4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • JackSparrow88
    #2930
    Egyre jobban tetszik?? Nekem meg pont ellenkezőleg, egyre jobban nem. Az ok egyszerű: a nehézséget nagyon nem találták el, enyhén szólva is baromi nehéz jó néhány küldi, ha mondjuk az előző nsf-ekhez nézzük. Persze tom hogy azok közül pl. az undertcover meg már túl könnyű is volt vmikor. De ebben most tényleg túl nehézkesnek érzem az egész játékot pedig az underground óta tolom a szériát. Pl. a versenyek is elég frusztrálóak: az ellenfelek csalnak, a zsaruk meg túlságosan is jól végzik a munkájukat, emiatt sokszor esélytelen elsőnek beérni a célba. (itt jön szóba az is hogy viszonylag kevés küldi is van amibe egyáltalán aranyérmes lettem :S) Tehát maga a játék alapötlete jó lenne de a megvalósítás valahogy nem az igazi. Ebből talán az is látszik hogy én am sem vettem volna meg. De azért van pozitívuma is az egésznek : minden olyan ember akik szerint az előző nsf-ekbe nem volt kihívás(kiv. shift) azok most megtalálták az ideális need for speed-jüket...
  • M@TriX
    #2929
    egyre jobban tetszik a gém, az időre futás tényleg kicsit sok, de nem is az a problémám igazán hanem a kocsik különböző reagálása a kézifékre. PL a Corvette-el kész rémálom, ha jól figyelem berántom a kéziféket, erre sarkos 90 fokban fordul és száguld a kanyar belső fala felé, szóval vannak nagyon durva húzások a játékban, de egyszerre több futamlehetőség is van így ha valamire kiáll az embernek a feje, akkor máshol kicsit lehiggadhat, szóval a játékmenetet nézve szerintem jól sikerült a gém.

    de ami igazán megfogalmazódott bennem, hogy ez igazán egy konzoljáték, azon igazán élvezetes szerintem. Arra szerintem meg tényleg pöpec.

    az utóbbi NFS-es részeket figyelembe véve pedig komoly előrelépés, grat

  • Muttley
    #2928
    Virtuális haver vagy. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    EA büszke lehet még a Skate 3-ra is. A CoD: BO meg ja lehúzás ezerrel, messze elmaradó játékélménnyel az elvártaktól. Shift: a megfelelő MOD-okkal ÉS (!) beállításokkal egy iszonyatjó szim közeli játék lett. Gamepaddal és kormánnyal is igazi élmény. Billentyűzettel persze nem ajánlott. ;)
  • pxxl
    #2927
    kthxbye
  • tmisi
    #2926
    Nyugodj meg még 3800-as ATI-val is gyönyörűen fut. Pedig az már 3 generációs hátrány.

    Még a négymagos proci is alig kell valamihez. Bár a COD7 gyorsult tőle nálam.
  • atila4
    #2925
    Miért baj neked, hogy megvan neki? Legalább ő megvette nem úgy mint te.
  • Totti5
    #2924
  • Totti5
    #2923
    Egyeseknek sokként hathat az eredeti játékok látványa:)
  • ManoNegra
    #2922
    Miért fáj neked az öröme?
  • hegege
    #2920
    Milyen 2 magos procid van?P4-es?C2D-n (e5200 ami nem is vmi erös 2 magos) gyönyörüen fut 1680ba és minden maxon van. Vga 4850es szal efelett is papíron eljárt már az idö azota 2 generácio kijött (tudom 6xxx csak finomítás, de akkor is).
  • BoneDragon
    #2919
    Ebben igazat adok. Ha csak játszani akarsz, akkor inkább konzol. Pedig nem vagyok konzol párti, de amit mostanában csinálnak pc-n az nevetséges...
  • Novotsik
    #2918
    Rrritka undorito dolognak tartom h egy 2 magos procin nem kepes futni a jatek, amikor konzolokra tipp-topp kepesek barmit megcsinalni de pc-re mar nem. az egesz pc csak egy kibaszott nagy lehuzas vedd meg 4 meg a 8 magos procikat meg a 160e forintos karit meg stb es Kkor tudsz normalisan jatszani. Abba nem gondolnak bele h lehet h nem mindenki engedheti meg ezeket a dolgokAt maganak es csak egy kozepkategorias gepe van,amit feldughat a picsajaba mert nem kepesek megcsinalni a jatekokat normalisan nem mindenbol vedd meg a legujabbat es a legjobbat. Szerintem a konzoloknak van jovoje. Olcsobb nem kell fejleszteni jatekokat faszan megcsinljak ra,arra meg nem verem a faszomat h nem tudja dx11-et. De kinek ez kinek az, nem hiszem h ezt a jatekokt nem tudtak volna megcsinalni normalisan h 2 magos procin is fussanak jol mert azert nem annyira badass a grafikaja meg a palya h 4 magos gepn fussol jol
  • High end PC #2917
    Hihetetlen, hogy már napok óta megvan a játék, de a közös Hot Pursuit fényképezkedést még nem csináltam meg, pedig már az elején össze kellett volna ismertetnem őket



