51658
  • Fpocok
    #51131
    lol.
    lehet, hogy a rossz drótot vágtad el. A pirosat kellett volna :D
  • KaBuTo666
    #51130
    Azért durva esetek még mindig vannak a játékban.
    1100 órát beleöltem de máig képes meglepni...
    Csak simán bekéseltem a hálót hogy átjussak rajta erre felrobbantam mint az atombomba.
  • szabii98
    #51129
    csak egy esc am nemtom mit spirázod túl :) de nekem működik..
  • scomcomputers
    #51128
    Látom hogy download:

    De utánna:


    Mi ez a szar,minek kell itt túlbonyolítani, az egészet....szarok rá!!
    Kérek valamit oszt 50 hszbe lesz mire meglesz!
  • szabii98
    #51127
    ?? a no virusosra mész, ott free download és megy
  • scomcomputers
    #51126
    Köszi, de nem lehet letölteni.....regelni kell az oldalra,nem lett volna egyszerűbb a data.hu-ra feltenni...
  • IMYke2.0.0.0
    #51125
    A játék már nincs fenn ezen a gépen - úgyhogy a működését nem tudom visszaigazolni.
  • IMYke2.0.0.0
    #51124
    Tessék, itt letöltheted.
  • scomcomputers
    #51123
    Na akkor tudod mit légyszives csinálj nekem egy ilyen fájlt én meg bemásolom,felülírom oszt annyi neked ez úgy is megy te vagy a szerző..hehe
    Köszönöm!!
    Töltsd fel nekem valahová,légyszives.
  • IMYke2.0.0.0
    #51122
    S ráadásul, megoldható egy másik *.res fájl segítségével :)
  • KaBuTo666
    #51121
    Ez nagyon nem tűnik bonyolultnak. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #51120
    Elfelejtettem szólni, hogy a *.bik-ké alakult fájl header-jébe (HEX-ben!) ezt be kell másolnod, hogy a játék lássa a speciális fájlt:



  • scomcomputers
    #51119
    Ööö gond az hogy "bik" kiterjesztés nincs "res" van....
    Megcsináltam a dolgot, de úgyanúgy nem lép tovább, ime:

  • scomcomputers
    #51118
    Köszönöm szépen!
  • szabii98
    #51117
  • KaBuTo666
    #51116
    A csúcson kell abbahagyni...:D
  • szabii98
    #51115
    támadó voltam..jött a másik map, megkaptam a fél csapatod..én sem vagyok profik de ők .. :D
    szobanövények, sok kemper csipa
  • KaBuTo666
    #51114
    Egy csapatban voltunk?:D Azt hittem támadó voltál. :D Rémlik valami hun nevű ember aki a támadó csapatban volt.
  • szabii98
    #51113
    ne is mond, utána milyen szar lett a csapat...képtelenség játszani :D
  • KaBuTo666
    #51112
    Velem, próbáltam védeni a maradék pontunkat és ölni erővel de hát...tankkal jöttök, a csapatom egy rakás fos így inkább léptem a játékból.
  • szabii98
    #51111
    veled találkoztam ma lerohanáson? védő voltál és helivel szedtél minket utolsó védőnél isla-n asszem
  • IMYke2.0.0.0
    #51110
    Total Commander - belépsz az általam megadott útvonalra
    - ea_logo_hd.bik-et törlöd
    - Új jegyzettömb dokumentum az útvonalra
    - átnevezed "ea_logo_hd"-re
    - kiterjesztését átírod *.bik-re

    Az 1 kb-os fájl miatt a játék gyorsan átlépi az intro-kat. Ennyi.
  • scomcomputers
    #51109
    Jól van akkor nem törlöm....majd nyomom az esc-t, amit eddig is tettem,de azért elég sokat van hogy felveszem az 5.1-es fülest game indít, és elflejtek esc-t nyomni akkor a LOGÓ hangja..nem a KÉP.... az agyvelőmig sívít....no ez volt az oka :)
    Ha kitörlöm(mert már ezt megtettem),akkor meg nem lép tovább magától amíg esc-t nem nyomok.....na mindegy hadjuk a francba az egészet....
  • KaBuTo666
    #51108
    Nem humoros, hol írtam hogy nevettem? Csak kuncogtam!
  • IMYke2.0.0.0
    #51107
    Be vagy szívva?

