51658
  • szabii98
    #50971
    Felveszlek, ha nem gond :)
    SilentstarHUN vagyok ingame :))
  • Norby646
    #50970
    :) Nah csak jöjjünk össze többen aztán leírtjuk őket! :D
  • Pr0kxY
    #50969
    Igen, a sima!
  • Pr0kxY
    #50968
    Nemtok szerkeszteni, ezért írok megint! :)

    Tegnap nálam is az volt, h rászóltam az egyik ellenre, h ne kempeljen, mert elég vicc amit csinál, erre kibannolt a szerverről, kiderült, h ő az adminmatyi. Tény, nem is tetszett előtte neki, h párszor kiszedtem! :D
    Ilyen van, sok láma admin van, sajnos visszaélnek a dolgokkal.
    Le kell sz@rni, van még 100 másik szerver! :))
  • Norby646
    #50967
    Amúgy van 1 olyan hogy PrOkxy meg ugyanez csak HUN-al a végén. Akkor a sima? :D
  • Norby646
    #50966
    Okés! :)
  • Pr0kxY
    #50965
    Küldj meghívót, majd visszaigazollak. Ha nem sikerül, AXL mellett általában megtalálsz. ;)
  • Norby646
    #50964
    Okés felveszlek majd téged is. :) Thx!
  • tutituti
    #50963
    SSDD D4M13N néven játszok újra haverommal
    (bf3 nem jött be)
    vegyél fel nyugodtan.
  • FalseGod
    #50962
    Kérdés: az mért van, hogy bárhogy állítom be a szerverkeresőt, nem talál nekem semmit.Játék up to date, pb detto, bf3 alatt nincs ilyen probléma /helyette van ezer más/, és lett volna kedvem nosztalgiázni, de a dice-szarba fulladt próbálkozás volt.Valakinek van 5lete?
  • KaBuTo666
    #50961
    Le van, felesleges tovább magyarázkodnom neked mert nem érted meg.
  • SZEG007
    #50960
    Tudod soha nem néztük volna meg hogyan is játszol, ha nem posztolod ki heti rendszerességel, hogy éppen melyik szerverröl rugtak ki, mert nem birják elviselni hogy annyira jo játékos vagy. Ezért jutott eszembe nekem, meg még pár embernek hogy ugyanmár nézzük meg ezt a pro playert akit furcsa mod magyar szerveren soha nem lehetett látni kivéve a külföldi Valparaiso only rush szervereken, és egyböl fény derült a turpisságra.
    A megfigyelés amugy se tartott sokáig, mert ahogy elkezdted szedni a halálokat egyböl léptél is ki a szerverröl, de azért jol esett mortáral kiszedegetni téged a csak helikopterrel elérhetö kemphelyeidröl, csak kár hogy 3-4 halál után inkább otthagytad a szervert.

    Aki meg több mint 1000 orát képes ebben a stilusban lejátszani az pedig ne prádikáljon nekem eltorzult valoságrol.

    Azthiszem részemröl le is van zárva a téma. Egy örök statvadász kemperrel, és most már csaloval igy is többet foglalkoztam mint kéne.
  • KaBuTo666
    #50959
    Csodás. Hallod magad? Látod magad? Másokat képes voltál rám küldeni ilyen hülyeségekért? A játék lett az életed? A valóság eltorzult? Gondolom akiket rám küldtél eléggé irigykedtek mert könnyű ellenfelek voltak számomra de amúgy se értem miért vitázunk ezen...amibe beletudsz kötni, az a w/l ratio, másba nem. Bár most már tényleg kezdem zaklatásnak venni, hogy ennyire érdekellek.
  • SZEG007
    #50958
    csakhogy tudd BC2-be klántársaimmal páran álnéven jopárszol követtünk téged a kedvenc Valparaiso only rush szervereidre ahol a gusztustalan játékstulusoddal érvéenyesülni tudtál ugyhogy nem csak a statodbol tudom mit müveltél.
  • KaBuTo666
    #50957
    BC2ben csak a statomról tudod amit nagy részben rosszul tudsz, de persze soha az életben nem játszottál ellenem, akkor se bírtál és most is csak az beszél belőled hogy ki nem állhatsz, pedig még csak nem is ismerjük egymást csak annyira hogy ránéztél a statomra és kitalációkat írsz ide hogy másoknak is azt add be amit magadnak. Én is letudnálak minősíteni, nem nehéz az embert leminősíteni csak mert az hiszi hogy ő sokkal jobb ember mint a másik főleg úgy hogy csak fórumban írogatsz a másikról amit általában a 12 évesek szoktak csinálni de te elméletileg felnőtt ember vagy.
  • TheGrinder
    #50956
    BF3 topikban már leírta, hogy mit miért tett.
  • SZEG007
    #50955
    Már BC2-ben is undorito statvadász játékstilusa volt, bf3-ban nem müködött az eddig bevált stilus, és frusztréltságában cheat-hez folyamodott, ezen semmi meglepö nincs.
  • Norby646
    #50954
    Okés, felveszlek majd! Am [Hun]Norby646 a nevem a játékban. :)

