51658
  • ConnorJohn
    #51538
    Egy hatalmas probléma: a játék egyik pillanatról a másikra fekete képernyős lett, ha belépek multiba, a pontokat és kiírásokat látom, de maga a map és a fegyver tök sötét, semmi nem látni.
    Meg lehet oldani a problémát valahogy vagy újra kéne telepíteni?
  • Metalmilitiakid
    #51537
    De ott nem a rakéta mér be magától, hanem kell hozzá a dart is. Ami meg sztem single ben nem volt és ahogy olvastam neki a single résszel van a problémája, ezért írtam le neki, hogy milyen opciók vannak.
  • IMYke2.0.0.0
    #51536
    Megjelölésre, amire Te vagy a rakétát lövő társad már célozhat, hiszen a jármű/személy be van jelölve és a lövedék célba is fog találni [ha nincs közvetlen akadály a célpont és közte(d)].
    Videó.
  • RYO21
    #51535
    Akkor mire jó a tracer dart?
  • Metalmilitiakid
    #51534
    tudtommal BC2 ben nincs bemérős rakéta, még single ben sem(ebben nem vagyok biztos) Ha RPG-7 vagy Carl Gustav van a kezedben azzal bizony meg kell tanulnod kimatekozni a távot és a mozgási sebességet, hogy annyival lőj elé és felé, hogy eltaláld. Ha meg AT4-HS (ha jól emlékszem) van a kezedben azzal olyat tudsz csinálni, hogy miután kilőtted a rakétát ahogy húzod a célkeresztet a rakéta követni fogja azt az irány így kevésbe kell vele előre célozni.
  • RoboKutya78
    #51533
    ha jól tudom kétféle rakétavető típus van a játékban egy digitális kijelzős kukkerrel ellátott annak egy kis időt kell hagyni míg célra tart és lőhetsz vele a másik típus a hagyományos amivel neked kell sacperkbé belőni a rakétát mikorra éri el az ellent:)
    Már nem emlékszem a részekre nagyon régen vittem végig.Lehet elölről kellene kezdenem:)
  • akyyy
    #51532
    megvolt nagy nehezen. nem szeretem a yt-s végigjátszás videókat.

    most az van hogy kiugrottunk a heliből, először egyedöl, de röviddel utánna ketten, a szemüveges emberrel ketten vagyunk egy házba, aminek van egy kis földje. onnan jönnek az ellenségek, most megjelent egy tank. van hátul ilyen fegyvertár, amibe van rakétavető, de szörnyü annak kezelése. a helinél is amiatt szoptam. persze az ellenség egyből lelő, mintha követő rakétája lenne, de én meg soha senkit se tudok eltalállni azzal a szarral. valahogy be kéne kapcsolni vagymi fene? :S
  • RoboKutya78
    #51531
    De az angol szöveget is figyeld néha behaltam rajta:)
  • RoboKutya78
    #51530
    ott én is szoptam egy darabig valahol mintha el lenne rejtve a cucc
  • mester1987
    #51529
    Nézd meg YT walkthough-ba hátha, bár nem oylan rég vittem én végig de erre nem emlékszem már.
  • akyyy
    #51528
    mikor a sivatagos pályán elmegyek balra, és elérek várromokhoz, megjlenik 3 helikopter, egyikből csak katonák jönnek de a másik 2 folyamatosan lő, itt mit kell csinálni? mér nincs normális rakétavető, ami követi a helikoptert? amit fel tudok venni, az szart sem ér kb.
  • akyyy
    #51527
    óh, rájöttem hogy nem csinált olyan angol *.fbrb fájlt, de attól még magyar lett a játék....jááájj
  • akyyy
    #51526
    illetve az elején csak a i2k-s videó van, semmi más magyar tartalom.
    (tehát jó helyre telepíteném)
  • akyyy
    #51525
    megtaláltam, viszont a magyaritást nem tudom valamiért feltenni. észrevettem hogy eltávolitásnál kéne lennie egy "ANGOL_overlay-00.fbrb" nevü fájlnka amit visszanevezek, de semmi ilyen nincs is. mi lehet a gond? futatom én rendszergazda módon, meg bármi, de angol marad az egész.
  • akyyy
    #51524
    hol lehet leszedni azt a 2 gigás javitást?
  • Jaffa 2843
    #51523
    Naja, a BC2 még mindig jobb.
  • SergioAmigo
    #51522
    sajnos befejeztem bad company 2öt :(

