395
Virtua Tennis 4
  • carlos05
    #235
    visszajátszást controllerrel a spin ütéssel nekem mindig átugorja (én többször nyomkodom minnél előbb folytathassam)/ wt ben nemlehet beállítani h több game-es legyen a meccs/ akadémia szerintem baromság... legjobb a practice match fejlődni
  • danny94
    #234
    nah nyomkodtam idegességemben a bal kezemmel az Y,X,C gombokat, a jobb kezemmel az irány gombokat és néha átlépi a visszajátszást, de nem mindig, ez nem tom, h mitől függ, h mikor lehet, és mikor nem... ;)
  • danixo
    #233
    a world tour-ban hol lehet beállítani h ne 2 gémes meccs legyen?
    kössz
  • Legend Killer
    #232
    replayt.

    ha lesz megoldás, majd csak elmondja vki.
  • Legend Killer
    #231
    az jó lenne, engem is bosszant. de amikor egymással beszélnek pl párosban, azt a q-val lehet skippelni. az nemtom micsoda, mert én átállítottam a billentyűzetet.
    de a ripleyt nem engedi :(.
  • danny94
    #230
    #222 ???
  • Legend Killer
    #229
    kösz.
  • zsotesz
    #228
    a szervát le+lob gombbal kell adnod. Arra figyelj, hogy amikor elütöd a labdát akkor utána nyomd a fölfele gombot, különben elakad a hálóban.
  • Legend Killer
    #227
    én most kezdtem el, szal nemtom.

    a kép meg egész jó #225nél.
  • danny94
    #226
    én is mindig +akadok a tenisz akadémiai küldiknél...
    nem írná v.ki le az összeset, h mit kell csinni???
  • Prince23
    #225
    Kéne egy faja banner... mit gondoltok?

    Itt van egy kép, meg kéne rá a játék címe is... mint felirat
  • Legend Killer
    #224
    erre válaszoljatok :P.
  • grebber
    #223
    Virtus Tennis 3 ban is könnyű volt a top 20-ig aztán egyszerűen nem lehetett megverni a gépet.Remélem itt más lesz a helyzet.De nagyon lassan haladok :(
  • danny94
    #222
    hy!
    a replay-t nem lehet v.hogy kiállítani vagy kitörölni a játék főkönyvtárából???
  • Prince23
    #221
    Eléggé könnyű az AI... lehetne nehezebb is a World Tour.
  • Legend Killer
    #220
    tenisz akadémián mit kell csinálni a harmadik küldetésnél? azt mondja, hogy win the point off an underarm serve, akárhogy próbálkozom, nem jön össze.

    pls help.
  • ricsa008
    #219
    az egyik csak konzolon van ez nagy külömbség
  • kikeeeSan
    #218
    virtua tennis 09 es topspin 3,
    melyik a jobb?
    vagy mi a kulombseg?
  • Syunas
    #217
    Hali! Annyi lenne a problémám, hogy mikor elindítom bejön rendesen a fekete képernyő, azután windows hibaüzenettel kidob. Ha vki esetleg tud vmi megoldást, szóljon pls. (minden beállítást leszedtem minimumra)
  • Yulcsa
    #216
    köszi, kipróbálom! :)
  • zsotesz
    #215
    le+slice gomb. Minél több ideig tartod lenyomva annál hatékonyabb lesz. Egyébként ahhoz, hogy elfogadja kb. 2-3 mp-ig kell lenyomva tartanod.
  • zsilka péter
    #214
    Igen, meg profi-nál még van Barcelona is, de a Davis Cup-át nem tudom, hogy hogyan kell "kinyitni" mert eddig nem tudtam rá nevezni. Meg van egy másik Dubai pálya is ami a híres szálloda tetején van, ott is lehet meccset játszani.
  • tumpi
    #213
    Profi szezonnál van már los angeles, shanghai meg valami davis kupás téma is van. annyira még nem volt időm megnézni
  • Yulcsa
    #212
    mit is kell akkor csinálni a drop shotnál? melyik billentyűket kell egyszerre nyomva tartani és leütni?
  • zsilka péter
    #211
    Na ezek a pályák jelennek meg a World Tourban a versenynaptárban ( 4. szezon ). Vancouver, Shanghai, Tokyo, Düsseldorf, Milan, Paris, Dubai, Moscow, Casablanca, Phuket, Ship ( az a hajós akármi ), Gold Coast, Buenos Aires. Ennyi lenne össz-vissz, vagy még kellene, hogy legyen? Valaki nézze meg nekem legyen szíves. Előre is köszi.
  • zsilka péter
    #210
    De akkor nemek kb miért csak 10-15 pálya van? MÉg a versenynaptárban sincs több... Mi lehet szerinteteK? MIndenkinek 40 van? Davis Cup-at s látom...
  • miilann04
    #209
    The game features 40 different courts to play on, including locations such as Dubai and Shanghai. The Davis Cup has also been licensed and will appear.
  • ricsa008
    #208
    sose a pályát nézem
  • zsilka péter
    #207
    Nézegettem képeket, és még 3-4 pálya van ami nincs a World Tourban. A Shanghai aréna sincs ( a fedett ). Se a másik Los Angelesi fedett stb.. Szerintetek mi lehet? Előre is kössz! Nektek ezek a pályák vannak a versenynaptárban?
  • piamania
    #206
    Miért van az,hogy miután kiléptem és később újra akarok játszani,akkor exe hibával kilép?Ha újraindítom a gépet akkor nincs gond,de nincs kedvem mindig újraindítani.Már cseréltem cracket is,azzal is ez volt a problémám.köszi
  • zsilka péter
    #205
    Hali

