4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • [HUN]FaTaL
    #2889
    Szerintem gecijó hangulata van.
  • Szabi1991
    #2888
    szerintem nem a látványra gondolt, tényleg szép, meg sok autó van, és ezzel a pozitívumok végére is értünk.. :D
  • Zoliz
    #2887
    Mitől lenne SZAR? Szerintem meg az egyik legszebb NFS, a Shiftnél mindenképpen szebb, bár kevésbé élethú. Mielőtt fikázól, jó lenne ha indokolnád lelki szegénységedet.
  • Carlos
    #2886
    indok?
  • Mozes
    #2885
    Teljesen elkeserít, hogy 2010-ben képesek még ilyen szart csinálni.....egyik legszarabb játék amivel az utóbbi 5-10 évben játszottam.
  • High end PC #2884
    Elfogadom, megyek is a játékba :)
  • gduck
    #2883
    Nálam is simán működik a CameraHack! EAstore LimitedEdition verzió!

    UI: kezdeményeztem barát státuszt, elfogadod?
  • xxxpaulxxx
    #2882
    Találkozott már valaki olyan buggal, hogy mikor megkezdődik a verseny és megkapod az irányítást, abban a pillanatban egy iszonyat nagyot pördül az autó a levegőben?XD
  • Carlos
    #2881
    Ehhh...megfájdult a fejem ettől a játéktól...gáz...
  • SLICK
    #2880
    Senk ise mtudja mi lehet annak az oka, hogy verseny vagy free drive módban egyből kivág az asztalra exe hibával?
  • High end PC #2879
    Ezt a moddal csináltad?
  • M@TriX
    #2878
    nem, ezeket törölheted a "d3d9.dll"-el egyetemben...
    ez mind a pakkban volt benne...

  • High end PC #2877
    Légyszi vki nézze meg nekem, hogy alapból a játék könyvtárában ezen fájlok vmelyike megtalálható e...

    effect.txt
    key_codes.txt
    enbseries.ini


    köszi...
  • High end PC #2876
    :D

    A megalománia nem engete, hogy ne szedjem le én is, majd kezeltetem :D
  • M@TriX
    #2875
    nem is neked te "állat" :)
    hanem akinek gyengébb gépe van akkor egy kicsit lehet dobni a grafon, de lehet egyénre szabni az ini-ben, de kell vele játszogatni ;)
  • Doomista
    #2874
    Valahogy be lehet rakni zenét a játékba? Néztem a mappáját de nem jutottam semmire ez ügyben..:-(
  • High end PC #2873
    Hát ettől csak szarabb lett a grafika, és még a belső kormánynézetet se engedi, törlős cucc.
  • M@TriX
    #2872
    ha valakinek kell, a Burnout Paradise-hoz használtam az ENBSeries nevű graftuningot.
    AA-t nem tudtam kisajtolni vele, de talán kicsit felettetni lehet...

    ha kell valakinek innen leszedheti
    Install:
    - csak ki kell csomagolni a játék főkönyvtárába az exe mellé. Ha nem tetszik amit csinál, akkor meg csak törölni a fájlokat... ;)

  • LeWyTy
    #2871
    1.Fake
    2.az erőművet ne csekkoljuk mellé?
  • IMYke2.0.0.0
    #2870
    Mié' van rajta?
    Szar-fos yútjúb videón semmi értelmeset nem látni - csak a tetraéder kormányt tudtam észrevenni...
  • nyirog
    #2869
    Kis off , élsimítást csekkoljátok benne :

  • [HUN]FaTaL
    #2868
    Trackmania rulz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2867
    Single-ben: nincs térkép, csak a minitérkép bal oldalon

    Multiban (Autolog): van térkép.
  • Wanille
    #2866
    Egy picit közelebb mész, és kész is a trackmania2 :D
    Bár az mérföldekkel játszhatóbb lesz ennél...
  • mobilosok
    #2865
    Engem az érdekelne, hogy a térképet játék közben kilehet rakni nagyobba?
  • High end PC #2864
    A Porsche Unleashed meg még annál is 5 évvel öregebb rész, és mégis jobb a támogatottsága :)
  • [HUN]FaTaL
    #2863
    Mondjuk emelkedőn felfele le kéne fulladjon, de árkád az egész :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2862
    A Camera Hack nem elég?
  • IMYke2.0.0.0
    #2861
    Biztosan így van. Csak engem nagyon meglepett :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2860
    Azért jó pár év eltelt a Most Wanted óta - törvényszerű, hogy jobb legyen a támogatottsága egy mai NFS-nek...
  • Szabi1991
    #2859
    naja, jól belehet állítani a gombokat stb, 180fokon egész jól is lehet irányítani, de kib*aszott idegesítő hogy nincs belsőnézet.. remélem lesz vmi pecs amivel lesz normális belsőnézet (legalább a kmóra meg a fordulatszámmérő működjön, kéz se kell a kormányra)..
  • High end PC #2858
    Jéézusom, kitűnően irányítható kormánnyal (főleg kormánynézetből), ezt a játékot én már billentyűvel nem fogom játszani, ezért plusz pont a Criterion-nak :DDDD
  • [HUN]FaTaL
    #2857
    Persze, mivel a kuplung gondolom automata (persze hogy az, hisz gyárilag még a manuális váltó sincs benne9 így 1esben rákuplungol és elindul alapjáraton :D
  • High end PC #2856
    Azzta !
    Én még csak most próbáltam ki a játékot kormánnyal! (2 nap után)
    A legtöbb árkád szerű autós játékot billentyűvel tolom, mert avval jobban tudom irányítani, de ez a nap pozitív meglepetése, hogy ez a játék kitűnően irányítható kormánnyal is, kitűnő analóg irányításra!!!

    Épp tegnap volt itt egy tag, aki Most Wanted párti volt, hát kérem szépen, ez a játék mennyivel jobban irányítható kormánnyal, mint a Most Wanted?
    Hihetetlen,
    most belső nézet + kormány, és a játékélmény megint felszökött, már csak a manuális váltó hack-et kell belőnie vkinek, szerintem pár nap, és viszonylag rendben lesz egy ideig a játék számomra, aztán a kocsik belsejének kidolgozásának minőségét javíthatnák majd pár hónapon belül vmilyen modderek.
  • janihunk
    #2855
    Sziasztok azt esetleg lehet tudni hogy az első patch mikor jön? Sajna laggol a game van hogy 10másodpercekre megáll és csak tölt a vinyó folyamatosan. Vagy erre van megoldás? Egyébként 30fps csak ez a töltés kikészít vagy nemtom micsinál olyankor.
  • bruna #2854
    kösz kösz
  • IMYke2.0.0.0
    #2853
    Nem tettem üresbe.
    Sík terepen, gáz nyomása nélkül az autó hallhatóan nyikorgó kerekekkel megindul, és 13-15 km/h-s sebességgel gurul - emelkedőn fel és le egyaránt. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2852
    Egyetlen verzióban sincs manuális váltó.
    A TOCAEdit oldalon megtalálhatók a módosítások.
  • [HUN]FaTaL
    #2851
    Ja még nem próbáltam se a camhacket se a manuális váltót szóval a kérdés csak akkor áll fent ha egyáltalán van üres a játékban.
  • [HUN]FaTaL
    #2850
    "A manuális váltó bugos: amikor megállsz, az autó kifarol és magától elindul,"

    Üresbe tetted?:D