992
\'Dead
  • ricsa008
    #792
    ok akkor majd nekik esek még1x
    köszönet
  • Knabb
    #791
    Velem gondnélkül jöttek, beszéltem az egyikkel, aztán egy másikkal és jöttek.
  • Svenhassel
    #790
    Azokkal csak simán dumálni kell, csak kicsit sokat. A lényeg, hogy azok kockák, akik csajozni akarnak, ezért a főhős azt monjda nekik, hogy vannak lányok a bunkerben. Így aztán hajlandóak veled menni.
  • ricsa008
    #789
    a Brains over Brawn nevü küldetés az építés alatt álló plázában vannak gyanítom tudosok és össze vissza zagyválnak amikor beszélek velük
  • Svenhassel
    #788
    Valami konkrétabb info? Mert ez így nem rémlik...
  • ricsa008
    #787
    üdv
    van egy olyan quest hogy 3 v. 4 okos emberkét gondolom el kellene hozni a menedékbe de bárhogy beszélek velük nem akarnak csatlakozni ott mit kell csinálni? (a verés sem segít:D)
  • tarti19
    #786
    1-3 gombokig nyugodtan használj mindent, ráérsz küldetések után bohóckodnia zombikkal:D Akkor az igazi, mikor 1-2K zombit egy húzásra faltól-falig rendezel le:D
  • Broafka
    #785
    meg kell változtatnom ezt a mozgó nevemet, BroaFka nem broaTka, de mind1 :)
    hát amúgy az lesz, mert ha mindenki használja, akkor használom én is, végülis annyira nem komoly ez a játék
  • tutituti
    #784
    Felraktam a games for windows live-ot és azóta nem megy a mikrofonom :S
    Tehát ha valaki járt így és tudja a megoldás segítsen.
  • joco1983
    #783
    Kössz a választ,sajna nincs ott semmi,valamiért a játék nem ment nekem.
  • wesker24
    #782
    A Játék mnetési mappája a rendszer particion van x:\Document and Settings\xxxxx\My Documents\My Games\Dead Rising 2 !
  • joco1983
    #781
    Játék közben nem tudok menteni,ezt írja ki nekem:save failed please check your hard drive and try again
    Pls help!!!!!!!
    Hol van egyáltalán a játék mentési mappája?Mert azt se találom.
  • oregon1987
    #780
    broatka: nem nálad van a hiba de ezt a játékot elbaszták az időlimittel, mi csak kisegítjük magunkat a trainerrel! Amúgy meg szívjál csak vele ha ilyen lüke vagy és nem hallgatsz ránk hogy használj trainert!
  • grebber
    #779
    Huh megnyugodtam!
  • wesker24
    #778
    Egy francokat még csak az kéne !

    Ha igy lenne saját kezüleg ölném meg ! XD

    Gondolom a Once Bittem mellék küldire gondolsz ahol a fickónak kellett adni Zombrexet !

    Amugy nem kell elég neki 1x is utána elviszed a Safe House-ba aztán No Problemo ! xDD
  • grebber
    #777
    Baszki megmentettem egy faszit akinek zombrexet kellett adnom.
    Most akkor neki is kell majd mindig vinnem?
  • Seth
    #776
    50 a max level
  • Svenhassel
    #775
    Zombrex lelőhelyek:
    http://www.youtube.com/watch?v=f6NCfxmtCmc
  • wesker24
    #774
    Elöször is nem tudom mennyi a maximális szint !

    Utána játék elindit utána trainer elindit utána num3 leüt és máris
    megvan állitv az idő !

    Zombrexet meg már az első küldi ad a gyógyszertáros csajnál !

    Utána meg ha vissza lapozol egy két oldalt volt linkelve egy video hogy hol vannaka hidden zombrexek !

  • Munszu
    #773
    Amúgy nem tudja valaki hogy mekkora a Maximális szint?
    Előre is köszönöm a válaszokat :).
    Ja és ha letöltöm azt a trainert amit oregon linkelt, melyik gombal is fagyasztom be az időt, num. 3 vagy insert?
    Harmadik kérdés :D, én sose találok zombrexet a kiscsajnak :s, nincs valami térkép vagy valami ahol jelzi?
    előre is köszönöm a válaszokat.
  • SötétBarom
    #772
    Jól olvasom? "MÉRTÉKTELEN HENT"? :DSDA:S?D_?A:SD
  • wesker24
    #771
    Nah vazee séf helyett széfet olvastam ! xDD
  • wesker24
    #770
    Nekem mondod pillanatok alatt szétszedtem vele a fúrokat amikor a páncéltermeket furták ! xD
  • SötétBarom
    #769
    A késes boxkesztyűvel a séfet is pillanatok alatt szét lehet kapni, az jó cucc. =)
  • Riddick73
    #768
  • wesker24
    #767
    Ahogy mondod aki egy jót akar szórakozni meg játszani meg minden !

    Az csak benyomja az Time Freeze trainert aztán azt csinál amit akar !

    Én se használtam trainert egészen addig amig az egyik föküldetésre már nem maradt időm már egy órám se volt hátra !

