11230
  • SLICK
    #11027
    valami tippet tudnátok mondani driftre?
    Nincs kormányom, nem is tervezek venni, de az első driftes versenyen (370Z) nem bírok driftelni egy értelmeset. Bőven lemaradok mindenkitől pontszámban.
  • Black Ghost
    #11026
    Hát ha eszedbe jutna és leírnád marhára örülnék.
    Cseszi a csőröm ez a "overhaul" mod és enélkül nem tudom kipróbálni.
  • modelcar
    #11025
    Nekem is ez volt a baj, de sajnos már nem emlékszem mit csináltam :S
  • Szabi1991
    #11024
    megvannak a DLC pályák is, gyors versenyben elérhetőek :)
  • lolSL
    #11023
    ezekben az áthekkelt dlc-kben csak a kocsik vannak benne vagy az új versenyek is?
  • Black Ghost
    #11022
    2. Lépés:

    Töltsd le ezt a fájlt és csomagold ki a tömörített mappa tartalmát a Shift mappájába, majd indítsd el a shiftunpackpc.bat fájlt (ha Vista vagy Win7 van a gépeden rendszergazdaként indítsd!), majd várd meg, amíg befejezi (30-60 perc körül). Ezt a lépést főleg akkor kell megtenned, ha az úgynevezett becsomagolt Shift verziód van.

    Nos, nálam egy felugró fekete ablakba azt írja:

    A megadott nevet <quickbms> a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként.


    Na mit nem csinálok jól?
  • samsung123
    #11021
    na király hogy bekerült a banner alá a kiegészitők telepitése! csak lássák is meg...
  • Szabi1991
    #11020
    #10895
  • samsung123
    #11019
    századjára is belinkelem
    részletes leirás magyarul, a modokról
  • samsung123
    #11018
    ezt nem értem, FFB-es verzió? ezek szerint 2 kormányod van? vagy hogy érted kikapcsold FFB nem szaggat és bekapcsoltal igen?
  • Black Ghost
    #11017
    Hát ez a kicsomagolás nem akar menni.
    Ha jól értelmezem a felsorolt minialkalmazások valamelyikével kell kicsomagolni, csak azt nem értem hogy hogyan?
  • wollnerd #11016
    A fájl méretétől és a gép sebességétől függ hogy mennyi idő alatt bontja ki.
    Mekkora a fájl mérete?
  • gigamen
    #11015
    Csak egy Genius SpeedWheel pro 5 vibration.A force feedback nélküli verzioval jol ment viszont a force feedback-esel nem tudom miért szaggat.Esetleg tudod a megoldást?
  • Szaszura
    #11014
    Sziasztok!!MOD-okat és a Ferreris dlc-t szeretném kipróbálni már utánna is néztem leszedtem mindent ami kell addig jutottam hogy unpackol éppen csak annyi lenne a kérdésem hogy ez kb mennyi idő még végez mert nekem lassan 3 óra hosszája szöszöl vele!!!Köszi előre is.......
  • samsung123
    #11013
    milyen kormány?
  • samsung123
    #11012
    egyszerű a telepitése és érthető! lépésekre van szedve sőt még a mappákat amiket be kell másolni a játék főkönyvtárába azok is ugy vannak elnevezve amilyen sorrendben kell bemásolni, meg a readme fáljt olvasd el minden mappápan van hozzá!

    Ui: a játékot elötte ki kell csomagolni, ha nem lenne! az is egyszerű kicsomagolas
  • gigamen
    #11011
    Meg tudná nekem valaki mondani,hogy ha force force feedback-es kormánnyal játszom a játékot akkor teljesen beszaggat?Eddig sosem csinálta ezt,viszont most már játszhatatlan így a játék!Miért van ez?

