51658
  • RoboKutya78
    #51298
    na ezt jegyezd meg ha origines EA játéról van szó akkor még a blokkot is tartsd meg vagy ha nem gáz kérj számlát róla.Főleg ha pl 576 ban veszed.
    Ha mondjuk az első problémád az Ea játékokkal akkor nem fognak sokat kérdezni.Én a hot prusuit játékkal eljátszottam az első lehetőségemet
    ezért fotóztattak:) de talán elég a cd meg a key de fotó kell nekik.
  • Plata
    #51297
    Doboz cd megvan,számla az a rák tudja hogy hol,talán a szemét telepen.
  • szabii98
    #51296
    mikor a halott mailemről akartam átrakatni az origin accot, jó sokáig dumáltunk, kértek képet a cdről és el is hitték hogy az enyém, a cd kulcsról képet nem is tudtam csinálni, csak leírtam de így is elfogadták. Persze, ekkor már bevolt regisztrálva a játék.
    Plata: Egyébként ha a warez verziót leszeded, az is jó lesz, belépéskor csak beírod a kódot meg a felhasználót.
  • RoboKutya78
    #51295
    de csak akkor állnak veled szóba ha megvan a doboza a cd je meg a számlája a játékodnak nekem ezeket kérték amikor átrakattam másik fiókba a cuccot pár nap alatt megoldották.persze fotót kell csinálni róla.
  • gerey
    #51294
    Live supportal beszéjl origin keresztül, ha elmagyarázod neki mi a helyzet befogja regisztrálni. Nekem is így van fent jó pár régebbi EA-s cím az origin-en.

    Aki gondolja engem is felvehet friendlistre: gerey néven.
  • Plata
    #51293
    Nincs Steam-em,dobozos a játékom.
  • Metalmilitiakid
    #51292
    a bc2 nek van steam es változata is és az tudtommal nem kompatibilis az originnel, szal próbáld meg steamről is leszedni, lehet már ott lett aktiválva, azért nem engedi leszedni.
  • Plata
    #51291
    Sajnos Originen keresztül sem sikerült leszedni,beírom a kódot elfogadja,kéri hogy válasszam ki melyiket akarom,van sima bad company 2 és deluxe edition.Akármelyiket választom ki ugyanazt írja.
    Sajnálattal közöljük, hogy ez a kód itt nem váltható be. Kérjük, a következő honlapon váltsd be a kódot.
    De ott is ugyanez lesz csak ott már angolul.
  • szabii98
    #51290
    megvan, köszi még1x Fpocok! :D
    aki szeretne játszani, bejelölhet barátnak ingame
  • RoboKutya78
    #51289
    szerintem használd ezt a statisztikát ez szerintem barátibb.
    http://bfbc2.statsverse.com/
  • RoboKutya78
    #51288
    fpocoknak írj egy privit ha ráér majd megoldja:)
  • szabii98
    #51287
    Az illetékes betudná tenni az én nevemet is a logomhoz?:)
    SilentstarHUN a nevem
    danke
  • Plata
    #51286
    Kösz megpróbálom,itt pihen a doboza az asztalon.
  • eugabesz
    #51285
    Elvileg az origin-ben le lehet tölteni...
  • Plata
    #51284
    Nekem megvan a játék eredetiben,viszont jelenleg nincs dvd olvasóm,nincs olyan honlap ahonnan letölthetném ha beírom a cd kulcsot?Mert Diablo 3 is megvan eredetiben,de battlenetről szedtem le a játékot miután beírtam a cd kulcsot az accountomra.
