143
cect i9
  • atomgolyo
    #103
    Telefon árlista!!!

    Kattints a Listához

    Újonnan vannak!
  • atomgolyo
    #102
    Sziasztok!!!
    van a 10 oldalas i9 telóm vadi új, és a java alkalmazás nem akk menni darabig ment utánan halál neki :S újraindul a teló a másik meg ha áttváltod tudományosra a számológépet akk h. lehet használni a benne lévő többi dolgot?

    előre is köszönöm!!
  • sanpeti
    #101
    Sziasztok, nekem van egy Sciphone i68+ (iphone klón) -om ... én találtam rá több egyszerű "őskori" játékokat. Smile Csináltam egy 3 részes videót amin bemutatom a telót...magyar menüs és beszélek is hozzá :$ Smile.Fel is raktam a You Tube -ra . Ha érdekel it vannak a linkek...

    1 . Rész : http://www.youtube.com/watch?v=InjoQCZUkpk&feature=related
    2 . Rész : http://www.youtube.com/watch?v=MvnvoA0cV_I
    3 . Rész : http://www.youtube.com/watch?v=_JH0vpQ58YQ&feature=related

    Egyébként ez egy összefüggő videó, csak így kevesebb ideig tartott felrakni Smile A You Tube -én kommentárban kérdezzetek ha akartok valamit a telóról,
    Köszi, Üdv. sanpeti
  • raymee17
    #100
    megvettem a cect i9+++ white-ot és naon rossz tényleg a fülhalgató! na rendelnék hozzá egy áttalakitot arra lennék kiváncsi hogy az átalakitóval jobb a és hangosabb lesz?
  • Patesz
    #99
    nem ebben nincs wifi és már eladtam :)
  • oscarino
    #98
    Sziasztok,
    lenne egy kinai iphone-klon kerdesem. Ha veszek egy ilyen wifis telefont, akkor lehet ra Skype-ot telepiteni, es lehet wifin keresztul Skype-on hivasokat kezdemenyezni? Ugy ertem, ha vasarolok Skype creditet, azzal hivni rendes telefont.
    Elore is koszi az infot.

    btw Patesz, a telefon, amit arulsz wifis? :)
  • Patesz
    #97
    Eladó egy Cect I9/I68+ Független, 100%-ban MAGYAR menü! 2Sim, ÚJ készülék! Csak kipróbált.

    ÁR: 26.490Ft
    Érdeklődni: [email protected] , 70/384-96-27
  • Kockalovag
    #96
    Sziasztok.
    Gajra ment a grundig mp4 lejatszom, es mobilomat is cserelni kellene es gondoltam akkor mar valami combot veszek. Meg is talaltam ezt a kinai "csodat" Cect i9 3g.
    Na most nekem telefonalasra, SMS, zene es filmnezesre kellene. Nem kell semmi vizimertek meg ilyen faszsagok bele.
    Szoval a fentebb emlitett dolgokra lehet-e normalisan hassznalni ezt a Cect i9 3g?
  • raymee17
    #95
    Sziasztok mi a külömbség a cect i9 és a cect i9+++ azon kivül hogy ujjab!

    pl: menü! mivel néztem youtube-n de minenhol mást mutat!

    cect i9+++ nak van más neve?
    cect i9+++ ujjab mint a cect 3g?
    ------


    Némelyiken még apple jel is van! én rendelni szeretnék egy fehér cect i9+++ szerintetek milyen ez a fajta?
  • atomgolyo
    #94
    Sziasztok eladó i9+++ angol menüs 5eft a magyarítás rá. akinek kell az írjon az árat megbeszéljük :) új készülékek , hibás telefonokat nem adok!!

    érdeklődni: [email protected]
  • Patesz
    #93
    Van egy ilyen eladó készülékem! Cect I9/I68+ Független, 100%-ban MAGYAR menü! 2Sim, ÚJ készülék! Csak kipróbáltam. Sürgős lenne eladnom, akit érdekel jelentkezzen.

