4553
Need-for-speed-hot-pursuit-logo.png
  • BB0735
    #4510
    Legjobb tudomásom szerint PC-re nem jött ki a DLC, ezért nem találod.
  • fery02
    #4509
    Valamit nagyon rosszul csinálsz. Igazából kicsit homályos is most nekem ez a történet.
    Ha az Origin kliensed tartalmából egy képmentést tudnál mutatni, lehet többet tudnánk segíteni.
  • audi s8
    #4508
    Feladom. Undercovertől Runig minden javítást, dlc-t találok,(nfs oldalakat is beleértve) de HP-t nem. Azért köszi a segítséget!
  • audi s8
    #4506
    Már megvásárlás után aktiváltam. Mutatja is a profilomban, hogy játszottam vele. Érdekes, több játékot nem mutat a profilomnál és hozzáadni se tudom. :( Hol találom originen belül a letöltést? Rámegyek az extrák/dlc, de ott nem adja fel, még csak véletlenül sem.
  • fery02
    #4504
    Nem jelent meg semmi DLC se száradjon le valamijük.
  • audi s8
    #4503
    Kérdezném, hogy dlc nem jelent meg pc-re? Ha találok tört verziót, attól neten még tolhatom(a játék eredeti)?
  • chris1997
    #4502
    GT3 RS ütős kép lett.
    Nini, ki van ott SpecV-vel?! :D
  • BB0735
    #4501
    Jó képek, főleg a Super Snake-es jön be
  • audi s8
    #4496
    Köszönöm a segítséget!
  • RoboKutya78
    #4495
    C:\Users\?????\Pictures\Criterion Games\Need for Speed(TM) Hot Pursuit
  • audi s8
    #4494
    Helló! Segítséget kérek! Hol találom a játékban mentett képeket? A játék dokumentum mappájában csak a mentést találom. Beléptem a hivatalos HP oldalra, ott meg semmi. Köszi, ha valaki tudja és megtisztel válaszával.
  • RoboKutya78
    #4493
    az hülyeség :) magyarul írtad?
    én most néztem meg
    át lett téve originre a játék ez a fő amit meg kell kérned ott lehet origin idt váltani nekem a régi eas oldalon az eas azonosítót is átírták.
  • Szabi84
    #4492
    azt írták technikai okok miatt nem lehetséges
  • Szabi84
    #4491
    Köszi!
  • RoboKutya78
    #4490
    valami Zsolt Balázs nevű supportertöl kaptam a leveleket aki segített
  • RoboKutya78
    #4489
    Jelentkezz be a
    http://help.ea.com/ oldalon kérd a support segítségét angolul vagy magyarul visszajelzést kapsz ha megváltoztatták
    Célszerű esetleg a neved mellé számot vagy valamelyik betűt megduplázni hátha foglalt a név amit kiválasztottál.
    Nekem pár nap alatt megoldották
    Volt egy magyar srác aki segített.
  • Szabi84
    #4488
    A nevemet hogyan tudom megváltoztatni?
  • Stockbauer33 #4487
    Nagyon komolyat megy a tag
  • Dj Tommy
    #4486
    Vedd úgy, hogy nem szóltam semmit.
  • BB0735
    #4485
    Ha az a 9000 sok, akkor vess erre egy pillantást
  • Dj Tommy
    #4484
    Szabi:
    Nem kaptad meg a barát kérést?

    BB0735 :
    Megnéztem az időidet, bele kéne rázódnom a játékban, úgy látszik én túl kényelmesen vezettem.

    Amit linkeltél videóban, a Mclaren F1-ben, több mint 9000 km van.
  • BB0735
    #4483
    Tényleg kiváncsi lettem már, mégis melyik pályán kellett csalnom, hogy aranyat szerezzek, úgyhogy végigböngésztem a speedwallokat. Javíts ki, ha tévedek, de szerintem az Ultimate Road Car nevű versenyről van szó. Asszem 2.56 volt az időm rajta, ami lehet hogy 10 másodperccel jobb, mint az arany, de attól még elég pocsék eredmény. Megpróbáltam menni rajta egy használható időt, de így is elég sok bénázás van benne, amit meg is nézhetsz, mert csináltam róla videót.

    Ha ehhez szerinted csalnom kellett, akkor asszem nincs is miről beszélnünk tovább.
    Youtube-on amúgy bőven találhatsz videókat nálam sokkal tehetségesebb játékosoktól. Ha konkrétan ez a pálya érdekel, javaslom pl ezt, meg a feltöltő többi videóját is érdemes tanulmányozni.
  • BB0735
    #4481
    Ha csak ez a 2 lehetőség van, akkor én az elsőre tippelek...
  • Dj Tommy
    #4480
    Nálam úgy volt, hogy amikor 2-3 indítás után, előugrott az ablak, hogy van frissítés a játékhoz, leszedte felrakta és kész.
  • zotya10002
    #4479
    Köszi!!

