4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • mcwolf
    #2970
    Felvettem innen pár emberkét,akinek fel van tüntetve az autolog nick-je.
  • BoneDragon
    #2969
    Igazából nekem megfelelő a motor hang, de ha belefeledkezek a játékba és az izgalmakba nem is veszem észre :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2968
    Mindenki érzékeli - így van a játékban.
  • sikura
    #2967
    Hali!

    Van -e már javítás a játékhoz tudja -é valaki?
    Ugyanis nálam kuuuurva gagyi a hangzás , minden hallatszik csak az motor hang nem ( nagyon halk) és nem is lehet kiemelni a töréshangok közül .... elég gááz !
    Más is észlelt hasonló problémát??
  • mcwolf
    #2966
    Srácok!
    Hogy lehet valakit felvenni barátnak?
    Sehol sem találom.
  • IMYke2.0.0.0
    #2965
    Nos, kiderült, egér-nézetre váltva mindez megoldható.
    Csak nekem kifagyott a játék - majd holnap próbálkozom vele megint itt, a melóhelyen.
  • Waczkor
    #2964
    Bizony.Sajnos lesz aki megveszi ezt is így valóban azt látják majd hogy megéri kiadni ilyeneket...
    Sose értettem az ilyeneknek mi értelme,így is gyorsan meglehet szerezni az autókat.
    Inkább jött volna egy ferrari pack,vagy mercik,bmw-k stb.Vagy valami ingyenes egy vagy két új autóval.
  • IMYke2.0.0.0
    #2963
    Szuper lenne, ha a Camera MOD segítségével lehetne az útra merőlegesen is, madártávlatból nézni: el lehetne készíteni egy über-realisztikus, high-detail térképet :)
  • Prince23
    #2962
    Jó, de ledudálnád, de közbe spuriznál helyet adni nekik :D vagy mire észrevennük rég megcsókolnák a seggünket hátulról. Autópályán pl. nehéz észrevenni, hogy valami közeleg és egyszer csak fvúúúm.... pláne ha nem szirénázik:D
  • mcwolf
    #2961
    Nem lehetne valahogy betenni bannerba egy listát, amelyikben szerepel a magyar NFS társaság?
  • IMYke2.0.0.0
    #2960
    Az a baj, hogy ameddig egy rosszabb közepes minőségű Starbucks kávé vagy egy sajtburger áráért adják, mindig lesz vevő az ilyen átbax™arintásra.
  • pxxl
    #2959
    na arra várhatunk h a nulláson így jöjjön egy rendőr :D hülyék a sima TT-t is hazavágták 2 hét alatt székesfehérváron xD
  • [HUN]FaTaL
    #2958
    Én is ledudálnám a rendőrt a gecibe ha így közlekednének, sziréna ide vagy oda.
  • pxxl
    #2957
    jah az poén h ledudál a civil :D
  • Shep
    #2956
    Nem idegeskedek, csak ultra gáz szerintem, hogy a legpocsékabb szar játékban is megoldották azt ,hogy ha szirénázol akkor oldalra húzódnak, itt meg simán beléd jönnek és tövig nyomják a dudát. Kissé illúzióromboló egy ilyen játékban.
  • pxxl
    #2955
    ne idegeskedj :D

    nem a kresszre épül :D am megállnak ha szembeforgalomban mész, a többit old meg.

    mellesleg a (rendőr) kreszben benne van az is, hogy nem veszélyeztetheted a civileket...
  • Shep
    #2954
    Valaki világosítson már fel, hogy a megkülönböztető jelzésnek milyen gyakorlati haszna van az idegesítésen kívül? Ugyanis a kedves Seacrest-i polgárok KRESZ-ében nem szerepel az a fejezet amiben az áll ,hogy a szirénázó rendőr autónak szabad utat kell adni. Másik roppant érdekes dolog ,hogy üldözöm a kocsit belerohan az útzárba én lassítok rám nyom egy zavarót mire visszakapom a jelet(4-5 mp) addigra ő már legalább 3kb-el odébb van ahol már kiesett az üldözési zónából. Elég hihető.
  • Waczkor
    #2953
    Alig hogy hazánkban is megjelent a Need for Speed: Hot Pursuit, már meg is jelentek az első letölthető tartalmak a játékhoz, melyek a Racer Timesaver Pack és az SCPD Timesaver Pack nevet kapták fémjelzésként.

