51658
  • Metalmilitiakid
    #51218
    Dart nál ha rajta van, akkor az rpg célkeresztjében kell tartani a jelölőt amíg ki nem írja a távot (ha jól emlékszem) onnan meg már követi is a célt, szóval a heli is nehezen menekül meg előle.
  • szabii98
    #51217
    Értem..hát próbálkozom, de elég nehéz eltalálni egy helit is pl ami repül..na majd meglátom :D
  • IMYke2.0.0.0
    #51216
    Próbáld a távolság mértével arányosan becélozni - és számold bele mindig a röppályát is. Nem vészes.
    A Battlefield 3-ban még buta-biztosabb az egész [annak ellenére is, hogy a legutóbbi patch már sok mindent /még jobban/ megkavart]
  • Fpocok
    #51215
    Gyakorlás kérdése. El lehet találni, és akkor RPGvel be lehet célozni faszán.
  • szabii98
    #51214
    Hogy a fenébe működik ez a jelölő dartsos bigyó? Bejelölöm a tankot/helit, és egyszerűen vagy alá megy, mellé fölé.....ha nagyobb távra lövök, nem találom el. Ti hogy használjátok, ha használjátok?:D
  • Metalmilitiakid
    #51213
    Igen az volt szerintem a legjobb CoD, utána meg az MW2 :D
  • szabii98
    #51212
    cod uoban is voltak járművek
  • Metalmilitiakid
    #51211
    Én mind a kettőt bírom, csak annyi hogy a két játék eddig két külön kategóriát képviselt, most meg kezd egybemosódni. Én eddig úgy voltam vele, hogyha Team Deathmatch ezni akarok akkor CoD, ha Search and Destroy ozni akkor CS, ha meg zászlózni meg járművezni akkor bf.
  • Norby646
    #51210
    Jajj bocsi metalmilitiakid-nek akart menni! :)
  • Norby646
    #51209
    Amúgy a csapatszellem az tényleg sokszor hiányzik, de amikor kifogsz egy jobb csapatot akkor egyből hatáékonyabban lehet tolni, bár tudom hogy ez is ritka. Én játszottam sokat a bf2-vel és rengetegszer voltam ideges a csapatjáték hiánya miatt, aztán jötta bc2, a helyzet számomra nem változott sőt egy kcisit rosszabb lett, végül a bf3-ban kb ugyanaz mint a bc2-ben. Amúgy a bf2-ben jobban észre lehetett venni a minimapon és a chat-be írt sablon szövegekről, hogy vkinek kell vmi support. Talán emiatt volt egy nagyon minimálisan hatékonyabb ott ez a dolog.

    A codot meg nem igazán ismerem, inkább bf párti vagyok, nem tudom ki copyzik kit de nem is érdekel. Nekem semmit sem vesz el a játékélményből hogy mi lett lecopyzva meg mi nem. :)
  • Metalmilitiakid
    #51208
    Pont most írtam le. Függene a csapatattól, de nyugodj meg ettől nem kell félned nem lesz ilyen, mert le se fog a csapat szarni az esetek 90% ban. Végülis a játék egy CoD nagy pályákkal meg pár járművel.
  • Lacee86
    #51207
    Na jó, ezt inkább nem veszem meg. Inkább Cod-hoz szoktam (Cod4, World at war), nem szeretek nagyon másoktól függni, itt meg ahogy olvasom, ez elég csapatjellegű játék. Inkább majd vmi újabb Cod részt próbálok jó áron beszerezni.
  • szabii98
    #51206
    Az is jó, mikor Heavy Metalon vagy, mindenki sniper meg engineer, és senki nem tud hozni lőszert, gyakorlatilag a full cuccosod kifogy, mert senki nem hajlandó lőszert hozni :D:D
  • Metalmilitiakid
    #51205
    Én azért vagyok ideges, mert még annyi csapatszellem sincs a játékban mint anno a bf2 ben volt, amióta teljesen lemásoltak a CoD ot. Szeretem a CoD ot is, a maga műfajában, de hogy a bf széria is azzá váljon az nekem nagyon fáj. Én is sokszor halok, de ált azért mert én próbálok segíteni másokon meg a zászlón/lerakón az életem árán is, a csapat 80% a meg kempel vagy vmi medic cuccal darál valahol...
  • szabii98
    #51204
    én is ideges vagyok, mert vagy összejön 1-2 jobb kör, vagy olyanok vannak akik tényleg, és ezt nehéz bevallani, jobbak nálam. Jó igaz, nemvagyok egy csoda játékos, de szerintem eléggé átlagos vagyok. Sokszor végzek a tabella első felében, mégis sokszor nyírnak ki :D
  • Norby646
    #51203
    A hitbox-ot én se dícsértem soha de a többivel nagyjából vagyok elégedve. Én is néha idegbajt kapok, de az inkább más játékosok miatt van, nem a játékkal van bajom. Dehát nem vagyunk egyformák, megértem ha neked bizonyos okok miatt nem tettszik.
  • Metalmilitiakid
    #51202
    Na igen ez a baj, hogy mind a kettővel elég sokat játszottam és mind a kettő egy kalap szar, nem csak a hitbox al van a baj. Meg a BC2 ben főleg a kasztok szétosztása ami igen zavaró, meg hogy teljesen irreális fegyversebzések vannak, kb mintha minden fegyver teljesen más űrmértékű lőszert lőne, mikor a nagy része mind 5.56 os. Az meg, hogy nem tudom elvezni vele a játékot, csak folyamatban káromkodom amikor szaladok 5 métert majd egy 5 másodperccel előtte kilőtt golyó fejbekap mikor már a házba is beszaladtam az megint az én hibám.
  • Norby646
    #51201
    Miért egy rakás szar? Ez hülyeség, azért mert valakinek nem tettszik másnak még tettszhet.