  • Prince23
    #2916
    *nem akart lenni sim
  • Prince23
    #2915
    Csak a törés és a fizika miatt hoztam fel. a grid se akart lenni árkád.
  • [HUN]FaTaL
    #2914
    Hogy jön ide a grid? Teljesen más stílus. Ott van GRID ellenfélnek a Shift (semmivel sem rosszabb, sőt).
  • Prince23
    #2913
    Ki várt itt szimet ettől, néz rá a Gridre, ha fele akkora árkádszinvonalat hoztak volna bele a HP-ba, akkor nem nyavalyognunk itt :D

    azért megnézném azt a cikkírót (GK, ipon, stb) aki 9.5 felettit fog adni :D nagyon megnézném. számomra egy erős 85%. A grafika egyébként mellékes, az nekem nem jön be, de én nem a grafikáért játszom, hanem hogy szórakoztasson. és az nagyon bejön a multival!

    pl. a MoH singlije nagyon erős, mp meg unalmas. na itt fordítva van, szerencsére. és ha megnézzük a dvdtok hátoldalát, akkor leginkább a multiplayert emelik ki
  • The Protector
    #2912
    emp-vel lődd a zsarukat de ne a versenyzőket mert versenyzők ellen az EMP alig ér vmit.
  • [HUN]FaTaL
    #2911
    Ja azt tudom :) Azt hittem valami más is van azon kívül hogy lezúzom a rákba :D

    Oldalról van amikor nem "sebződnek" semmit.
  • The Protector
    #2910
    Szerintem kibebaszottul jó a game.Mindent próbálok aranyra megcsinálni.

    HUNfatal sokkal többet érsz azzal ha hátulról mész beléjük egy kis nitróval mint a most wantedes oldalról rárántom a kormányt trükkel.
  • samsung123
    #2909
    tény hogy a grafikának van két hibája(tény hogy konzol miatt, de pcre megcsinálhatták volna)

    egyik:az autón nincs dinamikus árnyék(ettől tűnhet sterilnek)

    másik:az éjszakai világitás nem vet árnyékot semmire..azaz csak megvilágitja de nem vetnek árnyékot a megvilágitott testek, míg a villámlás valós árnyékokat csinál..

    kár hogy ez a két dolog nincs benne..GT5-ben van..de az más tészta..pcn igazán 2perc ezeket már belerakni..mivel ez már csak egy lekorlátozott effekt hogy jobban fusson. nagyod dobna a grfikán még, de ne legyek telhetetlen..
  • SeanJRRussel
    #2908
    Teljesen igaz.Azt se értem hogy a sok idióta kocka minek akar szimulátorozni pláne egy NFS-el.Aki szimulátort akar az tegye be a seggét a kocsiba és mennyen valamerre.Egyik játék se fogja sose visszaadni a való világot pláne nem egy NFS.A való életnél sose lesz jobb autós játékod.Sok szimulátor buzi itt veri a faszát,gondolom egyikőtök se vezettet még 1 km-t se a valóságba.Fejezzétek a rinyát és húzzatok a halál faszára innen offolni.Egy kibaszott játéktól mit vártok el??????????Örüljetek neki hogy ilyen is van...
  • samsung123
    #2907
    A játéknak Über grafja van! valami hihetetlent alkottak a grafikusok...pedig van szeme a széphez(rajz tanár lennék vagy mi)
    holnap lökök képeket kamera moddal..nagyon durva..
  • [HUN]FaTaL
    #2906
    "2. Amikor rendőr vagyok hol érdemes neki menni az ellenfélnek? Mert ugye kipördíteni nagyon nem lehet szóval csak az a lényeg hogy mennyivel megyek neki meg hogy lehető legnagyobb felületen ütközzek?"

