51658
  • Laky
    #51498
    Sovány vigasz, de nem vagy egyedül .
  • Axl Rose
    #51497
    Mi az h failed to login soldier? Végre lenne időm játszani erre ez... ?
  • KiruHoshino
    #51496
    Köszönöm a tanácsokat.
  • KiruHoshino
    #51495
    Az ESET-e,ben ez tiltva van. Most engedélyeztem. Kipróbálom.
  • IMYke2.0.0.0
    #51494
    Pontosan - nekem évek óta [2010 biztosan] az Avast Free így működik:

  • KaBuTo666
    #51493
    Antivírushoz hozzáfűzném, hogy a legtöbben már van olyan opció a beállításokon belül hogy játékos mód vagy játékos profil. Ezt be kell lőni a játék elindítása előtt vagy bepipálni és automatikusan felismeri ha játékot töltesz be. (antivírustól függ)
  • IMYke2.0.0.0
    #51492
    Fontossági sorrend (nem vicc):

    1 - gyorsabb, stabilabb net
    2 - gyorsabb, erősebb gép
    3 - minden internetes erőforrást használó program szüneteltetése / kikapcsolása a játék idejére, vagy amúgy is [vírusírtó automatikus frissítés és ellenőrzés, töredezettségmentesítés, 3rd Party tűzfal frissítés-ellenőrzés, torrent letöltés, mindenféle felfelé tartó kommunikáció - például voice chat stb. stb.
  • KiruHoshino
    #51491
    Sziasztok. Tudtok valami megoldást a túlzottan magas pingre? Bármilyen szerverre megyek +250-es pingjeim vannak.

    Köszi a választ.
  • KaBuTo666
    #51490
    Erre az oldalra mész.
    Belépsz a karaktereddel.
    Dogtags stat alatt van olyan hogy SIGNATURES, ráklikkelsz.
    Kicsit lejjebb lapozol és kiválasztod a neked tetsző Userbar kinézetet, majd képként linkeled a HG-nak és megkéred hogy tegye be ide neked.
  • kemotox
    #51489
    Azt is próbáltam már, de csak úgy, hogy kivettem a pipát, nem írtam be újból a cuccokat.

    Hogy csináltok ilyen BC2-s avatart?
  • KaBuTo666
    #51488
    Nálam is volt ilyen. Az vált be, hogy mikor be kell lépni az accountra játék közben, én nem jegyeztetem meg a jelszót meg az e-mail címet hanem mindig beírom. Tudom furcsa, de nálam ez bevált.
  • kemotox
    #51487
    Az volt az első gondolatom nekem is. Játszottam már annyit PB-t használó játékokkal, hogy tudjam, ha gond van, akkor kb tuti hogy a PB-t kell frissíteni:D
    Sajna nem jött be.
  • Metalmilitiakid
    #51486
    én punkbustert sejteném, frissítsd le az a tuti
  • kemotox
    #51485
    Hellóka!
    Mi a teendő, ha kb 5 perccel miután beléptem egy szerverre, kidob a játék? Valami olyasmi, hogy Lost connection with game server vagy ilyesmi hibával.

    Köszi
  • KillZZZZzonee
    #51484
    Játszik valaki itt BF:BC2-t PS3-on? Ha valaki szeretne játszani keressen meg a következő oldalon: http://sbff.battlefield.hu/
  • Metalmilitiakid
    #51483
    Jó eséllyel punkbuster frissítés kellene. innen töltsd le a pb-t majd keresd ki benne a BC 2 t és check for update, ha ez sem nyert, akkor lehet, hogy a routereden (ha van) nincs pár port kiengedve aminek kellene.
  • Mozes
    #51482
    Sziasztok!

    Nem látok multis szervereket? Leállították az összeset?!