    Benyomtama Time Freeze trainert és szép nyugiban megcsináltam !

    Én a 2 csaj közül az egyiket Jedi karddal öltem meg a postást meg Freddy pengéivel !
  • Fpocok
    #766
    Hát az a primadonnás küldetés egy igazi felüdülés volt. Még jó hogy volt nálam pia.
    Amúgy ezek az őrültek felelevenítik bennem a bioshock első részét... ott is voltak ilyen őrültek.
  • SötétBarom
    #765
    És most képzeld el, hogy szegény xboxosok még trainert sem tudnak használni :DDDDDD
  • vk90
    #764
    Hali!
    Ha végigviszem a gamet, akkor szabadon lehet járkálni a városban?
  • Broafka
    #763
    komolyan, nálam van valahol a hiba, vagy mindenki csalással játsza ezt a játékot?

    Mire azt a postást kinyírtam az is egy időbe tellett, aminek hála a főküldetésemet kb 2 perccel tudtam elkezdeni, egy újságpapírral, és egy 95%-ban rongálódott fúró+lándzsa kombóval. Ennek hatására megjelent 2 tyúk két óriás karddal, és mondanom sem kell, hogy esélyem sem volt. Arról nem is beszélve, hogy harc közben kiírta a játék, hogy az időm lejárt, az igazság tova lett.

    Lehet valahol venni valami végítélet fegyvert vagy én nem tudom, de ennél bosszantóbb játékkal rég találkoztam
  • oregon1987
    #762
    Na beadtam az utolsó zombrexet Kateynek várom hogy megjöjjön a segítség! :D Holnap majd befejezem!

    Ezt az ágyút meg a 2 bűvésztől csórtam:

  • sparrow35
    #761
    eLSŐ VÉGOGJÁTSZÁSNÁL A kötelező bossokon kívül a többit hanyagold sztem, mert túl erősek még...
  • oregon1987
    #760
    Nem kell kártya az csak tippeket ad! Azt raksz össze amit akarsz meg persze ami össze illik! Csalni én se szeretek sőt sose csaltam vagy használtam trainert de nélküle csak szopni fogsz ezzel a játékkal! Hidd el úgyanolyan élvezetes marad a játék ha használod! Tessék próbáld ki ha nem jó akkor nem használod!

    Dead Rising 2 v1.0 +9 TRAINER #2:
    Trainer
  • Broafka
    #759
    csalni nem szeretek, de alig van kombó kártyám, se ezt a fúró+lándzsát, se a lézerkardot nem tudom még összerakni :S

    Ez is a legtöbb bajom, hogy alig van időm kipróbálni a kombókat, mert hát ugye lejár az időm. Kombó kártyákat már meg se szoktam nézni, mert örülök ha el tudok futni azzal a fene nagy tempóval a legközelebbi küldiig.

    Valahogy az lenne a jó, ha lenne egy kis ideje az embernek kicsit körbe nézni, és nem 10 perc utána muszáj küldire mennie...
  • Rip
    #758
    Nálam lézerkard volt, és az összes többi helyen kaja. Így 5-6 próbálkozásból lement. Lézerkardot a közeli műhelyben össze tudsz rakni (a vízszintes mozgólépcső@agy mifene előtt).

    Ha fun-ra vágysz, ajánlom a lentebb található trainert, amivel megállíthatod az időt, majd bármikor folytathatod.
  • oregon1987
    #757
    Akkor szedd le a trainert és használd az időfagyasztást valamint a bossok egyáltalán nem nehezek csak jó fegyó kell meg pár élet töltő ital vagy kaja! Szakács tényleg nehéz de a többi piskóta elsőre elvertem mindet eddig! Használj fúró+lándzsa kombót!
  • Broafka
    #756
    Ez annyira Capcom dolog berakni a játékaiba a verhetetlen ellenségeket. Komolyan alig játszottam, max 4-gyel, és mindegyikben volt egy olyan amivel 6 óráig szenvedtem és legszívesebben a földhöz b***tam volna a gépet.

    Ez a k*rva szakács aki dobálózik serpenyőkkel, és Tim Montgomeryt megszégyenítő sebességgel rohan a kajához, hogy újratöltse az erejét, és persze ezt úgy teszi, hogy pofán dob a serpenyővel (-1 élet) odafut, mire én fölkelek, leüt a serpenyővel (-1 élet) rámugrik, a pofámba nyomja a hülye almát (-1 élet, mert hiába rázom az egeret, mintha a f*rkamat verném, ígyis csak a felére hagyja abba, amikor már úgyis tök mind1)

    az egész játék egy hatalmas rohanás, időm nem volt még körbe nézni ebben a hülye "városban" anélkül, hogy ne halt volna meg valaki...
  • oregon1987
    #755
    Jaj kösz akkor azért mondtak vicceket hogy döntsem el ki a jobb! :D Poén!
  • Caboose
    #754
    Add oda az egyiküknek az asztalon lévő szobrocskát(díjat) és amelyiknek odaadod csatlakozik hozzád.
  • Seth
    #753
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vége lenne Sullivan leölése után