51658
  • Metalmilitiakid
    #51091
    Most ami eszembe jutott még amikor nekem is 4850 em volt, hogy pont bc2 vel kapcsolatban volt az, hogy valamelyik újabbik driverrel nem ment jól és régebbit kellett hozzá felrakni.
  • Metalmilitiakid
    #51090
    directx, vga driver, alaplap driver, esetleg cpu driver is ha van, .net legfrissebb, visual c vagymi a neve abból is legfrissebb, bármelyik hiánya lehet hiba, illetve lehet valami más beállítási hiba amit nem vettél észre, mert pl nem videó de hatással van a teljesítményre, pl azt mondják hogy a wartape hangminőség csökkenti a teljesítményt, igen sok lehetőség van egy frissen telepített rendszernél ami nem klappolhat.
  • SNICKER
    #51089
    mitől lehet az hogy eddig futott szépen 30 fps-el a Battlefield Bad Company 2 multi, lowon, 1366x768, még 16x-os AF, 8x-os AA-val is, kivéve az oasis pályán, ott levettem az af-et, viszont amióta újrtelepítettem a windowst(ugyanúgy 64bites windows 7-et, mint az előző) azóta minden pályár rossz, 15-22 fpsre is lemegy, úgy hogy 1x-es AA és AF van.. sőt, 1280x720-as felbontáson se jobb..
    gépem:
    amd athlon II x2 260 3.2Ghz
    Radeon HD 4850 512Mb
    2x2Gb kingston ddr3
  • kemencebalázs
    #51088
    Hát sajnos valakinek rágni kell,mert a legtöbb ember csak ahhoz ért hogy bekapcsolja a sz.gépet,de ha valami köhög,már szakad róluk a víz!
    Ezé vagyunk mi hogy segítsünk,neem!
  • Metalmilitiakid
    #51087
    ezt írtam le én is, nem értem akkor azzal mi volt baj ? annyi hogy én rágom az ember szájába a linket,hogy magától is csináljon már valamit :D
  • kemencebalázs
    #51086
    Á, nincs mit,amúgy ki ez a haverod itt van az sg-n is?
    De ezt csak privátban írd meg ha akarod,nem tartozik senkire!
  • JocoHun
    #51085
    OKÉ köszi.
  • kemencebalázs
    #51084
    Hali!
    Nem az az oka, a PB-t kell frissiteni!Én is játszok azzal én is egy havertól kértem anno..kb 2 hónapja és semmi baj vele!
    PB letöltés
    Elindítod kiválasztod a BC2-t és update!!
  • JocoHun
    #51083
    Aha értem.Honnan tudom az újat letölteni? Sajna már próbálta és nem frissített jelenleg ez a (v2.305)client version server version pedig (v1.826) A1382 (c2.305)
    Esetleg halótál e már azt hogy ennek a játéknak van egy tört version ja is mert a haverom azzal játszik. A lényeg hogy lemásoltam neki az én játékomat ahova telepítettem és odaadtam neki.Ö 2 napja játszik a törtön és én meg 3 napja nem játszottam csak most akartam vele. Nem e ez a baj és ezért dobot ki PB?
  • Metalmilitiakid
    #51082
    Első tippre azt mondanám, hogy nem frissítetted le a punkbuster. Ehhez le kell szedni egy pbsetup.exe -t onnan már csak kiválasztod a játékot a többit ő elvégzi.
  • JocoHun
    #51081
    Hali. Kellene egy kis segítség. Belépek egy szervere és aztán 2 perc után kidob ezzel a szöveggel. Mi lehet a baj?
  • OrionHungary
    #51080
    köszönöm szépen a válasz
  • Metalmilitiakid
    #51079
    le lehet szedni direkt letöltéssel a patch et, ne kérdezd honnan, nem googleztam ki :D
  • OrionHungary
    #51078
    Üdvözletem. Felraktam a bc2-t (gyűjtői kiadást nem tudom számít-e a probléma szempontjából). Első indításnál azt írja frissíteni kell, de a frissítés minden alkalommal kifagy. Tud valaki megoldást a problémára?
    Előre köszönöm a választ.
    Lehet felmerült már a kérdés de most nincs időm visszaolvasni 51 ezer hozzászólást.