    Sajnos a PC-s játékosok ezúttal is kimaradnak a jóból, a két csomag csak Xbox Live Marketplace-n és PlayStation Network-ön elérhető, előbbin 320 Microsoft Pontért, míg utóbbin 3,99 dollárért. Ahogy a nevük is mutatja, csupán csak időt spóroló packokról van szó, ami annyit tesz, hogy a Racer Timesaver Pack megvásárlásával a versenyzői autók, az SCPD Timesaver Pack beszerzésével pedig a rendőrautók válnak elérhetővé. Amint tehát látjátok, az első "DLC-k" semmi újat nem adnak a játékhoz, csupán csak a pénztárcánkat vékonyítják az előbb-utóbb amúgy is beszerezhető autókért cserébe.
    Forrás:NFS Hungary

    Ez a tipikus no comment kategória,ráadásul 320 MS pontért új autókat szokás adni
    :\

    Bár engem perpill jobban izgat,hogy a héten végre megérkezik e már az xboxos verzió vagy sem.
  • mcwolf
    #2952
    Aki gondolja,vegyen fel barátnak:

    "mcwolf" néven randalírozok.
  • nyirog
    #2951
    nem is rossz trükk :D
  • gduck
    #2950
    "Azt meg kétlem hogy vki végigbír úgy menni hogy nem ütközik szinte egyszer sem"

    Pedig de Nem elsőre, de 3-4 menetből biztos
  • M@TriX
    #2949
    vannak benne jó dolgok persze :)
    nekem volt olyan amikor zsaru voltam épp, hogy a szemét a blokád átjárójába tette a szögesdrótot amikor áthajtott, jó poén volt :)
  • Stockbauer33 #2948
    Hát mostnézem egy-két időt nagyon odatettek srácok Holnap csúcs düntögetés lesz

    Nyirog,Bishop,Ducki és NJ előtted is le a kalappal Ügyesek vtok

    Tegnap elött felrakta a Newlife is a warezt.Mondomneki skype-n billel sehol se leszel.Erre az Aston One-77-est megcsinálta pik-pak aranyra én meg szoptam és 33-or bepróbáltam.Na neki is meg a Sean-ak is jön nemsokára aztán lesz csúcs döntögetés

    #2908 Igazad van bicepsz
  • BoneDragon
    #2947
    Persze, főleg ha napi max másfél órát szánok játékra ;)
  • tmisi
    #2946
    Én is tudnék biztos olyat mondani amibe te béna vagy. Aki egész nap a gép előtt NFS-ezik, annak nyilvánvalóan könnyebb, mint aki napi fél órát szán rá.
    Az ütközéshez annyit, hogy sosem értettem miért kell tudnunk egy játékban hibátlanul forgalommal szemben vezetni 300-zal, mikor senkit sem képeztek ki erre, legalábbis jogsi szerzéskor nem emléxem h tanultunk volna ilyesmit /nekem van jogsim, de pl. öcsémnek - JackSparrow 88-nak nincsen/. Engem ezért idegesít, ha egy civil autóval ütközöm. Ha valakinek jók a reflexei, annak persze könnyű, de nem mindenki születik villámaggyal.
    JS88 az F1 2010-et is nehéznek találja, én meg a 2.szezont nyomom, de ez nem csoda, hiszen én tudok autót vezetni valóságban is (ennek ellenére az F1 sem könnyű, hibátlan versenyem még nemigen volt).
    Mondom ezt úgy hogy nekem egyelőre SEMMI BAJOM a játékkal, csak most öcsém az MSN-en panaszkodik, hogy egy "kölök" leszólta SG-n, pedig ő télleg felhúzta magát a játékon.
  • Prince23
    #2945
    3. hely UK-ban
  • Wolfsnack
    #2944
    már csak egy jó fényképezőgépre kell gyűjtened :)
  • BoneDragon
    #2943
    Egy gamepad is tökéletesen megfelel a célra!
  • Paranoia
    #2942
    hi