    M
  • KillZZZZzonee
    #51481
    Elindult az SBFF Klán weboldala: www.sbff.battlefield.hu Ha szeretnétek csatlakozni írjatok: [email protected], vagy írjatok az oldalon!
  • Metalmilitiakid
    #51480
    Egyesek már tudják, hogy mikor kell és mikor nem felköszönteni :D De azért előre is elfogadom :D
  • Bogdogege
    #51479
    np
  • tutituti
    #51478

    elküldtem,megláttam,rájöttem :DD

    De legalább figyelmesen előre megköszöntöttem!
  • Bogdogege
    #51477
    EPIC fail
  • tutituti
    #51476
    HBD-t!
  • Laky
    #51475
    Létezik még magyar szerver vagy mind meghót'?
  • RoboKutya78
    #51474
    A játék a dokumentkönytárban tartja a beállításokat \Documents\BFBC2 könyvtárba töröld de ha nem emlékszel a jelszavadra azt is törli az automatta bejelentkezést
  • Metalmilitiakid
    #51473
    ha win7 tel tolod akkor lehet az asztal színösszeállításával van a galiba, azt is lehet állítani
  • bence19940611
    #51472
    Helló lenne egy olyan problémám hogy tegnap játszottam a bc2-vel minden jó volt ma meg kérte hogy állítsak be színösszeállítást és rámentem hogy tartsa meg és ne kérdezze meg többet erre meg fekete lett a játék légyszi segítsetek. Már újra telepítettem meg drivert is frissítettem
  • Metalmilitiakid
    #51471
    Legnagyobb hibád az accuracy arra kell rágyúrni, ha elég ügyesen megtanulod a fegyver húzását lehúzással kompenzálni akkor kb 5-10 golyó 1 ember.
    enyimé
  • sanya200
    #51470
    eddig játszott időm kari óta 15h 22perc
    stats
  • Metalmilitiakid
    #51469
    meg kell benne tanulni játszani az tény, de sztem könnyebb benne irtani mint bc2 ben, főleg azért pont az hogy nem nyílt a pálya, hanem sokkal több a fedezék, meg a sunnyogó terület
  • sanya200
    #51468
    hát a bc2 nekem jobban ment a 3-ra nem érzek rá,nekem is kari óta megvan a premium aztán jó ha 15-ös szinten vagyok,hónapokig rá se néztem kb, pályák nem tetszenek valahogy túl nyílt vagy nem tudom, sniper kaszt kalap kaki vagy legalábbis nekem nem megy úgy mint a bc2-ben.Hiába a jobb grafika ha egyszerűen állandóan meghalok benne, jó lehet kiestem a gyakorlatból de így nem sok kedvem van játszani.
  • Metalmilitiakid
    #51467
    igazából az egyik szarabb mint a másik, nekem fent van a bf3 de már vagy 5 hónapja rá se néztem :D
  • sanya200
    #51466
    :( bc2-t mennyien tolják?Ha nem sokan lehet fel se rakom, őszintén nekem jobban tetszik mint a bf3 vagy túl béna vagyok a 3hoz vagy nem tudom.
  • Metalmilitiakid
    #51465
    én akkor vettem meg amikor játszottak még vele, de már akkor sem volt érdemes, azóta csak porosodik...
  • sanya200
    #51464
    Érdemes megvenni a vietnamot vagy már nem játszik vele senki?
  • Starfarer
    #51463
    Hogy ti is tisztában legyetek az igazsággal!
  • Starfarer
    #51462
    nem is, de tények eddig ezt mutatják, amit tapasztaltam
  • IMYke2.0.0.0
    #51461
    Látszik, hogy nem ismered igazán itemet.
  • szabii98
    #51460
    aha, és ezt most azért írtad ide, mert...?
  • Starfarer
    #51459
    hehe, van egy item nevű felhasználó itt a fórumon, még valami barom HG jogot is adott neki a bf3 topicban, lényeg hogy ő képzeli magát a janinak a hegyről,ő az aki megmondja mit gondolhatunk a dice termékekről, természetesen semmi rosszat, mert az utóbbi évek dice termékei rászolgáltak arra, hogy ne is keressünk benneűük hibát, hisz úgyse találnánk, és különben is aki a dicre rosszat mer szólni, az nem is érdemli meg az életet, állítja ő, kivégeztetne mindnyájunkat ha tehetné.