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Black Ghost
    #11010
    Leszedtem mindkettőt, köszönöm!
    Mintha az overhaul egy kicsit komolyabb lenne, de ennél fogva összetettebb is.
    Jól jönne egy kis segítség hogy ezt hogyan integráljam a játékba.
    Ezt szedtem le.
  • samsung123
    #11009
    az overhaul vagy sharp mod
  • Black Ghost
    #11008
    Urak, felraknám újra a játékot.
    Elmondanátok hogy milyen modokat kell feltenni az élethűbb irányíthatósághoz?
  • wollnerd #11007
    Bocs!
    Csak azét kérdeztem, mert pl. A TDU vagy a FIFA 10 esetében nem lehet...
  • darki81
    #11006
    DE IGEN!
    Legközelebb ellenőrizd le hogy lehet e, és csak utánna írj
  • wollnerd #11005
    De akkor nem is tudsz ONLINE gamelni!
  • Alphin24
    #11004
    Köszi mostmár jó :)
  • darki81
    #11003
    ja hogy nem eredeti? akkor rossz a creck! (az élsimitásnak köze nincs) ez a peccs kell--> SHIFTPCPATCHV1.02_OTHER itt tudsz crecket hozzá.
    (nekem eredeti, de megcreckeltem nekelljen cd-t rakosgatni)
  • Alphin24
    #11002
    Hmm... Mostmár nem azt csinálja hanem ha leveszem 8X-os élsimításról 4-esre vagy az alá akkor egyszer csak kidob azzal az üzenettel hogy a SHIFT.exe működése leáll :S.... Pedig az 1.01-es patchet is feltettem
  • darki81
    #11001
    Hát a videokártyád az jó, az esti modtól lehet ilyesmi, de gondolom alap a játék. A bnőm gépére egyszer feltettem, ott is ilyen volt, de neki elég gyenge a gépe, azért volt fekete az ég, vagy elavult volt a driver. Ha az uj drivert feltetted, remélem elötte leszedted a régit. Ezt szerintem video valami lehet
  • Alphin24
    #11000
    Hello Az lenne a gondom hogy a játékban az ég full fekete :S
    A grafika hiába van alacsony vagy magas grafikán ugyanúgy olyan marad.
    Driverfrissítést is csináltam már, a videókarim ATI Radeon HD5650 directX11
  • darki81
    #10999
    nah, ezt lehet hogy kilessz majd próbálva
  • Szabi1991
    #10998
    huh, van már Prototype Lemans Mod is :O

  • Szabi1991
    #10997
    pár gagyi képecske :D




  • Szabi1991
    #10996
  • wollnerd #10995
    1.2 patch a legfrissebb?
    ez a patch új kocsikat ad???
    ezért szólt az üzenet???
    Már értem is!
  • modelcar
    #10994
    aha
  • wollnerd #10993
    Sziasztok! most tolom először a játékot.(most kaptam) Amikor mennék a játék ONLINE részéhez (nekem már volt EA fiókom, létrehoztam a Hot Pursuit
    gameben) és azt mondja hogy "a játékszerverek a kompatibilisek ezzel a verzióval."
    Ezt most úgy érti hogy le kell töltenem a legfrissebb patchot?
  • darki81
    #10992
    ha bemásoltad a helyére a crecket, és felülirtad a fájlt, akkor nyomj rá egy jobb egeret, és küldés-asztali parancsikon létrehozása. Ha nemjó, akkor rossz a creck
  • Gót
    #10991
    Heello! Valaki tudna nekem segiteni az lenne a baj mivel meg kezdo vagyok hogy amikor a crackot bemasolom a jatek fokonyvtarba akkor el szeretnem inditani az asztalon levo ikonrol amit kidobott a telepites utan es rakattintok aztan kifeketedik a monitor haromnegyede es 3 masodperc mulva eltunik a feketeseg es semmi ha valaki tudna segiteni?
  • Szabi1991
    #10990
    576nál a shift ma akciósan 3999Ft, 2hete még 1990 volt :D
  • blackcalibra
    #10989
    Kösz, de a leírásban a 2. lépésben lévő link ahhoz a bizonyos fájlhoz már nem él......
    Mi a program neve?
  • L OuiSe
    #10988
    Nem csomagoltad ki a játékot az a baj.Itt megtalálod mit hogyan.