143
cect i9
  • Galy
    #143
    én úgy gondolom, hogy
  • krisztocza
    #142
    syasztok!
    http://mobil-telefon.vatera.hu/dual_sim_2_kartyas/i9_5gs_wifi_tv_2sim_5g_design_magyar_feher_almas_1471581573.html

    az lenne a kérdésem, hogy mi a véleményetek erről a telefonról??
    pozitív negatív tapasztalatok?
    esetleg kevesebbet tud, mit a mostani androidos telefonok??
    légyszi segítsetek!!! megéri ilyet venni,vagy inkább "okostelefont" vegyek???
    segítségeteket előre is köszönöm!!!:)
  • bandus1969
    #141
    Sziasztok!
    Van nekem egy Sciphone i9+++ telefonom.
    Szeretnék rátenni GPS programot. Ilyen oldalt hol találok, ahol vannak progik?
  • JUVEfun
    #140
    Valaki segítsen ,az akku pár hónap használat után nem tölthető, ha teljesen lemerül ,ha van benne töltés akkor el lehet találni ,hogy éppen töltse , de most teljesen kuka . Orvosolható ez vagy vegyek ujjat (hol lehet kapni olcsón?) / Sciphone i9+++/ Előre is köszi a segítséget
  • andy07
    #139
    Sziasztok!
    Van nekem egy Sciphone i9+++ telefonom.
    Szeretnék rátenni GPS programot. Ilyen oldalt hol találok, ahol vannak progik?
  • Gab920926
    #138
    Üdv!
    akit érdekel ez a telefon az írjon mert eladó!
    3 hónapot használtam! :) minden megvan hozzá :) jah és magyar menüs :)
    am jó kis telefont de most van lehetőségem ujabbat venni ezért lecserélem :) szóval akit érdekel írjon :)
  • Miley Cyrus
    #137
    Mármint vissza az alapot, mert most valami izé van rajta:S
  • Miley Cyrus
    #136
    Sziasztok.
    Nekem van egy Sciphone i9+++-om, és az lenne a kérdésem, hogy hogy tudok témát változtatni rajta?
    köszi.
  • megas
    #135
    Helló.
    Vettem egy ilyen telót, és az lenne a kérdésem, hogy miként tudnám összeköttetésbe hozni a gépemmel, mert mikor rádugom az usb-re nem ismeri fel, és nem szeretném folyamatosan kiszedegetni a mem.kártyát ha pl. 1 zenét vagy videót akarok átmásolni. Előre is köszi.
  • esther24
    #134
    Sziasztok!
    Nekem nagyon fontos lenne pár dolog. Most kaptam pár napja egy i9-es telefont, elméletileg bővíthető a memóriája 8gbig (ill én úgy hallottam), beleraktam a 2gbs kártyát, és nem érzékeli...se jót, se rosszat nem ír róla. A háttérképemet, hogyha beállítom, nem kell körülbelül 15-20 perc, és átáll valami alapra (lekopogom, h most háromnegyed órája ugyanaz). A gép nem érzékeli, ha csatlakoztatom. Segítsetek kérlek, hogy mit tegyek? Valahogy lehet rá amúgy WiFit rakni?
    Emailt írjatok kérlek, mert kolis vagyok, és nem tudom, hogy mikor tudok legközelebb lejönni írni. Emailem: [email protected]
    előre is köszi (:
  • Gab920926
    #133
    eladó jack átalakító!
    akinek kell az írjon pmet :)
  • Gab920926
    #132
    Na erre már rájöttem de 1 valamire még nem hogy lehet egy 3 as hátteret beállítani külön oldlakra:)
  • Gab920926
    #131
    20 ér vettem meg i9+++ 3 lapos menüvel:)
    eddig tetszik de egy valamit elárulhatnátok a zenelejátszóba hogy tudok zenét varázsolni a memória kártyámról?
  • vzoli8895
    #130
    Milyent és mennyiért veszel?
    Majd véleményt róla. Köszi előre is
  • Gab920926
    #129
    Én most veszek jövőhéten egy ilyen telefont :)
  • vzoli8895
    #128
    honnan lehet a legolcsóbban beszerezni egy ilyet? ha külföldet írjátok írjatok illetve számoljatok szállítási ktg is ráadásul magyarítást. gondolom úgyse írtok, mert akinek van nem nyilatkozik akinek nincs az nem tud. persze azért titokban reménykedek, hogy valaki ír, de belül azért érzem, hogy leszarjátok nagyívben, aki nem az meg vagy szopatni akarja a másikat, hogy vegyen ilyen szart vagy pont hogy ne vegyen ilyet mert ez jó ennyiért, de önző és... na bocsi kicsit sok lett de nincs kedvem kitörölni
  • Katuslove
    #127
    Üdv!
    Az a problémám,hogy mikor elakarok indítani a Sciphone i9+++-omon egy java játékot,kiírja,hogy telepítsem fel a java games-et....de a sima java progik se működnek....Mi lehet a gond? vagy honnan tudnám letöltni a megfelelő java-t?...kérlek segítsetek vagy linkeljetek ahonnan tölthetek....
    Előre is köszönök mindent:)
  • vzoli8895
    #126
    ja és olvastam h ezekben a klónokban van analog tv vevő is ez mennyire jó? jól bejön pl rtl klub vagy a tv2? vagy csak a reklám kedvéér rakták bele és nem ér semmit?
  • vzoli8895
    #125
    hello. Gondolkozom rajta, hogy vegyek- e ilyen i9/i68- at kérdéseim lenne felétek:
    - a wifi milyen benne erős gyenge átlagos?
    - .jar kiterjesztésű cuccok mennek rá igaz, mert láttam sokan keresnek rá bármilyen jar kiterjesztésű rámegy?
    - megéri szerintetek?
    - hívás, sms gondok szoktak lenni így ahogy visszaolvastam, ez tényleg előfordulhat? innen látszik h klon?!
    - bluetoothon tudnak képet zenét videót vagy akármit küldeni vagy csak szöveget mint iphonon?
    - milyen árban futnak vagyis mennyiért van a legolcsóbban ami teljesen magyar ez akár pü be is jöhet.

