51658
  • Metalmilitiakid
    #51458
    Sok szerencsét :D Remélem több sikerrel jársz mint haverom :D
  • RoboKutya78
    #51457
    dee ismétlem órákat napokat játszottam az újratelepítésem előtt semmi gondom nem volt ep45 ds3 az a config érvényes ami a fejlécemben van.
    Itt tuti valami driver gond lesz de mire megtalálom:)
  • Metalmilitiakid
    #51456
    Nem a hangkari driver a lényeg, hanem az hogy maga a bf3 és bc2 motorja nem nagyon tolerálja a realtek integrált hangkarikat. Lényegében amit én megfigyeltem az az, hogy minél újabb fajta a lapod annál ritkábban fagy ki. Anno Asrock lapom volt egy régebbi, azzal napi 2-3 fagyás volt, néha 2 óra alatt néha 2 perc alatt rakott ki. Most egy gigabyte van szintén realtekkel csak újabb fajta az kb 2-3 naponta vagy hetente egyszer fagy ki.
  • RoboKutya78
    #51455
    deee. eddig semmi nem volt báár lehet régi driver van fent amit a laphoz kaptam de akkor azt nem vágom mért fagy ki a gépem reset mélységig. Most újratettem a játékot is meg a vga divert butítottam most is megpukkan. Lehet meglesem a hang drivert hátha igazad van.
    Én attól félek hátha megkarcoltam valamit a vgán amikor leaplikáltam a hűtő cuccot meg legalább 2x tettem fel a hűtést mert azok a nyomi sütik nem akartak fennmaradni:)Artik mono plusz van fent most rajta.
  • Metalmilitiakid
    #51454
    ennek se xp win7 hez, se VGA hoz nincs köze, ez a jó öreg Realtek alaplapi hangkártya :D
  • RoboKutya78
    #51453
    akkor használd azt de mondj le akkor a 4 gb memó feletti használatról:))
  • Plata
    #51452
    XP-t akarooook.
  • RoboKutya78
    #51451
    hamar megszokod:)
  • Plata
    #51450
    Muahahaha.Nem.
    Olyan fura nekem ez a winfos 7 meg egyebek hogy az ki is ment a fejemből nagy tökölés közben.
  • RoboKutya78
    #51449
    Viszont nekem van egy problema.
    ati radeon 5770 es karim van
    eddig minden tökéletes volt 13.1 es catalyst van fent és egy kb 5-10 perces játék után kimerevedik a képernyő és kerreg kattog a hang mellé valakinek ötlet?
    tegyek fel régebbi cuccot?
    Most vettem le róla a gyári hűtést azt a szép piros kockát a turbóhűtéssel és kapott egy artic ventit, nem hinném hogy ez gond lenne mert eddig 75-80 fokon futott most meg 40-50 között kerreg.
  • RoboKutya78
    #51448
    frissítés:)
  • RoboKutya78
    #51447
    friddítés megvóót??
  • Plata
    #51446
    Na új gépem,van,felraktam a Bad company 2-t.És nem talál szervereket.Most akkor ez már halott játék vagy mi?
  • Fpocok
    #51445
    10ből még 8szor tudod telepíteni. Nincs itt gond. Rakd fel újra azt mondja.
  • TheGrinder
    #51444
    Ez mi akarna lenni? Remélem nem az amire gondolok. [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/4/15/a1_2013_4_15_bnrskgo98k_tn.png]
  • KaBuTo666
    #51443
    Azóta van mióta az egyik nap beb*sztam mint az állat és aztán még homályosan ugyan de arra emlékszem hogy játszottam ezzel a csodálatraméltó fps játékkal, az már kérdés hogy hogy a fenébe sikerült eljutnom oda hogy részegen leüljek-elindítsam-multizzak ahelyett hogy az ágyba dőltem volna, szarrá is lőttek visszanézve a statisztikát, de csúnyán... Lehet valami részeges cselekedet óta van ez a lost. De mit számít már, megoldottam a félproblémát, na.
  • RoboKutya78
    #51442
    hm..:)
  • KaBuTo666
    #51441
    Félreértettél. A lényeg az, hogy ha autologinnal lépek be akkor nem tudok csatlakozni egyik szerverre se mert connecting lost ablakot kapok a pofámba csatlakozásnál. Ha úgy lépek be hogy előjön a login kisablak, beírom a jelszót és úgy loginolok, akkor már tudok bármelyik szerverre csatlakozni.
  • RoboKutya78
    #51440
    ööö.. nincs ott egy kapcsoló alul hogy auto login?
    mert nekem ha jól emlékszem nem kell jelszót írnom.
  • KaBuTo666
    #51439
    Vicces, most már nem tudok úgy szerverre belépni hogy ha auto loginba vagyok...azaz mindig be kell írnom az emailt és a jelszót, majd loginolni - így nem dob ki connecting lost hibával. Nekem 8, pár mp az egész gépelés, szarabb ne legyen.