    Vannak ilyen érdekes dolgok a bf-ben de ezek szerint nem csak engem tisztelnek meg ezzel folyton. Egyébként a legérdekesebb az hogy még soha nem volt olyan hogy 1 szerveren legalább 1 ember ne írkálta volna folyton hogy noobs, meg cheaters. :D És ezt általában mindig az írkálja aki a pontlista végén van kb. :)
  • Metalmilitiakid
    #50953
    Felraktam már újra ezt a crap et kicsit szórakozni, de unable to login please try againt ír, ilyenkor mivan ? épp szerver leállás van, vagy csak nem szeret ?
  • Axl Rose
    #50952
    Én onnan már 4 hete perm banon vagyok, mert elkezdett fröcsögni egy admin, erre beültem egy tankba és fossálőttem a fejét.

    Ennek a másik fele, amikor pos. 1-ről rúgnak ki 4 ticketnél, mert kell a hely egy csicska adminnak, ja bocs "VIP vendégnek" :-)

    Le kell szarni.

    Ha gondolod vegyél fel friend listre, Axl_Rose[HUN], mi Pr0kxY-val szoktuk nyomni.

  • Fpocok
    #50951
    Az ilyen szánalmas csicskákkal ne is foglalkozz... van másik szerver.
  • Norby646
    #50950
    Sziasztok! Nem először fordul elő hogy kirúgnak vmilyen indokkal a szerverről, holott én be szoktam tartani a szabályokat és nem csalok. De a mai permanent ban különösen felidegesített... Bent voltam egy szerveren kb 5 vs 5 player, elég jól is ment a játék. Nem szabadott használni a tankot, én természetesen ezt tiszteletben tartottam, viszont biztos szúrtam a szemét pár embernek, akiket többször is sikerült lelőni, aztán egszercsak kidobott a játék permanent bannal és azzal az indokkal h bocsi, én vagyok az oka hogy a játékosok elhagyják a szervert, szevasz. Ez röhej! Elég szomorú hogy egyesek visszaélnek az admin joggal. Elég igazságtalan az élet, miért kell ezt még a játékba is bevinni? Na mind1, veletek szokott ilyen történni?

    A másik hogy érdekelne nem szoktátok-e csapatban tolni a game-t? Szoktam találkozni magyarokkal de csak elszórva, viszont ha van esetleg olyan szeró amire néha beléptek akkor szívesen csatlakoznék, időnként. :)
  • Axl Rose
    #50949
    És itt osztja az észt, befosok...
  • Fpocok
    #50948
    lol
  • Leky
    #50947
    Nem is gondoltam volna, hogy te is csíter leszel.
  • Lepidusz01
    #50946
    Valaki segítsen akárhányszor belépek egy szerverre mindig kidob asztalra [#shakehead#]
  • TheGrinder
    #50945
    Itt egy fíreg.
    Valaki reportolja már.
  • Pr0kxY
    #50944
    A PB frissítése sokaknak megoldotta a csatlakozási problémát...
    Nálam most az a trendi, h kidob az asztalra csak úgy.
  • JocoHun
    #50943
    Köszi a válasz.Remélem hamarosan jó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #50942
    Kedd van...

    Én be se tudok lépni a profilomba a játék alatt.
    Valószínűleg, az aktuális szerver-karbantartás tart még.
    [Csak tudnám minek, mikor **art se csinálnak.]
  • JocoHun
    #50941
    Hali. Valaki tud játszani most a multival? Mert játszottam és kidobott a szervesről azzal a szöveggel hogy ( Egy kapcsolati hiba lépett fel ) és folyamatosan ezt dobja be. Lehet hogy a PB szarakodik? Még nekem a V3.4 PB van esetleg van már frissebb?Köszönöm
  • gosumofo
    #50940
    steam kivételével bárhol veheted, ott is csak azért nem mert nem külön játék és csak az alap mellé tudná társítani a beirandó cd kulcsot, az meg nincs.
  • Fpocok
    #50939
    STEAMen vietnamot csak akkor tudod megvenni, ha steames a bc2 is. Mivel nem az, ez kilőve.
    De ha beregeled originba, akkor ott is megtudod venni szerintem.
  • csokikutya
    #50938
    Sziasztok! megvan a játék dobozos verziója és szeretném megvenni a vietnám kiegészítőt hozzá. Nos az lenne a kérdésem, hogy steames vagy green man gaming-es verzió műkődne-e vele. Vagy ha nem akkor mit ajánlotok, hol vegyem meg?
  • Fpocok
    #50937
    Örülök, hogy sikerült.
  • pipusz
    #50936
    Köszi! Siker. :)
  • Fpocok
    #50935
    Majd akkor, ha meg tudtad oldani.
  • pipusz
    #50934
    Köszönöm!!
  • Fpocok
    #50933
    itt ezt olvasd el. Hátha segít.
  • pipusz
    #50932
    Igen Win-módban és nem full screen ben.