51658
  • Lolluki
    #51578
    hol találom a mappában a config fájlt a bfbc2 ben?
  • Lolluki
    #51577
    Ugyan már semmi probléma :) Most már sajnos nem igazán van időm játszani a játékokkal mert kamionozom és kb havi 4-5 napot vagyok itthon abból összesen 1 et játszom a többit a családdal töltöm. Csak kérdeztem hátha valaki benne van a dologban és vágja. Neeem semmi sem megy a háttérben de akkor megfogadom le is csekkolom kidobom a config fájlt :)
  • RoboKutya78
    #51576
    őő akkor elnézést a meglepett beszólásért.
    Egy hülye ötletem támadt amit esetleg csekkolj le. Nem fut a háttérben videó felvevő program ami esetleg ezt a billentyű kombót használja?
    Esetleg dobd ki a config filet próbaképp hátha bebugolt.
    Én MOHÁztam a kezdetektől bfbc2 nekem ez vált be nagyon a 3 már túlzottan kicsinek minősült a vietnamban meg sok a gizgaz :) nekem alig látni az ellent benne.
    Lehet hogy én is használtam ezt a fordulós dolgot nem rémlik:)
    Bocsi még egyszer.
  • Lolluki
    #51575
    2007 hét óta tolom fps játékokat.. Sokat codoztam de talán többet bf eztem mint itt sokan. Bf 2 vel kezdtem ott már aix modot toltam mikor sokan nem is hallottak róla jött utána nekem az 1942 aztán jött a bfbc2 megvettem amikor megjelent aztán vietnám együtt toltuk spanokkal nem volt semmi gond jött a bf3 ki pörgettem több 100 órám van benne megvettem a bf4-et de az már nem igazán és skacokkal a legjobbhoz akartunk vissza térni ami a bfbc2 és feltettük gamelünk és én ahogyan játszok ami a megszokott, hogy úgy fordulok, hogy sprint W és D vagy A ez 3 billentyű kombináció és a billem tudja meg más játékokban műkszik régen működött a bfbc2 ben is ,de most egyszere 2 nél többet nem fogad el. Van valami trükk a configban?
  • RoboKutya78
    #51574
  • Jim Morrison
    #51573
    szerintem csak oldalirányú sprintre gondol D:
  • RoboKutya78
    #51572
    NEM váglak ... csak nem billentyűvel akarsz mahinálni irányváltást Édes istenem akkor neked nem való ilyen játék
    FPS játékot értelmes ember nem billentyűvel koordinál hanem EGÉRREL

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2014.09.13. 18:16:30
  • Lolluki
    #51571
    vagy nem csak nálam van a probléma hogy nem tudok előre menni sprintelni és jobbra menni egyszerre? Mert más játéknál működik.
  • Jim Morrison
    #51570
    köszi a linket, javítva.
  • Lolluki
    #51569
    Amúgy azt hol lehet beállítani, hogy a játékban egyszerre több billentyű kombinációt is elfogadjon? Mert nem tudok egyszerre sprintelni meg jobbra is futni :(
  • Lolluki
    #51568
    Aham így már jó. Csak azt írta a kért oldal nem helyes :) Köszönöm szépen :D
  • IMYke2.0.0.0
    #51567
    Banner! "link #2 még mindig működik.

    Itt pedig a megváltozott Magyarítások Portál miatt a helyes útvonal az első link esetében: Magyarítások Portál - Bad Company 2 HUN by i2k
  • Lolluki
    #51566
    Sziasztok újra vissza jönnék bfbc2-zni,de nem találok sehol magyarosítást. Tudtok nekem ebben segíteni?
  • KaOz
    #51565
    Köszi, ezen mindenki azt csinálja és tiszta ideg vagyok, régen nem ilyen volt :DDD
  • Fpocok
    #51564
    Vannak olyan szerverek, ahol korlátozva van, hogy hány ember sniperkedhet. Ezért halsz meg. Próbálj másik szervert keresni.
  • KaOz
    #51563
    Szevasztok!

    Kicsit visszajöttem bf2-t tolni, végre már új a gépem így megy a multi is.
    Egy valamit nem értek, lehet nektek hülye kérdés de nem vagyok egy über profi.
    Bekerülök egy serverre és az ellen sniperekkel tolja, mondom tolom én is de amikor kiválasztom, hogy sniper és indulna a játék, azonnal meghalok pedig nem ért találat? Én miért nem tudok snipert választani az ellen még miért?

