16
  • Hegi90
    #16
    Én az olyanokra gondoltam, hogy úgy mint a tévében, a videókat is félbeszakítják ilyen bevágások :S
  • Molnibalage
    #15
    Inkább az az idegesítő, hogy egy videó hússzor van fent. Komolyan mondom, ha már a related videóban felntlevőket kiszórnák akkor is kevesebb erőforrás és tárhely kéne.

    Az is vicces, hogy aki videóklippet csinál kivágják a hangot belőle. Örülnének, hogy ingyenreklámot csinálok az együttesnek vagy egy játéknak. Igazából csak azért töltöm fel oda a videóimat, mert ez egyben egy értesítés is. Minden ami ott fent van az elérhető eredeti formában is.
  • kukacS3K
    #14
    legyen benne sok reklám, rohadtul nem érdekel de akkor mutassanak is fel valamit, megy lefelé a színvonal, egyre jobban idegesít hogy egy videónak nincs hangja, nem nézhetem a sorozatok jeleneteit stb, a legtöbb ember nem értelmetlen videókat néz hanem videoklippeket, filmjeleneteket egyebek de ha ez megszűnik akkor vége
  • Chris05
    #13
    Szerintem ha az ember ADBlock-ot használ akkor nem is fókuszál annyira a reklámokra, mivel nem is látja azokat.
  • Molnibalage
    #12
    Szintén ez van. Soha nem voltam képes felfogni, hogy mire jó bármilyen reklám. Soha semmit nem vettem reklám hatására. Honnan tudom? Onnan, hogy gyakorlatilag a mindennapokban kaján kívűl semmi mást nem veszek vagy azon kívűl ami tényleg a mindennapi élethez kell. Semmiféle kacat nincs a környezetemben.
  • Tetsuo
    #11
    Lasan immunisak leszunk a reklamra :D Erosebb ingerek kelenek. Stroboszkopos szugeralas meg ilyenek. :P
  • Gerygrey
    #10
    Szerintem az emberek többsége ha betölt egy Youtube-videót, akkor nem is nézi, mi van körülötte, csak ráfókuszál arra a téglalap alakú ablakra ahol a videó van. Elindítja, és ha vége bezárja.

    Nekem fent van saját zeném, és egy csomóan kérdezik honnan lehetne letölteni, pedig ott van a video info dobozban a link...
  • Tetsuo
    #9
    LOL ebresztooo! :D
  • passatgt
    #8
    már rég bent van
  • Hegi90
    #7
    "jövőben ezeket kiegészítheti a videókban megjelenő reklámok és a megjegyzések elhelyezésének lehetősége."



    Ha ezt beteszik, akkor nagyot fogok csalódni :C
  • Ruley
    #6
    És a legnagyobb tárhelyet igénylőről is...

    A google.com az például rohadtul profitáló, mert minden hirdetés után valami 0,2 centet kapnak, és ezt szorozzad be a látogatók számával.

    A youtube-on hogy ugyanezt a hirdetést hajlandó legyél megnézni, tárolniuk kell egy rakat videót amikért odamész.
  • balage187
    #5
    Erhetoek a reklamok, de nem hiszem el, hogy nem tudjak magukat szarra keresni egyszeru bannerekkel... Hiszen a vilag egyik leglatogatottabb site-jarol van szo.
  • blessyou
    #4
    Mondjuk engem azért kifejezetten zavar, hogy nem tudom zavartalanul megnézni a videjót, mert beúszik valami hülye reklám, és kitakarja a kép harmadát.
  • Nonix
    #3
    És te elhiszed hogy már most nem keres eleget ? nem hinnem, mivel elég népszerű site..
  • bigjoe
    #2
    Bizonyos határok között a reklám érthető.
    Hisz a szerverek és az üzemeltetés pénzbe kerül...
  • Nonix
    #1
    gyerunk rakjuk tele reklammal ! NEED MONEY SO BADLY