    válaszotokat előre is köszönöm
  • grundigfor
    #124
    Hello!
    lehet volt már szó róla időszökössége miatt nem olvastam vissza sorry. Mms-t nem tudok küldeni se fogadni erre szeretnék valakitől megoldást kérni sürgős lenne előre is köszönöm
  • bluesbolha
    #123
    ELADÓ egy Cect i9 3G WIFI mobil! Teljesen Karcmentes, dobozában, minden gyári tartozékával! TV, WIFI tesztelve.
    30.000Ft
  • bluesbolha
    #122
    ELADÓ egy Cect i9 3G WIFI mobil! Teljesen Karcmentes, dobozában, minden gyári tartozékával! TV, WIFI tesztelve.
  • monstaa
    #121
    Hello! Nemrég vettem egy i9+++-t. A problémám annyi, hogy ha a sim1-en beszélek és bejövőm van a sim2-re automatikusan hangpostára irányítja. Tudna vki segíteni, hogy mit kell állítani ahhoz hogy legalább lássam a másik bejövőt? Köszi!
  • bluesbolha
    #120
    Hello. most vettem egy ilyen i9 3G wifi-s mobilt. megvagyok vele elégedve kivéve azzal, hogy nemtudok hozzá egy jó convertáló progit ami 320x480-ba alakitana filmet ugyanis a 240x320-asat elég silány minőségben játssza. Valaki nemtudna nekem ebben segiteni? köszönöm.
  • chaos07
    #119
    Valaki tudna segíteni nekem segíteni 2 problémában?
    Van egy i9+++ telóm de a amikor a hivást fogadom de általában ha én hivok a hivott fél nem ért mert annyira besípol és gerjed pedig nem állok semmi technikához közel és a térero is rendben. A másik pedig egy magyarítást szeretnék bele tenni.
    Aki tudna nekem segiteni bármelyik kérdésemben annak nagyon örülnék.
    Elore is köszönöm!
  • ubi1990
    #118
    http://www.mysciphone.com/

    még mindig nem találtam meg :-)
    Légyszi valaki adjone gy ilyet!
    Köszi
  • ubi1990
    #117
    Helló!

    Valaki tudna nekem segíteni ?
    Először is szeretnék erre a telefonra egy működő jegyzettömböt, ami bele van építve az csak "néhány" karakter befogadására alkalmas...

