11230
  • fearfan
    #11067
    Na sikerült megoldanom a szaggatást xD
    Mostmár játszható a startnál is a gém,meg amikor több kocsi között vgyok:D
  • The Fugitive
    #11066
    Üdv!

    A Bugatti kupa, ami a Nordschleife pályán van, meghívásos verseny, 1kör van, és az a feladat, hogy tiszta kört kell menni. Ott a festékcsere sem megengedett, vagy csak a pályát nem szabad elhagyni?
  • darki81
    #11065
    én ugytudom minden modhoz szükséges a kicsomagolt game.
    ami nem kevés idő
  • Black Ghost
    #11064
    Még annyit hogy a sharp mod-hoz is ki kell csomagolni a játékot?
  • skygt90
    #11063
    hali ! gondom van...amikor elindítom a játékot kb 2 percenként kidob az asztalra...vissza tudok lépni a játékba...de 2 perc múlva megint kidob...és sajna nemtudok így játszani :S pedig eredeti a game...valakinek valami ötlet ? patch is felvan rakva..
  • Black Ghost
    #11062
    Elképzelhető hogy a QuickBMS nem kompatibilis Win7-l? - mert már szét agyalom magam de nem tudom kicsomagolni a Shift mappákat.
  • fearfan
    #11061
    Ugyanúgy előfordulhat Nvidián is,hogy ez a játék rosszul fut.Nem használja ki rendesen a többmagos procikat sztem,mert amikor egymagosom volt régebben,akkoris sok autós gém a startnál meg amikor sokan voltak előttem,akkor volt játszhatatlan.
  • darki81
    #11060
    meg olcsóbbak is, meg kevesebb áramot fogyasztanak!
    (csak a legtöbb game vidiáravan..)
  • w77d
    #11059
    érdekes, hogy én pont ennek az ellenkezőjét tapasztaltam... úgy hajítottam ki a gépemből a GTX-et, mint a szél, mert döntően komolyabbak az ati kártyák tudásban...
  • bgabor
    #11058
    Sose ment rendesen a shift ATI karival. Én pont emiatt a játék miatt váltottam végleg nvidiára, meguntam hogy nem vagy rosszabbul futnak atin egyes játékok.
  • fearfan
    #11057
    olyan 55 fok körül van és az volt az első,hogy kipróbáljam,amikor új rendszert húztam :D
  • darki81
    #11056
    hát, reinstall! vagy win reinstall
    (ha más új játék is megy, ennek is kell)
    Vagy lehet rossz a creck, ha van!
    Vagytán forro a kártya
  • fearfan
    #11055
    Tökön szúrom magam...
    Minden gém megy simán,ez meg itt sz@rakodik lol
    És 2009-be ez a vga...
  • Szabi1991
    #11054
  • fearfan
    #11053
    Hát ha egy hd4850 OC 1GB meg egy E6500,ami 3,8 Ghz-en üzemel,nomeg 4GB ram az gyenge ehhez,akkor megeszem a kalapom.Az új rész meg tök simán megy 1920-ba maxon:D
  • darki81
    #11052
    gyenge a géped
  • fearfan
    #11051
    Hy all
    Az lenne a gondom,hogy a gépemen,ha start után egy picit játszhatatlan kb 17 fps még lowon is és az lenne a kérdésem,hogy ez mitől van.Frissítettem drivert,többfélét is kipróbáltam,de nam használt.Peccs is lett telepítve,az sem oldotta meg.xp-n és windows 7-en is egyaránt vacakul megy.:D
    Üdv!!!
  • zoltang
    #11050
    Need for Speed Shift – HD Mod 1.0 Released


  • Guszti1980hun
    #11049

  • darki81
    #11048
  • samsung123
    #11047
    Verseny felhívás

    Aki szeretne kipróbálni magát ONLINE, megmutatni mit tud és jót, rendszeresen versenyezni profi módon, az írjon privátot nekem vagy darki81-nek.

    Szükséges program: TS3 ez egy beszélőprogram a könnyebb szervezés végett.
  • Milus
    #11046
    Ez a "balck screen" hiba. Néhány 6850-es kártyánál előfordul, főleg a Gigabyte-nál, véletlenszerűen, nem csak ennél, hanem bármelyik játéknál előfordulhat. Melyik driver van fent?
  • Szabi1991
    #11045
    #11037
  • DIESEL DOG #11044
    Én is ennyiért vettem ma meg a Media Markt-ban... ^^
  • darki81
    #11043
    http://576.hu/
  • steweee
    #11042
    na b*meg, úgy látom ez felesleges vita. nemjönbe, ennyi

    és a mozillámnak sincs baja, minden lapot futtat...
  • darki81
    #11041
    ha rákattintassz a képre, bejön az oldal
  • steweee
    #11040
    nekem nem adja fel...

  • sjani1995
    #11039
    kép=link
  • steweee
    #11038
    mi van ott a linken ? ...

    namégegyszer :

    ez a jobb vagy a TDU ?

    és hogy van pariban, shift 2 = tdu 2 ?
  • Szabi1991
    #11037
    elméletileg még a mediamarktban, teszkóban, stb. is.. :)
  • sjani1995
    #11036
    köszönöm szépen:D
  • darki81
    #11035
    akinek van kedve versenyezni privátban és ütközésmentesen, az írjon rám !
    Eddig 4-en vagyunk, de ma 3-an biztosan fogunk játszani! én, samsung123 és guszti1980! Szükséges program: TS3, ha kell van magyarositas is hozzá! (beszélgetőprogram!)
  • CamelX
    #11034
    Elég a táp teljesítménye a karihoz? DirectX + vga driver legfrissebb? Nincs valami overclockolva?
  • modelcar
    #11033
    Ha rámennél a linkre...
  • steweee
    #11032
    hol ? cd galaxys ?

    na amúgy egy láma kérdés:

    ez jobb vagy a tdu sorozat ?
  • Szabi1991
    #11031
  • m0na
    #11030
    furcsa problémám akadt: NFS: Shift (és amúgy a lost planet a másik game) indítás után, pár másodperc gameplay után összeomlik. Az érdekesség, hogy semmi hibaüzenet, csak kikapcsol a monitorom.. kis idő múlva a hang is lefagy, és se ctrl+alt+del, se alt+f4 ..csak az újraindítás segít.

    Most vettem egy radeon 6850-es karit, azóta van ez a para. Minden más játék jól megy. Minden program eredeti.
  • sjani1995
    #11029
    Én is kormánnyal szenvedtem, mikor még ment, de most elképzelhető, hogy azért nem megy mert csak ilyen kapott letöltött gagyi verzió? Tervezem megvenni az eredetit, CD Galaxist néztem eddig, valami jobb helyett ahol kedvezőbb tudnátok ajánlani?
  • Szabi1991
    #11028
    hagy ki a driftet.. :)
    (tényleg nem tudok jobb öltetett adni, kormánnyal se könnyű, sok-sok gyakorlás után sikerült nagy nehezen megnyerni azt a versenyt, a többit általában utána már elsőre)