51658
  • RoboKutya78
    #51338
    Olvass utána a macro nem csalás.
    Mivel battlefieldben nincsenek külön parancsfunkciók a játék lépéseihez ezért max csak annyira lehet ezt a billentyűt használni hogy gyors üzenetküldést kreálhass vele vagy ha admin vagy akkor egy gombnyomással pályát válthatsz.
    Más játékban pl amiknél megvan a lehetőség hogy bizonyos lépéseket parancsokkal látnak el ezeket lehet halmozottan egy billentyűre telepíteni.Pl: star trek online beállíthatod hogy egyszerre lőj és a pajzsot javíts.

    Ha megzavartuk a fórum állóvizét elnézésedet kérem
    Én vagyok a láma hogy érdeklődtem ki milyen cuccal játszik.

    Még mindig érdekelne hogy van e Gigabyte m8000x tulaj köztetek.

    Én a G510 est vettem olcsóbban mint az átlag a G19 meg az álom
  • eugabesz
    #51337
    Csak végig kell gondolnod,mi mehet végbe ilyenkor és magadtól is rá tudsz jönni.Tehát,ellenőrzi a játékosod,a hardvereket,aztán hogy megfelelő-e a védelem,tehát menj végig a "procedúrán",driver frissítés,víruskergetőnél a játék a kivételek közt,a tűzfalnál a PbStRA.exe,meg aB.exe kiengedve a tűzfalon,a játék rendszergazdaként induljon,nézd meg ha routered van,ha a megfelelő portokat kinyitod neki,akkor is csinálja-e.De ezek csak 5letek,magadnak kell utána nézned.
  • errrtu
    #51336
    Sziasztok! Az elmúlt egy hónapban állandóan ledobál EA connected lost-al a játék. Rendesen bejelentkezik, kiválasztom a megfelelő servert és el is kezd tölteni de a játékba lépés pillanata előtt ledob. Ha "leokézom" a hibaüzenetet akkor feljön újra az EA bejelentkező ablak de ha innen megyek tovább akkor megáll az egész. Viszont ha a felugró bejelentkező ablakot "kiixelem" majd újra loginolok akkor nincs gond, bejelentkezik rendesen és mehet előről a procedúra, hogy vagy be tudok lépni egy serverre vagy sem. Rohadt idegesítő már! Valakinek van valami ötlete, hogy mitől lehet? Ja , vietnámozok szinte csak de sima serverre több a sikeres csatlakozásom úgy vettem észre.
  • eugabesz
    #51335
    Gyerekek,már nem azért,de tök természetesen beszéltek egy olyan nyílt fórumon,mint ez,egy csalásról,ami a játékban jogtalan előnyhöz juttatja a használóját.Ez nem ciki azért??
    Nem mondom és nem is célzok rá,hogy esetleg csalni akartok,vagy csal valamelyikőtök,csak szerintem ezt privátban is meg lehetne beszélni.
    Mit lát egy mezei játékos,aki véletlenül most kezdené a játékot??
    Hogy ilyen makró,meg olyan van a játékban,mit tesz...vagy elkezd utána nézni ő is,vagy hagyja a fenébe az egészet és el sem kezd játszani,ha ilyeneknek gondolja a körülményeket.
  • KaBuTo666
    #51334
    Ezt most nem értem. g19-ről írtam, te azt írtad hogy álmodozol róla most meg hogy olcsón megvetted? :D
  • RoboKutya78
    #51333
    :)) én nem iszok tehát megspóroltam a billentyűt:)És nekem se jutott volna eszembe ennyi lóvét adni érte de szerencsétlenségemre a tűz közelében dolgoztam egy számtech nagykerbe így olcsóbb volt a cuccos:)
  • KaBuTo666
    #51332
    Na azzal lehet makrózni, de nem adok ki egy billentyűzetért 60k-t mint ahogy te sem...abból a 60k-ból tudod mennyi sört lehet venni??!!
  • RoboKutya78
    #51331
    Giga m8000x egere senkinek sincs itten akkor?
  • RoboKutya78
    #51330
    A g19 ről meg csak álmodozom, de szerintem az már túlzás.
  • RoboKutya78
    #51329
    Nekem zölden fut azt tutin látom:) Minden egyess gamesnél más és más amúgy:)
    A g billentyüket max meg gyors szövegbelinkelésre tudom használni.
    Aionban próbálgattam a macrokat több kevesebb sikerrel, illetve need for speed world-nél.
  • KaBuTo666
    #51328
    Sajna nincs, mivel nem egy hűdenagyképességű billentyűzet. A célnak megfelel. Estére állítsd be a színt rózsaszínre. :D
  • RoboKutya78
    #51327
    Na ma belefutottam két akkora csíterbe hogy az csak csoda.
    Az egyik szerón fent voltam hirtelen pár meccs alatt kiürül maradtunk rajta ketten.
    A csóka játszotta a bénát, már már megsajnáltam a jómadarat és zajongtam csapkodtam a pályán hogy megtaláljon.... feljött a haverja szerintem aztán totál megváltozott a csóka hozzáállása. Mindig a hátam mögül lőtt agyon a másik valahogy auto targettel vagy mivel tolta mert respawn után azonnal talált, a másik eset csücsült fent a tetőn ki se látszott a feje a mellvéd mellöl megjelentem előtte persze osonva meg minden velem szembe párhuzamosan megjelenik és azonnal fejes.
  • RoboKutya78
    #51326
    azok pedig nem annyira gázok de mégse játékra valók.
  • RoboKutya78
    #51325
    bár bevallom a G-s rendszerét nagyon nem használom.
    Esetleg nincs valami oldalad amin valami fun rajongók próbálkoznak ezzel a bilcsivel? Gondolok arra hogy pl alkalmazások a kijelzőre maccro csere bere.
  • KaBuTo666
    #51324
    logitech
  • Pukkandur
    #51323
    Köszi a választ, kipróbálom. Egyébként Logitech egér + billentyűről van szó.
  • RoboKutya78
    #51322
    mármint melyik a trust vagy a logitech:)
  • KaBuTo666
    #51321
    Pont ilyen billentyűzetem van, és bfbc2 kompatibilis. :D
  • RoboKutya78
    #51320
    Annó én is leselkedtem egy elég "komolytalan" kis billentyűvel

