4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • bpeti72
    #2849
    köszi Ezt sejtettem.
  • bruna #2848
    De most akkor ahhoz a verzióhoz is kell mód ,hogy váltsunk manuálisan vagy az csak úgy benne van a nem eredeti verzióban ?
  • High end PC #2847
    Ez a kamera nézet irányításra LOL, innen aztán belátható minden, a repülőgépek is ilyen magaságban szállnak itt a játékban :D
  • bruna #2846
    Hát ez kár , azért ilyenekre figyelhetnének...
  • IMYke2.0.0.0
    #2845
    Manuális sebességváltó: nincs. [Csak hobby hack segítségével - ami eredeti EU-s kiadvánnyal nem működik (még), WRZ-zel tökéletesen - lásd: #2841]

    Térkép: csak online módban látható

    Utálom is ezért a fejlesztőket.

  • bruna #2844
    Sehol nem lehet beállítani a sebesség váltást ebben a játékban ?
    Meg menet közben megnézni az egész térképet ?
  • IMYke2.0.0.0
    #2843
    Nem véletlenül írtam felsorolva - mert az US-WRZ-zel mindkettő tökéletesen működik.
  • High end PC #2842
    Nekem eredeti Limited Edition van, magyarországi, és mégis működik a camera hack! (nagy mák)
    Ellenben a manuális váltó hatására még csak el sem indul a játék! Jön egy ablak indításkor, hogy a program működése leállt. :(
    Majd idővel...
  • IMYke2.0.0.0
    #2841
    "Szerencsések" azok, akik nem eredetivel játszanak:
    - működik a camera hack
    - működik a sebességváltó. [A "Scroll Up/Down" nem más, mint a Keypad 8 és a Keypad 2]

    A manuális váltó bugos: amikor megállsz, az autó kifarol és magától elindul, alapjáraton gurulva - így hagytam, és közel 3 km-t ment 15 km/h sebességgel előre, én meg csak néztem.

  • wollnerd #2840
    Unom hogy mindig kirúg az ONLINE-ból!
    Nekem jó erős gépem van! a Mafia 2-őt is igen jól bírja!
    háttérben futó alkalmazásokat be kéne zárnom Pl. különösen az Adobe Reader Updater-t! (nélküle rendben volt, igaz hogy 1x-2x próbáltam , csak 1-1 ellen módot)
    És a többi? (steam.exe, DaemonToolsLite.exe)
    Az Autolog a csalásokat is figyeli?

    Ui.: Melyik felbontáson lesz a legalacsonyabb részletesés?
  • Diezel
    #2839
    Igen azzal én is szivok még mindig
  • Blum
    #2838
    Én személy szerint csak az Északi McLaren F1-es időmérős futammal szoptam sokat. Többi az könnyen ment.
  • Diezel
    #2837
    igazad van, egyébként nekem is egyre jobban tetszik (főleg mióta camhackel van belső nézetem : D) meg most már hozzászoktam az autó terelgetéséhez. ÉN amugy is jobban csipem az arcade versenyeket lévén hogy amúgy sincs kormányom mert annyira nem vagyok elkötelezett gémör...
    de a régi nfs3:hp-vel évekig játszottam

    am nekem sok időmérős küldit nem sikerült aranyra hozni (pl. corvettes rendőrös) nektek mennek ezek?
  • mobilosok
    #2836
    Kipróbáltam PC-n a játékot. Nem rossz, de a régi Hot Pursuithoz ( NFS3 ) sehol nincsen.

    Sok a csicsa, a menü beállítás puritán, ( ha valaki látta a NFS3 menüjét tudja miről beszélek)
    szinte az egész menü az Online játékra épül.

    Nagyon megvan kötve az ember keze, a régiben meg szinte mindent te állítottál be.
    Mi hol legyen a kijelzőn, mennyi forgalom legyen, színeket keverni az autóra, autó bemutató videók, összehasonlítások, Knockout, Tournament mód stb...

    A pálya, ország, vagy hívhatjuk akárminek, vonalvezetése eléggé unalmas.

    Pl. Az Eagle Crest nevű rész, elég vicces. Aki látta a Summit nevű pályát a régi NFS-ekben, az kiröhögi.
    Egyhangú az egész.

    A régiben:

    Emelkedők, alagutak, éles beláthatatlan kanyarok, sziklás részek., ha belementél a hóba havas lett a monitor széle, havas fenyőfák, néhol szűk utak.
    Ez ahhoz képes egy nagy 0.

    Fent van pár könnyebb kanyar, aztán mehetsz is le a "hegyről".

    Van még mit tenniük, remélem egyszer valaki tényleg alkot egy ahhoz hasonlóan élvezetes játék.
    Pedig már 12éves a játék. De még a NFS4 is egész jó volt. Esetleg a Porsche.
  • Blum
    #2835
    :DDD
  • High end PC #2834
    Az tényleg kemény. Biztos a nitrótól felpörögnek a villamos berendezések is

    És az milyen, hogy ha nitrózol, gázt sem kell nyomnod, de gyorsul a gép mint a vadállat? LOL. Úgy néz ki az égéstérbe kerülve az N2O keveredeve a benzin-levegő keverékkel magától lehúzza a gázpedált
  • High end PC #2833
    Nem tudom, nekem már nincs nV-ém.
  • Diezel
    #2832
    az is tök érdekes hogy le van kapcsolva a fényszóród, de mikor nitrózol akkor a bekapcsolt lámpa fénycsíkját húzza
  • Diezel
    #2831
    Hogy csináltok rendőrrel ilyen screeneket? én is próbáltam, de tele van 1 rakás felirattal a képernyőm meg telik az idő is, nemtudok úgy beállni hogy rendesen látszódjon a verda. meg a szirénát sem tudom kikapcsolni, pedig be van állítva a H billentyűre. tőlem csak 1 ilyen telt:
  • High end PC #2830
    Szerintem csúszni fog a március valamicskét.
  • High end PC #2829
    Sőt, a hivatalos EA Shift 2 weboldalon tavaszt írnak!
    Shift 2 Unleashed weboldal

    El leszünk látva jó kis részekkel évente már kétszer is, több stúdió munkáját dícsérva, és nem 11-12 hónapoknént fog ugyanaz a stúdió kidobni gyorsan valamit.

