94802
  • Dealcsy
    #54319
    Hát ez tényleg nem szép ez a fajta lexuslámpa. Maradok az eredetinél, az is300(200) hátsó lámpájánál. Arról koppincsolták az ötletet, ezért lexuslámpa a neve a tuningmatyi lexikonban.
  • Dealcsy
    #54318
    Miért van az, ha honfitársak ellen megyek, akkor olyan érzésem van, mintha tojásokon lépkednék?
    Lerammolni meg pláne nem áll szándékomban, de valahogy keresztezi az általam használt ívet a honfitárs által használt ív... akkor meg pofozkodás lesz. Teljesen más stílusban játszok.
    Bár a köztudottan csaló honfitársaknak nincs kegyelem...
    Amúgy megfigyeltem magamon, hogy a játszási stílusom hasonló a reality vezetési stílusomhoz. Sokszor használok kanyarok előtt motorféket.
    Emiatt lassabban megyek be a kanyarokba, csak a végső esetben használva féket, de az is igaz, hogy így a kanyarközponttól már a gázon van a lábam... izé, a kezem.
  • gyeprefos007
    #54317
    nem tehetek róla.. így kaptam xD de cserés lesz mert nekem sem tetszik
  • Hunn1a
    #54316
    Jaj, csak lökszuszlámpát ne...
  • gyeprefos007
    #54315
    Egész jól mutat hóban :D
  • SUNNY84HUN
    #54314
    hát simán , én is kaptam már ilyet hiába ugattam hogy 4 csillagos a rapid fire + az
    extended nos skillem + plusz readyt is használtam .. érthetetlen majmok
  • gyeprefos007
    #54313
    Lol...2 körös versenyen elnyomtam 6 nitrot meg még ready-t is és hacker vagyok -.-
  • SUNNY84HUN
    #54312
    majd megálmodom hova kerül , de mivel még druszám is a srác így jól látható helyre kell kerülnie
  • Hunn1a
    #54311
    Jelentkezzen az, aki ért a Proxy Switcherhez, lenne pár kérdésem.
  • chris1997
    #54310
    Bumper vinyl? :-D
  • SUNNY84HUN
    #54309
    ezt meg is csináltatom a dekoros haverral és rákerül a dögömre
  • GEMPAHUN
    #54308
    Dobjad pmben
  • gyeprefos007
    #54307
    Sry dupláér. Gempa a PPG-s Soarerröl is csináltam ha érdekel az a pár kép amit feltettem fb-re akkor nyilvánosra rakom az albumot és belinkelem :D
  • gyeprefos007
    #54306
    Ilyen Falken E30-ról nekem is vannak képeim tavaly csináltam driftversenyen :D ha megtalálom az ott készült vidiket akkor feltöltöm őket :D
  • Hunn1a
    #54305
    Nekem is majdnem full ultra a 86-osom, még egy rendes turbina kell bele (jelenleg egy Velocicom pro van benne), meg egy felfüggesztés (Speedscience ultra improved).
  • GEMPAHUN
    #54304
    http://www.facebook.com/photo.php?v=248414551958289&set=vb.237681056265479&type=2&theater Ilyen Bömbinek Örülne a szám :DD
  • SUNNY84HUN
    #54303
    nekem -b - be van full ultra és rendesen meg van skillezve , mocskosul megy , mondjuk nekem a speedhunteres van , elvileg ua és nem számít vagy még is

  • chris1997
    #54302

    Ezt nem lehet megunni.. Erről kell egy videóterv NFSben
  • Dealcsy
    #54301
    A harmadik személyt szerény személyem nyomta falba kb. 30 perce.
  • veszettróka
    #54300
    "-Oh köszi, 3 report helyett akkor csak 1-et kapsz tőlem:"

    (Hastings - 2. kör végén sehol sincs, nyom +1 kört, jön fel nagyon, látszólag a falak összedobják neki a szükséges tempót, mögém ér, megy az adok-kapok a célra fordítóban, vezet, aztán befékez a cél előtt)
  • Tarpi
    #54299
    Mert mindig behoznak valami újat. Valami erősebbet, jobbat. Ha túl gyorsak leszünk... Nem baj, lerontjuk az autókat, elvesszük a skill rendszert. Bevezetünk valami mást, és máris jöhetnek a mégjobb autók, mégjobb alkatrészek... Persze a legjobbakért egy fél évig csak az jut hozzá aki fizet...
    Ezt NEM lehet megunni.