    Érdekelne, hogy mi olyan humoros abban, hogy törölni akarja az INGYENES, nehéz munkával készített honosításom által feltelepített, néhány másodperces logómat, amit ráadásul át lehet lépni egy ESC lenyomásával?
  • KaBuTo666
    #51106
    Miért ne? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #51105
    S arra kérdeztem rá - miért is?
  • KaBuTo666
    #51104
    #51100 meg a #51101 együtt egy kis kuncogást eredményezett nálam.
  • IMYke2.0.0.0
    #51103
    Mi a nevetés tárgya?
  • KaBuTo666
    #51102
    haha
  • IMYke2.0.0.0
    #51101
    Hát, ez most nem esett jól...

    Töröld ezt:
    [meghajtó]\útvonalad\Battlefield Bad Company 2\Output\win32\movies\ea_logo_hd.bik
  • scomcomputers
    #51100
    Hali!
    Lenne egy tisztelet teljes kérdésem,a játék indulásakor az i2k videót hogyan tudom eltávolítani,vagy vissza állítani az eredetit...
    Köszönöm!

    szabii98:
    Sajnos ez így van,sokan azt sem tudják mi az hogy spotolás,meg azt sem mi az hogy csapatmunka...
  • szabii98
    #51099
    ebben a játékban is szokás hogy hétvégénként megnövekszik a szobanövények száma a szerveren? azaz több a noob gyökér...
    előbb pl lerohanásban , támadó voltam és rajtam kívül mindenki sniper volt ...
  • bajgunar
    #51098
    LoL az nincs
  • SNICKER
    #51097
    melyik a látótáv?
  • bajgunar
    #51096
    Kapcsold ki a vsynch-et, shadows med-re, max látótáv, render ahead limit 0 (Dokumentumok/BFBC2/settings.ini --> renderaheadlimit 0 legyen) aztán még akkor ha már itt vagy az:
    Undergrowth=medium
    Water=medium
    MSAA=0 (szerintem halál felesleges, én nagyon ritkán használom, igaz nincs is atom gépem, de engem nem zavar egyáltalán, ha nincs élsimítás), vagy tedd max 2-re.
    Aniso meg 8x-on bőven elég.
    Vagy még futtathatod dx9-ben ehhez add hozzá ezt a sort:
    DxVersion=dx9
    Jah és kapcsold ki a bloom-ot (engem rohadtul zavar minden játékban).
    Bloom=true változtasd meg false -ra.
    Am. ATI kártyával szeret Crash-elni a game, mindenképp futtasd "rendszergazdaként", az legtöbb esetben orvosolja az ati kártya miatt okozott összeomlást.
    Nah így hirtelen ennyit tudtam segíteni, hogy több fps-ed legyen.
  • SNICKER
    #51095
    1366 a max a monitoromnak
  • Metalmilitiakid
    #51094
    e6550 vol hozzá meg 2 giga ram és 1280 vagy 1024 ben toltam low on, de am az aa meg az af tényleg felesleges rá, mint az előttem szóló is írta, inkább a látótávot húzd rá az fontosabb
  • bajgunar
    #51093
    1366 felbontáshoz minek 8x AA??? Max 4xAA és 8xAF. Semmivel sem látsz többet ha 8xAA-t raksz be, de a teljesítményt az 1/5-ére lecsökkenti. PFf.
    Ha meg tud a monitorod full HD-t, akkor a 2AA is bőven elég 1920-hoz.
    Miért nem nagyobb felbontáson tolod? Kevesebb AA-val? És játszható marad a game.
    Sosem értettem ezt, minek pl full HD felbontáshoz 16xAA???
    Mikor ugyanazt látod 4x-essel is. Max ha a monitorod 32"-os. ott (talán)észreveszed, de egy 23"-os monitoron nem lesz sokkal szebb, ellenben diavetítést kapsz cserébe.
  • SNICKER
    #51092
    köszi, próbálkozok :) neked a 4850hez milyen configod volt? és milyen grafikán játszottál?