30
  • smaszi
    #30
    Úgy bizony...és ezt sajna tapasztalatból mondom....
  • CloneB
    #29
    de mégis inkább ők mint uwe boll... mert ha valaki el tud valami Qrni az ő.
  • opeca
    #28
    Terror bolygó:)

    Na úgyhogy állapodjunk meg abban, hogy tud nagyon jó, meg nagyon szar filmeket csinálni, másfelől meg ha ő lenne a rendező, akkor már fájna, mert nem az ő stílusa.
    Értelmeszerűen egy rakás modern giccs átszivárgott Tarantinótól hozzá, de Tarantinónak is a kezét törném, ha hozzá merne nyúlni egy Predator filmhez.

    Nem az ő stílusuk. Nem kell erőltetni.
  • Wittgen
    #27
    Pont a PRedator film alapozta meg az egész PRedator-univerzumot, amit aztána 2. résszel, a könyvekkel, a játékokkal (AvsP1-2) felépítettek mások.

    Ha az új rész egy csapat kommandósról szól, akik a dzsungelben bohóckodnak, akkor nyugodtan beszélhetünk remake-ről. Bár szerintem nem lesz sikeres. A Predator film Swarcival mindig is etalon lesz.
  • Tetsuo
    #26
    senki nem beszelt eddig a sikerrol..
  • CaptainRumi
    #25
    Nem tudom, hogy honnan veszítek, hogy ha készül egy szar folytatás az elrontja a régit...

    a predator 1 2 mindig klasszikus marad !!
  • mistermiskolcz
    #24
    dehogy volt jobb!
  • i robot
    #23
    Miért kell egy jó filmet elrontani?
  • Athor
    #22
    Az AVP filmekkel az a gond, hogy a rendező, meg az egész team semmibe vette a rajongókat. Az eredeti mítosz szerint alienek sokkal később kerülnek a Földre, és csak mégkésőbb derül ki a predatorok alienvadászó hajlama. Ilyen mélyen belenyúlni a közismert mitológiába már nagyfokú hülyeségre vall... vagy nemtörődömségre. Ezek után én már egy lentebb említett repülésképes predatoron sem csodálkoznék. De azért remélem idáig azért mégsem süllyednek Hollywoodban.
  • schrank
    #21
    a pred 2 jobb volt mit az 1 !
    szerintem ha a rambó 4-et zabálja a közönség akkor a pred remake egy jó rendezővel tuti siker !
  • Aldo Moro
    #20
    Semmi új ötlet nincs ámerikában?
  • Harkat 89
    #19
    Amúgy egy AVP film is jóvolna, csak pl. normális rendező kezébe kéne adni, meg pl. AVP könyv alapján kéne csinálni egy filmet, anak még normális is a története.
  • DaemoonHunter
    #18
    Nekem bejönnek Rodriguez filmjei, szóval várom szeretettel
  • bmw
    #17
    Az elso swarcival az igazi!
    Az AvP-bol meg szerintem az 1 sokkal jobb volt mint a 2. A 2 tul soetet nem latni semmit stb...
  • Harkat 89
    #16
    Én szeretném ha lenne egy új Predatoros film. De az elsőt feldolgozni nemtom mi értelme. Írták hogy lehet jövőben játszódik, meg más dzsungelben, de attól gondolom történet ugyan az lesz, komadndósok akcióban rossz emberek ellen, majd nemtudják mi a fasz támadja őket, stb. Vagy nemtudom elképzelni hogy lehetne első részt újradolgozni. De remélem nem térnek el teljesen tőle, pl. már olyan fegyvereket adnak majd ragadozónak ami nem illik neki, vagy már repülni is fog:). De azért várom már, és remélem nem csalódok benne.
  • mesor
    #15
    Planet Terror a műfaját tekintve isteni!!!!
  • Darth Sith
    #14
    ha ezt is úgy elcseszik mint az avp filmeket, hogy semmi köze nem lesz az eredeti univerzumhoz...
  • CaptainRumi
    #13
    Hát nem tudom hány éves vagy de a Spy Kids-el nyilván nem a te korosztályodat célozták meg... úgyhogy erről szerintem felesleges is vitázni, hogy kinek mi a jó...
    olyan szintű a dolog, mint ha egy óvodás a Keresztapa a trilógiát szarozzná le... nyilván szarnak látja, mert nem is neki készült.