    Máshogy is el lehet kapni őket?:D Én mindig lezúzom mindet.
  • peti71
    #2905
    Amit írsz az egyes pontban, azt nem tudom mért így csinálták meg, én ezt is negatívumnak vetem,bárhol megyek nekik ütközést add,még ha forgalomba ütközök akkor is jön a videó pörgök fejtetőn utána meg megyek tovább, nem tudom mér nem lehetett úgy megcsinálni mint az előző részekbe,ezzel a videózgatással széttördelik, az amúgy is unalmas játékmenetet.
  • Stockbauer33 #2904
  • Diezel
    #2903
    Bírom ezt a nyávogást, hogy (pedig már eltelt néhány nap és néhány hozzászólás) hogy "nem elég élethű". Valószínűleg ők még mindig nem fogták fel, mert nyilván ehhez legalább a mocsári zsurló fejlettségi szintjén kellene lenni, hogy ez nem szimulátor, tehát nem egy élethű szimulációja a valóságnak. hanem árkád játék, azaz arcade.de azért mindannyiotoknak gratula aki a Hot Pursuit szériától szimulátort várt
    talán 1 igazság és vélemény van amelyet én is osztok: ez az automata ellenkormányzás igazán kimaradhatott volna
  • xxxpaulxxx
    #2902
    :D:D
  • nyirog
    #2901
    Nálam olyan volt h üldözte multiban a versenyzőket és a helikopter felborította a rendőrautóm :D, majd beszartam a röhögéstől, aztán eszembe jutott h meg kellett volna próbálnom belépni a fotómódba és csinálni egy képet erről a csodáról :P
  • SaphireDraco
    #2900
    Sziasztok!

    Lehet hogy a játékidő hiány miatt ( még csak 5 ös vagyok mind rendőr mind üldözöttként) de még nem sikerült olyan szinten kitapasztalnom hogy szabályt építhessek belőle így hozzátok fordulnék a következő 3 kérdéssel.

    1. Régi NFS játékokban én úgy emlékszem hogy a rendőrblokád on ha nem lehetett kikerülni akkor a kocsi hátulján keresztül kellett próbálkozni de nekem általában legalábbis ha nagyobb sebességgel megyek akkor ilyenkor ütközést ad be. Ennek van most szabálya hogy elöl hátul vagy igazából mindenféleképpen ötközés lesz belőle kiéve ha kikerülöm vagy ha lassabban megyek?

    2. Amikor rendőr vagyok hol érdemes neki menni az ellenfélnek? Mert ugye kipördíteni nagyon nem lehet szóval csak az a lényeg hogy mennyivel megyek neki meg hogy lehető legnagyobb felületen ütközzek?

    3. Valahogy lehet a játékon belül kifejezetten pl magyarokra rákeresni? mert mivel chat nincs a versenyszobákban így nem nagyon tudom hogy mi alapján vegyek fel embert csak ugy a játékból.



    Mellesleg Prince23
    Most neki lehetne álni neked bizonygatni hogy milyen szép a játék screeenshot okkal mert pl amikor ott a nagy mittudom én milyen talán mamutfenyők között megy a verseny az pl lenyűgöző része a játéknak de szerintem értelmes ember nem kezd vitát nyilvánvaló dolgokról, te is olyan internethős lehetsz hogy más munkáját fikázod amikor egy remek terméket állított elő és nekem biztosan nem kell ennél szebb auóversenyes játék ugyanis nem hányni akarok a mosódás,glow és bloom hatásoktól hanem versenyezni, látni a pályát és az autóknak a vonalait.

