kérdéseimre, de nem sokat írnak magukról és rólam se érdeklődnek
    ilyenkor veszem a lapot, ez korrekt
    meg olyan is van a hetente egyszer ír, na annak is fontos lehet az ismerkedés
    igazából utóbbi héten tucat lánynak írtam, és abból 3 írt vissza, azok se nagy kedvvel
    ez a netes ismerkedés tényleg egy zsákutca
    nálatok mi a helyzet?

    lányok! titeket milyen hangvételű levél fog meg? gáz ha olyat írok a levélbe hogy szép a szemed? lehet ezért nem írnak vissza?
  • Wolfsnack
    #366
    randivonal.hu-n technikai hiba van, felvettem a vip tagságot, de nem vonta le a pénzt
    aki bátor próbálja ki, hátha még működik
  • Muszy20
    #365
    Sokan irkálnak csak úgy ismeretlenül rá az emberre.. ami lehet nem lenne gond csak sokan bunkó paraszt dolgokat irnak amolyan jó a melled köll kóla stilusban vagy ha nem veszik figyelembe a foglalt-kapcsolatban kiirást és annak ellenére irnak...

    SZóval szerintem csak óvatosan!.. :)

    Bár nekem azért van egy jó tapasztalatom (részben neten ismertem a páromat és ebbe a "részben" dologba nem mennék bele mert hoszú és kacifánts történet) és ezzel a jó tapasztalatfiúval együtt vagyok már majdnem két és fél éve.
  • Molnibalage
    #364
    Van olyan aki el tudja olvasni ezt tördelés nélküli a smile hegyet ?
  • raptor22
    #363
    Köszönöm szépen:):)
  • mx18
    #362
    Hát te tudod, de sztem ha kétségeid vannak, akkor ne írj. Ha meg ezektől eltekintve iszonyúan tetszik, akkor írj... Nem tom.
    De biztos egy csomó "normális" csajt is lehet találni, úgyhogy sztem ha nem vagy egész biztos benne, h őt akarod, akkor keresgélj tovább :)
  • Wolfsnack
    #361
    nem, neten találtam, egy társkereső oldalon, csak nem tudom írjak-e neki
  • mx18
    #360
    Hát, lehet benne valami. Bár az a jobbik eset, ha azt akarja, h te fotózd :)
    Amúgy a barátnődről van szó?
  • Wolfsnack
    #359
    ezaz félek hogy nem "rendes lány", olyan csávos az ágyon, mintha azt sugalná "gyere feküdj mellém" az ilyen ribiktől meg menekülök, normális kapcsolatra vágyom
  • mx18
    #358
    Hát... nem hiszem. Az egyik nagyon jó barátnőm is ezt csinálja, méghozzá ha hiszed, ha nem egy meleg pasival is fotózkodott. Hát, először nagyon nagyon furán néztem, de hát ő tudja. És ő egyáltalán nem kurva, hanem nagyon is érző csajszi :)Bár tény, h az ilyenhez kell egy adag rámenősség :)
  • mx18
    #357
    Hú, hát gratulálok, és nagyon örülök, hogy így alakult :)Sztem mindenképpen jól tetted, h így kíméletesen hoztad fel a dolgot :)
    Remélem, még jó sok hétig együtt lesztek :)
  • kl24h
    #356
    Nem feltétlenül.
  • raptor22
    #355
    Hello! Fúú tényleg nem meséltem, pedig már le akartam írni a sztorit:) na most pótolom:) na miután volt ez h nem tudtam eldönteni h a csajszi mit akar, taliztam vele, majd a bogarat beletettem a fülébe, h akár lehetne több is 2-nk közt mint barátság, meg msn-en dumálás. Aznap többet nem is hoztam fel ezt, csak annyira h elgondolkodjon róla. Másnap msn-en beszéltünk és kiderült, hogy így erre még nem gondolt, hogy ebből több is lehetne. Aztán volt egy érdekes beszélgetés és abban maradtunk, hogy péntek esete buliba összefutunk és meglássuk:) hát itt fogadtam volna magamra, all in:) aztán buliba közölte, hogy nem. Na mondom király...aztán beszélgettünk még h hogyan tovább, de így már elment a kedvem, meg szarul is esett. Majd hazajöttem. Másnap este melóból hazaérek látom msn-en már írt h hívjam fel. Na mondom mi lesz itt...Kiderült, hogy gőze nem volt h mért mondott nekem akkor nemet, ugyanolyan szar napja volt mint nekem hanem szarabb stb stb. Abba maradtunk hogy hétfőn találkozunk megint, ez volt múlthéten (nem buliba mint legutóbb). Ott mondta h a nem már nem, hanem a másik:) én is mondtam ha van még egy kis esély arra, hogy összejöjjünk én azt megragadom, azóta együtt vagyunk:) pont 1 hete:) szal lassú víz partot mos:) kicsit elhúzódott meg nem volt 1szerű de megérte. Hát párszor már próbálkoztam ilyen netes ismerkedéssel, de eddig semmi nem volt max 1 tali v még annyi se. Egy idő után már nem is hittem benne, max időtöltésnek volt jó, aztán végül csak összejött. Ez a jó helyen jó időbe és a 100ból 1 játék:) ha van kérdésed szívesen válaszolok, most nagy vonalakban írtam le a szorit:) (bocs a helyesírási hibákért és a többiért:)
  • Wolfsnack
    #354
    ha a csaj ágyon fekve fotóztatja magát, akkor kurva?
  • mx18
    #353
    Szia Raptor, nem írtál, úgyhogy gondoltam, megkérdezem, h hogy állsz a csajszival. Összejött a dolog? Majd ha erre tévedsz, akkor írd meg, kíváncsi vagyok :)
  • eisbaren
    #352
    érdekes nekem nem írnak lányok a facebook-on vagy másik közösségi oldalon pedig én nem bánnám.Bár én sem szoktam ismeretlenül írni egy lánynak sem pedig lehet azt kellene
  • IXEMGabeo
    #351
    szóval innen a neved...logikus...
  • chhaya #350
    Általában az adatlapomon szereplő infókra szoktak vmit reagálni vagy kérdezni.. pl. a kedvenc oldalakkal kapcsolatban
    Persze szoktam válaszolni, csak általában nem vezetnek sehova ezek a levelezgetések.
  • yugoslave
    #349
    visszaírsz nekik?
    mivel keresnek meg?
  • chhaya #348
    Szoktak fészbukon teljesen ismeretlen hímek rámírni.
    Semmi pozitív.
  • yugoslave
    #347
    Szoktatok fb-on teljesen ismeretlen lányokra ráírni?
    Mik a tapasztalatok?