    Köszi ha valaki megválaszolja.
  • SzinesGeza
    #51562
    Töröltem az egészet és reinstall. Most már működik. :)
    Köszi!
  • SZUsszan
    #51561
    Szerintem a videóban van a megoldás. Töltsd le a PB manual updatet és tedd fel.

    Ő Steames BFBC2vel mutatja, de ha te CDről telepítetted, akkor ne a programfiles/steam/common/steamapp/BFBC2-be kell telepíteni, hanem ahova te kézzel telepítetted a játékot.
  • SzinesGeza
    #51560

    A szokásos "Sevice communication Failure: PnkBstrA.exe" szöveg jön be.
    És hiába update-elem vagy keresek megoldást a "gugliban".
    Youtube-on is van pl:
    EZ
    De nekem nincs is olyan steam könyvtár amit a srác mutat.

  • SZUsszan
    #51559
    Mi a hiba pontosan? Valami kiír a PB nem? Belépsz a játékba és rögtön kidob a PB?

    A pontos szövegre keress rá: "Bad company 2 Punkbuster "error""

    Látatlanban had ne tanítsalak már meg a gugli optimális használatára.
  • SzinesGeza
    #51558
    Nekem még nem adta. ;)
  • SZUsszan
    #51557
    Ez nekem is volt egy reinstall után. Gugli adja a választ.
  • SzinesGeza
    #51556

    Elővettem kb egy év után a játékot de felqurt megint.
    Pb hibával állandóan kivág, pedig update-eltem azt is.
    Kivágom a kukába, esküszöm. :)


  • erieskrisz
    #51555
    Megvannak a profilok nem vesztek el legalábbis az enyém pl megmaradt
  • SZUsszan
    #51554
    Most olvastam csak vissza, tényleg elvesztek a profilok az eredeti játéknál? =O

    Ha ez igaz, semmi kedvem újra kezdeni az építést. Maradok a törtnél, meg az orgy BF3nál. Majd egyszer feltelepítem, hogy megnézzem tényleg elveszett-e a karakterem...
  • SZUsszan
    #51553
    No ez mondjuk engem nem érdekelne. Kb. minden unlockolva van az eredetimen is. A Prémium fegyver meg skinek nincsenek csak meg, ami a törtben egy pipa és kész.

    A Vietnam DLC már más tészta. Egy fillért nem adtam volna ki rá, így meg játszhatok vele.

    De a legfontosabb, működő offline LAN mód, új pályák, készülő botok és repülők a tört verzióhoz.
  • RYO21
    #51552
    Sokkal élvezhetőbb a játék, nincs tele csicska camper sniperesekkel, van 1-2 150 killes TDM szerver, és minden fegyver unlockolva van a legtöbb szerveren.
  • erieskrisz
    #51551
    Miért jobb a tört verzió mint az eredeti
  • SZUsszan
    #51550
    Gondoltam. Nekem is csak a mókolt van fent.
  • RYO21
    #51549
    Nem működött egyszerre mindkettő, ezért letöröltem az eredetit, hogy visszarakjam a törtet.
  • SZUsszan
    #51548
    Meg tudod oldani, hogy a kettő egymás mellett is működjön?

    Nekem is megvan az eredeti, csak Lan partykra szedtem össze a mókoltat.
  • RoboKutya78
    #51547
    Vidd közelebb a tv-t Bocsi muszáj volt:) Gondolom azon tolod?
  • IMYke2.0.0.0
    #51546
    Nem lehet.
  • k roy96
    #51545
    Sziasztok!
    A játékban túl kicsik a feliratok, lehet ezt valahogy orvosolni?
    Köszi előre is!
  • Gyuszopapa
    #51544
    Baszza meg de tegnap arra vetemedtem hogy lenyomjak egy kört a Panama Canal pályán és nagyon jól esett és jól is sikerült.Pedig már egy ideje nem fps-ezek.
  • RYO21
    #51543
    Nekem is jobban tetszik, csak én a tört verizóval multizok.
    UI.: Megvan az eredeti is, de a tört multija sokkal faszább :D
  • Christianhun
    #51542
    Ha gondolod játszatnánk együtt, mondjuk én csak Rusholok
  • RoboKutya78
    #51541
    hát nekem is ez a kedvenc itt még látom az ellenfelet nem olyan picik mint a 3 ban
  • Christianhun
    #51540
    Nekem meg van az összes Bf a 4 is de szerintem ez a legjobb játék.
  • RoboKutya78
    #51539
    driver frissítés butítás..
    aztán a játék újra telepítés
    Bár ha eddig jó volt az már drágább mulatság is lehet.