    Képtelen voltam bf4 beta után vele tolni annyira kijött különbség
  • Laky
    #51521
    Done.
  • SergioAmigo
    #51520
    vegyél fel barátnak Carlos_HUN
  • Laky
    #51519
    Na végre :>
  • SergioAmigo
    #51518
    MÜKÖDIK!!!!!!!
  • SergioAmigo
    #51517
    Egy újabb nap egy újabb Failed to login soldier.
  • High end PC #51516
    "Aki nem tud belépni csináljon egy új emberkét csak kis betű legyen a nevében és úgy működik a játék."

    jéé, és valóban, így működik a játék... mondjuk engem nem üt annyira szíven, egy hete kezdtem el játszani és volt egy lvl3-asom mindössze... na de basszus volt egy halom ember akinek megvolt az lvl50-ese a játékban!! akkor nem mindenki profilja veszett el, csak az európaiaké?
  • SergioAmigo
    #51515
    Saints Row 4et tolom coopba addigis az lenyugtat :D
  • KaBuTo666
    #51514
    Nyugi haver, bfbc2-n túl is van élet! :))
  • SergioAmigo
    #51513
    Mi a jó isten van már de tényleg!!!
  • erieskrisz
    #51512
    Aki nem tud belépni csináljon egy új emberkét csak kis betű legyen a nevében és úgy működik a játék.Egyébként elszált valami vinyó amin a profilok voltak azért nem lehet belépni.Cserébe lehet LVL 1 KEZDENI AZ EGÉSZ JÁTÉKOT még jó hogy az összes fegyvert megcsináltam már platinára és oda lett az LVL 50 profilom FUCK EA
  • SergioAmigo
    #51511
    pedig este gondoltam játszunk már !
  • High end PC #51510
    ez már nevetséges, 5 napja próbálok belépni és nem megy, hogy szakadna rájuk a mennyezet...
  • HUN BECSEHELY
    #51509
    Hali.Mi a rosseb van már megint?Miért nem enged belépni?
  • SergioAmigo
    #51508
    sőt aki akar jöhet nyomulni megbeszéljük mikor aztán egy jó kis csapatmunka :D
  • SergioAmigo
    #51507
    én még nyomom ha gondolod vegyél fel barátnak Carlos_HUN
  • Laky
    #51506
    Emiatt nem kell aggódni.
  • Laky
    #51505
    A 3-mat én is kihagytam, valamiért hidegen hagyott a dolog, de(!) a 4-et mindenképp meg akarom nézni a jó öreg Commander miatt :)
  • C0mputers
    #51504
    lehet végleg lelövik a szervereket és marad a BF3 és BF4?
  • C0mputers
    #51503
    ÚRISTEN mit szopok órák óta, ma megváltoztattam az email címem originben, és nem tudok belépni, erre most olvasom, hogy senki sem. Ne remek, akkor most nyomjak egy BF3 rendelést 2 év után? Nem hogy a BF4-en nem járt a fejem eddig, de még a 3-on sem.
  • erieskrisz
    #51502
    MIKOR LESZ MÁR JÓ EZ A JÁTÉK FAXOMKIVAN MÁR KÖCSÖG DICE ÉS EA
  • Axl Rose
    #51501
    Én most pedig pont leszarom a DICE/BF2 duót és fellövöm a pizsit, h holnap kipihent legyek a melóban pénteken :)

    Nem vettem meg a bf3-at sosem játszottam vele + a 4-et sem fogom és mennyire nyugodtabb az életem :)
  • Laky
    #51500
    Jó meglátás, kicsit boldogabb is lettem :) Titkon azért reménykedem, hogy később azért összejön még az esti lövöldözés.
  • Axl Rose
    #51499
    Nem sovány mert legalább tudom, h nem hardver/szoftver hiba van a saját gépezetben, hanem global, DICE, vagy akérmi más. De lássuk meg a kis rosszban a jót. Holnap péntek