51658
  • Pr0kxY
    #50891
    Szóval faszszopó vagyok...hmmm, hát jó...ahogy érzed.
    Nem akarok nagyon OFF-olni, de tényleg ennyire jó a COD BO?
    Több emberkétől hallottam már, h azzal tolja inkább, mint a MW3-mal vagy a BF3-mal, de még nem láttam a multis részét...nincs ennek vmi kipróbálható verziója? Nem akarom megvenni látatlanban...
  • Bogdogege
    #50890
  • Metalmilitiakid
    #50889


    Én is így vagyok vele, az MW2 a mostani idők legjobbja, de persze csak törtben, mert ott van konzol és lehet adminkodni.
  • Bogdogege
    #50888
    oFF
    Az a aláírás a valóság, de komolyan
    oN
    pL.: Az a vicc ,hogy a legjobb CoD-ot a ea-dice gyártja battlefield néven , 1000x több a csaló (a bf3-ban), ezért is próbáltam eladni de, nem vette meg senki, napi szinten olvastam az sg-fórumot és játszottam 2-3 hónapig, aztán letettem a multiról.

    Amúgy kínomban felraktam a BO-t ,2-3 kört játszok ha van időm ,de szórakoztatóbb mint az új generációs battlefild-ek.
  • Pr0kxY
    #50887
    OFF
    Ezt az idióta aláírást, de komolyan...
    ON
    Pl.: COD MW3 egy vicc, 1000x több a csaló, mint a BFBC2-bn. Ezért is nem vettem meg. Van egy topicja a PH-n, napi szinten olvastam 2-3 hétig, aztán letettem a multiról.
  • Bogdogege
    #50886
    Melyik CoD-ra gondolsz a cod company2-re vagy a tovább fejlesztett tesójára a bad company3-ra?
  • Corten
    #50885
    125 óra alatt 50-es szint, adnának ki lvl hacket akkor. De amúgy szánalmas, az ilyen ennyire ráér és pénze is van? Sose értettem hogy fizetős játéknál miért csalnak. Olyan a rendszer akkor bannolják az accot aztán veheted meg újra. Ezért is van tele CoD csalókkal :D .
  • Mephike
    #50884
    Ezzel a taggal már én is találkoztam. Idegeskedni tényleg kár rajta, remélem a testét a férgek emésztik el hamarosan...
  • Fpocok
    #50883
    Ne idegesítsd ezen magadat.
  • IMYke2.0.0.0
    #50882
  • Axl Rose
    #50881
    Csííter...:
    Csak azért nem káromkodom mert úriember vagyok, a mocskos k@&&a anyj$t...



  • szabii98
    #50880
    gyereket*
    a vip hiánya..
  • szabii98
    #50879
    Úhh,1 órája voltam szerveren, 1 gyereken 3x késeltem le. vagy 9 dogtagot szereztem 2 map alatt. rohadtjóvolt:D
  • Mephike
    #50878
    Köszi a segítséget, most már nem érzem annyira sötétnek magam, mint amennyire valójában vagyok ;)
  • Pr0kxY
    #50877
    Tegnap egy aknával robbantottam fel egy ellen helit, na azon lesett a pilóta is keményen. :DDD

    Nekem már sikerült rpg-vel kilőni belőle egy tankot. ;) Szerencse kell hozzá és főleg, h ne legyen "ideges" a pilóta.
  • Corten
    #50876
    Azt azért hozzátenném hogy utasszékből még soha az életbe nem lőttem le senkit heliből :D , elég problémás. Viszont C4-et lehet kidobálni bár vigyázni kell mert helikopterre is ragad sikerült már bombázással kiszedni egy Bradleyt... meg magunkat is , szakadtunk is TS-en.
  • Pr0kxY
    #50875
    Ha heliztek pl. az ISLA INOCNETES pályán, akkor a 4-es, ill. 5-ös (F4-F5) helyre ha beülsz, onnan lehet simán lőni saját fegyóval. De a mi a legfontosabb, ha engi vagy, akkor tod menet közben javítani a helit! Próbáld ki! ;)
  • Axl Rose
    #50874
    Jaja, ahány szék van a szekéren, annyi helyre tudsz átülni... F1 a főülés, aztán F2, F3, stb...

    Persze, csak ha nem ül ott senki...
  • IMYke2.0.0.0
    #50873
    F1-F2 gombokkal tudsz helyet cserélni.
  • Mephike
    #50872
    Na most lehet örületesen noob kérdést teszek fel, de nem találtam meg rá a megoldást. Tegnap váltani akartam a helyem dzsipben, át szerettem volna ülni a gépágyúhoz (egyedül voltam a járműben), de az istenért nem ment. Utána jöttem rá, hogy ez nekem egyik járműnél sem megy. Van rá gomb, ha igen melyik, amivel át lehet ülni? vagy másik oldalról kell beszállni? (Ezt próbáltam, de nem ment.)
    Nyugodtan mehet a kérdésem a napi röhej topicba, de hülyén fogok meghalni ha nem tudom meg erre a választ :)
  • Corten
    #50871
    SC = Softcore, magyarán a sima mód, spotolással, killcam, rendes HP, stb.
  • IMYke2.0.0.0
    #50870
    Ezt az 'sc'-t még nem hallottam...
    Valami tárgyi tévedésben lehet az illető, szerintem. Simplecore-ra gondolna...?!?!
  • Pr0kxY
    #50869
    Köszi!

