51658
  • MR ME
    #51378
    nincs tűzfalad véletlenűl?
    ha nodot használsz akkor kapcsold ki
  • kastil
    #51377
    Szevasztok!

    Eredeti játék, update lement, PB installálva, frissítve, viszont nem lát egy darab szervert sem, miért van ez?
  • RoboKutya78
    #51376
    igen a dokumnetum mappában van a beállításokat tartalmazó file.
  • KiruHoshino
    #51375
    Én német szerverekre járók. Elég jó a pingjük. Volt, hogy felmentem egy szeróra (nem német) és még be se töltött már ki voltam dobva.
  • Metalmilitiakid
    #51374
    sztem az inkább a dokumentumok bc2 részben van
  • szabii98
    #51373
    haaa újrarakáskor a bc2 mappát(mindent) kimentek, akkor a játékban megjegyzett jelszó is megmarad?:DDD
  • Hecker007
    #51372
    Ti melyik szerveren szoktatok játszani? A Debrecenest ismerem, de azt BF3-ban is kerülöm jó messzire.
  • RoboKutya78
    #51371
    Nézd végig hirtelen nem találom de ha jól emlékszem ezzel vagy a robokutyával sikerült már.
    http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/robokutyaHUN/#achievements
  • szabii98
    #51370
    szedtetek már le CAVJvel(autónak a gránátvetője) helikoptert? én csapatszállító choppert, egy low pilótája volt, komoly volt :D
  • RoboKutya78
    #51369
    A havas nekem fekszik tetszik. Én bevallom nem szoktam figyelni az fpst nem is tudom hol lehet beállítani. Max a pingemet tudom szemelőt tartani az többnyire olyan 45 körül van. 5-ős pingre vagyok a net elosztó körzettől:)DIGI.a speedteszt szerint.
  • szabii98
    #51368
    de ilyen kicsi pályákon rossz :/ :D
    havas pályákon nektek is kevesebb fpsetek van mint a többin? utálom őket :D
  • RoboKutya78
    #51367
    psf miatt bannolni ezt a badarságot:)

    na ja azokon elveszik a 32 emberke:)
  • szabii98
    #51366
    kevés fps?
    énsenem feltétlenül szeretem a 32 fős lépszötötésmeghalsz játékot, de Heavy Metalon, Atacaman és Arican jól lehet játszani :D
  • RoboKutya78
    #51365
    Mert hogy?
    Mi nem tetszett nekik?
  • KáTéCé
    #51364
    Csak óvatosan nyomd a gombot azon a szerveren. Engem elég hamar banoltak onnan.
  • RoboKutya78
    #51363
    juuj 32 na ezért nem találtam:) valami miatt kerülöm az ekkora szerókat.inkább a taktikásabb szervereket díjazom a max 16 os tdm et.
  • szabii98
    #51362
    32 fős, only conquest és vannak vietnam hétvégék is :) de most senki nincs fent
  • RoboKutya78
    #51361
    júj erre fellesek:)
    hány fős, milyen stílus?
  • szabii98
    #51360
    HungarianField Debrecen Civis Server, majdnem minden pálya és esténként megtelik (nagyrészt magyarok, környező országok meg németek, keletieket nem enged be a szerver, Oroszország, Ukrajna stb)

