51658
  • Fpocok
    #51176
    Keress fel egy orvost...
  • KaBuTo666
    #51175
    Szia snicker...ban megkerülése bannal jár.
  • szabii98
    #51173
    1 perc után kivág a szerókról pb-s hibaüzenettel..help? leszedtem a legfrissebb pb-s cuccot de semmi nem változott
  • kisgoce
    #51172
    vissza raktam a játékot*
  • kisgoce
    #51171
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám hogy pár napja leformáztam a gépet..tegnap vissza is raktam de amikor be akarok jelentkezni kéri a sorozatszámot, de amikor beírom akkor az írja hogy az már aktiválva van. Ilyenkor mi a teendő?
  • kemencebalázs
    #51170
    Ezt ne itt kérdezd,amúgy megolvasgasd a honlapot ott minden le van írva!

  • JocoHun
    #51169
    Hali. Erre valaki tud valamit? Most csak állnak a szerverek vagy végleg be halt.
  • szabii98
    #51168
    kinek a rege vagy? az eredetivel gyere... így 'álarc' mögött könnyű ám dumálni
  • KaBuTo666
    #51163
    Ezek azt hiszik hogy én csalok bc2ben...:D Pedig lejátszottam egy menetet veled, és nem egy magyarral...jelezzétek kérem ha van 110/0 kd-m esetleg győzelembe viszem folyton a csapatomat...
  • IMYke2.0.0.0
    #51162
    Nem mondanám - tekintve, hogy olyan szar a netkapcsolatom, és a gép, amin játszottam, hogy ritkán fordult elő, hogy első voltam. De igaz, előfordult párszor :)
  • szabii98
    #51161
    szellemi szint
  • SNICKER
    #51160
    húzzál innen a csíter kurva anyádat döglönél meg az egész családoddal együtt te rohadt tetű. anyád sírján csíteljél majd fasszopó
  • KaBuTo666
    #51159
    Szarrá játszottad, vakon is első lennél a csapatban mi? :D
  • misztic
    #51158
    Sziasztok!
    Ps3-on keresnék embereket BFBC2-re. PSN: bredm1
  • Norby646
    #51157
    Értem. Egyébként szép eredmények, én most vhol 32 fölött járhatok, bár az utóbbi időben nem sokat játszottam vele a bf3 miatt... Kár volt... :D Az vhogy nem az én asztalom egyelőre. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #51156
    Csak azért mutattam meg a statisztikámat, hogy alátámasszam a mondandóm második felét [sok a hitetlenkedő]. Önreklámozás nem volt a célom.
    S nem mellesleg, már nem is vagyok aktív részese a játéknak :)
  • Norby646
    #51155
    A statjaidat nem értem miért mutogatod most, elhiszem, megértem és tiszteletben is tartom a véleményed amíg ez kölcsönös. Na mind1 maradjunk abban hogy mind a ketten mást gondolunk erről. Felesleges ezen vitatkozni. Mellesleg igazad van midnenki szarik a másikra és sajnos ritkán tud szórakozni az ember emiatt, csak ez bosszantó. A legjobb megoldás nyilván amit te is írtál de ezt se könnyű kivitelezni, meg ennyire azért nem is foglalkoztat a játék... :) Na piece!
  • IMYke2.0.0.0
    #51154
    Egy 50-es (575 óra 36 perc) és egy 44-es (316 óra 52 perc) katona után azért (és talán) én is tudom, hogy miről szól a Bad Company 2.

    [...]amiket illik betartani." - Mindenki szarik az egészre. Te is a saját érdekeidet nézed, mások is. Jó tanács: Ha valódi, "csapat" meccset akarsz vívni, akkor keress vagy alkoss egy klánt, lehetőleg személyes ismerősökből és harcolj úgy. TS vagy Xfire alap. Csapat taktikai megbeszélés, fegyverek, kasztok felosztása és folyamatos megbeszélések játék közben = élvezhetőbb, eredményesebb harcok.
    Egyedül, ebben a játékban (is) nem sok esélyed van a "jó" szórakozásra. Tény.