    Valaki leíná nekem, hogy mely pályák vannak a 2009-ben? Mert sikerült elindítanom a karriert, de néztem a versenynaptárat, de például a Barcelonai salakpályás versennyel nem találkoztam ill. a Los Angeles-i keménypályával sem. Ezek nincsenek benne? Mert az említett két pálya a 3-ben benne volt. Előre is kösszi!

    Üdv.
  • zsotesz
    #204
    nem tudom, én google-lal kerestem rá.
  • Yulcsa
    #203
    nincs valami ilyen oldal, ami leírja ezeket? nekem sokkal akad gondom, hogy nem tudom pontosan mit is kell ütni :(
  • zsilka péter
    #202
    Hali!

    Valaki eltudná nekem küldeni a save file-t? Mert nem működik a World Tour, és így gyakorló módban csak 4 pályán tudok játszani. Aki már nagyon benne van a game-be és már a top 25 környékén van és van sok NEM Challengeres pályája henem 500-as és 1000-es verseny pályák akkor azt nagyon megköszönném. Mert én inkább gyakorló módban szeretek menni, meg ugye nem is működik a WT ( már több verziót is próbáltam ). Előre is köszönöm a segítségét mindenkinek! Íme a címem: [email protected]

    Üdv.
  • zsotesz
    #201
    akkor válaszolok magamnak:
    Hold down on the left stick and at the same time hold the slice button, the longer you do it the more effective the dropshot will be.
  • tumpi
    #200
    szerintem kodec hiba. más tipp nem nagyon jut eszembe
  • JackSparrow88
    #199
    A fenébe is már, vki válaszoljon már, mitől csinálja ezt, mer így nemtok vele jáccani és tippem sincs, mit lehetne vele csinálni...
  • piamania
    #198
    most akarom elindítani,de exe hibával kidob.Mi a gond?Letöltöttem egy másik cracket is,azzal is ezt írja.
  • tumpi
    #197
    szerintem lassítani a játékon nem lehet, legalábbis én nem láttam ilyen lehetőséget.bár nekem így megfelel.
    icemankimi:én 4 szezonba vagyok azt hiszem és kb 10. hely körül vagyok.
    én úgy játszom hogy párosba és egyénibe is nevezek, talán "többet" lép előre.(3-4 hely)De ha már elérsz egy bizonyos helyezést nem mindegyik versenynél lép előre annyit. Van 250(100.helytől lehet nevezni),500(75.helytől lehet), 1000-es(50.helytől) verseny.Például nálam volt olyan hogy 50 alatt voltam és elindultam egy 250-es versenyen hátha lépek előre 1-2 helyet, de nem. 500-as ad még pár helyet még akkor is ha 50en belül vagy.
    bocsi ha hosszú voltam remélem tudtam segíteni
  • zsotesz
    #196
    Az akadémián a hit 3 drop shot-ot hogy kell megcsinálni?