    Mellesleg régen volt a játékban működő chat, és külön magyar csatorna. Így könnyebben összejött egy jó kis csapat, akikkel remek privát futamokat lehetett menni.
  • LeWyTy
    #54298
    Megkérdezhetem hogy nem lehet egy ilyen játékot megunni a max cuccok elérésével?
  • Dealcsy
    #54297
    Mellesleg már semmi probléma, a háttér bejön normálisan.
  • noblem1983
    #54296
    Micsoda gyönyörűség de az 5 piros benne az kicsit mókás a zöld motorral
  • Dealcsy
    #54295
    Hopp... miket írok... a corollám d-ben van, nem c-ben.
  • trakk
    #54294
    Ohh lol

    (Nem saját kép)
  • RoboKutya78
    #54293
    uju én 3 éve nem nyúltam a rendszeremhez lassan pirosba vált a fő winchesterem van még talán 26 giga szabad rajta egy film dvdt is nehezen mountolok itt lesz nekem is az ideje egy takarításnak.
    Általában ezek a sütik okozhatnak oldalbetöltési gondot ha jól tudom.
    Ha az a COROLLA jól van belőve mondjuk gyorsulásra csinálhat csodákat főleg C-ben.
    Ezért kel értelmesen kitalálni melyik autónak melyik classban a helye.
  • Dealcsy
    #54292
    Ma pucoltam ki a gépet a feleslegből. Megvolt a havi nagy takarítás. 1 libabájt repült is.

    Más: valaki nyugtasson meg, mert amióta megvettem a Corolla GT-S-emet, azóta a C classos pályákon nagyon jól megyek, és folyton lecsalóznak... Már lassan azt hiszem, én is használok hack programot... (az egóm rendben van, nincs kisebbségi érzésem és magabiztos is vagyok... asszem, vagy csak én vagyok így ezzel?)
    Azt nem értem, hogy tőlem jobb gyorsulású, de azonos overall-al rendelkező kocsik hogy nem tudnak az én tempómban menni? Nem az olyan esetekről beszélek, mikor én megúszom a tülekedést, más nem. Hanem pont mikor 100 méterek vannak a versenyzők között. És akkor.
    Lehet, hogy ennyire jó játékos vagyok?
  • RoboKutya78
    #54291
    egyél sutit hátha megzavarodtak. :)
  • chris1997
    #54290
    Hozzá se nyultam.. Szerintem szerver.
  • RoboKutya78
    #54289
    Azt hittem valaki lehordja a festésemet legalább egyszer :)
  • koriii0012
    #54288
    koszi robotkutya :D valaki meg javaslat??
  • chris1997
    #54287
    Volt az fel év?
    Én a Nissan Vinylekre várok mióta már.
  • RoboKutya78
    #54286
    Lotus Subaru de ne én döntsem el.
  • Dealcsy
    #54285
    Mi van az SGvel? Háttérképből egy felső 2 cm látszik, a többi nagy szürkeség.
    A hozzászólásokat el lehet olvasni, de zavaró ez a szürkés-barnás szín. Olyan, mint egy megpenészedett 'hátralék' (magyarán sz*r). Csak a túzróka ilyen? Vagy a gugli keresője, meg a nagy E betű is?
    Nem beszélve, mikor a patkány (kurzor) a textboxban van benne, akkor meg nem találom.
    Vagy netán a szerverrel van valami?
  • koriii0012
    #54284
    Lotus | 1.300.000$
    Lancia | 850,000$
    Aston Martin | 1,600,000$
    Shelby Cobra | 950,000$
    Subaru Imperza | 1,100,000$


    melyik 2ot vegyem meg??? :D segitsetek!!!
  • sipoczgabor
    #54283
    day12
    egy 12%-os fék asszem piros, első normális cucc amit kaptam
  • BONESAI
    #54282
    Kibaszott szar ez a játék már megint. 5 versenyt mentem ma eddig, abból 3 speed hackelt, 1 meg kilépett és elkezdett visszaszámlálni. Rohadna meg. Arról nem is beszélve hogy mindenki laggol mint a szar körülöttem, most meg már a klienst sem akarja kinyitni
  • Hunn1a
    #54281
    Köszi. Na, akkor erről a Renner matrica ajánlatról lecsúsztam. Most várhatok megint fél évet.
  • chris1997
    #54280
    :/
    Akkor még várnom kell.