    de inkább a hóditás/conquest módban keresd mert a kereső nemigazán talál rá
  • Hans von Luck
    #51359
    Kösz az infót.
  • RoboKutya78
    #51358
    Bár magyart már nem vagy csak én nem találtam?
  • RoboKutya78
    #51357
    Találsz még szervereket igen.
    Nekem se tetszik a bf3 túl kicsik a célpontok túl sok a zavaró effekt benne.
    Egy szinten már zavaró az életszerűség.
    Ha játszom rajta inkább épület harcokat keresek bf3-on pl a Metróállomás azt még elviselem.
  • Hans von Luck
    #51356
    Szasztok. Csak azt szeretném kérdezni hogy van még élet/játékos a Bad Companys szervereken vagy mindenki átment a BF3-ra? Nekem nagyon nem jott be az új rész...szal megéri újból feltenni a BC2-őt?
  • szabii98
    #51355
  • Metalmilitiakid
    #51354
    Imádom az ilyen játékosokat. 100 ticketes hegyi metál (amúgysem szeressem így főleg), középső béznél felkempelt 1 squad a hegyre és irtottak minket spwanban, meg utána ránk kempelt a heli is. Tűrtök mint a hősök, aztán nagy nehezen sikerült egy elég troll squaddal kitörni és bekempeltünk a főbázisuk mögé (nem volt semmilyen szabály) gondoltuk kicsit visszaadjuk a dolgot. Alig telt el 2 perc meg pár kill mér jött a sírás, hogy miért spawncampelünk meg büdös köcsögök... Írtam nekik, hogy ha nektek lehet középen nekünk is lehet itt, bocsi. Erre elkezdett szidni, hogy mekkora noob vagyok, hogy ha az ő csapata faszságot csinál akkor nekem is azt kell tenni...
    Kb 20 perc után végleg kiirtottak minket a környékről is, megint középre szorultunk és ismét jött a spawncamp ránk, eltelt vagy 5 perc, beírtam már, hogy mondom megint spawncampelnek minket mégse sír senki a csapatból. Erre megint én voltam a köcsög, meg hogy mégiscsak sírok meg... A gyerek nemtudom, hogy játszott-e egyáltalán vagy csak írt, de olyan szívesen átnyúltam volna nyakonbaszni a képernyőn, hogy hihetetlen.
  • Axl Rose
    #51353
    Megvolt :D
  • KaBuTo666
    #51352
    Elég gyengén játszik a statja alapján...szívesen lekéselném a játékban. :D
  • Axl Rose
    #51351
    Nem tudom, nem írtam vissza semmit, minek. Kör végén exit...
  • szabii98
    #51350
    kitalálom. szlovák?
  • Axl Rose
    #51349
    Kb. minden magyart azelőtt kellett volna megölni, mielőtt megszületik...
  • KaBuTo666
    #51348
    mit ír, mert nem értem...
  • Axl Rose
    #51347
    Egy játékostárs üzenetét szeretném felétek tolmácsolni...
  • KiruHoshino
    #51346
    Az online profilomban ott vannak a fegyverek de a játékban nem találkoztam velük.
  • KiruHoshino
    #51345
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Már egy éve megvan a játék. Még a haveromtól kaptam születésnapi ajándékként. Ez egy dobozos verzió és lehet, hogy rosszul emlékszem de online aktiválásnál volt olyan lehetőség, hogy Digital Deluxe Edition-ra lehetett a játékot aktiválni amihez jár pár spetsnaz fegyver. Rosszul emlékeztem? (A vietnam kieg nincs meg)
  • RoboKutya78
    #51344
    Lehet az is hogy nemrégiben változtattál esetleg más Ea-s játéknál jelszavat az ehhez tartozó ea fiókodnál és azért problémázik.

  • RoboKutya78
    #51343
    Felkeresed a https://help.ea.com/ bejelentkezel a használt mailcímeddel jelszavaddal kikeresed a beszélek egy tanácsadó linket majd kitöltöd a dolgokat rendesen, leírod magyarul mi a problémád.
    Esetleg készülj számlával fotóval a cdről mert kérhetik.
  • szaddam502
    #51342
    Sziasztok!
    A multiplayerrel lenne némi gondom. Régebben gond nélkül tudtam vele játszani, viszont most nagyon nem akarja az igazat. Amint rámegyek a multi fülre, kéri az email címem és a jelszavam, amivel az EA accountomat is csináltam. Beírom, továbbenged, majd kéri, hogy írjam be a serialt,oké. A következő üzenet fogad " Ez a serial kód már használatban van". Ilyenkor mi a teendő? Lehet orvosolni valahogy ezt a problémát?
  • RoboKutya78
    #51341
    Valószínű azért nem tudok róla túlzottan sokat mert angolom szinte nulla. Magyar fórumot meg nem találtam. De angol fórumokon láttam néhány dolgot amit meg a hozzá nemértésem miatt nem alkalmazok.
  • eugabesz
    #51340
    Akkor én kérek elnézést,mert te tényleg semmit sem tudsz erről,de ne is írjunk akkor többet róla...
    Csak én,-mint hozzá nem értő-,tudok 3 féle egér és billencs makró-ról,akkor aki érti,tudja is használni,az jobb nem belegondolni,mit tudhat...
  • Hecker007
    #51339
    Én meg kicsit bánom néha a G19-est! A G15 rev.2-t sokkal jobban szerettem :(