94802
  • BONESAI
    #54279
    ROCKPORT TURNPIKE LAMBORGHINI AVENTADOR LP700-4 (MP) 00:10.059 176
    DRAG
    Ez már nem rossz helyezés :D


  • BONESAI
    #54278
    Jó is volna
  • trakk
    #54277
    Majd lesznek még ma.
  • BONESAI
    #54276
    Sajna nincsenek
  • BONESAI
    #54275
    Én sem :D Akkor felmászok
  • trakk
    #54274
    Passz, nem vagyok játékban.
  • BONESAI
    #54273
    Fasza.
    Új On Sale kocsik nincsenek?
  • trakk
    #54272
    Csudás új topup cuccok:

    - 50K

    - 17,5K

    - 8K

    Meg még ezekhez különböző téli matricák, KING tábla, meg NFS logós neonok.
  • BONESAI
    #54271
    Kell ay OpenVPNhez egy 24 órán át érvényes kód amit mailben tudsz igényelni az orosz oldalon (http://openvpn.ru/). Ajánlott virtuális géppel csinálni (VirtualBox például).
  • RoboKutya78
    #54270
    Na így jobban látszik:)

  • Dzsimmi
    #54269
    Köszi,megnéztem,letöltöttem,de nem megy :D Nem vok vmi nagy számítógép zseni sajna.
    Esetleg van vkinek valami crackkelt proxy switchere vagy link hozzá,ami nem bonyolult annyira?
  • RoboKutya78
    #54268
    Skacok ez már a vég ha ilyenek jutnak eszembe mit grafika:)

  • Freeman16
    #54267
    openvpn
  • Dzsimmi
    #54266
    Nekem is egy kis segítség kéne a proxy switcher-hez.Anno letöltöttem a standardot,de ugye lejárt a próbaidő..Van más mód,mint megvásárolni 30 vagy 50 dollárért?
    Nézegettem a crackkelt verziókat,amiket a google kidobott,de egyik se volt szimpatikus,illetve próbáltam rákeresni kódra is amit beírok,de egyik se volt jó...
    Van valakinek esetleg valami tippje?
  • Gab0523
    #54265
    Höhö...
    Akkor legyen tiszta: A Viper egy kis szériaszámban, olcsón előállított és relatíve olcsón beszerezhető sportkocsi, ami sajnos a kinézetével hódít inkább, mintsem a sebességével. A Corvette gyártása kicsit rugalmasabb, sokkal több készül és árban is elég szép eltérés van a kettő között. De a "sevrolé" kb annyira amerikai, mint Kalifornia Ex-kormányzója. :)
  • Hunn1a
    #54264
    Felcsatlakoztam egy lengyel proxyra, ami a teszt alapján működik is, de azt írja, ha ráviszem a kurzort, hogy "invalid contents retrieved". Mi lehet a gond?
  • CortezK2
    #54263
    Tényleg nem? Mik vannak, pedig így a távolból nekem annak tűntek A japó vonalban azért ha minden igaz nem tévedtem Nekem ezek valahogy mindig egymás mellett voltak ha szóba kerültek(BMW/merkádesz, Lan/Imp, Corvette/Viper) ha pl GT5-ben valaki imprezázott, akkor én lánkerrel toltam, vagy fordítva. (BMWs ellenfélnél nem ez a helyzet, merkádeszt nem kérek )
  • veszettróka
    #54262
    Soha nem voltak egy szint (Corvette-Viper). Viszont újabban a kicsi kezdi piszkálni már a nagy bajszát, folyton a nagyobbal akar játszani.
  • CortezK2
    #54261
    Ez olyan mint a Lancer meg az Impreza, mondhatni "örök riválisok"
  • veszettróka
    #54260
    Egy heyről jönnek, olcsó, kaparós amerikai trágya mindkettő.
  • Hunn1a
    #54259
    Most jutott eszembe: lengyelre kell-e állítani az Origin fiókot proxyváltás után?
  • kanyesz07
    #54258
    "Rexinfernum"
  • kanyesz07
    #54257
    elzénézst. Nem Chris és Gab
  • chris1997
    #54256
    ?!
  • kanyesz07
    #54255
    na chris, ezt nem mondod?? nkm is ezem van. tudtam dolgokat csinálni elváladztan ide cska a felét. úgy hogy a videót magát úgy össze húzam hogy még 1 összehúzva elférjen mellete. azt nem tudom
  • SUNNY84HUN
    #54254
    hogy is mondja fiam a kedvenc meséjéből idézve : " első kerék műhely hátsó kerék roncstelep "
    ez a véleményem ezekről :P
  • Gab0523
    #54253
    Nem értem miért van az, hogy az emberek kapásból a Viper-hez hasonlítják a Corvette-eket. :/ -és viszont...
  • chris1997
    #54252
    Szerintem is jobb a Viper. Inkább ne újították meg volna teljesen a Corvettetet. Nekem a C6 a legszebb. De Viperből is az SRT10-es tetszett eddig.. eléggé konzervatív vagyok.
  • veszettróka
    #54251
    Nekem is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Csókolom, Corvettke kijöhet ma játszani? ...igen, vigyázunk rá nagyon...."
  • tutuhawer #54250
    A vipera nekem sokkal jobban tetszik.
  • veszettróka
    #54249
    A hetedik generáció - 1953 óta ... új Chevrolet Corvette: C7 Stingray:

    ...oh, hi there, welcome!
  • Hunn1a
    #54248
    Ja és még egy kérdés, mivel egyazon házban van a router és az az adapterrel felszerelt gép, amiről eredménytelenül próbálkoztam: azon a gépen kell a proxyt változtatni, amire rá van kötve a router?
  • Hunn1a
    #54247
    Köszi!
  • trakk
    #54246
    Hali,
    1. Igen.
    2. A World oldalán ráböksz a "Get SpeedBoost" ikonra.
  • Hunn1a
    #54245
    Sziasztok. 1 nap kihagyás után újra itt vagyok, és kérdezném, hogy
    1: még mindig áll-e a betűs matricacsomag + Diablo ajánlat 8000SB-s feltöltéshez?
    2: hol tudom megnézni az éppen aktuális TopUp ajánlatokat?
  • lorci
    #54244
    Azért egy ilyen verseny egy kicsit visszahozza a kedvem a játékra PU nélkül sikerült ezt megcsinálni.Nem tudom hátúl mit csináltak... ez a verseny után mentem egy időmérőst és sikerült 78. időt mennem.

  • goregrind #54243
    Egy programmal, a neve: Sony Vegas Pro
  • Gab0523
    #54242
    Egy kurta kérdés:
    Porsche 4.0-án a "gyári" matricákat, hogy a p-ba tudják más színűre átkenni?
  • chris1997
    #54241
    Nem de van. Három megvett PSCm. Úgy kalkuláltam hogy az egyik végleg elfogy... Nem jött be.
    Egyiken 2000 másikon 450 harmadikon 521 Ft van.
  • BONESAI
    #54240


    not bad