17
  • gettoharcos2
    #17
    jaj bocs ezt nem ide akartam
  • gettoharcos2
    #16
    Atlantis a Fekete tengerben volt a Sumér Ősmagyarok lakta területen és mintegy Krisztus előtt 5500 évvel süllyedt el a "nagy özönvíz"-nek emlegetett esemény alkalmával, amikoris a mai Boszporusz szoroson keresztül, viszonylag hirtelen - mindössze néhány hét leforgása alatt - elöntötte az interglaciáis időszakban , hirtelen felolvadt jég.

  • gettoharcos2
    #15
    meg skájvóker lajos
    ...

    a cikkről , a titkosszolgálatosokról, a gyerekes hülyeségeikkel (esküszöm néhány tagbaszakadt óvodásnak több esze van) ez a tömör , de velős véleményem :

  • who am I 7
    #14
    hát, ha neked annyi eszed van...Ha szeretnél igazi golyót a fejedbe, azért, h a korrupt politikusokat "megvédd", hát hajrá...az ilyeneket kell az első sorba küldeni
  • Tetsuo
    #13
    katonai dologban miert is lenne?
    Hiszen csak kaland meg móka, semmi más.
  • Vorpal
    #12
    Én háború nélküli világot képzelek el - hülye kis álmodozó vagyok-e?
  • HiddenTruth
    #11
    Egy megrendezett holografikus háborút készítenek elő, amolyan 'Függetlenség napját', a technológiát már kipróbálták, gerjesztett hullámterekkel tökéletes audiovizuális élményt hoznak létre.
  • The Garrett
    #10
    52nd Avenue - 52A - Area51 utódja. tutira ott a skynet józsef.
  • USAMEN POWER
    #9
    Mindig is vannak, és lesznek olyan emberek a mostani világban, akik kiszivárogtatnak dolgokat a jónépnek... Szerintem a volt fasiszta, és kommunista időkben jobban figyeltek arra hogy a titok az titok maradjon. Amúgy nem árt ha dolgok ki szivárognak, mert hamarabb kiderülnek az aljas dolgok is, amikkel esetleg egy kormány, vagy nagy cég árthat a polgároknak... ezt csak példának hoztam fel természetesen, ebben a katonai dologban semmi aljas nincs szerintem.
  • Csirke4
    #8
    Úgy hogy a gonosz ruszki hekkerek akcióba léptek és az egyik webcammal fölvették az egész értekezletet.
  • FoodLFG
    #7
    Izgalmas.. o.o
  • picurmanoo
    #6
    Ha ez ennyire szigurúan titkos, akkor hogy szivárgott ki ennyi részlet?
  • USAMEN POWER
    #5
    "Virtuális háború" Érdekes lenne ha a jövőben a nemzetek úgy oldanák meg egymás közt a nézeteltéréseket, hogy leülne több száz katona számítógépek elé, és úgy ölnék egymásthálózaton.
  • kvp
    #4
    Meg jo hogy magyarorszagon nem ilyen veszes a szures, kulonben senkit sem talalnanak. Persze itthon a kormanyzati informaciobiztonsag sem eppen tul stabil... de szerintem azert megiscsak jobb igy, mint tulbonyolitani.

    A vicces meg az, hogy az amerikai katonaknak tele van mindenuk a draga de nem mukodo jatekszerekkel, a meg dragabb es a katonakat 100%-ban helyettesito talalmanyokrol nem is beszelve. Kozben a tobbi allam masszivan huz el mellettuk a technologia teren.

    A nev azt hiszem innen jon:
    http://en.wikipedia.org/wiki/ATHENA_computer
    http://www.chromehooves.net/Control%20Center3.htm
  • tntmax
    #3
    De az is lehet hogy csak a legújabb WoW expansion tartalmáról értekeztek.
  • alien47
    #2
    Kényes kérdések:
    -Molesztálták gyerekkorában?
    -10 évesen bepisilt?
    -Létezik a Medvedisznóember?
    -Sexuálisan vonzódik a nagyanyjához?
    stb.

    Skynet rulez ez kell a vilagnak!
  • Blasta
    #1
    Más néven: Skynet project