992
\'Dead
  • wesker24
    #872
    Nem árt ha van nálad elég sok pia meg egy elég erős fegyver !

    Pl Freddy karmok (boxkesztyű+kés) Vagy Jedi kard vagy valami ütösebb fegyver !
  • 38tibi38
    #871
    A Chuck the role model nevű küldetésbe hogy kell leverni azt a csávót mert mindig ugrásból támad. Egyszer el is tudtam kerülni de mivel gyors a másodikat nemtudtam:( Vmi tipp?
  • 38tibi38
    #870
    Értem. Na beadtam a zombrexet,most várok 10:00-ig a következő case hez.
  • wesker24
    #869
    A terror is reality csak multi és azt csak eredetiben lehet tolni !
  • 38tibi38
    #868
    Thx. Am a Terror is Reality-t csak multiba lehet tolni? Solo nincsen?
  • wesker24
    #867
    Haználj trainert ennyi és nyugodtan tudsz neki zombrexet keresni !

    Vagy csinálj mellékküldiket és kapsz vagy 3-4 oldallal arébb be lett szúrva egy video hogy hol vannak a hidden zombrexek !

  • 38tibi38
    #866
    Pls valaki most kéne oda adnom neki a zombrex-et de nem találok. Még van 1 órám de addig abbhagyom.
  • 38tibi38
    #865
    Hali. Most az a feladatom hogy katey nek megint kell zombrex de sehol se találok,még megvenni se tudom a fickóktól mert nincs elég pénz. Vmi tipp?
  • JethroHUN
    #864
    Le kell tölteni nem? akkor dlc egy darab fegyver is az... lehúzás 1000rel :)
  • Rayden02
    #863
    DLC-k!







    Mondjuk nemtom hogy ezeket lehet-e annak nevezni!
  • Föcsök
    #862
    Sziasztok! Egy gyors kérdés. eBay-en licitáltam egy francia dr2-re, azt írja hogy a játék francia a kézikönyv meg angol. Na már most a játéknál ha telepítem akkor egyáltalán nincs szerintetek angol, csak francia? Mert az úgy nem lenne jó, meg ha így is lenne és megnyerem a licitet akkor ha valahogy megszerzem az angol nyelvi fájlokat akkor az úgy ok lesz, nem babrálja meg a játékot?
  • DarkSl4yer
    #861
    Rakd újra a játékot,talán megoldja a szitut.

    abel olvass vissza és választ kapsz...
  • abel0317
    #860
    helló! trainert honnan tudok letölteni és hogy kell használni?
  • amdopteron
    #859
    Halli valaki nem tudna segíteni!
    Felraktam multhéten ment!Most lépek be és kiírja az elején dead rising müködése leált keresen megodást a neten!
    Con:Q8400,6GB RAM,4890 ATI, de eddig ment:Smost meg::S:S
  • wesker24
    #858
    Az egeret kell jobbra balra rángatni gyorsan !

    Habár én mindig kikerültem direkt kerülö úton mentem ha arra volt dolgom !
  • abel0317
    #857
    helló! mikor rámugrik a tigris mit kell megnyomni? az egérnek a két gombját vagy az egeret kell rángani jobbra balra? mert mindig kinyír az a szemét tigris
  • abel0317
    #856
    helló! a tigris mikor rámugrik mit kell nyomni? az egéren a két gombot vagy az egeret kell húzogatni jobbra balra
  • Rip
    #855
    Már 3 napja!? Nahát...
  • DarkSl4yer
    #854
    Kb már 3 napja...
  • norbi2fraktal
    #853
    van egy ingyenes DLC!!

  • DarkSl4yer
    #852
    Hát most első végigjátszásra normálisan tolom ki, utána akarom trainerrel,néha kicsit frusztráló már h folyton sietni kell az idő miatt és nemtok szétnézni a játékban...
  • Lunki88
    #851
    Trainer nélkül is simán végig lehet vinni a játékot, igaz egy pár túlélőt muszáj feláldozni különben kifutsz az időből.
  • oregon1987
    #850
    Ne használd! :D
  • DarkSl4yer
    #849
    Én a létezö összes trainert kiprobáltam mindel fagy.vmi ötlet?
    a game origi
  • oregon1987
    #848
    7 és 8 óra között lehet oda adni!
  • abel0317
    #847
    helló mikor katey-nek megkell keresni az első zombrex-et akkor utána odaviszem neki de nem tudom neki odaadni, nem tudom mit kell megnyomni
  • Afe
    #846
    Pont innen szedtem le azt is. Leszedtem a +21 trainert, erre már nem jelez semmit, de a +9 -re igen, tehát az tuti fertőzött.
  • oregon1987
    #845
    trainer
    Figyelj nekem semmit nem írt a vírusirtó! Szedd le ennek jónak kell lennie!
  • Afe
    #844
    Tegnap letöltöttem az itt linkelt oldalról a dr2.plus9t.fixed trainert, de a Kaspersky2010 trojait lát benne. Ez lehetséges, vagy ne foglalkozzak vele?
  • Richardix
    #843
    Nézzetek hülyének, de hogy lehet a motorokra láncfűrészt rakni? mert biztos lehet....
  • oregon1987
    #842
    Fasza!
  • Lunki88
    #841
    Na sikerült végre. A mesterlövészpuskával gyerekjáték volt elintézni.
  • oregon1987
    #840
    Nem értem miért nem megy neked mert én elsőre levertem! Közben állandóan egyél kaját meg lehet turmix gépben shake-et készíteni amik sok életet adnak! Meg én magamnál mindig tartottam egy magazint ami 100%-ban vissza adja életet ha kajelok!
  • TheGrinder
    #839
    próbáld úgy megcsinálni, hogy rugdosod páros lábbal vagy csak simán 1 lábbal, amikor nincs életed elmész lifttel kaszinóba, teletankolod élettel magad (közben ments lifttől jobbra) és visszamész sullivanhoz utána megint rugdosod. :D türelemjáték, de idővel meghal.
  • Lunki88
    #838
    Összeraktam a freddy karmokat de még így is levert. Arról a kis szar helyről állandóan leüt, utána meg vagy egy zombi harap belém vagy egy rakéta talál el... Most már kezd nagyon felhúzni. Meg hogy minden alkalommal vissza kell sétálni mikor meghalok ettől kiakadok teljesen.
  • Lunki88
    #837
    Ez jól hangzik csak az a baj hogy most már sokkal nehezebb közlekedni a zombik között, és örülök ha élve eljutok a bossig. :D
  • oregon1987
    #836
    Boksz kesztyű+ bowie kés azt talán nem tudja kicsavarni! Ja és ha lőni akarod akkor fáklya+műanyagpisztoly! Meg vigyél be elég kaját meg piát! Elsőre megöltem nagyon könnyű volt!
  • Lunki88
    #835
    Kéne egy kis segítség az utolsó bossnál.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén Sullivan-t hogyan kéne leverni? Mert lőfegyvereket alig érzi meg, baseball ütőt meg mindig kicsavarja a kezemből. Létezik erre valami jó taktika?
  • Shep
    #834
    Régen így volt (a kerítés is kolbászból volt csak a kutyák elhordták ezért áttértek a fára) de most már nem lehet egy játék topicjában csak ajnározni, különben idióta az illető, meg különben is minek játszik vele?
  • Knabb
    #833
    Persze, hogy szabad. Szerintem is unalmas, amúgy.