    Pl nekem nem jött be a SHIFT, nem tudom miért nyilván többek között azért mert nincs kormányom és nem a virtuális pályán akarom az AI nak bizonygatni hogy milyen tökös gyerek vagyok hogy napi 15 óra után milyen időket érek el, (inkább elmegyek barátnőzni , focizni , teniszezni), addig mentem vele amig a skyline mivel az 4 kerékmeghajtású volt bírta szusszal aztán már szégyenlem de nem birtam a bugattit úton tartani 3 méter széles pályákon, valahogy a sebességérzet se jött át annyira meg az is zavart hogy az AI ugy fordult minthogyha a kanyar négyszögekből ált volna. Mindezektől eltekinve nem áltam neki felmenni a shift forumra és szidni azt. Akinek tetszik hagy játszon vele azért vette (töltötte le ), engem meg nem kényszerít rá senki.

    (Munkámból adódóan olyan gépem van amivel full hd be mennek az ilyen játékok szóval erre se foghatod hogy 800x600 ba játszottam)


    Ettől függetlenül nagyon meg vagyok a játékkal elégedve és ugy gondolom hogy mostanában az EA minőségi játékokat dob piacra és megbízom bennük ( PL: Mass Effect,Dragon Age, Bad Company 2) és nem érzem azt hogy annyira pénzéhes banda lenne mint pl a Black Ops vagy a Star Wars Force Unleashed 2 gyártói ( Nincs multi, 6 óra játékidő, 0 story stb stb stb mindezt 11 ezer forintért )


    A legultós része a kommentemnek nem tartozik ide és bocsi de kikívánkozott már nagyon csak soha nem volt időm más helyekre leírni :)

    Nyilván tele lesz helyesírási hibával de gyorsírásnál ez gyakorta előfordul :)
  • High end PC #2899
    Na, ezt a hülyeséget nem kellett volna benyögni.
  • [HUN]FaTaL
    #2898
    Rakd fel azt a régi hp-t és nézd meg mert szerintem túl szépek az emlékeid róla.
  • Prince23
    #2897
    Pedig minden ronda, nem is beszélve erről a kocsiról sem, tökre ugy néz ki mint régi hp-ba :)
    egyedül talán az aszfalt néz ki úgy ahogy
    Criterion ftw akkor is. rühellem őket.
  • [HUN]FaTaL
    #2896
    Ha nincs irreaális bloom meg hdr háború akkor már ronda?:D
  • High end PC #2895
    Attól függ milyen konfigon futtatod, nálam így néz ki, ennél többet nem lehet kihozni a Criterion motorból, de ezt rondának se nevezném.
    Kicsit sötét lett a kép, nem sütött a kocsira a nap sem. :D
  • Prince23
    #2894
    Ez szép? Criterionnak ronda graf motorja van, nekem nem jön be. Az autók is eléggé sterilek. legalább az MP részért, azt mondom tényleg megérte megvenni, mert nagyon tud szórakoztatni.
  • Szabi1991
    #2893
    eszembe se jutott versenyzővel menni, nyitott tetős rendőr meg nincs.. :D
  • High end PC #2892
    Ha ehhez pedig hozzá vesszük, hogy ezeket a BlackBox részeket drágábban adták, mint ezt a Criterion részt, az ár érték aránya is jobb.
    BlackBox szépen huzigálta a rókabőrt évről évre, ha még ezt is figyelembe veszem, az ár érték aránya ennek a résznek messze magasabb.
  • peti71
    #2891
    Egyetértek, katasztrófa az egész.
  • High end PC #2890
    Egy nyitott tetős kocsival (ami elég sok van a játékban) tolni műszerfal nézetből (nyitott tetősök kormánynézete tűrhető minőségű, bár nem a legszebb) és kormánnyal játszva a játékot nagyon élvezetes, a tájak változatosak, hangulatosak, gyönyörűek, a kocsilista egzotikumokból áll, a hangulat megvan ,jobban, mint az előző jó pár árkádosabb részében valaha.
    Multija átgondolt és élvezetes.
    Nem tökéletes sok szempontból, de messze jobb lett hangulatra és élvezetre, mint a Carbon, ProStreet, Undercover, Nitro, World részek a legutóbbi évekből, erre a nyakamat teszem !!!!!
    Criterion-t nagy valószínűséggel fel fogják majd még kérni folytatásra.