    Amúgy akinek nem tettszik a bc2 hitbox-a játtszon fél órát a bf3-al és meglátjuk mi lesz a véleménye... Én is azt hittem a bc2 hitbox rendszerénél nicns szarabb. Hát tévedtem...
  • szabii98
    #51200
    sztem is jó a játék. Jó, inkább elmegy kat.
    a hitbox ma is művelt elég fos dolgokat...
  • Metalmilitiakid
    #51199
    Te valami fehér holló lehetsz :D Utoljára nemtom mikor hallottam azt, hogy valakinek nagyon bejön a BC2, általában mindenki csak szidja mert egy rakás szar :D
  • Lacee86
    #51198
    Biztos vmi akció volt. :)
  • Norby646
    #51197
    Én 4-ért vettem 576-ban úgy fél éve vagy 3/4 éve... Nekem nagyon bejön a game, igaz most a bf3-al is sokat tolom. Sztem megéri, bár azért az komoly hogy régebbi lett a játék, még csak nem is adnak cd-t és mégis 1000-el drágább mint amennyiért én vettem... :/
  • Lacee86
    #51196
    Sziasztok!
    Látok egy ilyen lehetőséget: link
    Ennyit megér egy digitális letöltés? Végül is ez ugyanúgy eredeti játék, csak annyi, h nem kapok DVD-t? Pörögnek még mindig jól a szerverek?
  • liquivent
    #51195
    Egy kis segítség azoknak, akik szeretnék a régi játékaikat betenni ORIGIN alá.
    Nekem két hetembe került, de a (magyar) supportos kolléga kitartó segítségének köszönhetően sikerült úgy, hogy megmaradtak a katonáim statisztikái is.

    Régi EA játékok egyesítése Origin fiókkal Blog bejegyzés

    Örülnék, hogy ha esetleg a Battlefield.hu -ra is felkerülhetne ez a Blog bejegyzés, mert azt gondolom, ott nagyobb tömegekhez jut el, mint a saját klános weboldalunkon.
    Ez ügyben lehet keresni a liquivent kukac ptdclan pont hu email címen
  • szabii98
    #51194
    igen, 4v4.
    keress squad rush szervereket. én tudok egy jót, most fejből nemtudom, de azon mindig vannak.
  • erieskrisz
    #51193
    De akkor ezt csak valami 4vs4 felállásban lehet megcsinálni amenyi egy squad nem
  • szabii98
    #51192
    Valparaiso is hasonló map :) csak ha jól emlékszem, 1 védő állással hosszabb
  • IMYke2.0.0.0
    #51191
    Isla Inocentes pálya ebből a szempontból (is) ideális erre a célra.
    Védőkként egyszerűen beszorítjátok a támadókat a domb mögötti bázisra.
  • IMYke2.0.0.0
    #51190
    Pedig, azt elég könnyű összehozni: nyerj meg a csapatoddal egy Rush (Lerohanás) meccset, ennyi.
  • erieskrisz
    #51189
    Ja balfax voltam és nem néztem meg hogy csak a Squad Rush Winner pin hiányzik .Csak az a baj azt nem tudom hogy lehet összehozni.
  • IMYke2.0.0.0
    #51188
    "Exemplary Combat Service": 5000 pont
    Meg kell szerezned MINDEN harci kitüntetést. Tehát az összeset:

    Assault Rifle Efficiency - In a round, kill 7 enemies with assault rifles 100
    Grenade Launcher Efficiency - In a round, kill 4 enemies with grenade launchers 100
    Sniper Rifle Efficiency - In a round, kill 7 enemies with Sniper Rifles 100
    Handgun Efficiency - In a round, kill 4 enemies with handguns 100
    Shotgun Efficiency - In a round, kill 4 enemies with shotguns 100
    Rocket Launcher Efficiency - In a round, kill 5 enemies with rocket launchers 100
    Light Machine Gun Efficiency - In a round, kill 7 enemies with Light Machine Guns 100
    Submachine Gun Efficiency - In a round, kill 7 enemies with Submachine Guns 100
    Emplacement Efficiency - In a round, kill 5 enemies with stationary weapons 100
    Explosive Efficiency - In a round, kill 4 enemies with explosives 100
    Melee Efficiency - In a round, Kill 4 enemies with melee weapons 200
    Anti Vehicle Efficiency - In a round, destroy 4 enemy vehicles 100
    Combat Efficiency - In a round, reach a kill streak of 6 100
    Combat Excellence - In a round, reach a kill streak of 8 200
    Kill Assist - In a round, do 7 kill assist 100
    Savior - In a round, do 2 savior kills 100
    Avenger - In a round, do 2 avenger kills 100
    Marksman - In a round, do 5 headshots 100
    Ace - In a round be the best player 200
    Gold Squad - In a round, be part of the best squad 200
    Nemesis - In a round, kill an enemy 5 times 200
    Payback - In a Round, kill your nemesis 100
    Squad Member - In a round, obtain on attack and one defend order 200
    Wheels Of Hazard - In a round, do 3 road kills with any vehicle 200
    Car Warfare - In a round, kill 4 enemies with cars 100
    Tank Warfare - In a round, kill 7 enemies with tanks 100
    Naval Warfare - In a round, kill 4 enemies with sea vehicles 100
    Air Warfare - In a round, kill 5 enemies with air vehicles 100
    M-Com Attacker - In a round, blow up 4 M-COM stations 100
    M-Com Defender - In a round, defend 4 M-COM stations 100
    Rush Winner - Win a Rush Round 100
    Conquest Winner - Win a Conquest Round 200
    Squad Deathmatch - Win a Squad Deathmatch Round 100
    Squad Rush Winner - Win a Squad Rush Round 100
    Flag Attacker - In a round, capture 4 flags 100
    Flag Defender - In a round, defend 4 flags 100
    Resupply Ops - In a round, do 7 resupplies 100
    Surveilance Ops - In a round, do 5 motion mine assists 100
    Medical Ops - In a round, do 5 revives 100
    Maintenance Ops - In a round, do 7 repairs 100

    "Elite Service": 10000 pont
    Szerezd meg az ÖSSZES kitüntetést.
  • Fpocok
    #51187
    Passz... gugli nem segít?
  • erieskrisz
    #51186
    Sziasztok valaki megtudná mondani hogy mi hiányzik az utolsó 2 insignias éremhez nem tudok rájönni.
    itt a link a statomrol stat
  • szabii98
    #51185
    port valdeznek olyan kurvajó betöltő zenéje van...aztán közben sehol semmi, minden gyökér szerveren atacama meg heavy metal megy
  • inexxhd
    #51184
    sziasztok !
    magyar squadok keresnék, ha még van.
    ha esetleg tud valaki, az írjon pm-et légyszi,köszi .
  • KaBuTo666
    #51183
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viszket már a kezem a trollkodásodért, minősítetlen megnyilvánulásodért. Ne ha úgy járj, mint snicker.
  • MaximumTruth
    #51181
    Adok kötelet, lámpavasat meg majd kabu keres neked.
  • Hazugadmin
    #51179
    Van.Van normális admin mod a bc2hőz, olyan szerót keress, aminek a nevében benne van, a sok korlátozás, mert ott valszeg olyan mod fut alapból,amiben a baserape tiltva van, és ugyan olyankor is be tud menni lelőni,de csak 1szer, utána kivágja az admin tool.
  • Hazugadmin
    #51178
    Segíteni akar az ember, és még azt sem hagyják.Szánalom.
  • szabii98
    #51177
    van olyan szeró ahol nincsenek gyökér baseraper csírák? LVL8as kishurka ugrál a kezdőnkön az összes többi gyökérrel a bázisunkon (Y)