  • szabii98
    #51283
    lvl 29 utolsó pontjait egy 150 méteres hs-sel szereztem, m95-tel. :D tegnap nagyon arattam, nem stat arányban, hanem egymás után szórtam a hedeket :D a világító torony valparaisson nagyon csíter hely
  • Metalmilitiakid
    #51282
    Magam köré énse rakok sensort ha wukee vok, csak akkor ha bekapcsol a 6. érzék és esetek 90% ban jókor kapcsol be. Pl észreveszem, hogy nagyon nincs kit lőni messzire, eldobok egy sensort, ohh mert itt vannak és kb ennyi :D
  • RoboKutya78
    #51281
    na a sensor a máski ami kiborít:)
    kussol a wukee a földön sensor meg sehol a környéken mondom szia helló:)
  • Darun
    #51280
    Az az igazság hogy én a BF2-ből hozzá vagyok szokva ahhoz hogy akit felszedek, az rögtön fel is kel. Meg ahhoz is hogy tényleg csapatként dolgozik valamennyire a csapat, nem úgy hogy még az egy squadban lévők is négy felé futnak. És medicként sokszor nem tudom hogy ki szedte le a társat, ha sniper, akkor simán fel lehet szedni, de ha ott van 2-3 emberke a közelében, akkor tényleg melléfekvős a dolog. Meg volt olyan is hogy eldobtam a medkit-et, erre mindenki kiszaladt a házból. Azért utánuk vinni nem fogom. De volt már olyan is hogy kb 10 percig védtünk egy épületet (squad deathmatch volt) folyton dobáltam a medkitet, az assault a lőszert, a sniper folyamatosan szenzorozott és ezt négy idegen ember csinálta, nem is kommunikáltunk. Csak mindenki végezte a dolgát.
  • szabii98
    #51279
    A füst jó ötlet. Persze, én sem szoktam eszetlenül medicezni. :)
  • RoboKutya78
    #51278
    Jah ha gondoljátok nyugodtan jelöljetek be barátnak visszaigazolok azt találkozhatunk odafent is:)
  • RoboKutya78
    #51277
    Na várjál a medik oké hogy jól keres meg minden de azt is ésszel kell csinálni
    Én pl rühellem, ha ott van a környékemen és nem dob el legalább egy medik ládát és csak utána lép le.
    Vagy pl az esztelen felélesztgetéseket se pontozom, látja hogy elfekszek odasiet felkelt, de ahogy kelek fekszek vele együtt vissza mert a majma nem nézne egy kicsit körül honnan is szedtek le? A Medikek jó lenne, ha tisztában lennének azzal hogy van legalább 10-15 mp addig amíg felkelthet, ezalatt szarrá lehet füstölni a környéket, ha már nem tudjuk hol az ellen. Én javaslom a nagyon kezdő mediknek a füst a jó barátod használd.
  • szabii98
    #51276
    xDD
  • Metalmilitiakid
    #51275
    hirtelen azt hittem, hogy 26-37 marksman fejest, aztán rájöttem, hogy az a KD :D Közelharcban többet lehet csipával szedni, csak ott meg nem kapod a marksman fejest
  • szabii98
    #51274
    ma du egy 26-37et összehoztam csak Sniperrel(900 ticket) valami 1800 pont volt, jól ment m95-tel meg gollal. az m95-t jobban érzem :D
  • JocoHun
    #51273
    oké köszi.
  • Metalmilitiakid
    #51272
    A lényege egyszerű, ha álló harc van, akkor próbálj az ellenségtől viszonylag állandó távot tartani, hogy mindig ugyanannyival kelljen feléjük célozni, mert testre lőni esetek 80% ban felesleges.
    Ha meg nem tudsz állandó távot tartani mert változik a harc folyton, akkor meg először lőj inkább felé, és nézd meg, hogy mennyivel ment felé és utána tudod korrigálni, hogy pont fejbe kapja. M95 el egyszerű viszonylag, mert vannak a célkeresztjében pontok, amihez tudsz számolni, viszont a gol pontosabb, szóval érdemesebb azzal. Kis gyakorlás aztán megvan. Ha jól meg körönként 10+ simán összejön úgy, hogy még hasznos tagja is vagy a csapatnak. Értve itt azt, hogy Mortar ozol mellette, illetve a közelharcba beszélsz az M911 el (szerintem hatásosabb, mint némelyik assu fegyo) és dobálod a motion sensor okat.
  • IMYke2.0.0.0
    #51271
    Én is jobban kedveltem a VSS-t, a másik kettő (GOL, SV98) nekem nyögvenyelősen ment - igaz, később belejöttem kissé, de a kedvencem akkori is a VSS volt.
    És a SAIGA :))) [Volt 2 német szerver, ahol szabályosan imádták/féltek, amikor beléptem :)))]
  • KaBuTo666
    #51270
    Azokat én is, de van jó dolog is a sniperben.
    Az én combom a VSS + mortar. Közelről és távol egyaránt hasznos.
    Távol rohadt jól lehet védeni a mcomokat.
