51658
  • RoboKutya78
    #51258
    Skacok úgy látom hogy mivel olcsó a játék steamen elég sok kezdő játékos van ami nem baj mert nekem mint haladó az jól lesik ha 2.5 rattel zárom a mecset:) De az is igaz hogy a csiterek is szaporodnak sajna nekem ne mondja senki hogy 35 találat az normális dolog.
  • Metalmilitiakid
    #51257
    Manapság néha megint játszok ezzel a fossal, de nevetséges. Magnum ammos, nem sörétes Saiga val belelövök 4 et egy emberbe 15 méterről, szalad tovább, m911 el meg kettőt lövök bele 40 méteren és hal. Nem értem ezt a játékot.
  • szabii98
    #51256
    jaja, a hitbox is érdekes :D manapság 5-10 méterre lévő ellenségekre(sacc/kb) nem is célzok normálisan csak tunkolom és meghal :D Persze ha felém fordul már gáz van
  • KaBuTo666
    #51255
    Ma volt egy durva halálom...haverral heliztünk de közben lelőttek így ejtőernyővel leszálltunk a talajra, na most én egyből behaltam miszerint a haverom aki mellém szállt le, destruction 2.0 killel megölt. :D
    Nem a heli zuhant rám. De olyan is volt, hogy eldobtam a gránátot aztán eltűnt a semmibe. :D
  • szabii98
    #51254
    hihetetlen....nem vagyok egy hűde pro játékos, sőt, de azért na..ma heavy metalon ülök a heliben(csapatszállító, elfelejtettem a nevét, amcsi xD), leszedek 2 MI-28at, mert az én oldalamra kerülnek(elég lowok, tegyük hozzá), erre a másik oldalát teszi ki a pilóta a MI-28nak, és aki ott ül, el sem találja......és akkor így vesztünk, mert az egész csapat egy gumikacsa szintjén van....
  • SNICKER
    #51253
    sziasztok! eladnám battlefield 3 accountomat mert már nem játszok vele és válság van. játszottam vele 77órát összesen. még neten vettem a cdkulcsot. angol, nem kell vele babrálni. 1500 Ft-ért odaadom. adok hozzá ajándékba eredeti battlefield 2 cdkulcsot, battlefield 2 special forces cdkulcsot. van egy bad company 2 accountom is, 2500 Ft-ért odaadom így az egészet. nagyon kellene a pénz. megbízható vagyok, nem verek át senkit!
    itt van a profilom
  • RoboKutya78
    #51252
    köszi az új fejet:)
  • RoboKutya78
    #51251
    közbe rátaláltam köszi
  • Jaffa 2843
    #51250
    \Dokumentumok\BFBC2\GameSettings.ini

    RecentGames: "itt tudod a hystoryt törölni"
    FavoriteGames: "itt pedig a kedvenceket"
  • RoboKutya78
    #51249
    hátha itt gyorsabban jön a válasz:)
    A history és favorit szerverek bejegyzését hol tudom kitörölni a játékból?
  • Metalmilitiakid
    #51248
    sztem annyi elég a bf3 ról, hogy teljes 3 hétig bírtam vele, de abból is 2 hét az volt, hogy minden fegyverre legyen meg minden, meg acsivadászat, biztos nem volt unalmas a játék XD
  • Jaffa 2843
    #51247
    Sajna a BF3 még ennél is rosszabb. :)
    Nem értem miért erőlteti a DICE az FPS-eket, amikor már sokadszor bizonyították, hogy pont magát a "lövöldés" részét rontják el a játékoknak. (össze-vissza mászkáló hitboxok és kritikán aluli hitreg)
  • Metalmilitiakid
    #51246
    ez a játék régen is csak azért volt divatban mert nem volt más, mivel egy kalap szar :D járművek meg gondolom vannak, csak sikerül vmi no vehicle szervert kifognod.
  • RoboKutya78
    #51245
    Hali skacok
    Kisebb szünet után ismét fellestem a játékra
    Első kérdés Hová lettek a járművek?
    Mért kell minden játékot ilyen dedós szintre csökkenteni.
    Ezzel a random respawnnal nekem van gondom vagy csak nek kedvelem a dolgot.
    Nov 1 az utcsó beszólás ennyire kiment a divatból ez a játék?
    ha esetleg valaki barátot keres felvehet robokutyaHUN lett az új nevem.
  • Black Ghost
    #51244
    -nem
    -igen
  • szabii98
    #51243
    a vietnammal többen játszanak, mint amúgy? és hogyan megy a dolog, ha megveszem, beírom a kódot és puszi?
  • Jim Morrison
    #51242
    ez így igaz is. én előszeretettel dobáltam a sensort meg 'távcsöveztem' még akkor is ha nem tudtam hogy van e ott valaki :D havas pályán volt hogy mindenki bal oldali mcom ot támadta, én egyedül a jobboldalit és artyval hamarabb végeztem mint a másik 15 ember a másikkal :D persze s eper riflével utána leszedegettem mindenkit és tudtunk haladni :p kicsit nehéz volt bele jönni a sniperkedésbe, de pár óra után már a Public szeró királya is lettem kis túlzással :D
  • szabii98
    #51241
  • Metalmilitiakid
    #51240
    Én úgy fogalmaznék, hogy ha publicban látok valakit csipával az általában tényleg teljesen értelmetlen kasztként van jelen, általában 1200 méteren kempel és 5/1 eltalál valakit aki utána felgyógyul. Sensort nem dob, értelmes artyt nem hív. Csak úgy létezik a pályán mert neki ez jó.
    Aki játszik is a sniperrel, az próbál középtávot tartani, górja a sensort amerre csak ellent vél, vagy próbálja a társai elé dobni, támogatja a társait és ha valahol be van ásva egy squad artyval kikergetni őket. Na így nem értelmetlen a kaszt, csak publicon 20/1 ember használja így.
  • IMYke2.0.0.0
    #51239
    Így van. Még SV98-al is lehet közelharcban nyerni.
  • Jim Morrison
    #51238
    Távolra is jó, és közelharcban is ha valaki tud vele játszani
  • szabii98
    #51237
    a sniper class értelmét máig nem látom. oké, néha jó. de EGÉSZ játékban történő karrieredben SNIPER??? minek?? a legszarabb kaszt
  • Fpocok
    #51236
    lol

