710
  • a.carkey
    #590
    Tudom, és szerintem átírtam, ezért is nem tudom miért nem jelent meg ...
  • Punker
    #589
    mert nem elég a flash tab a linkben a ?v= -t át kell írni/v/-re
  • a.carkey
    #588
    Nem tudom miért nem tette be ...
    "A történet szerint 1945-ben a nácik úgy döntöttek, hogy nem adják fel a küzdelmet és titokban a Holdra települtek át, itt éldegéltek több évtizeden át, 2018-ban azonban visszatérnek, hogy befejezzék azt, amit elkezdték. A 6,5 millió eurót felemésztő sci-fi-vígjáték finn és német koprodukcióban készül és 2011-ben kerül a mozikba."
  • a.carkey
    #587
    Nesztek! Itt van nektek "jó háborús film"! :D

  • a.carkey
    #586
    Levelek Iwo Jimáról? :D
  • a.carkey
    #585
    Nem ment oda, csak Koreaban vették vissza a hadseregbe, kiképzőnek.
  • Punker
    #584
    jaja
  • polluxware
    #583
    GK ;)
  • polluxware
    #582
    Generation kill-ben nincs sok harci jelenet, viszont jó a történeti szál vezetés:)

    RAY produkciói pedig különösen MUST SEE!! (CSAKIS EREDETI NYELVEN)

    fujjjj-fujjj szinkron
  • polluxware
    #581
    OT-t nem láttam még:)

    perpill lost láz kezd alább hagyni... "V" nagyon tetszik

    most flash forward-on filózok........

    OT meg megint csak újdonság!

    ajánlom egyébként a The year of living dangereslyjjjj-t (isohunt)

  • tigeroo
    #580
    amugy a HBO-t is kell figyelni. azért mert a filmben nincs benne azért még a háttérinfókat csöpögtetik serényen.

    pl:atombomba
  • Molnibalage
    #579
    Ez úton gratulálok nekik. Az ottani jogvédők és amnesty faszom nem pattog? Mert ez alapból nettó bűnözönek tekint minden torentezőt. Vicc...
  • G_ArchAngel #578
    meglatjuk, megszavaztak egy honapja a szemetek...
  • Punker
    #577
    duma
    rakás legális cucc van torrenten azt nem tilthatja le
  • G_ArchAngel #576
    UK-ben mar nem lesz az opcio sokaig, ellenorzik az adatforgalmat, aztan ha torrentezel, akkor elobb kapsz egy levelet, majd lekapcsolnak a netrol...
  • Punker
    #575
    én a könyvet nem találtam sehol itthon :(

    amúgy meg torrent azt csókolom :D
  • G_ArchAngel #574
    ilyenkor van ki a f@szom: felmegyek iTunes Store-ba, mint a legnagyoob online mediashop-ba es rakeresek a Generation Kill-re, szerinted van?

    akkor meg en szenvedjek, hogy megtalaljam legalisan vagy megrendeljem amazonrol, holott eleg lenne HDD-n?
  • Punker
    #573
    akkor mondjuk azt hogy 4 sorozat, de ebből csak a BoB az ami fasza, Generation Kill is gyengébb de mindneképp a második.
  • G_ArchAngel #572
    Over There, BoB, TP - van meg mas?

    Nem tudtam, hogy bukott, de bevallom nem is erdekelt, mert nekem olyan volt Black Hawk Down utan, mint BoB a SPR-utan:)
  • Molnibalage
    #571
    Mikor a Generation Kill az egyik kedvenced? :) Azt hittem azért, mert a OT szerinted is gyenge.
  • polluxware
    #570
    köszi a tippet:) ezt még nem láttam..

    blog inf szerint 13rész és slussz
  • Punker
    #569
    over there csúnyán bukott kétlem hogy folytatnák

    amúgy milyen 3?
  • G_ArchAngel #568
    nekem tetszett, de persze a harom haborus sorozat kozul csak a harmadik...

    amugy nem volt valami hir arrol, hogy az Over There-t folytatjak?
  • Punker
    #567
    a sorozat leginkább semmiről se szól, nagyon régen vártam mert hiány cikk a Csendes óceáni hadszíntérrel foglalkozó alkotás, de ez olyan rossz hogy nem érdemes listára venni.
  • G_ArchAngel #566
    De nem is a japanokrol szolt a sorozat - millio helyen lenyilatkoztak a keszitok, hogy ez nem a Levelek Iwo Jimarol...
  • Punker
    #565
    jó duma :D
    ettől függetlenül a sorozatban hipp hopp ugrálnak időben és térben, a japán császári haderő kb 0-nak van feltüntetve :(


    jobb lett volna ha csak tengerész gyalogos egységre koncentrálnak és annak 2-3 csatáját mutatják be.
  • G_ArchAngel #564
    Ez nem sci-fi, gondolom azert nem zavar, hogy jelentos dokumentarista munka elozte meg a forgatast es amit latsz - bar amerikai kozvelemenynek keszult - nagyjabol a tortenelmi valosagot fedi.
  • Prof William
    #563
    Ja erre utaltam ironikusan.

