395
Virtua Tennis 4
  • Roland10
    #275
    jah:D
  • Yulcsa
    #274
    na épp erre gondoltam, hogy a bevásárlós, meg hajós meg a tetriszes meg ilyesmik. én általában a 6. szintnél tovább nem jutok, ott szinte lehetetlen sebességgel kellene összeszedni mindent!
  • Roland10
    #273
    az összes fejlesztő edzéseim készen vannak..van az a tenisz akadémi ott csak egy feladat kell és kész..van az a hajos izé az kész van..van a bevásárlokosár ott 6 szint...a többinél is 5-6 szint:D most vagyok 9. és 296820 pénzem van:D
  • Zici
    #272
    Köszi kipróbálom :)
  • Yulcsa
    #271
    ti foglalkoztok a feladatokkal is (képességfejlesztés), vagy inkább csak a meccsekre mentek?
  • Szabi DEMON
    #270
    Például "különleges" kombináció a le+slice(alap x). Ha ütés előtt 2-3 mp-t tudod lenyomva tartani a le gombot, akkor egy szép rövidítés lesz a jutalmad. (nem az amikor T vonalon túl esik le a labda) Amúgy szerintem semmi különleges kombó nincs benne, ahogy magában a teniszben sincs nagyon más ütésfajta. :)
  • Szabi DEMON
    #269
    Szerva után gyerünk röptézni... alig kell célozgatni, ne nagyon hagyd lepattanni a labdát, tehát jó gyorsan és sokszor fog ütközni a fallal, így csak egyre kell figyelni: ne menjen át a falon ha gyorsan fogynak az elemek. A lila játékok mind egytől egyig nagyon könnyűek.
  • fodorpetii
    #268
    sziasztok, van esetleg vmi különleges billentyű kombináció? mert hallodtam olyat hogy nem csak a 3féle ütés van...HA lenne ilyen írjatok már le köszi előre is...
  • Csaba
    #267
    Továbá=továbbá...
  • Csaba
    #266
    Ne az erős ütést használd, mert akkor szaladgálhatsz a labda után, és időt vesztesz. Továbá célozd a nagy "hasábokat", azok több pontot adnak, illetve a bombát meg a kérdőjelet. Ezek is sok pontot adnak.
  • Csaba
    #265
    Ja, csak a szponzor meccsek el vannak izélve. Én, mint amatőr, kb. a 70-80. hely környékén nyomtam egy szponzormeccset egy profival. Eredmény: szinte bele sem tudott érni a labdába, úgy megvertem. Azért elvárható lett volna, hogy sokkal jobban nyomja egy profi a hót amatőr ellen, nem?
    A játék nehézsége megint szar, úgy, mint a 3-ban. Nem igaz, hogy nem tudják megoldani, hogy egy profi, a legjobb 10-ben ne úgy üsse már meg egy amatőr 80. helyezett ellen, mint egy óvodás. Vagy sokat kérek?
    Ettől függetlenül jó a gamma, van hangulata.
    Egyébként lehet haladni vele, ha egy-egy tornán párosban is indulsz. Akkor egyből 5-6 helyet ugrasz előre...
  • Zici
    #264
    Hi!
    Nektek túljut a tetrises játék 2. szintjén az ember? Mert én akármit csinálok a 7000 pontból max. 3500 ha meg tudok csinálni. Mi a titka tudja valaki?
    Valaki segítség?
  • Roland10
    #263
    Na ma is toltam elég sokat..4 szezon közepe és 22. vagyok.:) Jah kicsit uncsi,de indulgatok a tornákon és egyre nehezebb és igy kezd jobb leni mert vannak hosszu labdamenetek.Alig várom hogy feljussak a profikhoz.
    jah meg a Szponzor meccseket szeretem mert ott profik ellen nyomom:D
    Szerencsét mindenkinek!:D
  • tumpi
    #262
    jómagam is ezért pihentetem most egy kicsit a játékot, örültem hogy végre profik közé feljutottam, erre 150-en vagyunk a listán.
    reménykedtem benne hogy kicsit gyorsabban lehet haladni a ranglistán ,de ugyanolyan lassúsággal. legalábbis az elején később nemtudom
  • zsotesz
    #261
    én többek között a ranglistán való lassú felkúszás miatt fogom valószínűleg ráhagyni
  • Szabi DEMON
    #260
    Én elég sokat játszottam a Virtua Tennis 3-mal, így könnyen hozzászoktam ehhez is, mert alig van módosítás.
    Férfi karakterem van karrier módban és a 6. szezonom elején járok. 3. szezon végére 19. voltam a ranglistán a 4.ben csak arra figyeltem, hogy bekerüljeka végére a 8-ba és végre átmehessek profiba. Megnyertem azta versenyt is és 5. ranglistásként átkerültem. Az 5. szezonomat csak a karakterem fejlődésére szántam, egyetlen versenyre se neveztem be, így állok most a 6. év elején. Karrier statisztikám: 192 győzelem/6 vereség. Játékstílusom: Rocket server, groundstroke és fw&t stílusból pedig 4.-4. szint van meg. Szvsz irreálisan lassan lehet haladni. Nem hiszem hogy 4 év kellene ahhoz ,hogy valakiből profi lehessen úgy hogy mindent megnyer.
  • Shevchenko
    #259
    Carrier modban nincs nehézségi szint állítás?
  • Legend Killer
    #258
    ja, szezonok. sablon. semmi nagy sztori, mész meccsről meccsre és kész, ezt akkor vettem észre, mikor megint invitáltak vmi szarra :D.
    majd megmondom melyik, csak elfelejtettem :P.
    második szezonom és kettesével lépem a ranglistát faszom, pedig a kurva 500asokat tolom és verem a népet simán :D.
    62dik vok :P.
  • Yulcsa
    #257
    akkor van még mit fejlődnöm :D mondjuk nem sokat játszottam vele eddig, a 89. helyig jutottam fel még csak WT-ba, de ott viszont nagyon unom a meccseket, azt szerintem eléggé eltolták, nem élvezetes.

