335
kisteherautók,furgonok,városi kisárúszállítók
  • DJKonya
    #135
    LOL!
    #132 Első ránézésre elég furán néz ki:D
    Én reménykedek benne hogy a Crafterek ára zuhanni fog. Jó lenne.
  • iszakos
    #134
    Hogy ne érje szó a ház elejét!
    Tess!
  • iszakos
    #133

    Ez helyett
  • iszakos
    #132

    Europában is jobb lenne ez a forma világ szerintem!
  • iszakos
    #131

    Ez semmi szállítási módszer!
  • iszakos
    #130
    Elég rendes átalakítás eredménye ez szerintem!
  • iszakos
    #129

    Vmikor hajdanán még ez volt a jellemző az utcákon!:)
  • DJKonya
    #128
    Nice:)
  • iszakos
    #127

    Lemaradt egy lezáró ],az IMG parancs után.
  • iszakos
    #126
    [IMG]http://jalopnik.com/assets/images/gallery/12/2008/02/medium_2257771743_7137c26a8c_o.jpg[/IMG
  • iszakos
    #125
    mi cégünk is csinált régebben ilyeneket,de inkább épitőipari munkálatokat csinálunk mi,mint reklám felhelyezése.
    Igen a transporterekhez,sokféle chip van!:)
  • DJKonya
    #124
    Nekünk 85 lóerős volt egy kis chip-el:) Apám Ilyeneket ragaszt kötélről.
  • iszakos
    #123
    Milyen kicsi a világ én meg olyan cégénél dolgozok,ami foglalkozik ipari alpinisztikával is!mondjuk a transporterekről sok rosszat én se halottam,egy kis chip tuninggal iszonyat erős gépet lehet belőle varázsolni.
  • DJKonya
    #122
    2003-ban mikor megjelent az új T5-ös Transporter akkor vettünk egyet. Múlt hónapba lett eladva. Nagyon sajnáltam azt a kocsit mert nagyon kényelmes volt meg motorikusan is. Csak pár ezer km után kijött rajta egy hiba. Az egész kuplungművet ki cserélték benne garanciába(meg értem mert egy teljesen új tipus volt és mi közvetlen a megjelenés után vettük.) Volt még hogy elkezdett repedni a szélvédő ahogy feszült a karosszéria azt is garanciába kicserélték, meg most mielőtt eladtuk ki cseréltük a szervó szivattyún a feszítőt. Más gond nem volt vele. Sőt még a 150000 lefutott km alatt még csak a bal hátsó féklámpa és a bal első helyzetjelző izzója volt kicserélve mert nem volt rá szükség. De most mielőtt eladtuk az összes izzó ki lett cserélve. Mikor jöttek megnézni a kocsit és belenézett a csávó a rakterébe azt mondta hogy ez vadonat új. Azért nézett ki úgy mert nekünk a kocsi rakterének a padlója levolt burkolva OSB lemezekkel, meg egy emeletes ágy volt benne. Olyan melóhoz használtuk hogy több napra elmentünk reklámtáblát ellenőrizni és ott aludtunk a kocsiba meg óriásplakátokat ragasztottunk, apám eredetileg ipari alpinista, még most is csinálja a fuvarozás mellett. Nagyon sajnálom azt a kocsit:-/
  • iszakos
    #121
    És milyen tapasztalataid vannak a transitról?
    Énmég nm vezettem transitot,de ismerek soföröket akik járnak vele,és a kuplungra panaszkodik mindegyik,hogy gyakran kell javítani!
  • Lammer
    #120
    Transit rulz! xD

    en is ilyennel jarok meloban, najo nem... csak a munkahelyi zsir uj meg dizel :D (gyengebb is :D)
  • DJKonya
    #119
    Hogy érted?
  • schrank
    #118
    azt írtad már miért pont Dyna ?
  • iszakos
    #117
    csinos gép,csak ne lenne ilyen ultra rövid kabinja.
  • iszakos
    #116
    Ilyen ügyben felépítmény gyártókkal érdemes egyeztetni szerintem.
  • desigo
    #115
    A fenti fényszórók sokszor jól jöhetnek ha nézelődni akarsz a sötétben...
  • Szabi84
    #114
    Ez nem egy régi autó, jól is néz ki, gondolom a nem egy cserbenhagyós fajta, szívesen járkálnék ilyennel egyedül a fülkét kéne méretezni mondjuk a platóhoz máris frankóbb lenne.
  • DJKonya
    #113
    Na még két kép ha nem gond. Menetlevelet megírtam, megfordultam, dvd lejátszót beraktam, és nemsokára irány Pest...

  • passatgt
    #112
    több éves formatervezői munka eredménye:D

    de így fasza ez:)
  • pszihopata
    #111
    "nem értem hogy ezt mér csinálták ilyen kicsire?"

    -45 kilós 160 centis japánoknak készült!

    -A dodge ram azért akkora mert az meg 150 kilós dagadék amcsiknak.
  • DJKonya
    #110
    Na csak annyi hogy viszont nem nagyon lehet a lábad kinyújtani, ez a legrosszabb.
  • Shifter
    #109
    hát ha van 15-20 centi az elég jó sztem... a mi verdánkba hátra tolt ülésekkel veri a térdem a kesztyűtartót :D (190cm)
  • DJKonya
    #108
    Nem kell szó szerint érteni mert a térdemtől azért még van 15-20 centi, de semmiképp sem hasonlítanám egy kamion fülkéjéhez. Sőt, még személyautóéhoz sem. De ezt nem értem hogy ezt mér csinálták ilyen kicsire? Az elődjein is nagyobb fülke volt.
  • Shifter
    #107
    hát az gáz XD
  • DJKonya
    #106
    Na szerinted miért pontoztam ki?:D nekem a 183 centimmel ölembe kell venni a műszerfalat:D Egy huzamba elég kényelmetlen lenyomni vele 200-250km-et. Nem tudod sehogy se kinyújtani a lábad. Még ha felrakom a műszerfalra akkor sem tudom kinyújtani.
  • Shifter
    #105
    ez hatalmas? :D bazz annyi hely van benne mint 1 kis polskiba :D vagy én vagyok túl nagy...
  • DJKonya
    #104
    Pár kép a táltosról, bár az elmult napok időjárása miatt elég mocskos, főként só van a kocsin. De holnap délután átmosom egy kicsit:)




    Motor se valami tiszta:)


    És a már említett hatalmas és csodálatos vezető fülke...

  • DJKonya
    #103
    Példának raktam be és tanulj meg olvasni!
  • belapeter
    #102
    ez mióta kisteherautó?
  • Willi Betz
    #101
    Boxer-be is tesznek Iveco motort:) 3 literest.
  • Shifter
    #100
    nem vezet rosszul a gyerek csak éppen 1 állat :D
  • Szabi84
    #99
    jó hát ha valaki rosszul vezet a legstrapabíróbb kocsit is két vállra lehet fektetni, amúgy az unixnál úgyis van alkatrész a kocsihoz:D
  • iszakos
    #98
    egyidőben én is jártam caddyval,de az csak 1,9-es szivó diesel volt.
    A fogyasztásán kivül más nem tetszett benne.
  • iszakos
    #97
    Hát igen néha meg kell kergetni a vasat,mert különben attól lesz minden baja.
  • DJKonya
    #96
    Nem,