    De nem originen frissül,hanem manuálon kell frissíteni! Ugye?Úgy emléxem..

    janihunk : nem tudom sajnos :-( Majd csak jön valaki és segít ez ügyben.
  • janihunk
    #4477
    Alapon magyar a játék. De aktiválni hogy lehet?
  • zotya10002
    #4476
    Na most már felrakom én is:-)) Skacok ! Hány peccs is létezik ehhez??

    El is felejtettem már :-)

    janihunk : valami magyarítással .-O ?
  • janihunk
    #4475
    Hogyan tudom átállítani angolra? Sajna az activator angolra aktiválta mert a Win8 am is angol:S
  • Dj Tommy
    #4473
    Ok, lehet inkább lökdöső külföldivel futsz össze, mint én tegnap.
  • BB0735
    #4472
    Én most sajna egy hétig nem vagyok otthon, amint hazaérek fogadom. Aztán tolom a multit ezerrel, remélem majd magyar ismerősökkel is összefutok most már :)
  • Dj Tommy
    #4471
    Most már te is megkaptad.
  • Dj Tommy
    #4469
    Zotya és BB0735:
    Küldtem barát kérést a játékban.

    Szabi:
    Neked nem enged, azt írja, nem jól írtam be a nevet. :O
  • BB0735
    #4468
    Hali! Én is lecsaptam erre az 5 eurós akcióra, már toltam is párat multiban, és nagyon bejön :) BB0735 néven vagyok a játékban, remélem tudunk majd csapatni valamikor
  • zotya10002
    #4466
    Helló!

    Lehet felrakom újra a gamét,és csapatunk majd párat! :-)) Asszem : ZotyAdry néven vok!
  • wollnerd #4464
    Norbi646 konvertálja a verdákat a Forza 4-ból a TDU-ba...
    Persze az már másféle konvertálással van..
  • mester1987
    #4461
    Sziasztok, az milyen hogy 2 magos gépen 20 max 25 FPS-el ment és most egy 3 magoson közel 35 FPS nyertem; jó persze a 3 GB RAM-hoz plusz 1 GB RAM társaságával.

    Eddig azt hittem itt itt mint a fos Undercoverben is 30 a limit. Hát tévedtem. :)
  • zotya10002
    #4460
    Sziasztok!!

    Aki gondolja vegyen fel Autologba :ZotyAdry néven vagyok!
  • TBTPumpa
    #4459
    Én anno premier áron vettem a játékot a megjelenés napján rögtön Limited Edition-ös változatban. Nem bántam meg azóta sem, hogy 10 000 Ft-ot kidobtam rá (sajnos más EA játéknál rögtön megbántam, de ennél nem). Rendkívül szórakoztató, jó verdákkal és jó zenékkel! A táj is hatalmas a régi NFS-eket idéző terület, ami nagyon szép, ahogy a játék is.
    Játékidő is van bőven benne...
    Én eléggé sokáig elvoltam vele. 2 kampány is van, az egyik a Rendőrös másik a Versenyzős, de mindkettő piszok élvezetes! Ha elfogynának az egyjátékos versenyek, akkor a Multiplayer még ott van további mókára, ami megint nagyon szuper ebben a játékban!
    Criterion tud jó játékot készíteni, ezért is várom az idén novemberben érkező új NFS játékot tőlük!
    BlackBox meg húzza már le a rolót... The Run is hatalmas bukás lett! Na azért még szerencse, hogy nem adtam pénzt... Fel is vágtam volna az ereimet, ha azért a játszhatatlan, bughalmaz és félkész szennyért (játéknak nem nevezhető) 10 000 Ft-ot kiadtam volna...
    Úgyhogy a Hot Pursuit jó vétel lesz, de csak akkor, ha van elegendő konfigurációd hozzá!
  • Dj Tommy
    #4458
    Én először wrz-ben játszottam vele, már akkor eldöntöttem, hogy meg fogom venni.
    Én 2500 ft-ért vettem dobozosan, annyit megért szerintem.
    Ahhoz, hogy mindent megcsinálj "sok" idő kell, de majd egy másik fórumtárs megerősít, vagy cáfol majd ebben.

  • doctorwho87
    #4457
    Sziasztok!
    Mi a véleményetek erről a játékról?
    Érdemes megvenni?
    Körülbelül mennyi ideig tart végig vinni?