  • Fpocok
    #51153
    Tapasztalataim szerint, akik a helikoptert rapelik, azok általában kurvára leszarják a csapatérdeket és csak a fragre mennek. Ez volt BC2ben, és ezt látom BF3ban is. Nem mindenki, de a legtöbbjük.
  • Norby646
    #51152
    A csapat/egyéni győzelem a lényeg? Jah hát akkor ha megvan az összes bázis bemegyünk 3 tankal az ellenség főbázisára és szórjuk őket mert így könnyebben győzünk és a stat-unk is javul. Elismerem ha vki ügyes vmiben, de ez a játék nem erről szól. Mivel ez egy játék és másokkal játtszunk így vannak dolgok amiket illik betartani. Persze menjen a helivel ha ő abba jó de ne nonstop mert lehet más is szeretne vele menni és az ellenséggel szemben se fair. Fontos a győzelem és az egyéni stat-ot is sokan annak tartják de azért ne midnen áron. Mellesleg sztem a szórakozás a játék lényege. Csak sajnos már mindenki szarik mindenkire és gondolom úgy van vele, hogy hát ez nekem így nagyon fasza, a másikra meg szarok nagyívből idegeskedjen csak.

    Tegnap 1 szerón kíívételesen a jobbik csapatba osztott de amikor felkerültem a pontlista élére akkor szépen átdobott a gyengébb csapatba. A végén mi nyertünk de egy ritka szar csapatba voltam. Oasis, us az ellenség. A gyökér csapattársaim szépen bementek az ellenség fő bázisára írtani a népet és azoknak így esélyük se nagyon volt kitörni. Odaehettem volna én is mert így könnyen szerezhettem volna még több pontot de nem mentem mert nem fair, és miért idegesítsem az ellenfelet csak azért hogy nekem 10-el több ölésem legyen a végén...? Mellesleg persze csak sikerült 1-2 nek nagy nehezen kivergődni-e és elfoglalniuk a leghátsó bázist és természetesen én voltam az 1etlen aki rohant vissza és próbált 4-5 ellen kezdeni vmit mert a többiek ettől függetlenül is ott faszkodtak.
  • szabii98
    #51151
    :))
    amúgy vads-al jól lehet szedni a helit, az van atacama-n is és heavy metalon is ... csakhát oda is belő
  • IMYke2.0.0.0
    #51150
    A játék lényege a csapat / egyéni győzelem - ő megtesz mindent érte. Lehet mérgelődni, átkozódni (én is tettem néha) de el kell fogadni. Sőt, be lehet szállni a helikopterbe és meg lehet próbálni, amit ő :)
  • Norby646
    #51149
    Én se bírom ezeket a helikopteres ügyesgyerekeket. Nem azzal van a baj hogy jól megy neki, hanem azzal hogy befoglalja a játék elején a helit utána egyészen a játék végéig azzal megy és szórja a népet. Ez sztem elég unfair dolog. És sajnos általában tényleg csak 1-2 ember van aki próbálja vhogy leszedni de szinte esélytelen, és azért lássuk be a fölről 7-8 rakéta ellen nincs sok esélyed. Néha véletlenül eltalálom tankal, rakétával vmelyiket de nagyon nagyon ritka és az is inkább csak a rettenetes hitbox-nak köszönhető. Amúgy bf3-ban nincs olyan szerver amire ha belépnék akkor ne lenne egy ilyen ügyeske aki a helikopterrel/repülővel szopat mindenkit. Csak sajnos elvileg nem ez lenne a játék lényege.
  • szabii98
    #51148
    fú de kivagyok az igor heli csodáktól....40es szinten, arany apache-val ütlegeli a fejlődni kívánókat. + természetesen, rajtam kívül mindenki sniper(sokszor meghaltam, mégis nekem volt a legtöbb pontom) de nem is éri meg idegeskedni, mert a hős putyin fia igorka beül a helibe és vagy 10 percig ott van , SENKI NEM SZEDI KI, mert ugye ők csap sniperek, ez nem az ő dolguk, ráadásul nem mozognak így igorka csak engem lát 1v1 heliben, akárhogy próbálom legalább eltalálni, lehetetlen...najó...
  • marcellalex
    #51147
    február vagy márciusban a tescoban
  • Fpocok
    #51146
    Mikor vetted? hol?
  • marcellalex
    #51145
    emberek nálam nem fogadja el a cd-kulcsot a játék pedig eredeti és ha kreálni akarok profilt akkor nem fogadja el pedig az EA profilom adatait írom be és írtam egy üzenetet az EA terméktámogatásnak és ezt a levelet kaptam