    vsyncet hol tudom be kapcsolni?az opciók alatt nem találom

    kszi
  • Doomista
    #2941
    Most néztem kormányt meg minden szart, de kb 60 k ropi...szal ezért nem veszek kormányt meg hozzá gáz fél pedált meg váltót meg nitró tartályt :-( Sok sok sok, drága drága drága...
  • BoneDragon
    #2940
    Nem billentyűzettel kell tolni és máris könnyebb lesz tőle az életed!
  • pxxl
    #2939
    azért a verseny+zsaru néha elég idegesítő, mikor pl az uccsó 100 méterre rak be a kanyar után egy blokcott, aztán elhúz a második mellettem. de volt olyan is, hogy full egyenes szakasz, megy elöttem a rendőr, ki balra, turbó, és a rendőr távolodott közben :O na ezért megérte elnyomni a turbót -.-
  • M@TriX
    #2938
    jaj én is az első résztől nyomom, hajh de rég is volt...



    amúgy azért ultrakönnyűnek nem nevezném, mert az időrefutásban azért lehet anyázni (billel nyomom), de mint írtam ha nagyon felnyomom magam, akkor átugrok egy másik versenyre...

    nekem legjobban az akciódús versenyek jönnek be verseny+zsaruk (mind1 melyik oldalon...)
  • Doomista
    #2937
    Rohadt jó egy játék, élvezetes és leköt, annyira nem nehéz...főleg a hajsza játékmód, az a legizgalmasabb...rendőrök, további versenyző ellenfelek, meg még a csapdák, de főleg a turbó mód az rock. Én értem már, hogy miért szerepelt ilyen jól a teszteken.
  • BoneDragon
    #2936
    Én meg első résztől kezdve tolom az NFS-t és tudom miről beszélek ;) Egyik legkönnyebb NFS játék lett ez.
    Az igaz, hogy az ütközésért +2mp-et ad, de ügyesen kell. Ott én is újranyomtam 1-2 pályát 2x is mire meglett, de nem annyira nehéz. Ezt leszámítva marha könnyű a játék.
  • JackSparrow88
    #2935
    Nemtom abban mi a könnyű amikor el kell menned A-B pontba és az ütközésért +2 mp-et ad az idődhöz. Mert ezek a küldik még akkor sem lennének olyan könnyűek ha nem büntetne - általában pont emiatt nincs meg az első hely, Azt meg kétlem hogy vki végigbír úgy menni hogy nem ütközik szinte egyszer sem. Azt meg tom hogy minden verseny után új autót kapok de hiába választom azokat úgy sem igen tűnök verhetetlennek :( És méghogy béna vok. Már csak tudom mit beszélek, hiszen említettem hogy az UG óta nyomom az NFS-et. És persze mindegyik részben voltak nehéz részek ez tény de itt valahogy sokkal több van majd még próbálkozok vele azért aztán hátha egy csoda megsegít...
  • pxxl
    #2934
    de ez tényleg így van :D felhúztam magam a rohadék menekülő verdán amelyik folyton megfordul az ellenkező irányba, de cigi, megnyugvás, és újra nekiálltam :D fertőz a játék -.-
  • gduck
    #2933
    Abbahagyhatatlan
  • BoneDragon
    #2932
    Ebben kihívás? Minden verseny után új autót kapunk. Lol, biztos jó játékot töltöttél le??
  • BoneDragon
    #2931
    Akkor nem a játék a hibás hanem te vagy kicsit béna...Ez nehéz? Kurva könnyü, sőt eddig mindenki azt mondta hogy könnyű. Alig van aranyérmed? Majdnem végigvittem, de csak aranyérmem van. Szerintem nálad vannak bajok.