    Közben belenéztem a Windtalkers-be. Hát minimum valami hasonló japán harcmodor kellett volna bele mint itt. Nem voltak akkora rohamozó idiótáknak beállítva mint itt.

    Az elején a sűrű dzsungelben lévő bunyó amikor nem lehet tudni honnan jönnek japánok üti Pacific legtöbb harcjelenetét. És ahhoz nem kellett több milliós effektét és össz-vissz abban is 5 japán statiszta szerepel mégis ezerszer hangulatosabb.

    A 9-ik rész tényleg jó volt de mondjuk én arra számítottam hogy már a 2-3-ik résztől hasonló lessz nem csak a győzelem előtt.
  • Molnibalage
    #562
    Hát igen. Van az a göndör hajú zombiszemű srác. Legalább 5 részben volt, de fingom sincs, hogy mi a neve. Az Elit Alakulatból álmoban is felkelve felsorolok cirka 20 nevet.
  • rubio9
    #561
    azért a japán katona nem arról hires h csak ugy visszavonul az náluk nagyon nagy szégyen inkább meghal mint elfut
    igen a rohamok is a mesterlövészek pálmafán meg még sok minden hiányzik ebből a filmből
  • Prof William
    #560
    Jut eszembe mintha tényleg 15 japó katona lenne az egész filmben.

    hiányzott a több szár romhamra induló japán látványa. Ha meg tényleg volt ilyen akkor azt lerendezték annyival hogy sötét van éd nem látunk semmit.
  • Prof William
    #559
    Ja mert japók ha tehették mindig visszavonultak még csak véletlenül se tartottak k9i a végsőkig .:)
  • rubio9
    #558
    hát nem tudom ti hogy vagytok vele de sztem nagyon gyengére sikerült semmi összefüggés nincsen a részek között a szereplők közül kb egy kettőt ha megtudnék nevezni Az elitből meg majdnem felsorolnám az egész Easy-t
    meg nem tartom nagyon élethűnek h kb 15 japán katona védi Okinavát és amit mutatnak akciót abba meghal 5amerikai, meg csak ugy vissza vonulnak a japánok és átadják az állásaikat a yenkiknek...na mind1 egyszerüen nem találok szavakat rá h mennyire szar(Az elit alakulat forog a sirjában h ilyen utódja lett:))
  • repvez
    Szüli
    #557
    nos igen ebben már volt akcio , de ennek se volt se füle se farka.Az elején bemondták hogy okinava (talán február) aztán ment a csata egyszercsak a végén meg bemondták hogy ledobtak egy bombát.Hamar elment az a pár honap ugy hogy még csak utalás sem volt rá.
    Hiányoznak az egész sorozatbol az olyan elemek amiket más nagy moziban már látott, hogy volt ilyen azon a csatatéren.
    PL. (windtalkersböl) az indián rádiosok szerepe.Egyszer sem hallottam hogy szorult helyzetben kértek volna légicsapást vagy tüzérséget.
    Több tankos jelenet is lehetett volna.
  • Molnibalage
    #556
    5 percet látta belőle, de egyet kell hogy értsek. Ez az 5 perc jobb volt, mint az egész első 6 rész. (mikor bementek a kunyhóba és előtte volt a japán támadás és parancsmegtagadós lövöldözés).
  • PetruZ
    #555
    Ja, ez volt talán az első olyan, amire azt mondtam, hogy oké, ilyen kellett volna.
  • SG rock
    #554
    Üdv.

    Magyar feliratot tudtok a 9.részhez?
  • Shep
    #553
    Azért az elég szomorú, hogy a 9. rész lett nagyjából olyan színvonalú ami a többi résztől is elvárható lett volna.
  • Natural Sunset
    #552
    Ez nagyon kész volt.
  • tigeroo
    #551
    én azt mondom hogy jó lett a sorozat, egyedül basilone részét nem kelett volna erőltetni!ő teljesen más utat járt be a cselekmény alatt mint a másik két szereplő..
    helyette lehetett volna akár egy japán katona is (főleg hogy elesett...)
    mivel róla és társairól semmit sem tudtunk meg később

    leckie és eugene részei jók voltak. remélem hogy az ő társai is benne lesznek a reunion részben.