51658
  • HRStboy
    #51418
    Sniperezz! Ahhoz kapsz nagyitot:)
  • HRStboy
    #51417
    Ok. Koszi. Kiprobalom. Esetleg cfg fileban be lehet allitani?
  • RoboKutya78
    #51416
    nézd meg a widows egérérzékenységet hova van beállítva lehet azt veszi elsődleges beállításnak vagy frissítsd az egér driwert ha van hozzá. Nekem m8000x em van és egy alkalommal totál bezakkant egy kihúzás megoldotta a gondomat:)
  • HRStboy
    #51415
    Sziasztok!
    Az a gondom, hogy ha a beallitasoknal bejelolom az egergyorsitast, jatek kozben mindig magatol visszaallitodik. Be lehet ugy allitani, hogy ne legyen ilyen?
  • RoboKutya78
    #51414
    Valószínű eme problémát orvosolják a kollégák
  • Laky
    #51413
    Francba, pedig pont van egy kis szabadidőm :D
  • Peet81
    #51412
    igen nekem is ezt irja ki. elvileg karbantartás van jah
  • gviski
    #51411
    Leporoltam a játékot (jó másfél év után), szépen feltettem és nem tudok csatlakozni "Failed to connect to EA online". Lemaradtam valamiről?
  • Laky
    #51410
    Sziasztok!

    Failed to connect EA Online.

    Más is találkozott ezzel? Karbantartás van éppen, vagy nálam lett valami elcseszve?
  • RoboKutya78
    #51409
    Bevallom akárki mit mond tényleg a bf2 az eddigi legjobban játszható példánya a bf sorozatnak. A bf 3 nekem sok zavaró effektet tartalmaz illetve a karakterek nekem túl kicsiknek tűnnek nehezen lehet kiszúrni a romok között őket.
    Még ha a felbontást kisebbre teszem akkor is. Maximum a beltéri harcok elviselhető méretűek pl a vasút állomás az első kiadásba az játszható még nálam.
  • KaBuTo666
    #51408
    Csak hülyülök. :-)
    HC-n sose játszom mivel szeretem a kihívásokat, főleg amikor egy tár nem elég az ellenfélbe illetve sok a vaktöltény is, ám a második tártól biztos fekszik!
    Per pill el vagyok vele, heti pár óra játék erejéig bőven elég.
  • 4850 hd
    #51407
    :))))) remelem hc-n toltad mert akkor asszem fekutel egy parszor ha talkoztunk :)) bar mindegy ,a mostani gamek valahogy agyon huzot gagyik minden teren too mach de meg is szarok de ez van bc 2 favorit :)
  • KaBuTo666
    #51406
    Szóval buzi vagy, értem.
  • 4850 hd
    #51405
    hi nem tudom tik hogy vagytok vele de ez a jatek valahogy jobban tetszik mint a B.@'F@;>3 dehogy miert nem tudom jobb a mozgas vagy a lathatosag evel tobb mint 1000 orat beleraktam bf3 meg se kozeliti es mar csak kenyszerbol tolom haverok miat ;( kar hogy nem adnak ki semmit hozaaaa szomoru:( ja elso 5000 bene voltam kellet mit teperni azert
  • Axl Rose
    #51404
    Üres perceimben kreáltam...