    és csúnya lenne azt állítani, hogy Rodriguez Q.T-nak köszönheti a filmjei sikerét.
  • Blasta
    #12
    Hát nézd, Te hol élsz? :D
    Volt egyszer egy mexico egy kalap fos lett, nem bírtam végignézni azt a marhaságot.
    El Mariachi véletlenül jó lett, Desperado okés, de semmi sem lett volna, ha nincs Q.T. aki bábáskodik Robi felett! A 4 szoba egyik szobája is okés, de itt is Q.T. atyáskodhatott.

    Sin City-t én nagyon nem szerettem, sztem egy túlhype-olt marhaság lett az is.
    Amik viszont nálam végleg kiborították a bilit, az a Spykids 1-2-3, meg Cápasrác, és a Planet Terror voltak.

    Szóval részemről bőven elég lesz ha csak producerkedni fog.

    Amúgy én nem mondtam, hogy ne nyúljanak a Predator sztorihoz, csak REMAKE-et ne csináljanak! Legyen egy 3. rész, vagy egy 0. rész, nekem mindegy, de az alapfilmeket nehogy bántsák.
  • CaptainRumi
    #11
    -akár xD
  • CaptainRumi
    #10
    -ahogy
  • CaptainRumi
    #9
    senki nem mondta, hogy az első rész lesz újraalkotva ahogy úgy ahogy volt...
    az eredeti cikkben csak annyi lett elárulva, hogy egy csapat kommandós szembekerül egy misztikus idegen lénnyel... ráadásul reboot-ként említve.

    " A sztori egyértelműen az Arnold Schwarzenegger főszereplésével készített első rész feldolgozása lesz

    ez csak Tibi szerint egyértelmű

    senki nem mondta egy szóval sem, hogy a Dzsungelben játszódik majd, senki nem mondta, hogy Dutch Schaffer lesz a keménylegény stb stb...

    használjátok már a fantáziátokat... a történet akár a jövőben is játszódhat akár, ott is vannak kommandósok

    másrészt meg Rodriguez csak producerkedni fog úgy néz ki, úgyhogy nem kell fosnod ha neked nem jön be mint rendező
    (bár nem tudom, hogy milyen szar filmekről beszélsz. El Mariachi, Desperado,Volt egyszer egy Mexico, Sin City stb. hol élsz te? de hát ízlések és pofonok..)
  • Barakukk
    #8
    Én is úgy érzem, hogy nem feldolgozni kéne, hanem egy önálló részt készíteni, ami független mindentől. Nem igaz, hogy nincs aki ezt kiötölje.
  • Tetsuo
    #7
    Ennyi erovel csinalhatna Tarantino is.. ebbol is lenne 1 gengszterparodia osszekevert idovonallal. Rodrigez a vampirparodiajaval mernem nyul vissza vmi Chaplin-filmhez? LOL
  • isthun
    #6
    És hol marad a meglepetés(meglepődés)?Az első résznek pont az volt az ereje,hogy sem a szereplők,sem a néző nem tudta mivel áll szemben!Szerintem nem szólna akkorát már a film,mint anno a videókorszakban! Inkább folytassák...Ez a Rodriguez meg hogy jött a képbe..?
  • sandor8206
    #5
    semmi gond ha csinálnak egy új predi múvit, de hogy teljesen lemásolják az első rész sztoriját, nevetséges!
  • Blasta
    #4
    Kellően csalódott lennék, ha a fent leírtak megtörténnének.

    -1 részt a Predator 1-2 máig hatalmas, klasszikus akciófilmek, a kissé kezdetleges trükkfelvételeken kívül semmi bajuk (pred2-nek végképp semmi baja), bűn lenne hozzájuk nyúlni
    -Rodriguez számomra egy utolsó pöcs, gagyi rendező akinek véletlenül sikerült anno 1-2 tűrhető filmet összehoznia, csak tovább rombolná a Predator mítoszt
    (gondoljunk bele: Predator 3-D!!!!!!!! )
  • berserk87
    #3
    Szerintem az avp 1. része sokkal rosszabb volt a másodiknál.
  • emile zola
    #2
    na jó, csak vicc...:D
    amúgy jó hallani, hogy újra előveszik a témát, mert az AVP enyhén szar volt, főleg a 2. része...oh my god...
  • emile zola
    #1
    első