  • Mephike
    #51077
    Köszi a tippet, sajnos nem vált be :(
  • marcellalex
    #51076
    nálam nem fogadja el a cd-kulcsot pedig eredetiben megvettem és hiába segített az terméktámogatás nem értik meg mi a bajom
  • Blekk Síp
    #51075
    Frissítsd a PunkBustert, vagy tedd újra a gamet, nekem is volt ilyen gondom. Nálam egy uninstall -> install megoldotta a problémát.
  • Mephike
    #51074
    Segítsetek, mitől van az, hogy ha belépek a játékba, látom a statisztikámat, látom a szervereket, mégsem tudok csatlakozni a szerverekre?
    2 napja még gond nélkül játszottam vele, most meg azt mondja a csatlakozási kísérlet után, hogy ellenőrizzem a netkapcsolatot...
  • Metalmilitiakid
    #51073
    volt hozzá egy bizonyos megoldás, hogy szinte mindent eltüntetett a pályáról így jóval több volt az fps, de az kb felér egy csalással, mert átláttál bokron fán mindenen.
  • TheGrinder
    #51072
    Én E4700-el toltam, igaz config fileban lowtól is lentebb vettem a grafikát(pl. a fa 3-4m-től messzebb már papírvékony volt), de úgy 1024x768-ban 40-50+ fps megvolt.
  • Metalmilitiakid
    #51071
    Én E6550 toltam és azzal eléggé gány volt, ilyen 800x600 full low on elment, 1280x1024 en full low ban már szaggatott de még játszható volt valamelyest. Sajnos ez a játék jobban eszi a procit mint a VGA-t.
  • czifra28
    #51070
    Egy ilyen procival mennyire menne a játék?----->Core2Duo E6300-E6400
  • MR ME
    #51069
    amikor kijött a game akkor egy árban voltak
  • Leky
    #51068
    A Limited Edition csak hat unlock dolgot tartalmazta semmi mást. Ezért nem is volt értelme ezt venni. Ha jól tudom annak idején drágább is volt valamennyivel mint az alap verzió.
  • Metalmilitiakid
    #51067
    Baazz ez nem limited, ez csak annyi, hogy hamarabb kapod meg, nem kell elérned az x szintet a fegyverhez.
  • szabii98
    #51066
    erre hivatkoztam, de szerintem is alap :D
  • Metalmilitiakid
    #51065
    Sztem a thompson meg a 911 az alap dolog a játékban, a garand jár veteran ért azt tudom. Nem hiszem, hogy ezért limited vagy deluxe lenne.
  • szabii98
    #51064
    Most nézem, a Thompson meg az M1911 pisztoly is megvan, akkor nekem is Limited Edition van, azaz már Deluxe? Kérhetem-e énis a Supportnál hogy megkapjam a Vietnamot?:D
  • Norby646
    #51063
    Értem. Én meg sose értem hogy hogy a tökömbe lő ki amikor már rég fedezékben vok...
  • Metalmilitiakid
    #51062
    BC2 ben az teljesen átlagos, hogy befordulsz és még a ház másik végéig is elérsz amikor összeesel. Olyan szinten random a hitbox a szervertől és pingtől függően, hogy hihetetlen. Van olyan szerver, ahol jól előre kell célozni a futó embert, van olyan ahol meg még mögé kell lőni. Egy kalapszar maga a játék hitbox rendszere.
  • Norby646
    #51061
    Amúgy olvastam valami hitbox-os dologról igazából nem értek hozzá... De azt észrevettem hogy sokszor már rég beértem a fedezékbe de mégis még kapok 2 golyót és meghalok... Ez normális? A legfrissebb update van rajta de mégis. Sőt a vietnam-ba még a helikopternél lehet e leginkább észrevenni ezt (elég sokszor). Ha tankal, vagy rakétával lőnek a heli mögé akkor ugyanúgy felrobban mintha tényleg el is találnák... :/
  • Norby646
    #51060
    A hasting pályán viszont vannak ám érdekes dolgok. Ma pl m40-el nagyjából 7-8x lőttem az ellenfélre aki a távolban (2-3-an voltak kb) és semmi. Láttam a golyó ívét meg azt is amikor becsapódott.... Mintha a proba rúgtak volna a fejük felett... És azért annyira béna nem vagyok hogy ne tudjam eltalálni az 1helyben lévő ellenséget 7 lövésből... :D
  • Gyuszopapa
    #51059
    Sajnos a Vietnam is a pályatervezések miatt lett olyan amilyen.Szinte adja magát a baserape ami undorító dolog.A régebbi BF-ekben azért jobban volt esély hogy kiszökjön a csapat a főbézről.Pedig a Vietnam több tekintetben jobb lett mint az alapjáték:
    -jobbnak találom benne a hitbox-ot
    -nem jellemző hogy elvesznének a lövéseim a semmibe ellenben az alapjátékban van hogy lövöm pár méterről az ellen hátát és semmi találatjelzés,olyan mintha vaktölténnyel lönnék
    -jobban néznek ki a fegyverek a kezemben,tényleg fémes kinézetük van,az alapjátékban úgy néz ki a fegyver mintha egy darab műanyagból öntötték volna.