    ÁR: 30.000Ft
    Érdeklődni: [email protected]
  • bondarfeco
    #92
    Helló!
    Nekem jelenleg pont olyan telóm van. Hála nekem bevált! Rengeteget használom és eddig még semmi baja.
  • dopping
    #91
    helló most készülök venni egy cect i9+++!! szeretném ha valaki akinek már volt már ilyen telója néhány mondatban tudna valami jellemzést írni,hogy mégis mijen megéri megvenni és nins valami komoly baja amiért inkább jobb elfelejteni! inkább elöbb kérdezek mint utána mérgelődjek!!
    válaszokat elöre is köszönöm!!!!!!!!!!!
  • timexxx
    #90
    nem úgy van beállitva a nyomáspontja.... hanem az érintőképernyüknek 3 fajtája van.. az iphoné az úgynevezett kapacitiv:
    A kapacitív megoldás esetében egy kemény üveg- vagy műanyag lap alatt egy rácsos szerkezetű vezető réteget helyeznek el, aminek segítségével a kijelző „felett” egy elektromos mezőt alakítanak ki. Amikor ujjunkat közelítjük a panelhez, zavart okozunk ebben az elektromos mezőben (töltést vezetünk el a kezünkkel), amelyet a vezérlőchip érzékel, s ez alapján határozza meg a pozíciót. A működési elvből adódóan a legfontosabb tulajdonság, hogy a vezérlés egyszerre több ponton is képes érzékelni, így a kapacitív felület alkalmas multitouchra. További előnye a jó fényáteresztő képesség, viszont hátrány a relatív magas ár valamint az, hogy ezek a kijelzők csak csupasz kézzel vagy aktív stylusszal működnek. ilyen például az iphone


    a rezisztiv meg ami ceruzával müködik.. illetve müködik újjal is. a legtöbb pda-ba ez van. elönye h olcsó
  • bondarfeco
    #89
    Üdv!
    A teló már elkelt!
  • bondarfeco
    #88
    Sziasztok!
    Eladnám az I9 tipusú telómat! 3 hónapos, tökéletesen működik, egy pici esztétikai hibával ami a mellékelt képen látszik.
    Ha kérdésed van tedd fel nyugodtan! Az ára 23 000 pénz. Az árból nem engedek! Csere nem érdekel!!! Kivételt képez ez alól GPS navigáció! MÁS NEM KELL! Ezen a számon elértek: 70/940-9736.

    Kép 1

    Kép 2
  • bondarfeco
    #87
    Hali! A vatera.hu aukciós oldalon szoktam látni ilyen átalakítót! Az árát sajna nem tudom...meg azt sem, hogy jelenleg van-e!
  • Patesz
    #86
    hello.
    A héten vettem egy Cect Sciphone i68+ elnevezetű készüléket (azthiszem ez ugyanaz mint az i9 csak a neve más) és szeretnék venni hozzá egy 3.5 jack átalakítót.
    Ilyet:
    jack átalakító
    Az ebay-en néztem de ott nagyon magas lenne a szállítási költség (kb 5000 Ft). A termék meg kb 1000 Ft.
    Magyarországról nem lehet ilyet rendelni? Vagy valamit nemtudtok honnét tudnék beszerezni egy ilyet?
    Szükségem lenne egy ilyenre mert nagyon szarul szól az eredeti.
    Előre is köszönöm a segítséget
  • bondarfeco
    #85
    Én is ugyan ezt írtam le! :-)) Csak te egy kicsit másképp fogalmaztál, bár a lényege ugyan az!

