39
  • jaspercry
    #39
    téged biztos szerettek a boltba,garanciális szaroddal.
    ja es szerezz egy pneumatikus mü faszt!(de te azt is visszavinnéd mert melegszik)
  • jaspercry
    #38
    boccs,de én Budapesten lakom.Angliába jó lét van!távolkeleten meg még olcsóbb,dubai-ba meg fele annyi,bakker
  • Evil Merodak
    #37
    Ha elolvastad volna ahozzászólásomat már tudnád hogy kijavították.

    BTW: Kellemes takarítást 3 havonta.
  • Evil Merodak
    #36
    Használtam, pneumatikával dolgozok. Tudod van amit még a 8 bar-os levegő sem tisztít ki.
  • William Hunter
    #35
    Nézd meg a 30-as hozzászólásomban lévő linket.
    Én erre a videokártyára gondoltam.

    angol szintén erről a kártyáról írt, illetve ennek az 1 GB-os válozatáról.
    Gigabyte, DDR3, passzív hűtés, ez azért elég jó vétel.

    A nagyker.ár célzást szerintem félreértetted.
    angol a kártyák használt árát írta, és hogy ezek a használt árak kb. az új kártyák nagyker.ára körül mozognak.
  • jaspercry
    #34
    sajna most egy kicsit drágább,tegnap ugyan ez 33900+áfa volt ,tehát nem tom,ti milyen árakat mondtok itt ,de csak 9600gt ddr2-essel láttam 26-30körül,és ugye az elég szar.(PCX.hu)
  • jaspercry
    #33
    http://www.pcx.hu/?action=termekLista&kategoria_id=10170&rendezesSelect=&gyartoSelect=&keres=&akcio=&ujdonsag=&pageIdx=19
  • jaspercry
    #32
    Nem tom,ti mit néztek ,de nagykerbe csak cégek vásárolhatnak,én nem!
    30felett vannak sok helyen 9600gt, én a 4850-et Flashcom-ba vettem az árlistájuk sajna tavaj év elei nem mérvadó,én 33400-ért vettem 4850grenwald512dd3 5 hónapja akkor 9600gt hasonló árba volt.
    Nekem is volt problémám a melegedéssel,de 3havonta tisztitom,igy birja!
    Ocsó húsnak hig a leve!de megtanultam,hogy lehet jol használni.
    nekem talán azért volt emlékezetes a csere mert az áfát+4000-et elengedett
    a régi videokátrtyáért(hd2600xt)256mram,igy csak 30-at fizettem összesen
    persze ez ,igy már egyedi ár nem bántam meg!
  • angol
    #31
    hardverapro.hu - n, GV-NX96T512HP 22e a GV-NX96T1GHP meg 26.900 mennek kb. nagyker ár, tudod recesszió stb.
  • William Hunter
    #30
    A 9600 GT 27.000 Ft
    Gigabyte GV-NX96T512HP