    De benőtt a fejem lágya és spórolásba kezdtem és ez lett belőle:

    Egeret meg most újítottam erre :
  • RoboKutya78
    #51319
    kérdés ha pár száz forintos vezeték nélkülivel próbálkozol azonnal felejtsd el. (ELEMCSERE MINÉL TARTÓSABBAT HASZNÁLJ)
    Nem véletlenül mondja minden játékos gurú hogy vezeték kel a játékhoz.
    vagy próbáld a vevő egységet minél közelebb helyezni az adóhoz asztal alatt van az már eleve hiba.Minden vezeték nélküli cuccnak van késleltetés ideje amivel sajna nem tudsz mit csinálni.

  • Pukkandur
    #51318
    Üdv! Vezetéknélküli egérrel és billentyűvel játszanék de az a problémám, hogy néha olyan mintha "beragadt" volna a billentyű és akkor is oldalazok v előre/hátra mozdulok amikor már rég nem is nyomom a gombot. Régen illetve más játékkal nem tapasztaltam ilyet. Tudja valaki, hogy mitől lehet?
  • RoboKutya78
    #51317
    Skacok körkérdés Giga m8000x röl valakinek van tapasztalata mit szeret meg mit nem?
  • RoboKutya78
    #51316
    :) mert ha base parti ott nem kötök az ilyesmibe:) mert egy jó pilóta is összedob ilyesmit:) de TDM ez kb olyan mintha a respanolokat vadászná:)
  • gerey
    #51315
    Jogos, bocs elsiklottam a tdm felett.
  • RoboKutya78
    #51314
    tdm ben??
  • gerey
    #51313
    Azért ha egy jó csapatba kerülsz és a kör felénél már baserape megy akkor azért jöhetnek össze durva pontok.
  • RoboKutya78
    #51312
    Tényleg kérdés
    Szakavatott emberek ti hogy szúrjátok ki a csalókat?
    Mert én max ha nagyon durván folyamatosan találkozom a csókával a pályán illetve a pontjaiból lesem ki hogy probléma lehet vele
    Nem hiszem el azt pl hogy valakinek 30-40 pont körül lehet a találata egy meccsen tdm-en.
    Ha jó passzban vagyok nekem max olyan 20 25 pont a vége és 1.5, 1 rattel dolgozom, az adok kapok esete áll fenn nálam, alig tudok néha ilyen 5 pontokkal ellépni, és azt se tudom a meccs végére általában megőrizni.
  • RoboKutya78
    #51311
    Gabesz ha jól emlékszem te bent voltál a barátlistámban anno még:)robokutya mint játékos megszűnt létezni:)most robokutyaHUN néven tolom ha gondolod cseréld ki.
  • eugabesz
    #51310
    Ha meg játékot cserélsz,egyáltalán nem dob ki...
  • Metalmilitiakid
    #51309
    Realtek alaplapi hangkártya és frostbite házassága ilyen vitákkal jár sajnos. Nekem csak az segített, hogy szinte teljes cserét csináltam, (vga, ram, CPU). Most már csak igen ritkán fordul elő. Ahogy észrevettem, minél gyengébb az ember gépe annál sűrűbben dobál ki. Amikor csak VGA-t cseréltem akkor már csak pár óránként dobott ki, amikor CPU-t meg ramot is, akkor már csak napok vagy hetek után.
  • RoboKutya78
    #51308
    Esetleg próbálj egy újabb verziót a hangkártyához telepíteni talán megoldja a dolgot.
  • szatomi30
    #51307
    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy amikor játszok egy idő után - ez változó - befagy a képernyő és elkezd zúgni a hangfal. Már újra raktam a játékot, C meghajtóba, ahol a rendszer van, de ugyanúgy előjön a hiba. Mi lehet a probléma és rá a megoldás? Előre is köszönöm! :)
  • Metalmilitiakid
    #51306
    de még le is írom, mit kell csinálni és bekommenteli utána, hogy nem megy, fuck logic....
  • IMYke2.0.0.0
    #51305
    Megy az...
    Ezt a troll-face-kulturát már elfelejthetnétek végre. Rohadtul unalmas már.

  • Christianhun
    #51304
    Nem megy a videó
  • Metalmilitiakid
    #51303
    kattints rá, csak a beágyazás van letiltva :D
  • RoboKutya78
    #51302
    Ha nem tiltod le a videódat még meg is lesném:)
  • mark24842
    #51301
    Csáó! Mi a véleményetek? igen tudom van benne pici bézrépa, de csak a vicc kedvéért :)
  • RoboKutya78
    #51300
    Első problémát mondom gond nélkül megoldják.
  • gerey
    #51299
    Nekem Battlefield 2, C&C3 és kiegészítőt kép nélkül, csak cd kulcs alapján regisztrálták. Igaz mindegyik be volt regisztrálva a régi EA rendszerbe. A nevemet kérték amivel az origin accot csináltam. Igaz ez angol nyelvű support volt.