    Tisztelt Felhasználó,



    Kérelmét, amelyet terméktámogatási központunknak címzett, rögzítettük .Szolgáltatásunk javításának érdekében ezentúl kizárólag a segítségnyújtó weboldalunkon keresztül lehet kapcsolatba lépni munkatársainkkal. A terméktámogatás honlapját a következő címen érheti el : http://termektamogatas.electronicarts.hu/



    Ezek a változtatások elősegítik ügyfeleinknek nyújtott szolgáltatásunk hatékonyságát. Hogy megkönnyítsük az új online jegyrendszer használatát, létrehoztunk egy használati útmutatót, amelyben megtalál minden információt, hogy kapcsolatba léphessen velünk. Kérjük, hogy minden szükséges adatot adjon meg a hibával kapcsolatban, hogy minél gyorsabban megoldást tudjunk találni a problémájára.



    Kérjük látogasson el a terméktámogatási oldalunkra az alábbi linken keresztül. A kérésére 24 órán belül (csak munkanapokon) válaszolunk.



    http://eahu.custhelp.com/cgi-bin/eahu.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_sid=cVBw5FWj&p_accessibility=0&p_redirect=&p_faqid=24127.



    Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.



    Tisztelettel.



    Az Electronic Arts Terméktámogatás csoportja

    na most ezzel mit csináljak az a folsővel nem tudok mit csinálni az also meg hát az egészen fura dolgot csinál
  • SZU
    #51144
    Valóban ritka az a játék, ahol sprint közben korlátozva van az oldalazás.

    De sok játék van, ahol még közben lőhetsz is. Sőt régen mennyi autorun on/off-os játék volt (duke és quake klónok).

    Nekem néha a kihajolás és a hasalás hiányzik, de túl lehet élni.
  • giornalista
    #51143
    csak szokatlan volt a BF3 után, mert ott ez megoldható.
  • SZU
    #51142
    Nem mintha a való életben könnyen lehetne 30KG felszereléssel sprintelni és közben oldalazni is.
  • Fpocok
    #51141
    Normális. Legalább is ebben a játékban.
  • SpeedXHUN
    #51140
    :D
  • KaBuTo666
    #51139
    Normális. De inkább úgy fogalmaznék, hogy abnormális. :D
  • giornalista
    #51138
    sziasztok!

    én ma vettem meg a játékot, a BF3-ból érkezem, az volt az első Battlefield, amit kipróbáltam. kitalálhatjátok, hogy meggyőzött, ha most kipróbálom az "elődjét" is :)

    ha megengedtek egy kérdést: az normális, hogy sprint közben nem tud oldalazni a katona, csak arra menni, amerre az egérrel irányítom?
  • scomcomputers
    #51137
    Dehogy is....amúgy nem müködik a fájl,de írtad is hogy nem tudtad tesztelni, de megoldottam ezt is....köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #51136
    Szóval, még én vagyok a senkiházi, mert segítettem. Értem. Köszönöm.
  • kemencebalázs
    #51135
    "Én kérek elnézést, hogy te bénázol"
    - ez a legkevesebb amit megtehetsz,mert te bonyolítottad túl a dolgot,kedves noname harry!
  • scomcomputers
    #51134
    Megoldottam...
  • szabii98
    #51133

    most nézem, nekem van accom 4sharedre:D
    akkor lehet azt írja ki..de egy reg is 2 perc../ezt erre: #51128/
  • IMYke2.0.0.0
    #51132
    Felőlem szarhatsz rá, de azért tettem fel a tárhelyemre, hogy ne töröljék, és MINDIG le lehessen tölteni.
    Én kérek elnézést, hogy te bénázol...