    az ügyességi játékok viszont nekem baromi nehezek mondjuk úgy az 5. szint után :S pl az a bevásárlós, ahol szaladgálni kell, meg a tetrises, nem semmik! nekem legalábbis nehezek
  • Roland10
    #256
    Én meg úgy vagyok vele,hogy Hard-on megnyerem a szettet kb 6-1 vagy 6-2-re. Very Hardon meg kikapok 6-2 6-3-ra.szóval pont köztük vagyok:D
    am jó kis játék szerintem..3 szezonomban eddig 62-edig vagyok.és lassacskán haladok.:)
  • Legend Killer
    #255
    én alap beállításon tolom.
  • Yulcsa
    #254
    szívesen :)
    amúgy ti hogy boldogultok hard módban a géppel? mert én úgy vagyok, hogy a normal az annyira nem élvezetes, de a hard meg már túl komoly
  • Legend Killer
    #253
    oké.
    kösz.
  • Yulcsa
    #252
    a maxos szerva sajnos nem (mindig) elég az ászhoz. a nyilakkal kell kísérletezni, hogy minél jobban a szélére üsd, de nem könnyű.
  • Legend Killer
    #251
    és hogyan lehet ász szervát ütni, hogy ne tudjon visszaütni? már 192 körül van a sebességem csaj karakterrel és csak ritkán akad ace :S. meg a maxot is nehezen találom el, mert visszaesik a tetejéről.

    help, kösz.
  • Shevchenko
    #250
    Nemlehet valahogy 1024-es felbontásnál nagyobbra rakni?
  • Legend Killer
    #249
    veszel nekem1 ps3t?

    amúgy pécén is jó sztem, csak nekem van1kurva memória hibám és nemtom micsináljak má vele.
  • Krista5
    #248
    Nekem PS3-on van meg nincs semmi hiba király minden!
    Valakinek megvan PS3-on a játék?
  • Mayorpapa
    #247
    hát akkor legalább változtatni lehetne a beállításoknál, hogy kis labda vagy nagy labda :D
  • danny94
    #246
    azért ilyen nagy, h a gyengénlátók is lássák!.!.!.!
  • Mayorpapa
    #245
    gyerekek, ebben a játékban nagyon nagyra sikerdett a labda, ez nagyon-nagyon gáz így...remélem adnak ki hozzá javítást...
  • danny94
    #244
    lol, így sem áll keresztben a kezem...
  • Legend Killer
    #243
    sztem majd a profik közt fogsz. ha amatőrön vagy még. mert én ott vagyok, de megint kifagyott a kurva memória hibával.
  • Prince23
    #242
    Én kb 94-ik vagyok a ranglistán, mindent megnyerek, de már unom. Egyáltalán összekerülök én Federerrel párbajban vagy sem? vagy ez a world tour ilyen fantázia mód? :O wtf? PC-n amúgy ez az első tenisz játékom... de régebben volt nintendóm, azt sokan gyaktuk a teniszt, isteni volt ott is.
  • Legend Killer
    #241
    ja. mondta az edző, hogy 500asnál jobb, nagy a presztízs, erre azt veszem észre, hogy kettesével megyek, pedig az ellen szinte labdába se rúg, LOL.
  • zsotesz
    #240
    szerintem sem lehet állítani, de jobb is. Abban a két game-ban ami van sem tud nagyon pontot ütni az ellen így legalább gyorsan lemegy a torna.
    Viszont az elég rossz, hogy lassan lehet haladni a ranglistán. Ráadásul ez még csak az amatőr, hol vam még a profi.
  • Legend Killer
    #239
    most ez a szerkója a karakterem és asszem 73dik :S. és japán :D, de ez nem annyira látszik rajta :S :S :D.

  • Prince23
    #238
    Tedd át WASD beállításra az ütés kombókat, és nem lesz keresztbe állva a kezed.
  • Legend Killer
    #237
    MOST SZERENCSÉRE NEM FAGYOTT KI, HÚ, A KOREAIVAL, HOGY SZÍVTAM. A KURVA ERŐS ÜTÉSEI :P.

    ja, sry, capslockot későn vettem észre.

    szal női karakterrel nyomulok, a csávót pihentetem és a nőinél első 500asnál volt1koreiai csaj, aki nagyon szivatott, a közönség kétszer is elélvezett, hogy honnan hoztam vissza :D.
    néhány játéknál memória hibára hivatkozva kifagy, pl akartam nosztalgiázni és vmelyik NFS géjm is kifagyott, meg gta sa, pedig régi gépen minden jó volt.
    fater tanácstalan, én is az vagyok, nem tudjuk mi lehet a baj, tudtok ebben segíteni?
    memtestet futattam, ott azt írta, hogy a nem használatban lévőket tudja figyelni, a másikat meg nem. megnzéte egy szakember, hát ő se talált asszem semmit... cseréljük fel, vagy mi, vagy vegyünk full újat? :S
    két giga ram van a gépemben.

    sry offért, csak ez már idegesítő.
  • Legend Killer
    #236
    nekem meg kifagyott az első 500as torna végén memória hibával...