    Adok egy tippet! :-)
    Regisztrálj a vatera.hu oldalon ha még nem vagy ott....Ha ez megvan keresd ezeket az embereket: karosa, vagy bencebacsi
    Ezek a csávók foglalkoznak az ilyen típusú telók buherálásával. Szerintem ha valaki, akkor ők tudják a választ!
  • gepsys
    #84
    Szia!
    Félre értettél!
    Az a gáz, hogy telefonálok az 1-es SIM-ről(T-mobájl), hívnak a 2es SIM-en(Pannon), akkor annak aki hív engem, azt mondja, hogy nem vagyok elérhető. Ugyebár létezik a hívásvárakoztatás, már egy pár éve. Na most ilyen beállítási lehetőséget nem találtam... Valahol olvastam, hogy a szervízmenüben be lehet kapcsolni. Jó lenne, sőt, K.RVA jó lenne, mert direkt ezért vettem ezt a telót!
    Na mindegy. Szóval ha erre a problémára van valakinek megoldása, legyen szíves megosztani velem!
    Köszönöm!
    Üdv!
  • bondarfeco
    #83
    Hali!
    A hívás közbeni problémádról meg annyit, hogy amit Te szeretnél az nem lehetséges, vagyis, hogy egyszerre tudjál telózni mind a két számról. Egyszerre csak az egyikről lehet hívást kezdeményezni, illetve fogadni. Kivételt képez, ha menet közben ugyan arra a számra fut be a hívás. A második hívás fogadása lehetséges.
    De ha mégis megtudod az ellenkezőjét csinálni akkor azt a trükköt én is kérem! :-)))
  • bondarfeco
    #82
    Na mondtam én, hogy az a baja a hívó azonosítónak! :-) Csak attól függ, hogy hogyan küldi a számot a hívó fél! 06, vagy +36... Nekem pont fordítva kellett beírnom mint neked. Ez lehet, hogy szolgáltatótól is függ. Ez a probléma nálam például csak a T-mobilnál jelentkezett. A vodánál, meg a pannon-nál nem.
    A javát meg, hogy nem viszi azt csodálom! Nekem van egy I9-em, meg egy I9+++ -om is és mind a kettőn megy a java. Raktam rá opera böngészőt is és az is fut rajta.

    Amúgy az I9 telóm eladó! 3 hónapos, minden gyári kütyüje megvan. 23 ezer pénz.
  • dopping
    #81
    rájöttem az út megvolt csak megkellett találni.kaptam segítséget hogy át kell írnin a számokat +36 -ról 06-ra de ez nem jött be pont hogy a fordítotja +36-ra kellett átírni a 06-ot.mert ugye bár a másik telefon pont hogy úgy küldi a számát hogy +36 a teló meg nem vette mert benne 06.volt. ki érti ezeket a kínaiakat. de megoldódott így elmarad a gravitáció ereje! már csak egy van vissza a java játékot nem veszi nem tudom hogy miért! se a jar se a jad semmijen formátumu játékot nem ismer fel még megsem próbálja megnyitni csak tovább küldeni tudom!!!!!!
  • dopping
    #80
    hogy lehet ezt megszüntetni az agyamra megy hogy csak a számot írja ki a nevet nem!!! a teló jó de ha sokáig nem fog engedelmeskedni a gravitáció megoldja a gondot!!
  • dopping
    #79
    megnéztem és a teló könyvben úgy van benne hogy 0620 de ha hív vagy smst küld akkor már +36-tal írja ki a számot ami ha minden igaz akkor azt jelenti hogy aki hív az elküldi a számát de a teló nem azonosítja nem???????
  • gepsys
    #78
    Sziasztok!
    Kíváncsi lennék a szervíz menü kódjára! Leírbá nekem valaki?
    Olyan problémám van mindösszesen, hogy ha telefonálok az egyik kártyáról, akkor a másik kártyán azt jelzi, hogy nincs bekapcsolva. Semmi beállítási lehetőség sincs ami erre vonatkozna!
    Előre is THX!
    ÜdV!
  • dopping
    #77
    köszönöm szépen a válaszokat!!!! az egy tök jó fórum
  • bondarfeco
    #76
    Szoftverinfó: *#8375#
    De ezzel nem mész semmire. Kiír egy számsort és ennyi. Tudni fogod a szovtververziót.
  • bondarfeco
    #75
    ....Ja...amúgy meg JAVA játékok futnak rajta. Azt meg eccccerűen lehet találni.
  • bondarfeco
    #74
    Üdv!
    A hívó fél kijelzésénél csak annyit kell csinálnod, hogy átírod a telószámokat a telefonodban! Ne úgy legyen benne, hogy +36 30....hanem 06 30. Onnan tudom, hogy én is így jártam! :-) És amire rájöttem..... :-) Nem tudom, hogy miért van ez így?!
  • dopping
    #73
    helló sziasztok!! két dologban kérném a segítségeteket! nemrég vettem egy cect a8+ érintőkijelzős telót tök jó csak angol menüs és meggyűlt az angollal a bajom!!

