395
Virtua Tennis 4
  • [HUN]FaTaL
    #315
    Akkor nem tudtok ketten játszani, esetleg, ha bedugsz egy kormányt vagy valami játékvezérlőt mellé.
  • Legend Killer
    #314
    de nekem csak1billem és1gamepadom van pécére. meg1ps2-s gamepad... az kellene még? :S
  • Yulcsa
    #313
    nincs mit, én sem tudtam mit jelent, azért néztem én is utána :D
  • [HUN]FaTaL
    #312
    #297

    Összesen három eszköznek kell a gépre dugva lennie, hogy működjön normálisan. Ugyanez a hiba volt a VT3ban is. :/
  • Legend Killer
    #311
    LOL.

    kösz az infót, azt hittem divatos holmi :S. sztakinál megnzétem, ott ilyesmit írt.
  • Legend Killer
    #310
    world tourban nem lehet billentyűzet és gamepad felállásban tolni egymás ellen?

    próbáltam, de nem sikerült. lehet csak nekem nem jött össze.
  • Roland10
    #309
    Már beszéltem egy haverral,és készül a banner..ha persze nemgond.:D
  • Yulcsa
    #308
    a fancy dress jelmezt jelent! a boltban lehet kapni épp olyan ruhadarabokat, aminél van egy ilyen kis "farsangi álarc". Az a fancy dress ;)
  • Prince23
    #307
    Csak megfelelő méretbe kéne...
  • Roland10
    #306
  • Roland10
    #305
    Az nemjó:/
  • penge96
    #304
    Még sem....a problémám továbbra is fennáll...
  • Legend Killer
    #303
    felvettem és semmi :P.



    :D.

    elmentem practrice meccsre, akivel hivatalos voltam arra és next week lett utána. harmadik szezonomat kezdem 51dikként asszem és amatőr.
  • penge96
    #302
    Hát gondolom a legújabb ruhádat kell felvenni....
  • Legend Killer
    #301
    vki gyors help pls, h fancy dress alatt mit ért a géjm a charity tournamenten?

    divatosat jelent, de hát nemtom mit vegyek fel :S, midnent próbáltam és nem jó :S.

  • JackSparrow88
    #300
    Hát nagyon nem lehet másik crack-et mivel csak egy van. (razoros) - és most is az van rajta. Szal ha tuti nem crakchiba akkor törlöm mivel úgy elég sok mindenbe beleütközhet, nem igen lehetne rájönni, meg am sem ér annyit a game...
  • Prince23
    #299
    Ne crackezzetek má... :)
  • penge96
    #298
    Hát viszonylag megoldódott a problémám! (szaggatás)
  • [HUN]FaTaL
    #297
    Mert kell még egy gamepad hogy egy bill és egy gamepad használható legyen a több játékos módhoz, ugyanúgy mint a VT3ban volt. Sajnos :(
  • penge96
    #296
    Én is most töltöm mert továbbra is beszaggat néha ez a r**** játék....
  • penge96
    #295
    Itt 1 link: http://dl.gamecopyworld.com/?d=2009&f=rzr-vt09!7z
  • penge96
    #294
    Game Copy Worldről töltsél le hozzá új cracket!
  • JackSparrow88
    #293
    Nekem továbbra sem jó az egész game. Ha egyéni tehát nem World Tour-ra mek akkor a betöltő képernyőnél leáll és nem megy tovább. És fingom sincs mi a baja, vmivel összeütközhet vagy nemtom. Ha nem tud senki tanácsot adni a problémámra akkor törlöm a picsába, max felrakom a 3-at...
  • grebber
    #292
    Éppen ez az ha arra megyek hogy 2 player legyen akkor miután billel kiválasztottam az első embert irja nyomjam meg a 2-es gombot a gamepadon de bármit nyomok a 2 playert nem tudom berakni.
    Ha egyedül nyomom singlebe a gamepad tökéletesen működik!
  • [HUN]FaTaL
    #291
    Sehogy, dugjál rá még egy gamepadot.
  • grebber
    #290
    Hogy a francba lehet 2-en egymás ellen tolni a gamet (1 bill+1 gamepadal)?? Egyszerűen nem engedi amikor ki akarom választani a player 2-öt :(
  • penge96
    #289
    Csá!
  • Roland10
    #288
    Jó reggelt.:P
  • penge96
    #287
    csá jó8
  • Roland10
    #286
    Na én fekszek..jóéjt mindenkinek.!:D
  • Roland10
    #285
    mértne?:D
  • penge96
    #284
    HAHahhA :D 1 játékér mi?:D
  • Roland10
    #283
    Sajnálom..nemtom mit lehetne csinálni..:(
    Rakd ujra a Windows-t!
  • penge96
    #282
    A probléma még mindig fennál :D
  • Roland10
    #281
    Köszi!:D
    Nekem nincs olyan jó gépem mint neked..de minden maxon van..:D
  • penge96
    #280
    Grat Roland!
    Neked h vannak a grafikau beállitások??? (felbontás,effektek)
  • Roland10
    #279
    Na ma szinte egésznap a játékkal játszottam,de nem csak Word Tourt:D
    Játszottam egy szettet Nadal ellen és Very Hardon.:D Nagyon nehéz volt,5-5-nél brékeltem le:D Örökké Federer! Egy kép:
  • Roland10
    #278
    Hát ha ilyen jó géped van akkor passz mért csinálja..probáld meg lejebb vinni a VT2009 Configba a grafot..
  • penge96
    #277
    jah és a GTA IV full grafon hibátlanul fut, ebből ki indulva semmi esély arra h a VT09 a gépigény miatt szaggatna, plusz amikor nincs felhő nagyon szépen megy a játék!
  • penge96
    #276
    Üdv Mindenkinek!

    Az lenne a gondom, hogy a virtua tennis 3, egyik napról a másikra el kezdet szaggatni 5 mp-ig úgy kb fél percenként.
    Ez nem is lenne gond mert kijött a VT 2009, na igen de ez is ugyanúgy laggol kb 7 mp ig, és úgy vettem észre h akkor amikor a felhők elhaladnak a pálya felett igy beárnyékolodik a pálya, és a napos és árnyékos átmenetek közül beszaggat a játék. A gépigény az teljesen megfelel 4 giga ram, Geforce 9600GTI, 4 magos proci.Ezért örülnék ha vki tudna segitene h mit tegyek mert elég idegesitő ez a lagg, a felhőket meg nem láttam volna h ki lehet venni.....Előre is köszönöm!