    Valamint nbem tud valaki olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni ezekhez a klónokhoz programokat meg játékokat ?



    kösz a segítséget
  • Patesz
    #116
    leszedted a 2. simkártyáról a pin kódot? Csak az 1. simkártyán legyen pin.
  • bondarfeco
    #115
    Amikor bekapcsolod 2 pin kódot kér, vagy csak egyet? Mert ha kettőt kér akkor lehet le van kapcsolva a menüben a dual sim mód! (Settings-Dual Sim Settings-Dual Sim Open) Ha így sem működik gyorsan vidd vissza akitől vetted!
  • MaSzKa
    #114
    vettem i9-3G telefont
    az a gáz vele a 2. simet nem kezeli sehogy sem (be se olvasa, mintha bele se raktam volna)
    lehet vele valamit kezdeni, semmit se lehet állítani

    hátulján 1 IMEI szám van
    de *#06# menüben 2 IMEI számot ír ki

    valami végfok mehetett ki?
  • bondarfeco
    #113
    Az ára lemaradt! :-)
    15 000 Ft.
    Alku kizárt! Csere nem érdekel! ...csak és kizárólag vodás, vagy független, vagy turbo sim-es Samsung Corby. Természetesen ráfizetéssel!
  • bondarfeco
    #112
    Szasztok!
    Eladósorba került a Cect i9+++ telefonom! Szép állapotú! Fekete hátlapos.
    Ha kérdesed van tedd fel!
    70/940-9736
  • chiwbicka
    #111
    sziasztok kérdésem lenne hogy szerintetek mit tegyek az I9+++ telómra nem kapom meg a rá küldött sms-eket a profil ugyanaz mint a másik telefonomon 2 sim van benne egyikre se jön meg mit állítsak be?
  • robinia
    #110
    Sziasztok! Segítségeteket kérem a következő problémámra: a memóriakártyán lévő zene lejátszásánál hogyan lehet azt beállítani, hogy egy albumból ne csak a kijelölt egyetlen számot játssza le, hanem továbblépve az összes számot végigjátssza, esetleg még a következő albumot is elkezdje.
    Előre is köszönöm!
  • attilah
    #109
    Kérem segítsen valaki! Hogyan lehet beállítani az MMS küldést az i9-en? Én akárhogyan próbáltam nem sikerült. Az egyik kártya Voda a másik T-mobil!
  • dagatttt
    #108
    Sziasztok!
    Van egy cecti9+++ telóm és csinál egy kis furcsaságot. Bejövő hívásoknál kb 70%ban felveszi a vonalat, úgy hogy hozzá se érek!!! Ez azért komoly. A többivel nincs problémám, ezen kívül tökéletesen működik. Valamint honnan lehetne letölteni hozzá javat, játékok, programok, témák?
    A válaszokat előre is köszönöm.
    üdv
  • atomgolyo
    #107
    Akit érdekel telefon az itt megtudja nézni a telefon kínálataimat!
    Kattints ide!

    Best Mini Hiphone CCK-10 dual sim Pda +1GB Fehér
    22.500Ft
    Best Mini Hiphone CCK-10 dual sim Pda +1GB Fekete
    22.500Ft
    Best Mini Hiphone CCK-10 dual sim Pda +1GB Pink
    22.500Ft
    Luxus Arany dual sim Flip PDA +1GB P53
    23.000Ft
    Pink dual sim Pda +2GB
    22.000Ft
    Cect N99i Tv Dual Sim PDA
    22.000Ft
  • Dorobaba
    #106
    sziasztok!
    nem tudja valaki hogy cect i9 telefonra hogyan lehet témát feltenni?
    a válaszokat előre is köszi!
  • bondarfeco
    #105
    Hali!
    Ez mostanában jött elő a telódon, vagy így vetted? Mert ha igen akkor gyorsan add vissza akitől vetted! Ha meg nem akkor próbálj meg valami szerelőt keresni, mert tuti, hogy valami baja van!
  • csamisi
    #104
    sziasztok!

    nekem van egy i9 3G-m és lenne vele egy oan probléma h amikor hívnak akkor nem csörög a telefon, sőt még ki sem jelzi h hívnának. valaki tud valami orvoslást erre a problémára?
    a választ előre is köszönöm!
    email: [email protected]