992
\'Dead
  • The Protector
    #832
    Neki nem tetszik,nektek igen,nekem tetszik de unalmasnak tartom.Ennyi.....
  • Lunki88
    #831
    Azért véleményezni csak szabad még ha nem is tetszik neki. :)
  • Shep
    #830
    Azért hihetetlenek vagytok.
  • Knabb
    #829
    Szarlehet neked
  • oregon1987
    #828
    Akkor így jártál!
  • Shep
    #827
    Hát én töröltem ezt a számomra borzalmasan unalmas és élvezhetetlen alkotást. Mindenkinek további jó játékot!
  • Rip
    #826
    Őőő, lufi? :)
  • Lunki88
    #825
    Egy kis pillanatkép coop-ban. :)

  • JethroHUN
    #824
    Majd amikor a tesója fejébe állítod a fénykardod az már elég lesz neki :)
  • JethroHUN
    #823
    Azt én is megnyertem, másodszor már majdnem 3000 előnnyel, a lápionos zombikat kell elütni. (rózsaszín vacak)
  • Rip
    #822
    Hogy? Veszíteni kellett volna? Ez nekem új.
  • oregon1987
    #821
    hehe ott veszíteni kellett volna elvileg! :D Jó lehetsz ha nyertél! :D
  • Lunki88
    #820
    Na a játék elején sikerült megnyernem a Terror is Reality show-t, erre a szőke csajszi megint azt mondja hogy csalódott a teljesítményemben. :D Vazze neki semmi sem elég? Pénzt is csak 10k-t kaptam, ez kevés egy győztesnek...
  • JethroHUN
    #819
    Én nem bosszantom magam ilyenekkel... úgyis fent lesz neten a warez dlc...
    Örüljenek ha az alap játékot veszem meg.
  • oregon1987
    #818
    Pár új ruháért még letölteni se fogom ezeket a DLC-ket nem hogy megvenni! Anno kitudtak adni patcheket és ingyen kaptál pár cuccot a játékhoz most már DLC-nek hívják ezeket és fizess érte! pfff
  • sparrow35
    #817
    3, 2, 1, lehúzás próba indul!!!
  • sparrow35
    #816
    Amit a kezdés előtt (pl turmix) megiszol az hatással lesz rád még egy ideig, illetve körbe körbe szaladgálj a felvonó - v mi az ami középen van - körül és ha megáll keménykedni vágj rá kettőt majd egyből fuss.
  • xxxpaulxxx
    #815
    Van hozzá trainer
  • SötétBarom
    #814
    Szerintem az LMG-s crossmotor is ott van a toppon :DDD
  • Shep
    #813
    Ok, köszi.
  • Lunki88
    #812
    Később ahogy fejlődsz gyorsabban fog "futni" a karaktered. Egyébként nincs benne sprint.
  • Knabb
    #811
    Nem lehet benne sprintelni, de felesleges is :D nem jutnál messzebre futással.. egyszerübb ha felkapod az újságpapírt melőled és széthesegeted a széparcúakat, minthogy futkossál :D
  • Shep
    #810
    Na kipróbáltam én is a játékot és hát nem vagyok tőle hanyatt esve. Egyébként sprintelni nem tud ez a kemény gyerek? Én vagyok bamba, vagy tényleg nincsen gombkiosztás állítási lehetőség a játékban?
  • wendi1106
    #809
    Hali all!

    a Case 7-2 fejezetben a 2 dokit hogy lehet hatástalanítani mert csak hánytatni tom őket vagy ott mit kell csinálni ? :S

    thx a helpet :)
  • oregon1987
    #808
    Román kurva élet! TK egy rohadék, nem bírom kicsinálni inkább kiléptem mert felbaszta az agyam! Este higgadtan neki ülök és szétszedem!

    Amúgy a játék 2 legpusztítóbb fegyvere:


  • Fpocok
    #807
    Kérdés: Van valami taktika a legeslegutolsó boss fightra? Mert annyira nem izgat, hogy órákat töltsek ott, hogy kitaláljam, na meg állandóan fussak meg oda blabla lusta vagyok :D Valaki?
  • CalebJoe
    #806
    kombináld az erősítővel (amplifier) a legpusztítóbb fegyver a játékban:)
  • Svenhassel
    #805
    A pulse rifle-t próbáld a zeneboltból az erősítővel kombinálni, hátha lesz vmi belőle. (csak tipp)
  • oregon1987
    #804
    Fpocok: én is pont most fejeztem be! Marhára tetszett a játék és tényleg durva a vége! Mondjuk meg is érdemelte! Viszont ez a TK egy seggarc! Overtime-ot én is megkaptam tetszik hogy játék befejezése után is megy tovább a sztory!
  • oregon1987
    #803
    Na megvan a pulse rifle! Sima zombikra szar, de a mutálódott zombik feje pukkan tőle! Viszont kíváncsi lennék mivel lehet kombinálni! :D Asszem nem sokára végigviszem a játékot végre! :D


  • Fpocok
    #802
    Na végig vittem a sztorit.
    SPOILER SPOILER
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valahogy sejtettem, hogy lesz valami csavar és a vége fele elég gyanúsan viselkedett. Arra viszont nem számítottam, hogy a csaj meghal. A tetőn, amikor kinyírom a bosst, ahogy meghal, az nagyon durva, nagyon tetszett


    Overtime mi? Látom kaptam sok küldit... valaki elmondaná mi az, mert nem nagyon csinálom már, elég késő van.
  • Fpocok
    #801
    HAJRÁ RAMBO MACI!

  • Fpocok
    #800
    Jaja... most történet először :D

    Más: A bűvész csávós boss fight nagyon jó volt, alatta szólt a Switchback!!! Sajnos a rakettát nem tudtam elhozni, mert sietnem kellett. Viszont a fakardot meg pajzsot felvettem :D
  • Knabb
    #799
    Thx. Captain Obvious :D
  • Svenhassel
    #798
    Egy szál alsógyatya, mosdóban ébredés kombó? :D
  • Fpocok
    #797
    Remek... leütöttek a Looterek...

    Jó tanács: Ne hagyjátok magatokat leütni. :D
  • oregon1987
    #796
    Helikopternél hozzá is kell vágni valamit hogy menjen le az élete aztán lezuhanjon!
  • Fpocok
    #795
    Semmi. Rájöttem mit kell már :D
  • Fpocok
    #794
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A helikopternél csak nyomkodni kell a gombot ugye?
  • sparrow35
    #793
    Nem igaz amit írtál, lehet tovább játszani ha lekésed a fősztorit csak nem lesz fősztori, hanem a bossok, és mellék küldetések maradnak! De az kit érdekel már végigjátszás után...?