    Ha ennél olcsóbban vetted, légy szíves áruld el nekem milyen típus, hol vetted és mennyiért? Már rohanok is érte
  • samuzsolt
    #29
    majd egyszer írj, amikor használtál sűrített levegőt ;)
  • jaspercry
    #28
    Csak azt nem értem,ha leég és használhatatlan a videokarid,miért nem viszed vissza?Itt a jotálást, nem nekem kell mutogatnod ,hanem ahol vetted ,ott
  • jaspercry
    #27
    mi a pöcsnek vásárolsz bolhán?.....
    MMM az a régi jó S3trio64 virage 1M
  • Benedekco
    #26
    OFF: jóvanjóvan mielött leszólnátok... tudja a 10-et is... na... a hangsúly a 10.1-en van...
  • Benedekco
    #25
    az S3 kártyája nem DirectX® 10-et tud hanem DirectX® 10.1-et
  • Evil Merodak
    #24
    Az előbb említett okokból kell szétszedni. A garancia meg úgy jön ide hogy én is a recesszió előtt vettem a kártyát amikor még olcsó volt.
    Amúgy meg a hűtő műanyag fedelén meg rajta van hogy: "Warranty void if seal broken"
    Egy porszívózástól a por nagyrésze még bent marad a lamellák és a hűtőbordák között. Azóta garanciálisan megjavították, de ettől ez még ugyanúgy egy szar marad.
  • Evil Merodak
    #23
    A sürített levegővel való kifújás és porszívózás önmagában semmit nem ér azzal max. csak az felső réteg port szeded le. A többi vígan ott marad és 1 hét múlva takaríthatsz újra.
  • jaspercry
    #22
    mi a porszívozás?......te nagyon buta vagy! ahhoz semmit nem kell szédszedned..
    innetöl kezdve mi koze a garnak nemtom...
  • samuzsolt
    #21
    akkor rakd vissza azt!... xD
    mert mi bajod vele? kiszeded, kifújatod sűrített levegős sprével visszateszed oszt csókolom :D nem olyan nagyon nehéz, és a garancia nem hinném hogy elvész :D
  • Evil Merodak
    #20
    Saját tapasztalat: Club3D 7800 GS két évig porosodik mégsem melegedett túl.
  • Evil Merodak
    #19
    Garanciális idő lejárta előtt ez valószínűleg okos lépés.
  • Evil Merodak
    #18
    Nem, ez Gigabyte volt.
  • jaspercry
    #17
    ja meg nem árt néha a hütöt pont pldául kiporszivozni...
  • jaspercry
    #16
    Aki nem tudja használni az ne fikázza vegyen ugyanannyiért"szar Nvidiát"!
    én 9600gt árban vettem a 4850-em,tehát teljesitménybe kaptam egy kis plust.
    BÉNA
  • Sanyix
    #15
    Furcsa, ilyen gondod szerintem neked van. Ha túlmelegszik az csak kis részt a gpu gondja... inkább a kártyát összeszerelő gyártóé aki a hűtőn spórol. Véletlenül nem egy asus (ánus) féle kártya? Az ilyen sóher cég.
  • jaspercry
    #14
    Hát ha béna vagy...sajna ténleg az probléma ,hogy a Catalyst nem automatán pörgeti fel a videokártya ventillátorát..
    a Catalyst be kell állitani a GPU coolert legalább 70%-ra,ha gamest akarsz elindítani ,ez ténleg hiba!! de nekem 50-60fok kozott mukodik szed le a netröl a legujjabb catalyst,azon már tudod a coolert állitani!! Béna
  • Evil Merodak
    #13
    Hiába jobb az ATI ha a kártyájuk túlmelegszik. Nekem HD 4850-esem van és útálom mint a szart, mert 3 hónap után egyszerűen kikapcsolja a gépet úgy hogy újraindítani se engedi amíg le nem hül.
  • jaspercry
    #12
    Gondolom 4890-esek már 40nanosan készülnek!!ezért tudják emelni az orajelet 850-re ,ezzel együtt a memoria is gyorsul!hajrá..kisebb fogyasztás nagyobb teljesitmény.(nvidia mennyen a fenébe a gigantikus csipjeivel)majdnem 2Xtobb alkatrész van benne ,és annyival nem tud többet-fogyasztás/teljesítmény arányban.A forintleértékelés miatt itthon szerintem árcsökkenésre nem nagyon számíthatunk.Én tavaj talán oktoberbe vettem a 4850-es karimat, és most ugyanannyiba kerül még(sajna)....
    de azt hogy egy 9600gt még mindig ,majdnem egy árba van a 4850-el ez ciki egykicsit...
  • Narxis
    #11
    Ugyanazt más néven.
  • tmisi
    #10
    Mintha az nvidia nem dobna ki 26 féle kártyát évente.
  • Ahoy
    #9
    Igen, mindig lesz aki hajlandó sokkal többet áldozni ugyanazért a teljesítményért :)) Hajrá AMD
  • balee66
    #8
    nVidia volt, van, lesz a legjobb, és ennyi:D
  • [HUN]FaTaL
    #7
    Te miről beszélsz? A G80 88GTS-t már a 3870 is veri (a 640est és a 320ast is), a G92-t pedig a 4850 is megveri. :D
  • Alwares
    #6
    S3 szerintem csak videóchipnek készül. Hd gyorsítónak. Játszani ezen szerintem senki se akar majd. Bár elég jók az adatai, de ennyiért találni jobb Ati/amd vagy Nvidia kártyát is...
  • chronos75
    #5
    jajj ez az s3, legalább egy 128 bites memóriavezérlőt rátennének, és akkor TALÁN versenybe indulhatna a kegyeinkért..

    nem is értem ezt a 64 bitet, vajon mi lehet az igazi oka.. csak az ár?
  • szily3
    #4
    Ez nem éri utól még a 8800 GTSt sem, nem h a '95-öst :P
  • samuzsolt
    #3
    mennyivel jobban hangzik ez az egész, mint az nVidia átnevezős taktikája!! :) hajrá AMD-Ati! szopassátok őket :D
  • Vanek úr
    #2
    Kb. két-három hete a TechPowerUp oldalán írtak X2-es kártyáról is. Akkor még úgy volt, hogy 4950/4970/4995 nevekkel jönnek különféle variánsok; azóta viszont maradt a 4890 megjelölés. De ettől még nem kizárt egy 4890 X2 (hiszen profitot biztosan tudna hozni).
  • wednes
    #1
    Azért ez nem zászlóshajó. X2-es példányról egyenlőre még nincs szó.