    VSS - 20 ammo, 3 ammo egy ember viszont ha nagyon nem megy akkor 5 ammo: legalább 4 db embert megtudsz ölni, akik mennek az mcomhoz + mortar...Máris hasznos a sniper kaszt! Közelről erős a vss, csak tudni kell vele célozni mint ahogy távolról is. Így még a k/d arányodat is tudod növelni nem gyengén. Persze könnyű ezt mondani, de mikor az ellenséges csapatból gollal meg svvel jönnek rád, ott aztán pontosan kell rájuk célozni mert te egy lövés vagy nekik de ők neked nem...szóval előnyben vannak, ha jobban játszanak.
  • szabii98
    #51269
    én meg 1szerűen low vagyok hozzá XD
    hihetetlen, hogy rálövök az emberre 20 méterről és nem döglik meg, gol+magnum ammo, inkább hagyom is a picsbe...manapság bármivel eljátszom, a játék elején engi powa voltam, aztán rájöttem hogy a mediccel jól lehet pontot keresni, csak nem mindenki szereti ha felélesztik egy tank mellett
    Aztán, amikor ezeket kimaxoltam, jött az új ponthozó, az assault, de wukival egyszerűen nem bírok játszani :D
    pedig már csak az m95 van és kihúztam minden fegyvert :/
  • Metalmilitiakid
    #51268
    én mostanában wukiskodtam, csak a markman pin ért, még 10 kellene, de már az isten nem bír rávenni, hogy messziről csipázgassak, az unalom megölne közben
  • RoboKutya78
    #51267
    Na igen én is gyűlölöm a wukeekat akik a pálya legvégén szórakoznak
    én ha sikerül általában ezekre a helyekre tuti be lesek bazokával csak a vicc kedvéért:)

  • Jaffa 2843
    #51266
    Patch
    Standalone, tehát csak ezt kell feltenned és máris a legfrissebb verzióval fogsz rendelkezni.
  • szabii98
    #51265
    húú volt valami oldal, de elfelejtettem a címet, ott fent volt az összes torrent fileban..ha imi erre téved, talán megtudja mondani, keress rá a keresőben hogy patch r11 itt alul
  • JocoHun
    #51264
    Igen azt tudom ha a bc2 updaterrel indítom leszedi mind a 2 Patch-t csak azt nem tudom hogy az R11 előtt melyik jött ki. Csa az a baj hogy a kereszt fiamnak lassú nete van és egész nap tölti neki és én meg leakarom szedni.Az a 2 Patch kelene.
  • Metalmilitiakid
    #51263
    Kliensre vagy szerverre ? Mert kliensre elég, ha a bc2 updaterrel indítod a játékot és leszedi magának. Bár tudtommal torrenten is meg lehet találni, ha valakinek az updater nem tetszik.
  • JocoHun
    #51262
    Sziasztok. Tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az összes Patch-t ami kijött a játékhoz? Az R10 es már megvan. Köszönöm
  • Metalmilitiakid
    #51261
    Igen sajnos általában az van, hogy vagy Ace Squad pin vagy veszt a csapat, ezt már én is megfigyeltem.
    Az, hogy valaki valamivel lelő messziről az nem gáz, mert ebben a játékban vhogy úgy lett megoldva a hitbox, hogy M911 pisztollyal lehet marksman HS t lőni simán, mert 200 méteren nem veszt a pontosságból a fegyver, de 10 méteren mellkasra mellé lő....
  • szabii98
    #51260
    Squadot én azért szoktam váltani folyamatban, mert akkora gyökerek vannak hogy az hihetetlen... ha haverral vagyok akkor végig egy squadban vagyunk, de amúgy majdnem mindig váltogatok, mert vagy bekerülök egy Sniper bandába, akik a bázisunk utáni 1. pontnál kempelnek, vagy valami noob társaságba...
    amikor viszont jó squadom van, biztos nyerünk, ez lehet jelent valamit :D
  • Darun
    #51259
    Köszi szépen a többi kezdő nevében is! :D
    Én is láttam már durva dolgokat. Pl csávó fél pályáról leszedett valami engi smg-vel úgy hogy épp akkor bújtam ki a fedezékből. Ráadásul volt kb 10. szintű. Biztos ő sem használt aimbotot.
    A probléma persze nem is ezzel van, hanem a sok idiótával aki beáll kezdőnek valami telepített fegyver mögé és lövi a saját járműveket. Meg akik 5 percenként váltanak squadot, mert mindig a legjobbakkal akarnak lenni. Esetleg a játék vége előtt átállnak az erősebb csapatba...