    Egy kérdés: sokan mondják, h "megyek HC-re", az ok Hardcore, nincs spotolás, nincs killcam, jármű külső nézet, azaz valósághűbb,
    De sokan azt is mondják, "szar az sc szerver, mert 10 golyó kell egy ellenbe, menjünk hc-re".

    Minek a rövidítése az sc?
  • IMYke2.0.0.0
    #50868
    Meg is tettem :)
  • Pr0kxY
    #50867
    Küldtem baráti felkérést, kérem igazolja vissza! :)
    Ha nem ment át, akkor küldök megenn! ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #50866
    Szívesen, bármikor.
  • Lepidusz01
    #50865
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #50864
    Amikor azt látod, hogy az 'A', 'B', 'C' ('D') pontok jelzése kiegészült egy keresztirányú áthúzással, akkor parancsot kaptál egy csapattárstól a megvédésére, vagy a támadására - odamész, teszed a dolgod és megkapod a jutalmat.
    Ugyanezt Te is meg tudod tenni - parancs adása - ránézel a pontok jelére, és megnyomod a 'Q'-t, ekkor elhangzik a parancs angolul, vagy oroszul, társaid teljesítik (jó esetben) és kapod a jutalmat.
  • Lepidusz01
    #50863
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni hogy mit kell csinálni a támadói és védői parancs megszerzéséhez?
  • Metalmilitiakid
    #50862
    Nem ranked szerveren voltál feltehetőleg.
  • BetonK
    #50861
    Szevasztok!
    Legutóbbi két játékom után tapasztaltam, hogy miközben játszom, szépen haladok a szintezéssel, unlockolom az új fegyvereket, képességeket, majd mikor megunom a játékot és kilépek, nincsenek meg se a meglépett szintek se a fegyverek stb...maradtam ugyanott mint amikor beléptem.
    Ez miért lehet? Tapasztalt valaki hasonlót?
  • Pr0kxY
    #50860
    Ok, köszi, akkor nem keresgélem tovább a hiba okát.
  • Axl Rose
    #50859
    Nekem is csinálja full random.
    Valamikor 1 hétig semmi, utána meg 1 nap akár 3x is.

    Persze a darálás kellős közepén, amikor szuperül megy a játék. Visszamenni természetesen meg nem tudok ugyanarra a szeróra, mert a helyemet már elfoglalták az új belépők...

    Ez a progi ilyen, nem nethiba...
  • IMYke2.0.0.0
    #50858
    Engem is kidobál - azt kell mondjam, néha random módon, máskor a hulladék netkapcsolatom okán. :(
  • Pr0kxY
    #50857
    Sziasztok!

    Ez mitől lehet?


    T-homeos 15/1-es netem van, már bejelentettem, h ez van, de nem találtak semmit.
    Van hogy 5 perc után csinálja, van hogy 2 napig semmi, aztán egymás után különböző szervereken megint.
    Barátokkal együtt játszom, csak azt kérdezik hogy hova tűntem, azaz nekik jó, tehát a szerver jó.

    Bosszantó nagyon, van vmi ötletetek, h mit nézzek meg?


  • Metalmilitiakid
    #50856
    Már azon meglepődök, hogy újrarakott win alatt elindult. De am a pb t nem kell külön telepíteni inkább csak update eleni, le kell hozzá tölteni egy pbsetup ot és azzal frissíteni.
  • SZU
    #50855
    A játékot nem raktam újra, mert külön partíción volt.
  • SZU
    #50854
    No kihagytam pár hónapot, újra kellett telepíteni a gépemet. A játékom nem tud csatlakozni a szerverekhez PB hibával.

    A PB klienst külön fel kellene telepíteni, ha igen valami spéci verziót?
  • Corten
    #50853
    Annak ellenére hogy szidjuk mint szódás a lovát, szerintem BF2 után a legjobb Battlefield a szériában.
    Csalni meg az oroszok szoktak, ruszki szervereket elkerülöd általában nem találkozol velük.

    Meg ha egyedül játszol is lehet funolni, tegnap pl. kerestem Heavy Metal szervert, kocsit fel C4eztem aztán vadásztam a tankokat
  • Wking
    #50852
    Hy, már egy ideje megvettem a game-t, de csak a napokban kezdtem el a multit, eddig BF2-vel toltam, s gondoltam a változatosság gyönyörködtet BF3-ra még nincs lehetőségem, ezért is gondoltam, h ez amolyan arany középútnak megfelel. Persze szomorúan olvasom, h cheater-ek itt is akadnak szép számmal, de hát ez van, mit tehetünk, van aki csak így tud érvényesülni. Nem csapatjátékosok. Az ilyenek lennének az elsők sztem, akik elhullanának az igazi harcmezőn