    Szerintem a Criterion-t is fel fogják kérni a folytatásra (High Stakes 2, vagy még korábbra visszanyúló részekre való remake-re).
  • atila4
    #2828
    Én márciust olvastam megjelenésnek
  • [HUN]FaTaL
    #2827
    Már nyáron meg fog jelenni?:)

    A shift jó, ez is jó, nem is egy kategória. :)
  • High end PC #2826
    Ez a játék a fun-ra megy rá, és teszi milyen szuperül, simán a leutóbbi 8 év leghangulatosabb NFS része nekem az arcade NFS kategóriában (1997-ben az NFS II is mennyire unreal bohóckodás volt, mégis mindenki micsoda hangulatos részlént emlékszik vissza rá, mert a körítés csak úgy ontotta a hangulatot)

    Aki realitást keres a HP-ben, szerintem rosszul teszi, annak majd jön a Shift 2 Unleashed majd nyáron, az infókat eltekintve, az is mérföldkő lesz a maga "szimesebb ízű" kategóriájában az NFS-ek közt.

    Szerintem idővel ez a rész is nagyobb megbecsülést kap majd, mint a harmadkori NFS széria egyik örökzöldje. Szerintem.
  • Doomista
    #2825
    Nvidia Controlban hogy is kell élsimításra kényszeríteni a játékot?


    Manage 3D settings-Program Settings-Add NFS11.exe-és alatta a specifynél lehet beállítani.


    Vagy nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #2824
    Freeride-ban gurulgatok - ebben a gépben lévő VGA miatt a monitor által még elviselhetően megjelenített legkisebb felbontás mellett is nagy az irányítás-LAG: értelmetlen lenne vele karrierezni.
    Kéziféket a kereszteződéseknél használom/nék, amikor is jobbra/balra fordulnék a más játékokban rég megszokott módszerrel.
    Az eredmény: menetiránnyal hátnak fordulva áll meg. Rettenet.
    Arról már nem is beszélve, hogy 5-10 méteren állok meg 270 km/h-ról is a kézifékkel. WTF?
  • Willi Betz
    #2823
    Nem tudok betelni ezzel az autóval,annyira tetszik:)
  • High end PC #2822
    Én sem használtam még a kéziféket, csak free drive-ban bohóckodni. Miért, te karrierben avval veszed a kanyarokat? Nagy hiba, akkor még nem éreztél rá az irányításra. A bejárati ívnél a gáz mellett benyomsz egy kis féket, majd a kanyar közepe előtt felengeded, a gázt tovább nyomod, és szépen be lehet csúsztatni, egészen a kijárati ívig.
  • wollnerd #2821
    Nekem sehogy sem akar működni!!!
    miért nem működik!
  • gduck
    #2820
    "Tele van a fax™-om a kézifékes megoldással"

    Egyáltalán nem használok kéziféket. Elég egy röpke fékezés kanyarban, már csúszik is, utánna kigyorsítás és repesztés
  • Blum
    #2819
    Én észrevettem mégegy apró bug-ot is.
    Ha olyan eseményen veszek részt,ahol van egy másik ellenfél is,akkor van egy olyan dolog,hogy amikor a szélárnyékában mész,akkor kapsz nitrót.
    Igenám,de amikor már mellette vagyok jó 10m-rel,meg mögötte vagy 100-al még akkor is írja,hogy "szélárnyékban" és kapom a nitrót. Érdekes.
  • High end PC #2818
    Az más tészta, mikor az alagútba hajtasz, az a moden kocsik szürkületkapcsolóját hivatott szimulálni. A mi kocsink is automatikusan felkapcsolja a világítást alagútban a valóságban, vagy mikor besötétedik.
  • IMYke2.0.0.0
    #2817
    Nekem 'B'-re van állítva a fényszóró, és mégis automatikusan kapcsolja alagutakban (is).
  • barmi
    #2816
    na bazz, ennyi eszem is csak nekem lehet ! thx !
  • IMYke2.0.0.0
    #2815
    Tele van a fax™-om a kézifékes megoldással, a kanyarodással, és az ütközések utáni AZONNAL más irányba helyezéssel 180+ km/h-s sebességgel!
    Fákk Criterion!

    S azzal is, hogy a freerideban megtett 180+ km-emet nem rögzíti.
  • modelcar
    #2814
  • High end PC #2813
    Alapból a felfele nyilra van állítva a fényszóró, így mikor te pluszban a gázt is a felfele nyílra állítod, megnyomásra a fényszórót is kapcsolja. Állítsd át a fényszórót is más bill-re.

    De akár elektonikai meghibásodás is lehet a Posche-ban
  • barmi
    #2812
    frírájdban miért kapcsolgatja le és fel a fényszórómat magától? :::
  • belcure
    #2811
    Asus gyártotta, 4850HD
  • High end PC #2810
    Nekem Limited Edition van, és minden gond nélkül működött elsőre, hogy emiatt van e, passz, nekem meg a manuális váltó nem működött, pedig az is US only, én most várok egy EU-s manuál váltó hack-re.