22
  • Wittgen
    #22
    Akkor nagy valószínűséggel a horror elemek dominálni fognak :)
  • sgbo
    #21
    Jó hír, hogy a Rebellion gyártja, mégiscsak ők csinálták az első részt is...
  • Rotcsa
    #20
    Fú, amikor a sok pötty megjelent a radaron, csak !
    Már érzem, ahogy az alien kaparja a hátamat
  • chronos75
    #19
    jajj sega, némelyik újabbkeletű játékuktól felállt hátamon a szőr.. bár remélem ennél csak a kiadó lesz :)
  • 5i
    #18
    Azért a Rebellionnak nem kell sokat bizonyítania. Ott volt a remek Rogue Trooper, ráadásul az első Alien vs PRedator is az ő munkájuk.
  • Sance231
    #17
    Én csak a 2-t toltam, de az nagyon bejött. Ezt viszont nem a Monolith csinálja, szóval bizonyítania kell a készítőknek.
  • droidka
    #16
    Nekem a 2 nem jött be valamiért. De az AvP 1 az félelmetesen jó volt! Emlékszem egy jó multi pályára, középen egy viszonylag nagyobb teremben Predatorral elcsaltam sorba öt- hat élilyent és kisebb mákkal diszkosszal le lehetett fejezni egy dobásdól mindet... Az brutális poén volt! Meg a tenger ész gyalogos fegyverek is (smartgun főleg) elég jók voltak. Bár a lángszarónak sajna elég kicsi volt a hatótávja.
  • Vorpal
    #15
    Émmá nembirom a nyomást.D
  • opeca
    #14
    Várva várjuk!
  • es5eNCe
    #13
    Tudna valaki ötletet adni hol lehet letölteni a régi Aliens-es játékokat? Az olyanokra gondolok amiket még játékgépeken lehetett játszani. Mikor 10 éves lehettem akkor játszottam vele és nagyon tetszett, gondoltam nosztalgiaként kipróbálnám újra. Amiket már PC-re írtak természetesen tudom hol keressem, köszi!
  • HöfEE
    #12
    Hát igen remélem nem megint egy konzolos fost kapunk :S
  • Vogel
    #11
    Én a beinduló lift miatt szartam be, mikor kitette mozgásérzékelőre. Sok golyó bánta.
  • Broafka
    #10
    én arra emlékszem amikor az unokatesómmal játszottam, mentem valami bunkerban, és leszakadt egy cső fölöttem, és tök úgy nézett ki mint egy alien. 2 tárat belelőttem mire leesett hogy az egy cső! :D
  • kicsizoz
    #9
    Nagyon jó hír, nagyon várom!! De van bennem egy kis félelem, hogy a mai kornak megfelelően konzolos stílusú lesz a játék...

    AVP2 nagy kedvenc volt, de marine-al én is fostam rendesen, sosem vittem végig.. :)

  • bertino
    #8
  • bertino
    #7
    jah, második multiba még ma is eléggé odaver hangulatban...
  • moRtiZ
    #6
    Basszameg, Colonial Marines csuszás? De miért? Baszki, legjobban várt játékom volt. Nagyon örülök egy AvP3-nak, tényleg, de a Colonial Marines-t már a kezemben akartam tudni :( Vége a coop-ban tülekedős álmaimnak :(
  • Vogel
    #5
    AVP1 marineval a mai napig nem tudtam/mertem végigvinni. Az AVP2 már storysabb.
  • TeDDyRuSh
    #4
    Ja, igazi ős para!! Mintha egy kis patkány lennél az erdőben és tudod hogy mindenki rád vadázik...:) Jöhet a film, jöhet a játék, jöhet Ötvös Tibi, Viktor helyett!!!:)
  • HöfEE
    #3
    Pont a napokban tettem fel újra az AVP2-t ! Nagyon szeretem azt a játékot, marine-al volt a kedvencem, ott lehetett parázni rendesen!
  • invidia
    #2
    Félelmetes egy game az AVP2, főleg marine szemszögből. Ha elképzelem mindezt mai grafikával...
    várom
  • 5i
    #1
    Imádtam az első kettőt. Nagyon várom.