    "Pilotszkript-berendelés: [i]Bad Company – FOX[i], író: John Eisendrath, akció-komédia a népszerű videójáték, a Battlefield: Bad Company alapján, annak karaktereivel. A történet négy renegát katonáról szólna, akik leszerelnek és a privát szektorban próbálkoznak, de rájönnek, hogy egykori főnökük meg akarja öletni őket."

    szósz
  • gyogyszeres
    #51235
    +3615059550. Ezen a telefonszámon oldották meg a problémámat. Ajánlom mindenkinek akinek hasonló gondja támad.
  • liquivent
    #51234
    Eladóvá vált a Zboard billentyűzetem.
    Sajnos a 101 gombos cserélhető része az eltört, de ezt nem is használtam, viszont van hozzá az alap játékos billentyűzet ás egy BF2142 játékos kiegézitő billentyűzet.
    Azt hiszem talán a boboza is megvan a pincében, de ezt meg kell néznem.

    Én külön használtam hozzá egy billentyűzetet, igy nem kellett cserélgetni benne a betétet.

    Ha valakit érdekel, akkor keressetek....5000 HUF -ért vihető

    liquivent kukac ptdclan.hu email cimen








  • gyogyszeres
    #51233
    Köszönöm a tippet. Megpróbáltam, de sajnos nem sikerült.
  • Metalmilitiakid
    #51232
    Elviekben az EA oldalán van lehetőséged a jelszavad megváltoztatására, amikor jelentkeznél be, szerintem olyan mint a többi sima elfelejtettem a jelszavam funkció, megkapod majd az email edre az új jelszót, aztán boldogság.
  • gyogyszeres
    #51231
    Sziasztok! Segítségre van szükségem.
    XP helyett Vin7 lett telepítve a gépemre. Újra raktam a BFC2-t,de most már nem enged multizni.(eredeti a játék)Sajnos a régi jelszót elfelejtettem. Tud valaki segíteni,hogy ilyenkor mit lehet csinálni?
    Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #51230
    Saját magát minősíti az ilyen.
  • KaBuTo666
    #51229
    lol
  • Axl Rose
    #51228
    Egy szösszenet:
  • Fpocok
    #51227
    ^^
  • giornalista
    #51226
    picsába, hogy rossz topikba írtam. elnézést. BF3-ba akartam tenni...
  • giornalista
    #51225
    ha feldobhatok egy témát, aztán vagy megragad, vagy nem... érdekelne, hogy ha van ilyen, ti mely Battlefield csatornákat követitek a Youtube-on? kommentátorok, játékosok, stb.

    én jó párat kedvelek közülük, a kedvenceim a következők: JackFrags, Locklear, rivaLxfactor, TheSentinel.

    mind a négyüktől rengeteg apróságot lehet ellesni, jó sorozataik, montázsaik vannak, szinte az összes videó említésre méltó és érdekes. meg van még egy rakás további kommentátor, akik jók és akikre feliratkoztam, de talán ők a legjobbak. nektek kik a kedvenceitek?
  • szabii98
    #51224
    erre gondoltam énis..de elvileg itt sima szerverek vannak külön szolgáltatóktól..na mind1 :)
  • Metalmilitiakid
    #51223
    Nemtom, hogy itt létezik-e ilyen, de bf2 ben meg codban tudom, hogy van. Olyan szerver amin több XP t kapsz mindenért, mert jól fel van szorozva, meg beadja a medalokat amit nem is csináltál ... lehet belefutottál vmi hasonlóba.
  • szabii98
    #51222
    full megőrült a játékom..mentem egy 3k pontos kört, erre beszámol 8k-t....oké, gyorsabban fejlődök, de tudtommal semmit nemkaptam..
    a Bradleyhez is két arany csillagot ír, pedig van vele 2 killem??:D
  • giornalista
    #51221
    csak én tapasztalom, hogy a hosszú queue-k végén (én ötödiknek álltam be, most második vagyok) végre elkezd betölteni a játék? nekem ugyanis most elindult, az Origin is, a BF3 is, és még mindig sorban állok, semmi joining vagy akármi!
  • szabii98
    #51220
    itt is van. amint kiírja a számot, rámegy
    ezt eddig nemtudtam :)
  • szabii98
    #51219
    áhhá értem