  • Fpocok
    #51403
    Én már nem játszok, mert nincs meg, de amikor haver játszott vele pár napja és megkérdeztem, vannak-e, azt mondta, hogy igen, játszanak még. Viszont lényegesen kevesebben, mint megjelenéskor.
  • aknakukac96
    #51402
    Kérdezném, hogy mennyire kihaltak az eredeti szerverek?
    Nagy a pangás, vagy játszik még valaki?
  • bfbc2
    #51401
    vagy a bloom-ot lődd ki.(ezt nem próbáltam)az előző biztosan működik csak szarabb lesz a kép.
  • bfbc2
    #51400
    tedd low-ra az overall quality-t,utána jó lesz.
  • ridercs
    #51399
    Rendben van megpróbálok 1-el régebbit felrakni hátha jó lesz!
  • eugabesz
    #51398
    Akkor cseréld le a legfrissebb drivert,válogass...a BC2 szereti megválogatni,melyikkel fut rendesen...
  • ridercs
    #51397
    Már az meg volt! még újra is raktam! DX is a legfrissebb! tegnap előtt még rendesen működött!! de másnap már nem ment! az a lényeg hogy belépek egy szeróra! és mindent mutat a kép térkép Apont B-pont stb célzó! csak kép nincs! fekete az egész nem látok semmit!
  • MR ME
    #51396
    vga driver frissítés?
  • ridercs
    #51395
    Sziasztok! az a problémám a BC2-vel hogy mikor belépek multiba minden bejön célzó térkép stb.... de kép nincs nem látok semmit! fekete a kép! valaki tud valami megoldást rá?
  • kastil
    #51394
    Áh, igazából nekem belefér ha 5 fokkal van a hivatalos maximum felett ami valszeg elég alacsony, hogy tudjanak hárítani. Leginkább a procihűtő gyártóját verném pofán
  • RoboKutya78
    #51393
    hasonló a probléma mindkettő a mindkettő ezek miatt a grafikai dolgok miatt melegedik
    Próbáld a víz effektet nem emlékszem van e ilyesmi beállítás minimálisra venni vagy az árnyékhatásokat csökkenteni.
    vagy keress olyan beállítást ami nem rontja annyira a játékélményt és azokat vedd minimumra.
  • kastil
    #51392
    Köszi srácok, de én prociesszorról beszélek, VGA-m teljesen stabil hőfokon van :D
  • Gyuszopapa
    #51391
    A BC2 köztudottan processzor zabáló játék.Minél erősebb a procid annál jobban fut.
  • IMYke2.0.0.0
    #51390
    Minél magasabb a vízminőség, annál nagyobb a hardverigény.
    Hiszen, a [u]teljes[/i] pálya / játéktér alatt azzal a minőséggel rendereli le neked a VGA-d.
    Ugyanígy járt mindenki a Crysis 2-vel is.
  • RoboKutya78
    #51389
    az mé lenne gond?
  • IMYke2.0.0.0
    #51388
    Azt tudnod kell: a BD BC2-ben a víz a teljes pálya alatt ott van... ismerős? Igen...
  • RoboKutya78
    #51387
    hát figyú
    nekem az 5770 es gyári vgám van általában 80 fok körül az a 60 70 fok nem para. bár egy kis tisztítás vagy újra zsírozás pasztával segíthet.
  • kastil
    #51386
    Mukkot nem tudok németül, írni meg még semmit nem írtam, pedig 3-4 napja állandóan tolom!

    Kicsit bassza a csőröm, hogy semmi sem fűti 57 fok fölé procim, BC2 viszont 66 fokra.
    965BE proci, gta4, bf3, wow, fc3, crysis3 akármit tolok nincs para, ez viszont nagyon felmelegíti.

    Tapasztalt valaki ilyesmit? Esetleg ötlet?
  • RoboKutya78
    #51385
    ja a németek azé egy kicsit értelmesebb banda jól el lehet velük marháskodni:)
  • IMYke2.0.0.0
    #51384
    Német szervereket keress inkább - és ne nagyon osztogasd a chat-be a 'noob'-ot... akkor rendben lesz minden.
  • RoboKutya78
    #51383
    elvileg van de a skacok nem ajánlják.
  • kastil
    #51382
    Van még működő aktív magyar szerver?
  • RoboKutya78
    #51381
    skacok segítsetek mát valakinek esetleg megvan még ezen sorozatnak a többi része
    Valaki vagy a machinima gondozásában készült vagy nem tudom de nekem tetszett elfelejtettem letölteni őket csak halálra röhögtem a szövegeken magam.
  • RoboKutya78
    #51380
    ehh...:)
  • kastil
    #51379
    Meoldódott köszi, semm pipa, csak PB, így talál szerót, meglep am, hogy még ennyien tolják