    1: hol tudnám beállítani azt hogy amikor hívnak ne csak a számot írja ki hanem a nevet is (pesrzse ezek az emberek benne vannaka telefonkönyvbe.de mégis csak a számot mutatja nem pedig a nevet!) hol va a hívás azonosítás menü sehol sem találom!

    2: hol tudnék hozzá játékokat letölteni? és ha valaki tudná hogy mijen formátumot fogad el!!!


    válaszokat előre is köszönömn mindenkinek nagy egítség lenne!!
  • Urip
    #72
    Megtaláltam a hívásvárakoztatást, be van kapcsolva. Már mindennel megpróbálkoztam. Látom nincs ötlet. Azért köszi.
  • Urip
    #71
    Sziasztok. Most vásároltam egy i9-es telót. Annyi a bajom, hogy ha az egyik kártyámon beszélek, akkor csak arra tud hívást várakoztatni, a másik nem elérhető. Nem találok semmi menüt a hívások beállítására. Segítséget előre is köszönöm.
  • Bensze
    #70
    http://www.i9forum.co.uk/phpBB3/

    igy reklám nélkül jobb..
  • Bensze
    #69
    http://www.i9forum.co.uk/
  • Bensze
    #68
    wááá...
    nekem sincs benne a settingsbe ez a Gsensor switch wallpaper,
    valamikor fél éve mikor vettem olvasgattam egy külföldi forumon ahol irtak egy számkombináciot amire bejött a szerviz menü, és meglehetett nézni a szoftverinfot, demár elfelejtettem.
    valakinek esetleg sikerült már szoftvert frissiteni rajta?
  • gepsys
    #67
    Hali!
    Ha nem nagy kérés, tudnál nekem egy videót csinálni a teló működése közben, mert amik a youtube-on fent vannak, azok elég gagyik!
    Meg annyit szeretnék még kérdezni, hogy hol találtál rá programokat?
    Beszélhetünk privátba is!
    Köszi!
    Üdv!
  • gumisoft
    #66
    Sziasztok ha valakit érdekel van egy ilyen telom eladó 25 -ért 8gb micro sd vel töltövel adatkábelel és autostöltövel.
    Tel:06-20-9942550
    06-30-5709460
    Üdv Gábor
  • bloodvampire
    #65
    Én már lassan fél éve használom nap mint nap az i9+ telót!Könnyen kezelhető, gyors és az érintőképernyő is remekül működik.Szerintem csak a felbontása lehetne nagyobb, de már láttam olyan kínaimobilt is (ebből a fajtából is) aminek jobb a kijelzője.Rengeteget használom filmnézés üres órákban,zenehallgatás és rengeteg játék van rá!:)
    Szerintem egy strapabíró kütyü. Persze nem kell dobálni a földre, de higgyétek el,hogy csak a harmadik földre "ejtés" után sérült meg a kijelzője,de még mindíg működött rajta minden!!!!!
  • MerlinW
    #64
    Azért nem mindegy, hogy kínában csak a gyártósor van-e, vagy ott is tervezik az adott kütyüt. Kína általában tömegnek gyárt olcsó dolgokat, olcsó alkatrészekből, hogy a csórók is meg tudják venni - van belőlük elég - és utána megint és megint és... :)

    Ahogy írtam korábban is, én a véleményemet írom csak le, én nem ajánlom. De ha valaki vesz és meg van vele elégedve, akkor annak örülök:) Én nem csak az i32-vel, hanem több kínai csodával is befürödtem már, így én a saját káromon tanultam, itt pedig próbálom jó szándékúan a "mások kárán" opciót hangoztatni:)

    Lényeg, hogy nyugodtan hurrogjatok le, de 1 vagy 2 SIM ideoda 50-60pénzért már telefont lehet kapni. Az dual SIM-es Samsung telóktól kezdve bármit. Még iPhone 2G-t is lehet már ennyiért kapni. Az meg hogy melyik jobb, az már egyén és igény kérdése.