    -a helinek végre van sebessége nem cammog

    Ami megváltoztatná a játékmenetet és a helik álltal történő baserape-et csökkentené az az lenne hogy ha kifogyna a rakétája és vissza kellene neki mennie újratölteni magát ami a régebbi BF-ekben alap volt és kicsit élethűb is.
  • gerey
    #51058
    Sajna valóban nehéz jó mecset kifogni a vietnam-ban, mert vagy a már említett cheaterek egyike van fent a szerveren, vagy minden barom beáll a jobban álló team-be, aztán megy a base rape. Ez még nem is lenne baj, csak állt. ilyenkor lép ki a csapat nagy része, onnan meg aztán veszett a dolog...
  • Norby646
    #51057
    Hát igen, én is úgy vettem észre hogy a vietnam-ban szinte minden 2. alkalommal találkozok cheaterekkel... Ha meg nem cheater akkor meg egy gyökér aki a helivel körözget az alap bázis fölött és írtja a népet. Legutóbb is volt ilyen, közöltem vele hogy sztem ő egy idióta. Hát innentől kezdve folyamatosan írkálta hogy gay gay, your mouth an anus, anus anus. Nem viccelek nagyjából még 20 percig volt a játékban és végig ezt írkálta. Utána már 4-5-en voltunk buzik mert a többieknek sem volt szimpatikus... :D Mondjuk sztem kicsit érdekes hogy ő buziz le, de 20 percen keresztül az ánuszról beszél... :DDD Írtam is neki hogy már van barátnőm és nem is vagyok vevő az ilyenre szal ne reménykedjen... De ő csak mondta tovább...
  • Pr0kxY
    #51056
    Sajnos a vietnám kiegben már alig vannak pályák, kb 6-9 van, max, annak a fele pedig bőven 100 pingen felüli, a maradékból pedig 2-3 mindig tele, szóval alig lehet kifogni egy jó meccset. Nem beszélve, h ott van rengetegszer 3 cheater: Seven777, irani és Austria Rambo. Előző kettő a "föld" alól írtja a népet a PBR-rel /ez nem cheat, hanem bug, tudom, de nem fair/, a másik meg egy nagy aimbotos osztrák majom.
    Szóval ne bánkódj, h nincs meg...
  • zotya10002
    #51055
    Próbálkozz többször!!

    Meg fogják oldani !!
  • gerey
    #51054
    Ahogy érzed, én csak elmondtam a tapasztalatomat a live chat-el kapcsolatban.


    Fejlécbe, hogyan lehet ilyen BC2 logot szerválni, hg-t kell megkérni, vagy van egy oldal ahol le kell kreálni?
  • 5m0k3sh0w
    #51053
    nem ér nekem annyit hogy szarakodjak vele.. :D inkább bf2vel játszok, meg bc2vel
  • gerey
    #51052
    Vannak ilyenek, javaslom, hogy próbáld újra, talán kifogsz egy normálisabbat. Nekem ugyanez volt BF2-vel, regisztrálni akartam origin-en csak ugye nem lehet, meg játszani sem tudtam vele mert mindig azt írta, hogy cd-key in use.
    Beszéltem supportal: először elmondta, hogy sajna nem lehet mert régi a játék stb., másodszor (másik emberke) meg beregisztrált nekem egy BF2 complete edition-t originre.

    Szóval szerintem próbáld újra.