  • RoboKutya78
    #51438
    Nekem mükszik :)
  • KaBuTo666
    #51437
    Megjavult, kiléptem az accounttal aztán vissza.
  • errrtu
    #51436
    nálam is connecting lost van
    beloginolok és a szerverre lépéskor ledob
    tököm kivan :D

  • chris jericho
    #51435
    Köszi!
  • KaBuTo666
    #51434
    Hm...nem tudok egy szerverre se belépni, connecting losttal kidob. Robo nálad okés a multi?
  • RoboKutya78
    #51433
    esetleg vga driver csere jót tehet ne legyetek már ennyire megijedve legalább ezt tegyétek meg mielött pánikrohamban billentyűt koptatnátok :)
  • chris jericho
    #51432
    Hello! Megvettem, letöltöttem, telepítettem, és máris akadt egy komoly problémám... A nincs kép... hang van, feliratok vannak (stáblista, szöveg) de ennyi!!! a multit ki sem tudtam próbálni mert nem talál szervereket! MIT TEGYEK?
  • RoboKutya78
    #51431
    akadnak még emberkék:) szerintem most többen is lesznek majd emiatt.
    ennyiért meg még pénzkidobásnak se lehetne mondani:)
  • chris jericho
    #51430
    Sziasztok! a bad company 2 multiját mennyien tolják? leárazás van steamen és ha nem halottak a szerverek akkor megveszem.
  • RoboKutya78
    #51429
  • Jaffa 2843
    #51428
    Aki hülye az fizessen csak olyanért amiről azt sem tudja hogy milyen lesz. :D Ilyen embeek mindig is voltak és lesznek is. Az más kérdés, hogy ezt szépen ki is használják a kiadók. Az előrendelők meg kapnak két matricát és egy lemosható tetkót. XD
  • RoboKutya78
    #51427
    Ezt a habzsol háp Ea rendszert nem értem
    Mért kell ennyire butítani a népet!!
    Bf 4 megjelenése 2013 ősze a cd galakszis és gondolom az orign is kitette már az oldalára kemény 13 ezer forintért leértékelve 10% al ezt a parasztvakítást a megjelenés napján meg megkapod egy 10 es ért jobbik esetben.azé a 3 ezer plusszért meg esetleg kapok egy fémdobozt ugyan már.. persze ha kapok.
    Mért kell ennyire korán kisajtolni az emberből tízezreket nem érte.
    És ha közbe beüt a krahh nem kapom vissza a pénzemet.
  • Jaffa 2843
    #51426
    Ettől eltekintve a VGA-nak 100-on kellene pörögnie, amennyiben nincs meg a 200FPS-es plafon.
    Esetleg annyira gyenge a CPU a VGA-hoz képest, hogy teljesen unbalanced a masina.
    De általában az ilyen esetek többsége szoftveres hiba. Driver frissítéssel megoldható.
  • Gyuszopapa
    #51425
    Ez a játék egy konzolport ami nem valami jól optimalizált.A konzoloknak erős többmagos procija van,a vidikártya bennűk egy fos.
    Ezért ez a játék erős processort igényel és gyengébb videókártyával is beéri.
  • aknakukac96
    #51424
    Nem tudja valaki esetleg, hogy miért lehet az, hogy nekem a játék mindössze 30-50%-ban használja maximum ki a GPU-mat?Idegesítő, mert a CPU meg persze pörög maxon végig...
  • RoboKutya78
    #51423
    Ehhez viszont sajna hozzá kel szoknotok nekem a sérülési effektek illetve a későbbi verziókban egyre élesebben elő jövő természeti maszathalmazok a képernyő üvege mögött megjelenő dolgok nem tetszenek kár hogy nem lehet ezeket kikapcsolni.Nekem már az volt zavaró ebbe a játékba ahogy a szél viszi a terepcuccokat bár ezt megszoktam.

    Nekem az nem kóser hogy minden szerveren a reloded felirat az első fegyverfeltöltés után állandó felírat marad a képernyőn erre valami megoldást nem tud valaki?
  • aknakukac96
    #51422
    Kedvet kaptam hozzá én is hosszú kihagyás után.Régen 60 órát toltam bele.Aki szeretne majd esetleg játszani az dobjon ingame nevet és felveszem barátnak!(persze eredetin)
  • HRStboy
    #51421
    Allitottam az eger softwaren. Most ugy nez ki jobb lett. Koszi a segitseget. Most vettem meg ezt a jatekot es nekem nagyon tetszik. Csak az idegesit, hogy a jatek kozben megjeleno feliratok eltakarjak az egesz kepernyot
    tehettek volna a kepernyo tetejere vagy aljara...
  • RoboKutya78
    #51420
    ha az egérre gondolsz nem hinném:)bár egy rakat konfigurációja van ugyan úgy nem használom őket mint a g510es billentyűm Gs gombjait.
  • RoboKutya78
    #51419
    talán bár azt nem hinném:)
    2m.h.:???